[ASSE] Komanda

Atsakyti Sekti temą
Žaidėjų pažymiai:

Vartininkai:

1. Anthony Maisonnial
Pažymys: 7
Trauma gavus Ruffier ir raudoną kortele Moulin, Maisonnial turėjo progos pasirodyti ir tikrai suteikė vilties, kad vieną dieną bus pagrindiniu vartininku.
Ateitis: Priklausys nuo situacijos su Ruffier, bet nuoma į kokią Ligue2 komandą, kur būtų pagrindinis vartininkas, tikrai teigiamai pasitarnautų.

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 9,5
Dar vienas puikus sezonas mūsų pagrindiniam vartų sargui. Kaip visada, gelbėjo komandą daugybę kartų. Gaila, kad neliko įvertintas, eilinį kartą, lygos apdovanojimuose ar DD.
Ateitis: Pratęsė kontraktą iki 2021, bet po Galtier ir galimo kitų staff'o narių pasitraukimo, nepatekimo į EL, tikrai yra realus šansas, kad išvyks.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 8
Po Ruffier traumos, Moulin pasinaudojo atsiradusiu šansu ir žaidė gerai, apart vieno mačo su Lorient, kur buo ne visai teisingai išvarytas iš aikštės.
Ateitis: Galbūt Ruffier pasitraukus Moulin gaus šansą tapti nr. 1. Jei ne, tai per geras jisai, kad sėdėtų nuolat ant suolo. Nebent naujas treneris turės kitokį požiūri į nr. 2 vartininką arba Ruffier pakaitalas atrodys prastai.

Gynėjai:

2. Kevin Theophille Catherine
Pažymys: 7,5
KTC perėjo žaisti į centrą ir buvo antras geriausias centro gynėjas. Traumos nekamavo ir buvo vienas iš dažniausiai aikštėje buvusių žaidėjų. Nei pakankamai greitas, nei pakankamai aukštas ar atletiškas. Geriau nei dabar nežais ir šalia Perrin norėtųsi kažko su didesne perspektyva.
Ateitis: Kontraktas iki 2018, naujo niekas neduoda ir pasirodė kalbų, kad gali palikti komandą vasara.

3. Pierre-Yves Polomat
Pažymys: 4,5
Turėjom vieną silpniausių LB grandžių per daug metų, bet Polomat vis tiek neišsikovojo startinės vietos. Traumos ir nepastovumas neleido sužaisti bent neblogo sezono. Gaila, bet lygis ne tas.
Ateitis: Greičiausiai bus ieškoma nauja komanda jam.

4. Leo Lacroix
Pažymys: 6
Turėjo pakeisti Bayal, bet gavosi visai ne taip, kaip tikėtasi. Kai tik Lacroix žaisdavo, taip dažniausiai pralaimėdavom. Nedarė kažkokių žiaurių klaidų, bet trūksta jam smegenų, kad geras gynėjas būtų. Neatrodė užtikrintai visai.
Ateitis: Būtų neprotinga nurašyti po sezono. Kaip gynėjas dar jaunas ir kontraktas ilgas.

12. Cheikh M'Bengue
Pažymys: 5
Visiška modernaus full-back'o priešingybė. Absoliučiai jokios naudos puolime iš jo. Tas vienas assistas visiškas atsitiktinumas. Gynyboje patikimesnis, bet kai jis buvo aikštėje, kairė pusė puolime vyto. Kur dar nuolatinės traumos..
Ateitis: Kontraktas iki 2019, alga nebloga, tai teks ir toliau jį kentėti. Tikiuosi bent jau rolė pasikeis į atsarginio.

19. Florentin Pogba
Pažymys: 7
Pogba galėtų tapti tikrai solidžiu gynėju, bet traumos niekaip jo neapleidžia. Vėl net pusės varžybų šį sezoną nesužaidė. Kai žaidė, tai vaizdas būdavo neblogas. Sužaidė ir kelias neblogas varžybas left-back'u.
Ateitis: Svajoja apie EPL, o tokio tipo gynėjai dažnai traukia antros lentelės pusės komandas. Liko metai kontraktai, tai pats laikas atsisveikinti.

24. Loic Perrin
Pažymys: 9,5
Kapitonas, kaip geras vynas, su metais vis geresnis. Neveltui išrinktas geriausiu sezono žaidėju. Su ir be jo, gynyba, kaip diena ir naktis. Kur dar 4 įvarčiai ir rezultatyvus perdavimas. Rimtesnių traumų pavyko išvengti, o sezoną baigė anksčiau laiko, kad pasidarytų operaciją ir naują sezoną pasitiktų be skausmų.
Ateitis: Buvo nemalonus epizodas, kai kapitonas pasiskundė, kad nedavė dar jam niekas naujo kontrakto, bet greit klausimas išspręstas buvo ir neabejoju, kad Perrin baigs karjera ASSE.

25. Kevin Malcuit
Pažymys: 8
Labai didelį progresą per šį sezoną padarė Malcuit. Išsikovojo pagrindinio right-back'o vietą ir tapo vienu geresnių šios pozicijos žaidėjų lygoje. Labai naudingai jungdavosi į puolimą, o gynyboje irgi be nesąmonių.
Ateitis: Atkreipė Mourinho dėmesį, o West Ham dar žiema bandė jį įsigyti. Kaip ir nekyla klausimų, kad bus gan brangiai parduotas.

