Transferų naujienos ir gandai 2013/2014

Atsakyti Sekti temą
Dėl Shaw tai nebūkit tokie garantuoti... visokių netikėtumų kartais nutinka.
Torture never stops
Citavimas
0
Tai garantuotų turbūt ir nėra, ypač žinant, kokios kaina turėtų būti 😁
Citavimas
0
Shaw paskutiniu metu labai išhypintas, tai ir kaina bus į padebesius nulėkus. Manau iš jaunų PL left backų reiktų dar į Daviesą pasidairyt - truputį vyresnis, turi mažiau potencialo world class žaidėju tapt, bet solidžiu gynėju daugeliui metų - kodėl ne. Juolab, kad kažkokios būtinybės imt žaidėją, kuris galėtų žaisti čia ir dabar kaip ir nėra, galėtų pora sezonų šlifuotis su Azpi pagal situaciją rotuodamasis.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Bet žurnalistai viską taip nori inflate'int, kad įtraukia žaidėjo n+x metų atlyginimą, kad tik galėtų pavadinimą parašyt ,,80 mln transferas"

32 mln už Costa būtų labai geras dealas IMO, tik reikėtų išmokyt jį dar snargliais ir šūdais aikštėj nesimėtyt.

Šiaip aš tai dar ir Koke iš jų komandos norėčiau, bet žinant, kad per vasarą turbūt atimsim ir jų vartininką, ir puolėją, o mainais dar gal Torresą įkišim, tai be šansų.
O tų gerų įperkamų vidurio saugų rinkoj net ir nėr tiek daug, man atrodo. Jei pirkt saugą, tai pirkt Kroos/Gundongan/Koke ir pan. lygio žaidėją, nes kitu atveju tai jau geriau pasiimt Barkley su perspektyva, kad patys kažkada iš jo padarytume top žaidėją. Kas šiaip net nebūtų blogas variantas.
Citavimas
0
Kadangi kapliadantį žymūs psichiatrai biški apgydė, tai šitas padaras jei atvyks, net nelabai turės konkurencijos didžiausio Premiershipo išsigimėlio rinkimuose.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Jei pirkt saugą, tai pirkt Kroos/Gundongan/Koke ir pan. lygio žaidėją, nes kitu atveju tai jau geriau pasiimt Barkley su perspektyva, kad patys kažkada iš jo padarytume top žaidėją. Kas šiaip net nebūtų blogas variantas.

Dabar pasiklausiau Martinezo interviu, tai turiu jus nuliūdint, nes Barkley irgi nemažai kainuos:

We already turned down a £50million bid from (Manchester) United so we’re not going to take £38 million from Liverpool.

Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Jei pirkt saugą, tai pirkt Kroos/Gundongan/Koke ir pan. lygio žaidėją, nes kitu atveju tai jau geriau pasiimt Barkley su perspektyva, kad patys kažkada iš jo padarytume top žaidėją. Kas šiaip net nebūtų blogas variantas.

Dabar pasiklausiau Martinezo interviu, tai turiu jus nuliūdint, nes Barkley irgi nemažai kainuos:

We already turned down a £50million bid from (Manchester) United so we’re not going to take £38 million from Liverpool.

50mln siulem uz barkley? jibitvajumat moyesai
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

50mln siulem uz barkley? jibitvajumat moyesai

“According to speculation, we have already turned down a 50 million pound bid from United, so we’re not going to take 38 million pounds from Liverpool.

Užtenka nutrinti tris žodžius ir visiškai pasikeičia sakinio esmė. 🤠
embeded-image
Citavimas
0
Apie Barkley kainą gali kažkiek padėt susiorientuot Martinezo atsakymas į kito filadelfijaus klausimą praeitą žiemą:
‘How much? 50? No, I’m sorry, we won’t be letting him go out on loan in January.’
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Apie Barkley kainą gali kažkiek padėt susiorientuot Martinezo atsakymas į kito filadelfijaus klausimą praeitą žiemą:
‘How much? 50? No, I’m sorry, we won’t be letting him go out on loan in January.’

Žodžiai žodžiais, bet man atrodo suprantame ne tik kad tiek negausit, bet ir kad už ~25-30 parduot apsimokėtų ir nuo šitos sumos kalba būtų nebe ,,ar apsimoka parduot", o ,,ar apsimoka pirkt". Ir čia jau atsižvelgiant į tuos kainą pučiančius reikalus kaip kad amžius, tautybė ir t.t.

Čia aišku su sąlyga, kad nepateksite į ČL. Jei pateksite situacija gal ir kitokia, bet jeigu ne - sakyčiau kad ir patiems būtų logiškiau jį jau vasarą parduot. Tie gauti 30 mln galėtų ir padėti žengt tą žingsnį į ČL arba bent neprarast turimų pozicijų, nes dabar Barkley komandos variklis dar nėra ir jo išėjimas komandą nelabai susilpnintų. O už 30 mln jau galima rast rimtų žaidėjų ir į jo, ir į Lukaku vietas.

