[FCB] Liga BBVA 2010/2011

Atsakyti Sekti temą
BARTRA 😄 😄 😄
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

zebediejus.blaugrana.lt/?p=2512
Gali pasiskaityt.
Čia - specialiai Red Army užsakymu 😁


Dekui, Dekui.

Galiu biski pabandyti supazindinti Jus su Fiziniu pasiruosimu, Superkompensacijos faze ir pan.

As pats tokius dalykus kaip Superkompensacija mokausi tiek Lietuvoje, tiek Katalonijoje.

Tai galeciau pasakyti taip, Treneriai visuomet remiasi Superkompensacijos apibrezimu, t.y. treniruotes isdelioti taip, kad varzybu diena zaidejai butu geriausiose kondicijose. Taip daro visos komandos, aisku taip daroma atsizvelgiant i rungtynes, ir kartu palaikomas zaidimo ritmas, kuris yra labai svarbus.

Superkompensacija - ukiskai, tai yra toks dalykas, kaip zmogus treniruojasi, po treniruotes gauna reikiamos trukmes poilsi, gaves reikiamos trukmes poilsi, jis atsiduria Superkompensacijos fazeje, t.y. ne tik atsistato fiziskai, bet net gi fiziskai patobuleja(kondicijos pagareja, pvz. visuomet zmogus bega 100m. per 15 sekundziu, po rimtos treniruotes ir reikiamos trukmes poilsio, besitreniruodamas superkompensacijos fazeje jis jau 100m. gali nubegti per pvz. 14,80 sekundziu.)

pvz. Treneriai visuomet duoda Treniruotes taip, kad islaikytu zaidejus ant superkompensacijos. pvz. Treniruotes idelioja taip pagal sunkuma nuo 0(poilsis) iki 10(rungtyniu rezimas).
Pirmadienis 8, Atradienis 3, Treciadienis 7, Ketvirtadienis 4, Penktadienis 8, Sestadienis 3(pries varzybine treniruote), Sekmadienis 10(rungtynes) Pirmadienis 2(lengva treniruote po rungtyniu)

Jei treniruojasi su pvz. piolsio diena treciadini, po sekmadieni turetu rungtyniu.
Pirmadienis 2(lengva treniruote po rungtyniu), Atradienis 9, Treciadienis 0, Ketvirtadienis 6, Penktadienis 7, Sestadienis 3(priesvarzybine treniruote), Sekmadienis 10(rungtynes)

Taip panasiai taikant treniruotes, zaidejai rungtyniu diena, kaip reikia zaisti is visu jegu, buna geriausiose kondicijose.

Kalbant apie sezona, kaip ko nors paklausi, kada Futbolininkai buna geriausiai fiziskai pasiruose, tai daugelis nezinanciu zmoniu atsako, Sezono pabaigoje, kaip vyksta pacios svarbiausios rungtynes, finalai, bet is tiesu sitas atsakymas yra VISISKAI NETEISINGAS, Futbolininkai geriausiose kondicijose buna Liepos menesi, t.y. po to kai pasibaige sezonas, po to, kaip menesi gavo poilsio, ir organizmas per visa sezona pavarges, po to menesio atsistate, ir net gi patobulejo(atsidure Superkompensacijos fazeje), sioje vietoje futbolininkas buna geriausiai fiziskai pasiruoses, ir jei tada toje patobulejimo fazeje pasideda fizinis pasiruosimas ateinanciam sezonui, viskas iseina idealiai, zaidejas Tobuleja.

Bet yra kita medalio puse, t.y. kad geriausi pasaulio zaidejai atstovauja WC savo rinktinemis, kaip pvz. 2010m. ir ta Birzelio menesi per kuri jie turi pailseti, atsigauti ir patobuleti, jie zaidzia rungtynes, vos baige zaisti uz rinktine, jau grizta i savo komandas, nes jos pradeda pasiruosima kitam sezonui, na taip jiems suteikia kokia 1 ar 2 savaites poilsio Treneriai, bet jo ryskiai neuztenka, kad organizmas atsistatytu po praejusio sezono ir dar WC 2010 kruviu. Todel nieko keisto, jei daugelio geriausiu pasaulio zaideju forma buna ryskiai banguojanti prasidejus sezonui, nestebuklas jei tas nuovargis ir kokia trauma issaukia. Kalbant apie Barca matosi, kad po Sekmingai Ispanijai pasibaigusio WC, zaidejai grizo labai velai, nespejo atsigauti, ir fizinio paruosimo treneriai nesugebejo ju paruosti visam ateinanciam sezonui, todel Barca visa si sezona, kaip parasyta staipsnyje vis uzkraudavo baterijas zaidejams sezono metu su panasaus tipo treniruotemis. pvz. dar labiau ukiskai, butu galima pasakyti taip, Barca tai kaip kokia masina, kuri vaziavo geru benzinu, dirbo kaip bitute, masinai laiku buvo keiciams tepalas ir pan. bet viena negrazia diena i Barcos masina buvo ipilta pigaus benzino, tipo benzinas buvo Baltarusiskas, bet is tikro buvo skiestas su vandeniu, to pasekoje, Barcos masina pradejo trukcioti, ir dabar vis kas kokius du menesiu tenka filtra pakeisti(paremontuoti masina), kad Barcos masina galetu vel padoriai dirbti.