Ronael Pierre-Gabriel
Pažymys: 6,5
Turėjo keletą gerų varžybų right-back‘u, ypač kai grįžo fiziškai sustiprėjęs po traumos. Dažnai tekdavo kamšyti spragas kairėje, kur sekdavosi sunkiau. Didžiausia jo problema traumos ir tikiuosi ne taps visišku injury prone.
Ateitis: Malcuit išvykus turėtų dar daugiau laiko gauti. Viena didesnių komandos vilčių.

Saugai:

5. Vincent Pajot
Pažymys: 7,5
Pajot pasitaisė po blankaus pirmo sezono ir su Veretout sudarė gan stiprų saugų duetą. 3 įvarčiai geriausias pasirodymas karjeroje. Ne tas žaidėjas, kuris tiktų žaisti trumpais perdavimais paremtą žaidimą, bet daug dirba aikštėje, eina drąsiai į visas dvikovas bei geras antram aukšte.
Ateitis: Kontraktas dar du metus galioja bei manau ras savo vietą ir prie naujo trenerio.

6. Jeremy Clement
Pažymys: 3
Klubas smarkiai suklydo jam duodamas kontraktą iki 2018m. Vasara Clement nepavyko niekam parduoti dėl didelės algos ir ilgo kontrakto, kaip tokio amžiaus žaidėjui. Užtai praleido beveik visą sezoną rezervuose. Sezono pabaigoje porą mačų sužaidė ir už pagrindinę.
Ateitis: Šią vasarą alga automatiškai mažėja per pusę, tai turėtų pavykti parduoti nebrangiai. Kokioje antros lentelės pusės komandoje dar galėtų žaisti.

7. Bryan Dabo
Pažymys: 4
Blogiausias vasaros transferas. Blogiausia, kad ir brangiausias. Visiškai nepateisino lūkesčių ir neįsiliejo į komandą.
Ateitis: Būtų gerai parduoti, bet kontraktas ilgas, žaidėjas jaunas ir galbūt naujas treneris ras jam rolę komandoje.

8. Benjami Corgnet
Pažymys: 6
Kaip ir su Clement, nepavykus parduoti, ištremtas į rezervus. Sezonui einant į pabaigą, vėl atgavo Galtier pasitikėjimą ir netgi išplėšė mums lygiąsias su Nantes. Gaila, kad tik tiek mažai mačų sužaidė. Manau galėjo būti naudingas, o ir traumos nepjovė.
Ateitis: Baigėsi kontraktas ir paliko komandą.

11. Henri Saivet
Pažymys: 6,5
Visi tikėjosi tikrai kur kas daugiau iš Saivet, bet jam taip ir nepavyko pademonstruoti to žaidimo, kokį rodė Bordeaux. Turėjo visišką Galtier pasitikėjimą ir kai tik galėjo, Saivet visada būdavo starte. Deja, tik vienas įvartis ir du rezultatyvūs perdavimai. Trūksta jam greičio žaisti puolime, o vien tik technika nesusitvarko.
Ateitis: Grįžta į Newcastle.

14. Jordan Veretout
Pažymys: 8,5
Skirtingai nei Saivet, nuoma labai vykusi ir Veretout vienareikšmiškai geriausias šio sezono saugas. Labai daug energijos įnešė į saugų linija bei lygoje įmušė tris įvarčius ir tiek pat rezultatyvių perdavimų atliko. Kad būtų kiek greitesnis, tai sakyčiau labai šviesi, kaip box-to-box saugo ateitis.
Ateitis: Viena didžiausių transferų lango užduočių, tai rast cash'o jį išpirkti iš Aston Villa bei sudominti patį Veretout likti.

17. Ole Selnaes
Pažymys: 7
Norvegas yra geriausiai kamuolį perduodantis žaidėjas komandoje, bet iki aukšto lygio DM jam trūksta gynybinių įgūdžių ir greičio. Sunku jam apsiginti, kai vėluoja visada vienu žingsniu. Tinka jam tik 4-3-3 žaisti. Bent jau tiek, kad būdamas gan jaunas, žaidžia stabiliai ir atrodo gan šaltų nervų žaidėjas.
Ateitis: Pasirodė gandų, kad šią vasarą gali palikti komandą. Sutikčiau parduoti tik su sąlygą, kad atgausim tiek, kiek investavom. Nors norėčiau, kad liktų, nes prie trenerio, kuris mėgsta trumpais perdavimas paremtą žaidimą, turėtų pilnai atsiskleisti.

18. Fabien Lemoine
Pažymys: 6
Žaidimo kreivė važiuoja žemyn. Nebe toks kibus ir ištvermingas gynyboje ir nebe toks pavojingas smūgiuojant iš toli. Traumos, kurių buvo nemažai, irgi nepadėjo.
Ateitis: Daug šansų, kad grįš į kurį nors gimtosios Bretanės klubą.

Habib Maiga
Pažymys: 5,5
Man patiko, ką pamačiau per tas 4 varžybas. Nors žaidė daugumą mačų ne savo pozicijoje, o left-back'u, bet iš vaizdo neiškrito. Mačą su Monaco pradėjo saugų linijoje ir iki nelemtos traumos atrodė labai veržliai. Geriau vertinti trūksta daugiau mačų.
Ateitis: Tikiuosi kitą sezoną dar daugiau laiko gaus pirmoje komandoje.

