[EFC] Naujienos

Atsakyti Sekti temą
Skybet tik dar labiau sumazino koficianta uz Silva atvykima, nors ir naujienu srautas stipriai sumazejes. Sia savaite Brands turejo susitikti su portugalu, bet jau savaite i pabaiga, o ziniu jokiu. Manau jokiu ziniu, siuo atveju, yra geros zinios. Tie patys skybet Howe ikiso i antra saraso vieta, kas man jau yra priimtinas variantas. Nedrasiai apie ji buvau anksciau pagalvojes, bet jo meile Bournemouthui keista (Sel - Perlai mp3), o ir klaustuku ties jo galimybes nemazai. Taciau mano maldos pastarosiomis naktimis buna skirtos sio jaunuolio atyklimui i Goodisona.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Pamiršk Grobari tas maldas ir susitaikyk su realybe. Vienintelis stabdis yra Watfordas, bet netikiu, kad nesusitartų su jais anksčiau ar vėliau. Jei ir reikės pakratyt piniginę (nors nesuprantu už ką) tai Moshiri taip ir padarys. Jau tiek litų beprasmiškai ištaškė ant trenerių, kad 10mln šen ar ten skirtumo nesudaro.
Tuo labiau kad ir tas pats Howe nepigiai atsieitų. Jis pririštas kontraktu ir ko gero yra dar svarbesnis Bornmutui, negu Silva buvo Watfordui.

Aš tai savo ruožtu nelabai žaviuosi Howe kandidatūra. Net ne dėl tos nuvalkiotos home sickness, kuri galimai yra taip pat išgalvota kaip Baineso. Istorija su Burnley nebūtinai turi kartotis, ypač žinant, kad jis Evertono fanas nuo vaikystės. Kad mėgsta visokio šūdo po nepigiai prisipirkt irgi nelabai svarbu, nes čia jį DoF prižiūrėtų.
Bet nors jis ir fanas ir su Bournemouth padarė fantastišką darbą, kažkuo jis man nepatinka nors tu ką. Per didelis romantikas mano skoniui ir turi kažkokių guardioliškai neigiamų (teigiamų irgi) savybių. Žaidimo stilius tai man net Silvos priimtinesnis. Be to jis atrodo per minkštas suvaldyt žaidėjus su didesniais ego, čia būtų visai kas kita negu Bornmutas, kur jis yra karalius.

O šiaip tai žiūrint kaip visi rimtesni kandidatai nuplaukė aš jau tiesą sakant nebelabai matau ką čia geresnio už Silvą dar galima paimt. Hazelnuts (haha) dar nepririštas, bet irgi labai rizikingas variantas.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Pamiršk Grobari tas maldas ir susitaikyk su realybe.

Ne. Pasiilgau Evertona ziuret nesikeikdamas.

Toliau remiantis skybet Silva sansai suprastejo, Howe pagerejo, ir i "realius" kandidatus imestas Cocu (ne, mums jo nereikia).
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Telegraph atsiuntė telegramą, kad kontraktas su Silva bus pasirašytas penktadienį, pirmą oficialią Brandso darbo dieną. Tipo 3 metų.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Reikia tikėtis, kad ta proga naujasis treneris nenuspręs, kaip jo pirmtakas, kokį mėnesį pailsėti prie jūros...
Citavimas
0
Del Silva darbstumo as daug abejoniu neturiu. Man tik kliuna koks neambicingas portugalo paskirimas atrodo is sono - po pussezoni isbuves dvejuose prastuose EPLo klubuose, antrajame del vienokiu ar kitokiu priezasciu pasirodes prasciau nei pirmajame, pries tai dar nuotrupom apkeliaves kelis Europos miestus. Ka jis pasieks su Evertonu as siai dienai nesirysiu spresti, taciau entuziazmo jo paskirimas kelia panasiai kaip Allardayce (del kurio as nebuvau jau visiskai skeptikas).
Citavimas
0
Maždaug pritariu tam ką Grobari parašė. Neambicingas ir be fantazijos sprendimas. Koemano paskyrimas buvo bent šioks toks statementas, o čia... Gal laikas būtų parodęs, kad žymiai geresnių variantų ir nebuvo, bet užknisa, kad net bandymų nebuvo ir vienintelis kandidatas buvo strategas su tokiu skystu CV ir abejotinu profesionalumu/lojalumu.
Man kas teikia nedrąsią viltį, tai tik Brands. Ta viltis aišku irgi laisvai gali sudužt, bet paskirt futbolo direktorium žmogų, kuris yra futbolo direktorius, o ne skautas, “kuris kadaise atkapstė Kante”, jau yra žingsnis teisinga linkme. Tai leidžia tikėtis, kad bent kažkokia ilgesnė perspektyva numatyta ir kai lapkričio mėnesį atleis Silvą, vyrai nesupanikuos ir nepaskirs Puliso.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Tiesa, dabar įvyko staigus twistas trenerio skyrimo sagoj. Po to kai atsistatydino Zidane, gal dar nereikia skubėt su parašu 🙄
O padėjus liaudišką gumorą į šoną tai atrodo announcementas bus jau šiandien.
Gary Lineker.
Citavimas
0
embeded-image
Gary Lineker.
Citavimas
0
Kadangi zyzti nebesinori, tai pasimokykim iš mūsų visų labai gerbiamo Martinezo ir suraskim gyvenime pozityvo.
Gerai yra tai, kad Silva jau ne vieną mėnesį stebėjo komandą, žaidėjus, darė išvadas ir kalbėjosi apie amžinąsias vertybes su Brandsu. O tai labai svarbu, nes transferų langas trumpas ir dar su niekam neįdomiu turnyru per vidurį. Darbų iki kaklo, nėra laiko susipažinimam, gėlėm ir kavutei su saldainiais "Meška Šiaurėje".
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Kadangi zyzti nebesinori, tai pasimokykim iš mūsų visų labai gerbiamo Martinezo ir suraskim gyvenime pozityvo.
Gerai yra tai, kad Silva jau ne vieną mėnesį stebėjo komandą, žaidėjus, darė išvadas ir kalbėjosi apie amžinąsias vertybes su Brandsu. O tai labai svarbu, nes transferų langas trumpas ir dar su niekam neįdomiu turnyru per vidurį. Darbų iki kaklo, nėra laiko susipažinimam, gėlėm ir kavutei su saldainiais "Meška Šiaurėje".

