[ASSE] Europa

Atsakyti Sekti temą
20h mačas prieš Anderlecht dėl pirmos vietos. Belgai užtikrintai žaidė viso grupių etapo metu ir surinkę 11 taškų dviem lenkia ASSE. Turint omenyje, kad abu klubai jau turi bilietus į kitą etapą, tai galima nesitikėti ypatingai aršios kovos. Anderlecht namie kol kas 2 pergalės iš 2. Mainz nuo jų gavo net 6 įvarčius Briuselyje. Belgų treneriui šis mačas antram plane, nes savaitgali laukia svarbus mačas čempionate prieš Brugge.
Galtier visuose interviu prieš varžybas akcentavo, jog važiuojam kovoti dėl pergalės bei pirmos vietos. Pasidžiaugė ir kad tokios šūdinos formos būdami važiuojam ne dėl vietos kitame etape kovoti. Ištikrųjų sunkiai įsivaizduoju, kaip čia užėmus tą pirmą vietą, nes Anderlecht rimta komanda, o mes taip blogai jau seniai nežaidėm. Kita vertus, spaudimo didelio nėra, tad gal žaidėjams bus lengviau. Galtier daug kalbėjo su žaidėjais po pralaimėjimo Rennes apie susidariusią situaciją bei tikisi, kad pokalbių rezultatas pasimatys šiandien. Kaip jau įprasta, Berič vis dar negali žaisti. Labai neramu, nes nežaidžia dėl kelio. Roux ir Selnaes palikti namie pailsėti. Pajot su Tannane turi mini-traumas, tad 50/50 jų pasirodymas šiandien. Daug jaunimo pasiėmė Galtier. Tikiuosi proga bus suteikta jiems.

Startinė sudėtis: Ruffier - KTC, Lacroix, Pogba - Malcuit, Dabo, Saivet, Polomat - Nordin, Soderlund, KMP.
Suolas: Moulin, Perrin, Pajot, Veretout, Hamouma, Tannane, Aulagnier.

Smagu, kad Galtier ryžosi pakeisti išsidėstymą. Kamuolį šiandien matysim mažai su tokių viduriu, bet gal bent jau atakuojant būsim pavojingesni. Finger crossed, kad norvegiškas rastas Soderlund būtų naudingas. Nežinau kelintą kartą rašau, bet noriu pamatyti Aulagnier.

Anderlecht: Roef - Sowa, Spajič, Nuytinck, Obradovič - Badji, Dendocker, Stanciu - Acheampong, Vamcamp, Chipciu.