Puolėjai:

9. Nolan Roux
Pažymys: 6
Dar vienas žaidėjas, kurio santykiai su Galtier buvo itin prasti ir kuris daug laiko praleido už rezervus žaisdamas. Lygoje 4 įvarčiai, iš kurių 3 – 11m. baudiniai. EL pasižymėjo išplėšdamas mums lygiąsias namie su Anderlecht. Vienas prasčiausių sezonų jo karjeroje.
Ateitis: Neabejoju, kad abi pusės ieškos būdų, kaip palikti komandą.

10. Oussama Tannane
Pažymys: 6
Visiškai nepateisino dėtų lūkesčių, nors pirmoje sezono pusėje žaidė labai daug ir buvo visos galimybės. Per daug individualus žaidėjas ir ties sprendimų priėmimu dar dirbti ir dirbti. Buvo keli neblogi pasirodymai, bet daugiau prastų Grįžęs po traumos išbėgo trumpam į aikštelę, o po to Galtier buvo išgrūstas į rezervus, kad negadintų atmosferos.
Ateitis: Kontraktas ilgas, o po tokio sezono vertę nusimušė. Kol nesusitvarkys charakterio, tol nebus gerų pasirodymų. Galbūt naujas treneris ras artimesnį kontaktą su juo.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 8,5
Vienas geresnių sezonų jam įvarčių atžvilgiu. 7 lygoje, per visus turnyrus 8. Dar 4 rezultatyvūs perdavimai. Pavojingiausias žaidėjas puolime, tik gaila nepavyko išvengti traumų bei duobių, kai būdavo menkai pastebimas.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 ir labai norėčiau, kad bent metam/dviem pratęstų. Sunku įsivaizduoti, kad kažkur Ligue1 komanda galėtų jį pervilioti. Daugiau šansų, kad į užsienį išvyktų

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 8
KMP šį sezoną buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas bei sužaidė daugiausiai mačų iš visų žaidėjų L1. Sezonas vienas geresnių karjeroje, su 4 įvarčiais ir 3 rez. perdavimas L1. EL pelnė mūsų pergalingą įvartį mače Briuselyje, kuris leido užimti pirmą vietą bei pelnė pirmąjį įvartį derbyje namie. Visgi, tai yra labai vidutinių gebėjimų žaidėjas ir manau šitas sezonas yra jo lubos.
Ateitis: Kontraktas iki 2018 ir pasirodė kalbų, kad norėtų save išbandyti Bundesliga.

23. Alexander Soderlund
Pažymys: 6
Sužaidė vieną puikų mačą, kai Briuselyje pelnė dublį. Pridėjo dar po vieną įvartį L1 ir taurėje, bet šiaip tai liūdnas sezonas ir visas persmelktas nuolatinių jo traumų. Tiesiog not good enough. Gerai palaiko kamuolį, bet daugiau nelabai ką moka.
Ateitis: Būtų gerai parduoti, bet klausimas, ar kam nors reikalingas bus.

26. Jorginho
Pažymys: 5
Kai labai degė šikna sausį, teko griebtis bet ko, tikintis, kad užloš. Deja, taip neįvyko, ir be vienų gerų varžybų su Lorient, daugiau mūsų portugalas nieko neparodė ir net nebūdavo registruojamas.
Ateitis: Labiau tikiuosi, kad nėra privalomo nuomos išpirkimo kokio..

27. Robert Berič
Pažymys: 7,5
Vargšas slovėnas vėl turėjo daug problemų su traumomis ir kol kas nepavyksta jam pateisinti lūkesčių dėtų. Ligue1 6 įvarčiai ir 2 įvarčiai EL. Jeigu būtų sveikas dažniau, tai tikrai perliptų 10 įvarčių. Turi uoslę ir progas gerai realizuoja, bet ribotų galimybių strikeris ir komanda turi kurti jam progas. Pats niekaip.
Ateitis: Visos viltys, kad traumų šleifas liks užnugaryje ir sužais normalų pilną sezoną su daug įvarčių.

31. Arnaud Nordin
Pažymys: 6,5
Nordin daug strugglindavo dėl to, kad yra mažas ir fiziškai pralošdavo daug dvikovų. Tačiau nereikia pamiršti, kad debiutavo įvarčiu ir sezoną uždarė dar vienu. Ir jam tik 19 sueina šiemet. Vasara turėtų daugiau padirbėti ties fiziniu pasirengimu.
Ateitis: Turėtų likti komandoje ir kovoti dėl dar daugiau minučių.

Hamidou Keyta
Pažymys: 3
Išbėgo keletoje mačų, bet iškart pasidarė aišku, kad ne jo lygis čia.
Ateitis: Metų jam jau nemažai, tai turbūt liks rezervuose arba kažkur keliaus.

Treneris/trenerių štabas

Christophe Galtier
Pažymys: 7
Pagrindinis tikslas – patekimas į EL, neįgyvendintas. Taurėse pasirodymas baisus, bet EL geriausias per nemažai metų. Trūko Galtier taktinio lankstumo visai metais, bet šį sezoną šitas minusas buvo ryškiausias. Daug pasako pasirodymas prieš Top 9 komandas. Darbą jam labai apsunkino nuolatinės traumos, labai didelis mačų kiekis, lyginant su tiesioginiais oponentais, ir du šūdini transferų langai.
Ateitis: Po gražių 8 sezonų palieka komandą.

