Sandoriai ir gandai 2008/09

Atsakyti Sekti temą
Moratti: 'Neprivalome skubėti pasirašinėti sutarčių su naujais žaidėjais. Dėl Mancini, artimiausiomis dienomis turėtume susitikti su Roma atstovais, tačiau jei sandoris neįvyks, mes ieškome ir kitų žaidėjų į šią poziciją.
Lampard'as - žaidėjas, kuris būtų naudingas kiekvienai komandai.
Kas dėl Messi tėvo šnekų, jog jo sūnus nori pereiti pas mus, esu laimingas. Jį įsigyti norėjau dar tada, kai jis nebuvo toks žinomas. Norėčiau, kad dabar jo kaina būtų tokia pati, kokia buvo tada.
Adriano? Viskas priklauso nuo jo pačio, būtų puiku jei jis grįžęs pas mus būtų naudingas mūsų ekipai. Jis vienas iš didžių žaidėjų.'

embeded-image
Citavimas
0
Rodos Inter gali pasirašyti kontraktą su 21 metų Chievo nigeriečiu puolėju Victor Nsofor Obinna.

embeded-image
Citavimas
0
Gal tu žinai kam mums dar vienas puolėjas? Nebent pasirašyt kontraktą ir dar kokiem dvejiem metam jį paskolint kitai ekipai. Vėliau jis su Balotelli galėtų pakeisti senius Cruz ir Crespo.
embeded-image
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Gal tu žinai kam mums dar vienas puolėjas? Nebent pasirašyt kontraktą ir dar kokiem dvejiem metam jį paskolint kitai ekipai. Vėliau jis su Balotelli galėtų pakeisti senius Cruz ir Crespo.

Aš irgi manau, kad skolins, gal net tai pačiai Chievo. o Crespo tai nemanau kad jau šiemet liks. Nors Obinna sako, kad turi ką parodyti Jose 😁
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Nors Obinna sako, kad turi ką parodyti Jose 😁

Manciniui ką parodyt jis gal ir turėtų, bet dabar viskas kitaip. Dėl Mourinho aš vis dažniau imu abejoti, kad Balotelli žais taip dažnai kaip pernai.
embeded-image
Citavimas
0
Pasak Suazo agento, jo klientas dar bent metams lieka Inter ekipoje. 😉

Juventus treneris Claudio Ranieri pasakė jog nori Stankovic'iaus, nepaisant fanų protesto. 'Tai žaidėjas, galintis puikiai žaisti keturiose skirtingose saugo pozicijose. Manau, jog po trijų keturių rungtynių fanai po truputį pradėtų laikyti serbą savu.'
embeded-image
Citavimas
0
Vis plačiau kalbama, kad Burdisso kelsis į Roma, o vietoj jo į Inter ateis Carvalho. Tačiau po užtilusių kalbų apie Quaresma ir Lampard nenoriu per anksti džiaugtis. Pasimokiau iš savo klaidos.
embeded-image
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Vis plačiau kalbama, kad Burdisso kelsis į Roma, o vietoj jo į Inter ateis Carvalho. Tačiau po užtilusių kalbų apie Quaresma ir Lampard nenoriu per anksti džiaugtis. Pasimokiau iš savo klaidos.

O realiai, kur mes kisim tiek centro gyneju?? Cordoba, Samuel, Matrix, ko gero Chivu irgi teks centre zaisti, nes kaireje Maxwelas turi tvirta vieta. Jei dar Matrixas atgaus savo forma, tai vapsce turetume 5 world class centro gynejus. O ir Rivas praeitais metais gana solidziai pasirode. 🙄
embeded-image
Citavimas
0
paparazis Rašė:

ko gero Chivu irgi teks centre zaisti

Chivu labiau įsivaizduoju žaidžiant krašte. 🙄
embeded-image
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Tai, kad kaip ir sakiau, kaireje Maxwellas turi garantuota vieta. Chivu tik atsarginis. Aisku dar galima bandyti ji saugu linijoje, kaip pvz per EURO2008 dare rumunai 🙄
embeded-image
Citavimas
0
paparazis Rašė:

Tai, kad kaip ir sakiau, kaireje Maxwellas turi garantuota vieta. Chivu tik atsarginis. Aisku dar galima bandyti ji saugu linijoje, kaip pvz per EURO2008 dare rumunai 🙄

Rumunai - vienintelė komanda, kurios nė vienu rungtynių nemačiau. Kaip Chivu atrodė?
embeded-image
Citavimas
0
Mongolas Rašė:

Rumunai - vienintelė komanda, kurios nė vienu rungtynių nemačiau. Kaip Chivu atrodė?