Edit: Dar pasirodo ir kontraktas tik iki 2016-ų, tai jeigu nepratęsit visokias kosmines sumas manau tikrai galima pamiršt.
Citavimas
0
Nematau aš čia jokio apsimokėjimo ir jokios logikos. Ir šiaip beveik galiu duot kairę ausį nupjaut, kad niekur jis šią vasarą neis, o kontraktą pratęs. Labai abejotina ar už jį tiek (25-30 mln) kas nors siūlys, o jei ir siūlys, tai Martinezas garantuotai neims. Parduot tokį žaidėją – visos mėlynos Mersisaido pusės vaikų ir pagyvenusių moterų numylėtinį, patį dar vaiką, kuris turi potencialo patrigubint savo vertę, būtų nesąmonė. Taip daro tik maži klubeliai iš Premiershipo dugno arba žemesnių lygų arba Evertono lygio klubai iš desperacijos ir skurdo. Nesąmonė būtų net tuo atveju, jei jis niekada to potencialo neišnaudotų ir liktų tik dar vienu overhypintu jaunuoliu, nes toks pardavinėjimas yra blogas ženklas kitiem žaidėjam, fanam ir taip toliau. Jau nekalbant apie tai, kad jis pats nenori niekur eit ir būtų durnas, jei norėtų.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Nu ką, galima pradėt totalizatorių:

The only thing I can say is that the market is closed. It opens in the summer; Chelsea will be quiet and calm in that period, we are not going to be the noisy team buying and selling, we won't be that kind of club,' said the Portuguese.

'We are going to make a couple of critical signings. Is a striker a target for us? Yes, we would never deny that. Is Diego a good player? He is, but he's an Atletico Madrid player, so I can't say much.'

Obviously dabartinėje situacijoje labiausiai reikia world class vidurio saugo ir puolėjo. Apie wingerį ar dar vieną vidurio saugą bus galima kalbėt kai bus pardavimų.

Dėl puolėjo esu beveik tikras, kad bus Costa ar Cavani - sakyčiau 70%/20% tikimybė ir kokie 10 kad bus Falcao/Balotelli/Martinezas/etc.

Bet dėl saugų tai visiškai no idea. Visi geriausi variantai nelabai parduodami - Kroosas, Vidalis, Modričius.
Koke? Hamšik? Pjanič? 🙄 Dar koks Gundoganas, bet jis traumų maišas. Fabregas? 😂
Citavimas
0
Ramires į Turiną, Vidal pas mus. 😎
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Ramires į Turiną, Vidal pas mus. 😎

Būtų tobula, bet not gonna happen 😔
Gandas apie Paulinho išlindo, bet neduok dieve...

Dar žmonės kalba, kad mėginsim paimt Filipe Luis iš Atletico.
http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... Costa.html
Tokiu atveju, manau galim pamiršt Koke - ir taip būtų trys pagrindiniai Atletico žaidėjai per vieną vasarą.
Kas dėl paties Filipe, 16 mln už beveik 29 metų full-backą man atrodo per daug. Dauguma full-backų 32-33 metų jau nugęsta, tai realiai gautume 3-4 metus iš jo ir jokio re-sale value. Kita vertus, jeigu žiūrėt tik į kokybę, žaidėjas labai geras. Bet tada no idea kaip atrodytų mūsų gynyba, nes Cole'ui naują kontraktą irgi turbūt pasiūlysim.
Citavimas
0
Man Felipe Luis pirkimas irgi visai nelogiškas ir nebe mūsų braižo. Jei Shaw pasiimt už protingus pinigus negalima, tai aš savo balsą atiduočiau už Ricardo Rodriguez. Aišku, jei Bayern dar nepasiėmė sau 😂
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

Man Felipe Luis pirkimas irgi visai nelogiškas ir nebe mūsų braižo. Jei Shaw pasiimt už protingus pinigus negalima, tai aš savo balsą atiduočiau už Ricardo Rodriguez. Aišku, jei Bayern dar nepasiėmė sau 😂

Tai va, aš irgi mieliau imčiau Rodriguez ar tą patį Moreno iš Sevilla. Prisipažįstu, kad abu mačiau gal tik po porą kartų, bet optimistiškiau nuteikia vien tai, kad abu jauni - ir tobulėti galimybių daugiau, ir perparduoti fail'o atveju už padorią kainą pavyktų (skirtingai nei kokį Bosingwa)
Citavimas
0
O as abejoju ar bus perkamas naujas brangus kairys gynejas pagrindiniu manau liks azpilicueta o jo dubleriu dar metus kokius cole
Citavimas
0
Jo, Cole tik ir veržias būti atsarginiu čia.
Citavimas
0
eNjoy Rašė:

tai aš savo balsą atiduočiau už Ricardo Rodriguez.

+1. Dar visai neseniai norejau apie ji parasyt placiau, bet taip ir neatradau laiko. Bet kuriuo atveju as uz ji visom keturiom buciau.
embeded-image
Citavimas
0
Siuskit laiska Maurui, kad pirktu Songa.
Citavimas
0