Atskiro paminėjimo vertas vartininkų treneris Fabrice Grange, kuris padarė iš Ruffier vieną geriausių Prancūzijos vartininkų, o mūsų atsarginiai vartininkai, kai labai reikėjo, susitvarkė su užduotimis. Tikiuosi bus ir naujo trenerio štabe. Neigiamai vertiniu fizinio pasirengimo trenerių darbą, nes tiek traumų ir panašaus pobūdžio, tikrai į jų daržą. Kažkokia įtaka ir žaidėjų pačių, bet tikiuosi fizinio parengimo komanda atsinaujins.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Puiki apžvalga. Tik T-Wolves dėka, praktiškai žinau visus ASSE žaidėjus. Nepaisant to, kad pačias jų rungtynes gal tik porą kartų per sezoną tekdavo matyt. 😉
Citavimas
0
2017/2018 sezono komanda:

VARTININKAI:

embeded-image
Gimė: 23/03/1998
Gimimo vieta: Saint-Priest-en-Jarez, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 188cm.
Svoris: 74kg.
Klube nuo: 2013-ųjų.

embeded-image
Gimė: 27/09/1986
Gimimo vieta: Bayonne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 188cm.
Svoris: 93kg.
Klube nuo: 2011-ųjų.

embeded-image
Gimė: 13/01/1986
Gimimo vieta: Valence, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 185cm.
Svoris: 88kg.
Klube nuo: 2001-ųjų.

embeded-image
Gimė: 26/01/1996
Gimimo vieta: Saint-Etienne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 189cm.
Svoris: 89kg.
Klube nuo: 2009-ųjų.

GYNĖJAI:

embeded-image
Gimė: 28/010/1989
Gimimo vieta: Saint-Brieuc, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 183cm.
Svoris: 84kg.
Klube nuo: 2014-ųjų.
Pozicija: RB; CB.

embeded-image
Gimė: 04/05/1998
Gimimo vieta: Volos, Graikija.
Pilietybė: Graikijos.
Ūgis: 174cm.
Svoris: 70kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: LB; LWB.

embeded-image
Gimė: 13/05/1991
Gimimo vieta: Piracicaba, Brazilija.
Pilietybė: Brazilijos
Ūgis: 179cm.
Svoris: 75kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: LB, LWB.

embeded-image
Gimė: 23/07/1988
Gimimo vieta: Tulūza, Prancūzija.
Pilietybė: Senegalo, Prancūzijos
Ūgis: 182cm.
Svoris: 79kg.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: LB, LWB.

embeded-image
Gimė: 22/10/1995
Gimimo vieta: Ciūrichas, Šveicarija.
Pilietybė: Šveicarijos
Ūgis: 181cm.
Svoris: 83kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: RB, RWB.

embeded-image
Gimė: 07/08/1985
Gimimo vieta: Saint-Etienne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 181cm.
Svoris: 80kg.
Klube nuo: 2001-ųjų.
Pozicija: CB; RB; CDM.

embeded-image
Gimė: 28/07/1985
Gimimo vieta: Fretin, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 177cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: RB; RWB.

embeded-image
Gimė: 10/12/1988
Gimimo vieta: Banja Luka, Bosnija ir Hercegovina.
Pilietybė: Serbijos.
Ūgis: 193cm.
Svoris: 85kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: CB.

embeded-image
Gimė: 13/08/1998
Gimimo vieta: Paryžius, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 177cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2014-ųjų.
Pozicija: RB; RWB; LB

SAUGAI:

embeded-image
Gimė: 03/01/2000
Gimimo vieta: San Vincentas, Žaliasis Kyšulys.
Pilietybė: Žaliojo Kyšulio.
Ūgis: 174cm.
Svoris: 67kg.
Klube nuo: 2015-ųjų.
Pozicija: CM, ACM.

embeded-image
Gimė: 19/08/1990
Gimimo vieta: Domont, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 180cm.
Svoris: 68kg.
Klube nuo: 2015-ųjų.
Pozicija: CM, DM.

embeded-image
Gimė: 29/06/1990
Gimimo vieta: Amiens, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 182cm.
Svoris: 80kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

embeded-image
Gimė: 20/09/1997
Gimimo vieta: Dakaras, Senegalas.
Pilietybė: Senegalo.
Ūgis: 175cm.
Svoris: 68kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

embeded-image
Gimė: 08/03/1990
Gimimo vieta: Ajaccio, Korsika.
Pilietybė: Prancūzijos.
Ūgis: 171cm.
Svoris: 68kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: ACM, RW, LW.

embeded-image
Gimė: 01/01/1996
Gimimo vieta: Gagnoa, Dramblio Kaulo Krantas.
Pilietybė: Dramblio Kaulo Kranto.
Ūgis: 181cm.
Svoris: 78kg.
Klube nuo: 2014-ųjų.
Pozicija: CM; DM.

embeded-image
Gimė: 07/07/1994
Gimimo vieta: Trondheimas, Norvegija.
Pilietybė: Norvegijos.
Ūgis: 187cm.
Svoris: 77kg.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: DM, CM.

embeded-image
Gimė: 27/03/1994
Gimimo vieta: São Gonçalo do Sapucaí, Brazilija.
Pilietybė: Brazilijos.
Ūgis: 188cm.
Svoris: 77kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: CM; DM.

