Transferų naujienos ir gandai 2012/2013

Atsakyti Sekti temą
Scientist Rašė:

www1.skysports.com/footb...-Madrid-exit-this-summer

Žmonės kalba, kad planuojame imti šitą padarą už 15 britiškų. Daugoka, bet aš už.

Žmonės daug ką kalba, minimi Khedira, Turan, Isco, Yilmaz, Mangala, apie visokius Cavani ir Falcao nė nekalbu. Reiktų naujos temos transferams, ten ir pasvajoti galima bus. Aš pvz LB norėčiau Shaw matyti po metų, ateinantį sezoną Cole coveriu Bertrand ar PvA puikiai galėtų pabūti.
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Žmonės daug ką kalba, minimi Khedira, Turan, Isco, Yilmaz, Mangala, apie visokius Cavani ir Falcao nė nekalbu. Reiktų naujos temos transferams, ten ir pasvajoti galima bus. Aš pvz LB norėčiau Shaw matyti po metų, ateinantį sezoną Cole coveriu Bertrand ar PvA puikiai galėtų pabūti.

O tai šita tema kam? 😕

Coentrao beveik garantuotai paliks Realą, žaidžia mums reikalingoje pozicijoje ir netgi kaina nėra visiškas kosmosas. Visai realistiška.
Shaw šiaip irgi geras variantas. Nors anas dar vaikas ir jam toliau iki mūsų lygio, pirmenybę turbūt teikčiau jam, juolab kad jis dar ir Chelsea fanas.

O iš tavo visų paminėtų bent vienas prisijungs prie komandos, manau. Kol kas realiausiai atrodo Turano kandidatūra.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Coentrao beveik garantuotai paliks Realą,

why?

nes paskutiniu metu jau gerai zaide
Citavimas
0
Scientist Rašė:

O tai šita tema kam? 😕

2012-2013 metų sezonui 😉

Turaną jo agentas jau ne pirmi metai mums perša, o jei juo ir domimės, tai turbūt tik tam, kad Bayer dėl Schurrles pagąsdint.
Citavimas
0