Gerai. Pas Inter ne vien kairėje tokios problemos. Pvz., atėjus Maicon, Zanetti perstumtas į saugus, tačiau nemanau kad ir Chivu sauguose bus vietos 😁 Nu žiūrėsim, ką čia Jose prikombinuos, nors ir aš nemanau, kad dar Inter gynėjų reikia. Chivu puikiai gali ir centre gynybos sužaist mano nuomone.
Citavimas
0
Portugalų dienraštis "Correio da Manha" praneša, kad Inter jau susitarė dėl Quaresma už 40 mln eurų. Pinigai man nerūpi, svarbu, kad Pele neatiduotų 😁
Citavimas
0
------------------------------Cesar------------------------------
-----Maicon------Cordoba---------Samuel-------Chivu-------
--------------------Zanetti-----------Cambiasso--------------
-------Mancini------------Lampard-----------Quaresma------
------------------------------Ibra--------------------------------

tokią starto sudėtį norėčiau matyti šiemet 😁
Citavimas
0
Bet tai suolas tai taip nekukliai pas jus atrodytų - Vieira, Jimenez, Maxwell, Adriano, Suazo, Materazzi ir t.t.
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Bet tai suolas tai taip nekukliai pas jus atrodytų - Vieira, Jimenez, Maxwell, Adriano, Suazo, Materazzi ir t.t.

Dar pridėsiu - Cruz, Balotelli, Rivas galbūt Figo, Pele, Burdisso, Stankovic. Ant popieriaus bus viena stipriausių komandų pasaulyje, tik reiks tą ir aikštėj įrodyti 😁
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

Dar pridėsiu - Cruz, Balotelli, Rivas galbūt Figo, Pele, Burdisso, Stankovic. Ant popieriaus bus viena stipriausių komandų pasaulyje, tik reiks tą ir aikštėj įrodyti 😁

Ir pernai tokia buvom, bet šnipštas gavosi Europoj. 😐
embeded-image
Citavimas
0
Agentas Vinicio Fioranelli: "Kas pasakė, kas Stankovič išeina?"
Citavimas
0
Internazionale gynėjas Nicolas Burdisso pareiškė, kad niekada inicijuos savo išėjimo iš Milano klubo.

"Jeigu Inter nesumanys manęs parduoti, aš niekada neišeisiu iš komandos. Mano širdis priklauso šiam klubui. Kiekvieną sezoną aš sužaidžiu 40 rungtynių. Neblogai žaidėjui, kuri "parduoda" kiekvieną vasarą. Mano kontraktas su Inter galioja dar tris metus ir aš norėčiau jį tik pratęsti."

embeded-image
Citavimas
0
Kombinatorius Rašė:

------------------------------Cesar------------------------------
-----Maicon------Cordoba---------Samuel-------Chivu-------
--------------------Zanetti-----------Cambiasso--------------
-------Mancini------------Lampard-----------Quaresma------
------------------------------Ibra--------------------------------

tokią starto sudėtį norėčiau matyti šiemet 😁

o tokia atsarginė sudėtis:
------------------------------Toldo------------------------------
-----Burdisso------Rivas---------Materazzi-------Maxwel----
--------------------Vieira--------------------Pele---------------
-------Jimenez------------Stankovic-----------Balotelli------
--------------------------Adriano (Cruz)------------------------

Jose vietoje su tokia komanda bandyčiau Italiją ir Europą užkariaut. 😁 Svarbiausios yra trys bėdos - Lampard, Mancini ir Quaresma. Reik kažkaip jas išspręs 😁
Citavimas
0