PUOLĖJAI:

embeded-image
Gimė: 10/01/1996
Gimimo vieta: Mindelas, Žaliasis Kyšulys.
Pilietybė: Žaliojo Kyšulio.
Ūgis: 169cm.
Svoris: 67kg.
Klube nuo: 2017-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

embeded-image
Gimė: 23/03/1994
Gimimo vieta: Tetouan, Marokas.
Pilietybė: Maroko.
Ūgis: 177cm.
Svoris: 80kg.
Klube nuo: 2016-ųjų.
Pozicija: RW, LW.

embeded-image
Gimė: 29/07/1992
Gimimo vieta: Douala, Kamerūnas
Pilietybė: Prancūzijos
Ūgis: 180cm.
Svoris: 75kg.
Klube nuo: 2018-ųjų.
Pozicija: LW; RW.

embeded-image
Gimė: 26/03/1996
Gimimo vieta: Alfortville, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Ūgis: 175cm.
Svoris: 72kg.
Klube nuo: 2011-ųjų.
Pozicija: RW; LW; ST.

embeded-image
Gimė: 29/03/1987
Gimimo vieta: Montbéliard, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Alžyro.
Ūgis: 178cm.
Svoris: 76kg.
Klube nuo: 2012-ųjų.
Pozicija: RW; LW; SS.

embeded-image
Gimė: 19/08/1988
Gimimo vieta: Bourgoin-Jallieu, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos, Ruandos.
Ūgis: 184cm.
Svoris: 81kg.
Klube nuo: 2014-ųjų.
Pozicija: LW; RW; SS.

embeded-image
Gimė: 17/06/1991
Gimimo vieta: Krsko, Slovėnija.
Pilietybė: Slovėnijos.
Ūgis: 188cm.
Svoris: 83kg.
Klube nuo: 2015-ųjų.
Pozicija: ST

Išnuomuoti žaidėjai:
Lois Diony (puolėjas) į Bristol City iki 2017/2018 sezono pabaigos.
Leo Lacroix (centro gynėjas) į Basel iki 2017/2018 sezono pabaigos.
Rayan Souici (atraminis saugas) į Entente SSG iki 2017/2018 sezono pabaigos.
Arnaud Nordin (krašto puolėjas) į Nancy iki 2017/2018 sezono pabaigos.
Jorginho (krašto puolėjas) į Chaves iki 2017/2018 sezono pabaigos.
Dylan Saint-Louis (krašto puolėjas) į Paris FC iki 2017/2018 sezono pabaigos.
Piere-Yves Polomat (krašto gynėjas) į Auxerre iki 2017/2018 sezono pabaigos.


Vyriausiasis treneris:
embeded-image
Gimė: 09/12/1953
Gimimo vieta: Montpeljė, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2017-ųjų.
Vyriausiuoju treneriu dirba nuo: 2017-ųjų.

Komandos vadovas:
embeded-image
Gimė: 30/06/1964
Gimimo vieta: Bulonė, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2016-ųjų.

Trenerio asistentai:
embeded-image
Gimė: 11/09/1980
Gimimo vieta: Marselis, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 1997-ųjų.

embeded-image
Gimė: 13/05/1961
Gimimo vieta: Montpeljė, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2018-ųjų.

embeded-image
Gimė: 25/02/1965
Gimimo vieta: Nica, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos
Klube nuo: 2017-ųjų.

Vartininkų treneris:
embeded-image
Gimė: 03/12/1971
Gimimo vieta: Sainte-Foy-les-Lyon, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

Sporto psichologas ir fizinio pasirengimo treneris:
embeded-image
Gimė: 30/07/1973
Gimimo vieta: Bourg-de-Péage, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

Video peržiūrių analizuotojas ir specialistas:
embeded-image
Gimė: 29/01/1987
Gimimo vieta: Lansas, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

Ūkvedžiai:
embeded-image
Gimė: 02/09/1968
Gimimo vieta: Ussel, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

embeded-image
Gimė: 05/02/1967
Gimimo vieta: Avignon, Prancūzija
Pilietybė: Prancūzijos

Vyr. gydytojas:
embeded-image
Gimė: 16/10/1962
Gimimo vieta: Paryžius, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

Kineziterapeutai:
embeded-image
Gimė: 16/05/1965
Gimimo vieta: Saint-Etienne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

embeded-image
Gimė: 12/04/1986
Gimimo vieta: Saint-Etienne, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

embeded-image
Gimė: 08/08/1987
Gimimo vieta: Saint-Priest-en-Jarez, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos

Masažistas:
embeded-image
Gimė: 07/10/1974
Gimimo vieta: Šamberi, Prancūzija.
Pilietybė: Prancūzijos.