Allez Les Verts 😁
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
2-0 po pirmo.
Tragedija. Antras belgų sastavas ką nori daro su gynyba ASSE. Polomat gynyboje yra visiškas šūdo gabalas. LB, bet visiškai nemoka gintis. Plaukioja gynyboje ir atrodo kaip žmogus, kuris nesupranta ką daro. Pirma bankė ant jo ir KTC sąžinės, nes pastarasis yra toks vėžlys, kad praktiškai bet koks wingeris jį 1vs1 apeima prasimetęs kamuolį į šoną. Ne įšimtis pirmas įvartis. Tikiuosi vasara ačiū ir viso gero bus pasakyta abiems. Antras golas yra ant Lacroix sąžinės, nes pametė poziciją ir puolėją, o vėliau gėdingai 1vs1 Stanciu suvalgytas buvo. Visiškai jokio pasitikėjimo nekelia šiandien gynyba.
Puolimas.. Nei vienos realios progos. Nei vieno normalaus smūgio. Keletas padoresnių kombinacijų, kai sukuriama progą skersuot ir viskas. Trūksta kokybės. Žiauriai trūksta. Gynėjų perdavimai tolimi į priekį nepamatuoti, nelogiški ir netikslus. Saugų linijoje pro Dabo ir Saivet kiauriai eina, bet Saivet bent jau kažkiek puolime matomas, o Dabo.. Išmesti pinigai į balą kol kas. Nieko nemoka toks jausmas. Kamuolys kaip į medį atsitrenkia, pasai šleivi kreivi ir retai, kada pasiekia tikslą. Gynyboje irgi nepasakysi, kad kažkokios naudos iš jo yra. Full-back'ai šiandien matomi, bet cross'o nei Polomat nei Malcuit nei vieno gero nepadarė. Soderlund ką daro šiandien neblogai, tai priima kamuolį nugara ir sugeba iškart neblogai atpasuot. KMP su Nordin laksto, bet nieko nesukūrė. Nei individualiai patvarkė kokį gynėją, nei smūgio, nei cross'o. Kambinius uždirbinėja ir tiek.
Baisu. Vidutinybės visiškai.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
2-3 😉
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Bon bon match. Magnifique. Exceptionnel. Incroyable.
Aš vis dar negaliu patikėti, kas čia įvyko antram kėlinyje. Išdėjau komandą į šuns dienas po pirmo kėlinio ir antras neatrodė, kad bus geresnis. Saivet baudos smūgį Anderlecht žaidėjas sienelėje sustabdė ranka ir teisėjas parodė į 11m. atžymą. Saivet šansu nepasinaudojo ir lupo į skersinį, kuris atsimušė į vartininką bei riedėjo palei vartus, bet belgų gynėjas buvo greitesnis. Po šito jau tikrai atrodė GG ir galima jungt stream'ą. Tačiau Galtier vietoj tuščio Nordin į aikštę metė Hamouma, kuris iš esmės tapo game-changer'iu. Pradėjom išnaudot bei non-stop atakuot dešiniu kraštu. Vienos iš atakų metu Malcuit 1vs1 įveikė gynėją ir puikų cross'ą į baudos aikštelę pakėlė, o ten Soderlund nuostabiai galva nukreipė kamuolį į vartus. Jokių šansų vartininkui.
[tweet]twitter.com/alex_indahou...tatus/806942049245233152[/tweet]
Toliau išnaudojom dešinį kraštą bei gražios 3 žmonių kombinacijos metu Hamouma atliko perdavimą link vartų, o ten Soderlund buvo pirmas bei technišku smūgiu nuo virpsto rezultatą išlygino.
[tweet]twitter.com/alex_indahou...tatus/806943318328360960[/tweet]
Trečias įvartis vėl iš dešinės ir vėl jame vaidino tie patys šio mačo herojai. Hamouma stiprus perdavimas pažeme į baudos aikštelę, ten vartininkas pirmas prie kamuolio, bet Soderlund jam pamaišo ir kamuolys atmušamas tiesiai prieš KMP, kuriam belieka kalt į tuščius vartus. 2-3 baby. 😉
[tweet]twitter.com/alex_indahou...tatus/806945163901865985[/tweet]
Per 12min sukalėm 3 įvarčius bei sujaukėm visiškai situaciją. Belgai atrodė palaužti bei iki rungtynių pabaigos pavyko tvarkingai atsimušti nuo jų bandymų rezultatą išlyginti. Visgi tai buvo jų antra komanda, nemažai jaunimo. Tačiau comeback'as vistiek nesveiko gerumo. Pirmas nuo 2000 metų, kai iš 0-2 laimim rungtynes. Anderlecht dukart šį sezoną laiminėjo, bet abukart skaudžiai atėmėm iš jų 3 taškus.
Norisi pasidžiaugti Hamouma. Duok dieve jam sveikatos ir kad dažniau taip galėtų džiugint. Tikiuosi Galtier mato, kad jis sutvertas žaisti dešinėje ir nereikia iš jo daryt Ribery leidžiant kairėje. Hamouma stiprioji pusė visada buvo ir bus prasiveržimai bei skersavimas į baudos aikštelę. Soderlund šiandien sulošė geriausią mačą už ASSE. Pagaliau jis gavo kamuolius baudos aikštelėje. Jam reikia gerų progų, bet tų progų jis nešvaisto. Sudalyvavo visuose tryjuose įvarčiuose. Malcuit įrodė dar kartą, kaip svarbu puolime yra atakuoti mokantis full-back'as. Na ir svarbiausiai - charakteris. Šiandien jį komanda parodė. Du visiškai skirtingi kėliniai ir kaip tik toks moral boost, kokio labai reikėjo visai komandai. Didžiuojuos 👏
Pirma vieta grupėje. Stabilus progresas EL: nepatekom į grupes, patekom, bet neįšėjom į kitą etapą, užėmėm antra vietą ir krito iškart pirmam round'e, o dabar pirma vieta. Nerealu. Laukiam varžovų 😁
[tweet]twitter.com/ASSEofficiel/status/806951353201336320[/tweet]
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Ar yra didelis skirtumas EL grupej imti pirma vieta? Kaip veikia cia sistema gaunant tolimesnius varzovus?
Citavimas
0
ASSE gali gaut dabar komandas kurios savo grupėse buvo antros arba Ludogorets, Borussia M, Rostova, Legia.
Citavimas
0
Svarbu dar ir kad atsakomasis mačas bus namuose.
Galimi varžovai: Manchester United (A), Olympiacos (B), Alkmaar (D), Astra Giurgiu (E), Genk (F*)/Athletic (F*), Celta (G), La Gantoise (H), Krasnodar (I), PAOK (J), Beer-Sheva (K), Villarreal (L), Mönchengladbach (C1), Legia (C1), Ludogorets (C1), Rostov (C1)