Pasak pirmo interviu laiko susipazinimam yra, ir pirmas menuo kone tam ir bus skiriamas. Tame paciame interviu vienas populiariausiu Silva zodziu buvo "our", kas man visai patiko. O ir ieskodamas to pozityvumo praeita nakti praleidau ziuredamas visus jo interviu is Hull/Watford, tai jau ko ko, bet darbstumo, toks vaizdas, pas portugala tiek, kiek neturejo pastarieji keturi kartu sudejus.
Citavimas
0
Nu tai aišku, kad susipažinimui laiko skirs, neakivaizdiniu būdu viso taip nesužinosi, kaip būdamas viduj. Bet faktas, kad čia ne tas atvejis, kai treneris nukrenta iš medžio, nelabai suprasdamas kur pateko (ir po to dar kaip kolega auksčiau minėjo, važiuoja menesiukui į Palangą pailsėt).
Gary Lineker.
Citavimas
0
Neminėsiu Silvos pagalbininkų pavardžių, nes jos vis tiek niekam nieko nesako. Daugumą jis vežiojasi su savim dar nuo Estorilo laikų, išskyrus vartininkų trenerį, kuris yra dirbęs su Julio Cesaru, Oblaku ir Edersonu.

Ta proga dar vienas pozityvas, kad staffe lieka Fergusonas. Jau prie ketvirto trenerio dirbs jaunuolis. Kai pagalvoji, tai kas galėtų Big Duncui pasakyt į akis "you are fired" 🙄
Gary Lineker.
Citavimas
0
Čia panašiai kaip apie Čaką Norisą, kuris jau 10 metų kaip miręs, tik giltinė bijo jam apie tai pasakyti.
Citavimas
0
Okei, suprantu, kad mano maldos buvo visai beprasmes (nors malonu,kad del jo skybet Howe koficianta numuse 2x). Brands pirma interviu dave 05-23 (ar bent evertontv ji tada patalpino), o pastarosiose dienose, vel tame paciame evertontv, pasirode Brands mintys apie Silva, kuriame DoF sneka su tuo paciu kostiumu toje pacioje vietoje kaip, kad is 05-23. Daugiau nebesimelsiu.
Citavimas
0
Evertonas kaip žinia yra klubas, kuris viską daro pirmas, tai čia dar vienas išradimas, išvykų aprangą pirmą kartą Anglijos futbole pristato bobos arba gal korektiškiau būtų pasakyti merginos.

[tweet]twitter.com/Everton/status/1019854152560775168[/tweet]

Pykit nepykit, bet mane asmeniškai tai ružava spalvytė net ir nedideliais kiekiais biški pykina. Kas patiko iš to video, tai skauseriškas akcentas. Sexy.

Beje, trečia apranga kiek žinau bus kažkokia baisybė, balta su mėlynais priterliojimais, nežinia ką vaizduojančiais. Man pasirodė klaikiai, bet daug kam patinka.
Gary Lineker.
Citavimas
0
'Angry birds' skamba kaip puiki pravardė moterų komandai 😇
Citavimas
0
Watfordo žmonės-šūdai paskelbė oficialų statementą, kuriame atsisako kompensacijos dėl Silvos. Dabar jie nori tik teisibės - kad Evertonui uždėtų baudą, o dar geriau - atimtų kelis taškus.
Gary Lineker.
Citavimas
0