Vertėjas:
embeded-image
Gimė: 22/03/1991
Pilietybė: Prancūzijos.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Susigulėjus mintims apie 17/18 sezoną, galima review padaryti.
Pirmas sezonas po Galtier eros gavosi labai kontrastingas. Pradžia su Garcia buvo daug žadanti. Atrodė, kad katalonas nori įdiegti į komandos žaidimą daugiau trumpų perdavimų, kombinacijų. Pirmame sezono mače su Nice negalėjau patikėti, kad taip gražiai šita komanda gali žaisti. Deja, graži pasaka dužo pralaimėjus 0-5 prieš OL ir Garcia komandoje nebeliko. Iš esmės, tai buvo užprogramuota dar vasara, kai komanda nebuvo surinkta pagal trenerio pageidavimus, o ir pats Garcia neprisitaikė prie turimų žaidėjų. Kaip rodo jo vėlesnis viražas Olympiacos ir kaip Salzburgas be jo Europoje pavarė, kyla abejonės ar tikrai toks geras treneris jis yra. Na o boad'as irgi kaip lauciai visiški pasirodė nesugebėdami nors kažkiek pagerinti darbo sąlygų naujam treneriui.
Kas vyko po pralaimėjimo OL iki pirmo rato pabaigos su Sable trenerio pozicijoje, buvo turbūt blogiausia serija rezultatų, kokią man teko matyti, kiek aš palaikau ASSE. Daužė kas netingi mus ir rezultatai 3-0, 4-0 ar net 5-0 tapo kasdienybe. Greitai krito komanda į iškritimo zoną ir tapo aišku, kad suvaldyti vykstantį krachą neužteks Sable, o reikia patyrusiu ir daug mačiusio specialisto.
Prie klubo vairo stojo Jean-Louis Gasset ir Ghislain Printant. Du patyrę strategai, bet didžiąją dalį savo karjeros buvę kažkieno asistentais. Gasset savo kontaktais suveikė Debuchy, Subotič, M'Vila, Ntep ir susigrąžinom Berič. Rezultatai iš esmės pasitaisė, atsirado pasitikėjimas, nepralaimėjom 13 rungtynių iš eilės ir tik dėl prasto GD nepatekom į EL.
Reziumuojant, prisidirbom vasara, bet apsikuopėm žiema. Sezonas gavosi geresnis nei 16/17. Užėmėm geresnę poziciją (7vs😎, įmušėm daugiau įvarčių (47vs41), bet praleidom daugiau (50vs42). Antrus metus iš eilės nepapuolam į Europą, kas liūdina, nes ketvirtadienio vakarai kažkokie tušti dabar. Tikiuosi kitame sezone būsime šešetuke.

Anksčiau darydavau sezono pliusus/minusus, bet šį sezoną kažkaip viskas labai paprastai ir daug plėstis nėra kur.
Pliusai: Gasset pasamdymas, žiemos transferų langas ir žaidimas antroje sezono dalyje.
Minusai: Vasaros transferų langas, pirmoji sezono dalis. Dar pridėčiau, kad sensta Perrin ir mažai indėlio iš jaunimo šį sezoną.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Žaidėjų pažymiai:

Vartininkai:

16. Stephane Ruffier
Pažymys: 9
Pirmoje sezono dalyje pasitaikydavo retų klaidų, bet iš esmės, tai vėl monstriškai traukė komandą ir išrinktas į L'Equipe metų komandą. Kaip visada, liko neįvertintas pačios lygos ir DD.
Ateitis: Kontraktas galioja dar tris metus, o ir amžius jau toks, kad susidomėjimo iš stipresnių komandų gali ir nesulaukti. Tikiu, kad liks.

30. Jessy Moulin
Pažymys: 7,5
Kaip ir sezoną prieš tai, Moulin gavo šansą pasirodyti, kai Ruffier negalėjo žaisti ir kaip visada buvo patikimas.
Ateitis: Rūbinės siela turėtų ir toliau būti komandos nr.2 vartininku.

Gynėjai:

2. Kevin Theophille Catherine
Pažymys: 6
Pirmoje sezono dalyje atrodė prastai, kaip ir visa gynybos linija, o antroje dalyje buvo nukonkuruotas Subotič. Kovotojas, kuriam tiesiog labai trūksta fizinių duomenų būti aukšto lygio gynėju.
Ateitis: Kontraktas baigiasi šią vasarą, tad paliks klubą po 4 metų.

4. Leo Lacroix
Pažymys: 5
Vienas iš pirmos sezono dalies nesėkmių gynyboje simbolių. Antroje pusėje išnuomotas į Basel, kur irgi neįrodė, kad verta jį būtų pasilikti.
Ateitis: Būtų gerai parduoti, bet norinčių turbūt nebus.

11. Gabriel Silva
Pažymys: 7,5
Pirmoje sezono dalyje pjovė traumos, bet antroje brazilas tapo vienu stabiliausiu komandos žaidėju ir tikra atgaiva po keletos metų šudinų left-back'ų.
Ateitis: Iš klubo pusės noro parduoti manau nėra, nebent kažkoks geras pasiūlymas ant stalo nuguls,

12. Cheikh M'Bengue
Pažymys: 4
Visiška modernaus full-back'o priešingybė. Gynyboje dar dar, bet puolime visiškas 0.
Ateitis: Kontraktas iki 2019, alga nebloga, tai sunku tikėtis, kad bus parduotas. Bent jau atsarginiu patapo šiemet.