Burtai pirmadienį 14h.
Kas užėmė pirmą vietą F grupėje - Athletic ar Genk paaiškės po šiandien Sassuolo-Genk mačo. Kovoti galima su visomis komandomis, bet tokį MU, Villareal, Borussia M gavus greičiausiai reikštų iškritimą pirmam etape atkrintamųjų.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
MU

Iš vienos pusės, matyt kaip kovoja dvi mėgstamiausios komandos yra kažkas nerealus, iš kitos pusės, tai nelabai matau šansų ASSE. 😎
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pogba interviu The Guardian apie būsimą pirmą susitimą su broliu aikštėje 😁
https://www.theguardian.com/football/20 ... ter-united
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Galtier interviu Telegraph apie draugystę su Cantona, ASSE ir Liverpool panašumus bei meilę Premier League 😁
http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... -trafford/
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Veretout pasiruošęs susigrumti saugų linijoje prieš Pogba 😂
[tweet]twitter.com/TeamASSE42/status/831535892015771650[/tweet]
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image

Stadionas: Old Trafford
Teisėjas: Pavel Královec (CZH)
Data: Ketvirtadienis; Vasario 16d; 22:05 LT laiku;
Europa League, Round of 32, 1st leg


Viršuje nuotrauka vieno iš dviejų per visą istoriją sužaistų mačų tarp šių komandų. 1977-1978 European Cup Winners Cup (dabartinės Europos lygos atitikmuo) pačiame pirmame etape burtai suvedė ASSE ir MU. Namie ASSE sužaidė 1-1, o išvykoje pralaimėjo 2-0. Tiesa, mačas išvykoje vyko ne Old Trafford, o 200km nuo Mančesterio esančiame Plymute, Home Park stadione. Mačas buvo perkeltas dėl galimų neramumų tarp fanų, nes jau po pirmo mačo ne vienas konfliktas buvo įsiplieskęs. Taip kad pirmas ever Les Verts mačas Old Trafford. 40 metų prabėgo ir nuo to laiko, kai ASSE net rimtesnė Europos mąstu buvo, viskas iš esmės pasikeitė. MU tapo viena galingiausių ir populiariausių komandų futbolo pasaulyje, o ASSE smigo į vidutinybę kokiems 30-iai metų. Nors ASSE atsigavo, o MU pozicijos susilpnėjo, bet gap'as tarp komandų išlieka milžiniškas. Skiriasi iš esmės ir mačo svarba abiem komandom. MU įpratę žaisti su Europos grandais ir ASSE jiems niekuom neypatinga komanda. Les Verts tarptautinėje arenoje tai yra pats rimčiausias varžovas per kelis dešimtmečius.
Pereinant prie rytdienos varžybų, tai MU turės verstis be Rooney, Jones ir Carrick. Mourinho be didelių problemų ras kuom kiekvieną pakeisti. Forma paskutiniu metu labai rimta ir velniai pilnu tempu įsijungę į kovą dėl ČL. Tik dabar EPL reikalai paeina į šoną, nes ateinančios keturios rungtynės bus EL x2 ir po vieną FA bei Carlingo mačą. Europos lygoje grupių etape nežaidė užtikrintai ir pirmą vietą užleido Fenerbahce. Manau nusiteikimas atkrintamosioms ir visam turnyrui tik augs, kai titulas garantuoją vietą ČL.
Įdomu tai, jog ASSE nė karto nėra laimėjusi prieš Anglijos komandą išvykoje. MU, tuo tarpu, nė karto nepralaimėjo komandai iš Prancūzijos namie ir šiaip turi labai solidžią istoriją su Prancūzijos komandomis (W12 D10 L2). Ibra ir Martial yra žaidėjai jau žinantys ką reiškia ASSE. Ibra daugiausiai įvarčių būtent ir yra sukalęs prieš Les Verts, o Martial, OL akademijos auklėtinis, žaisdamas už Monaco įmušė mače 2015m. vienintelį įvartį lygiosiose. Vyšnia ant torto aišku pirmas brolių Pogba susidūrimas akis į akį aikštėje. Rungtynes stebės abiejų šeimyna. Smagu kad iš varžovų jaučiasi pagarba ir gražiai apie ASSE atsiliepė tiek pats Mourinho, tiek Mata.
Pas mus tiek su žaidėjais, tiek su forma situacija pagerėjusi. Po labai ilgos pertraukos registruotas Berič. Būtent EL mače prieš Mainz paskutinį sykį išbėgo, o tai dar Lapkritį buvo. Dabo atgavo Galtier pasitikėjimą ir irgi išvažiavo. Netektys šiai dienai M‘Bengue, Soderlund ir Tannane. Nevažiuoja ir jaunimas, tik vienas Gabriel iškeliavo. Formos atžvilgiu, tai po žiemos pertraukos atsigavo puolimas ir įvarčius mušam dažniau. Per pirmą pusę buvo vos 18-a, o dabar per mėnesį su trupučiu Ligue1 jau turim 12-a. Ryt svarbiausia bus patikimai gintis bei bandyti išnaudoti retas progas. Nenustebčiau išvydęs 5 gynėjų išsidėstymą.
Laukia neeilinės rungtynės. Labai tikiuosi, kad neprikraus į kelnes žaidėjai bei kausis panašiai, kaip derbyje. Varžovas stipresnis, bet galimybių yra ir viliuosi, jog po pirmų varžybų išliks intriga. Savų fanų akivaizdoje jau visai kitokie šansai būtų. Allez Les Verts 😁