15. Saidy Janko
Pažymys: 5
Labai prasta Kyle Walker kopija. Gynyboje dar susitvarkydavo, nes turi jėgos, greičio ir ne visai kiauras, bet jau puolime su savo skersais, tai dieve padėk.
Ateitis: Norėčiau, kad būtų parduotas, bet kažin ar kam nors reikalingas bus.

19. Florentin Pogba
Pažymys: 2
Sužaidė viso labo 5 rungtynes, nes buvo traumuotas beveik visą laiką, o sausį išvyko į Turkiją.
Ateitis: Traumos ėda jam karjerą, o charakteris irgi tragiškas. Turkijoje jau spėjo su komandos draugu per rungtynes susimušti.

24. Loic Perrin
Pažymys: 7
Širdis plyšta tokį žemą pažymį rašyti kapitonui, bet tiesiog amžius jau veikia ir klaidų buvo kur kas daugiau nei įprastai. Nebegali sakyti, kad gynyba su ir be Perrin, kaip diena ir naktis.
Ateitis: Kitas sezonas jau gali būti paskutinis, kai Perrin dar žaidžia starte.

26. Mathieu Debuchy
Pažymys: 8,5
Atėjo, kaip žaidėjas, kurio karjera atrodė, kad eina tik žemyn, o sezoną pabaigė, kaip kandidatas į Les Bleus su 4 įvarčiais per pusę sezono. Geresnio pažymio negaliu rašyt, nes įsimušė mače su PSG ir uždirbo 11m. baudinį rungtynių gale su Monaco.
Ateitis: Kontraktas tik pusmečiui buvo, bet klubas tikisi pratęsti.

28. Neven Subotič
Pažymys: 8
Klasiškas žaidėjas, kuris iškart patapo geriausiu CB komandoje. Vieną grubią klaidą padarė, bet šiaip atrodė solidžiai ir dar dukart pasižymėjo.
Ateitis: Turi kontraktą iki 2019, tad tikėtina, kad liks.

29. Ronael Pierre-Gabriel
Pažymys: 5
Niekaip nepavyksta jam iš traumų išlipti. Pirmoje sezono pusėje dar žaidė, o antroje neturėjo progų dėl Debuchy.
Ateitis: Kažkiek pristojo progresas ir manau nuoma į silpnesnę komandą būtų pats šiam jaunam žaidėjui.

Saugai:

5. Vincent Pajot
Pažymys: 6.5
Įmušė turbūt gražiausią šio sezono ASSE įvartį, daug dirbo, į kiekvieną oro dvikovą eidavo, bet labai trūksta jam kokybės žaidžiant su kamuoliu, ypač kai esi saugas. Antroje dalyje sezono žaidė mažai.
Ateitis: Nelabai tikiu, kad kitą sezoną daug žaisti gautų, tad logiška būtų parduoti, likus metams iki kontrakto pabaigos.

6. Yann M'Vila
Pažymys: 9.5
Visiškas saugų linijos bosas. Nerašau 10, nes žaidė tik pusę sezono. Tokio lygio saugo, kiek aš stebiu ASSE, neturėjom.
Ateitis: Turi kontraktą iki 2019, nemažai šansų kad liks, bet pasiūlymų sulauksim manau.

7. Bryan Dabo
Pažymys: 6
Prie Garcia atrodė visai padoriai keliuose mačuose, mušė įvarčius, bet su drausme ir disciplina visai prastai.
Ateitis: Gavus gerą pasiūlymą, buvo parduotas sausį į Fiorentina.

8. Assane Diousse
Pažymys: 6,5
Nenušlifuotas deimantas. Gali sužaisti puikiai, o gali atrodyti, kaip megėjas. Labai emocingas žaidėjas daug savęs aikštėje paliekantis. Užtai mėgiamas fanų.
Ateitis: Buvo kalbų, kad juo domisi Serie A komandos, bet norėčiau, kad būtų neparduotas, nes tikrai talento turi.

15. Habib Maiga
Pažymys: 5,5
Dar vienas jaunas žaidėjas, kuris prie Garcia dar turėjo neblogų pasirodymų ir įmušė savo pirmus įvarčius už ASSE, bet Gasset neįtikino jis.
Ateitis: Išnuomotas į Rusijos Premier lygą iki metų pabaigos, bet nesu tikras ar tai geriausias sprendimas jo karjerai buvo.

17. Ole Selnaes
Pažymys: 7,5
Sunkiai įsivažiavo pirmoje dalyje, bet antroje tapo vienu stabiliausiu ir geriausiu komandos žaidėju. M'Vila padėjo jam atsiskleisti ir abudu puikiai žiūrėjosi double-pivot pozicijoje, kai atrodė, kad Selnaes tik 3 žmonių linijoje gali žaisti.
Ateitis: Norvegas dėl savo amžiaus ir žaidimo kokybės turbūt didžiausią pardavimo vertę turi. Gero pasiūlymo sulaukus, greičiausiai bus parduotas.

20. Hernani
Pažymys: 6
Brazilas keletą kartų puikiais smūgiais patraukė komandą, bet niekaip nepavyko jam raudonų kortelių išvengti, o antroje sezono dalyje beveik nežaidė.
Ateitis: Grįžta į Zenit.

Puolėjai:

7. Paul-George Ntep
Pažymys: 5
Labiausiai nenusisekęs žiemos transferas. Vos vienas įvartis ir Ntep visiškai nepriminė to žaidėjo, kuris buvo Rennes laikais.
Ateitis: Grįžta į Wolfsburg.

9. Lois Diony
Pažymys: 3
Brangiausias visų laikų ASSE pirkinys, o gavosi totalus šnipštas. Neįmušė nei vieno įvarčio, uždirbo keletą 11m. baudinių ir pusmečiui iškeliavo į Championship'ą.
Ateitis: Anglijoje pasižymėti nepavyko, tai grįžta atgal. Parduoti neapsimoka, nes po tokio sezono, nieko neatgausim, ką investavom. Gal pramuš dar..

10. Remy Cabella
Pažymys: 8
Remy buvo komandos varikliukas ir kūrybingiausias žaidėjas nuo Pascal Feindouno laikų. Be visų įvarčių ir assistų, aikštėje visada stengavosi žaisti efektingai, o už aikštės ribų, savo charizma itin pagyvino kolektyvą.
Ateitis: Išpirkimas nuomos sutartyje nebuvo numatytas, bet klubas jo nori, o OM nebūtų prieš parduoti. Konkurencijos tikrai sulauksim ir iš turtingesnių klubų.

14. Jonathan Bamba
Pažymys: 8
Bamba po nuomų grįžo subrendęs žaidėjas ir su mažomis bangomis rodė stabiliai neblogą žaidimą viso sezono metu. Vienas rezultatyviausių komandos žaidėjų ir atliko daugiausiai rez. perdavimų.
Ateitis: Kontraktas baigiasi vasara, o šansai išlaikyti dėl pačio norų ir didesnių klubų susidomėjimo, maži.

21. Romain Hamouma
Pažymys: 7
Du ryškiausi Hamouma epizodai šio sezono, tai 1vs1 prieš Lopes ir neįmušimas, tada tragiškai pakeltas kampinis, kurio metu gavo traumą, o OL pradėjo ataką, kuri baigėsi pirmuoju rungtynių įvarčių ir pradėjo legendinį suspardymą. Kitas epizodas, tai hattrick'as sezono uždaryme prieš Lille. Kaip visada, buvo traumų, labai banguota forma, bet sugebėjo prie 9 komandos įvarčių prisidėti.
Ateitis: Sezono metu pratęsė kontraktą iki 2021. Po truputį keičia amplua ir dažniau žaidžia centro puolėju.

22. Kevin Monnet-Paquet
Pažymys: 7
Ne toks geras sezonas, kaip 16/17, bet KMP randa savo vietą prie visų trenerių, nes daug dirba aikštėje, muša svarbiuose mačuose ir gali keliose pozicijose žaisti.
Ateitis: Kontraktas baigiasi vasara, bet pasirodė kalbų, kad norėtume pratęsti.

23. Alexander Soderlund
Pažymys: 2
Nelemta jam žaisti tokiame lygyje. Šį sezoną, net įvarčių neįmušė.
Ateitis: Jau iškeliavo sausį atgal į Rosenborg.

25. Oussama Tannane
Pažymys: 4,5
Pradėjo sezoną visai neblogai, bet kažkodėl buvo išnuomotas į Las Palmas, kur pasižymėjo tik susimušimu su Remy. Sezono antroje pusėje grįžo atgal ir kai žaisdavo, tai pusė bėdos atrodydavo.
Ateitis: Matyt bus bandoma parduoti, bet Gasset jam šansų suteikdavo ir net kai išvarytas buvo iš treniruotės, savaitgalį gavo išbėgti po keitimo. Kaip tą jo galvą sutvarkyti, aš nežinau..

27. Robert Berič
Pažymys: 7,5
Grįžo iš nuomos Anderlecht ir praktiškai kas antrose varžybose mušė po įvartį. Gelbėjo jis komandą kelis sykius, bet prieš stipresnes komandas atrodė liūdnai.
Ateitis: Pasirodė kalbų, kad parduodamas, nes liko tik metai iki kontrakto pabaigos.

Vagner
Pažymys: 5
Jaunas žaidėjas gavo kelis sykius pirmoje sezono dalyje išbėgti ir neatrodė labai blogai.
Ateitis: Manau, kad reikia nuomoti.

Treneriai:

Oscar Garcia
Pažymys: 4
Gerai pradėjo sezoną, bet po to kapituliavo visiškai. Idėja jo buvo graži, bet nesulaukė pakankamai palaikymo, o ir pats nebuvo itin lankstus savo taktikų ir turimų žaidėjų atžvilgiu.

Julien Sable
Pažymys: 2
Atėjo sunkiausiu komandai periodu, bet jokios įtakos nepadarė ir tik dar labiau palūžo komanda.

Jean-Louis Gasset
Pažymys: 9
Atėjo ir sutvarkė komandą. Nuostabus Gasset pasirodymas ir gaila, kad nedaug pritrūko iki Europos. Geriausias L'Equipe sezono treneris.
Ateitis: Lieka komandai vadovauti ir sekantį sezoną, tad bus įdomu stebėti, kokiu žaidėjus prisikvies vasara bei kaip seksis, jei atsiras duobių.

[tweet]twitter.com/ASSEofficiel/status/997950898423943169[/tweet]
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0