Registruotų žaidėjų sąrašas:
Vartininkai: 1.Anthony MAISONNIAL ; 16.Stéphane RUFFIER ; 30.Jessy MOULIN.
Gynėjai: 2.Kévin THEOPHILE-CATHERINE ; 3.Pierre-Yves POLOMAT ; 4.Léo LACROIX ; 19.Florentin POGBA ; 24.Loïc PERRIN ; 25.Kévin MALCUIT ; 31.Ronaël PIERRE-GABRIEL.
Saugai: 5.Vincent PAJOT ; 7.Bryan DABO ; 11.Henri SAIVET ; 14.Jordan VERETOUT ; 17.Ole SELNAES ; 18.Fabien LEMOINE ;
Puolėjai: 9.Nolan ROUX ; 21.Romain HAMOUMA ; 22.Kévin MONNET-PAQUET ; 26.JORGINHO ; 27.Robert BERIC.

Prognozuojamos startinės sudėtys:
MU: De Gea - Valencia, Smalling, Bailly, Blind - Pogba, Herrera - Mkhitaryan, Mata, Martial - Ibrahimovič.
ASSE: Ruffier - Malcuit, KTC, Perrin, Pogba - Pajot, Veretout, Saivet - Hamouma, Roux, KMP.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Aš kiek šiemet jus žiūrėjęs, tai dar niekad jūsų taip gerai žaidžiant nemačiau
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Sutapimas ar kai kas daugiau, bet kai tik pataikau ant ASSE rungtynių, taip gerą performansą pamatau. Nors šį kartą ir tragiški varžovai padeda.
Pridėję prastą finishingą ir šūdiną teisėją, gaunam neteisingą rezultatą, po durno golo.
P.S. žali fanai gerai linksminasi Old Trafforde.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Roux - tu triperi😡!!
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Roux - tu triperi😡!!


nu negi už žalius sirgai
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:


nu negi už žalius sirgaiJezau Kristau, Sventas Juozapai, negi siulai United palaikyt??
Citavimas
0
Luigi Rašė:


nu negi už žalius sirgaiJezau Kristau, Sventas Juozapai, negi siulai United palaikyt??
kad tave kur Šventas Etienas.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Ne, jei rimtai, tai esu uzkietejes frankofilas ir labai nemegstu anglu. Pagalvojus apie anglus, man pakvimpa rugsciu sudu.
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Ne, jei rimtai, tai esu uzkietejes frankofilas ir labai nemegstu anglu. Pagalvojus apie anglus, man pakvimpa rugsciu sudu.


Tai kad ne kazka Anglu uz ta Manutd juda 😉 O vieni geriausiu Prancuzai 😂 Dar bent pora is Prancuzu rinktines paimciau 😇
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0