Man patiko E.prof.p., habil. dr. Alekso Stanislovaicio pvz. apie Superkompensacija, jis pasakojo apie viena zmogu, suolininka i toli, kuris buvo uzsibezes tiksla persokti 7m. Siaip soko 6,40m. pradejo treniruotes kasdien - rezultatas gerejo, pradejo treniruotis du kartus per diena - rezultatas gerejo, bet dar iki 7m. toli sviete, pradejo treniruotis tris kartus per diena organizmas realiai ant tiek pervargo, ant tiek persidirbo, kad rezultatas pradejo ryskiai mazeti, mete jis sporta, pradejo dirbti Treneriu. daugiau nesitreniruodavo del rezultatu, tik siaip lengvai pasportuodavo. ir po puses metu ji pakviete i suolio i toli varzybas, kaip svecia, jis ten atsikalbenejo, kad jau ilgai nesportaves, kad prastai pasirodys ir pan, bet galiausiai sutiko dalyvauti kaip garbes svecias, buves sportininkas. Zodziu, soka jis pirma suoli ir nusoka 7,29m. Va cia pasireiske jam superkompensacija, jis ant tiek buvo nualines organizma besitreniruodamas, kad organizma tik po 5 menesiu istiko Superkompensacijos faze(patobulejikmas).(aisku cia kaip per sugedusi telefona papasakojau si pvz. bet kazka panasaus Aleksas Stanislovaitis pasakojo per viena is krepsinio konferenciju).

Tai va realiai sakyciau taip, kad Manutd strategija yra gera, nes jie palaiko Superkompensacijos faze kiek gali, ir islaiko zaidimo ritma pries svarbiasias rungtynes. As irgi taip daryciau pries svarbiausias rungtynes. Bet negalima sakyti kategoriskai, kad FCB strategija bloga, taip zaidimo ritma jie realu, kad praras, aisku, kazkiek pasitarnaus ta antra savaite su lengvom treniruotem pries finala, su kamuoliu. Kitavertus zinant, kad Premier league cempionas yra paremtas ant fizinio pasiruosio, ir kad Premier komandos sumoj fiziskai stipresnes uz La ligos komandas, atsizvelgiant i tai, kad Barca sezono gale nebuvo labai sviezus, tai si stovykla pries finala visai racionali, nes Barca fiziskai i finala eis pasiruosusi tiek gerai, kiek gali tokiu momentu, kitavertus po finalo daugiau rungtyniu nebus ka paminejo Wat, Wat'as, ir ta gera forma nueis suniui ant uodegos, ir realu, kad to pasekoje, vietoj tobulejimo vasaros laikotarpiu Barcos zaidejai liks savo vietoje, fiziskai nepatobules.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
👏 👏 👏
Trumpai drūtai - MU ir taip gerai fiziškai pasiruošę, tad derina žaidybinius ryšius, derinukus ir taktikas

Barcoje žaidybinių ryšių tobulinti jau nebėra kur, o fizika smarkiai atsilieka nuo MU, todėl šias kelias savaites ir akcentavo fizinį pasiruošimą - kad galėtų apibėgioti MU kaip ir Romoje. o dėl žaidybinių ryšių nepergyvenu - jie jau įdiegti iki automatizmo ir instinktų lygyje.
Mūsų taktika daugmaž vienoda r nesikeičia: atsidengei - gavai kamuolį- perdavei-atsidengei.
Tiesa, dar yra variantas B: kai nepasitvirtina variantas A - leisti į puolimą Pique 😂

o kad iššvaistys aukščiausią fizinę formą, netradiciškai įgautą pačioje sezono pabaigoje - pa barabanu. Svarbu atlakstyti vienas rungtynes, o po to, jei dar norėsis lakstyti - galės La Rambla bėgioti.
Žaidėjai po finalo turės du mėnesius poilsio ir atsigavimo, o po to - individualizuotas pasirengimo naujam sezonui treniruotes.
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

:applause: 👏 👏
Trumpai drūtai -MU ir taip gerai fiziškai pasiruošę, tad derina žaidybinius ryšius, derinukus ir taktikas

Barcoje žaidybinių ryšių tobulinti jau nebėra kur, o fizika smarkiai atsilieka nuo MU, todėl šias kelias savaites ir akcentavo fizinį pasiruošimą - kad galėtų apibėgioti MU kaip ir Romoje. o dėl žaidybinių ryšių nepergyvenu - jie jau įdiegti iki automatizmo ir instinktų lygyje.
Mūsų taktika daugmaž vienoda r nesikeičia: atsidengei - gavai kamuolį- perdavei-atsidengei.
Tiesa, dar yra variantas B: kai nepasitvirtina variantas A - leisti į puolimą Pique 😂

o kad iššvaistys aukščiausią fizinę formą, netradiciškai įgautą pačioje sezono pabaigoje - pa barabanu. Svarbu atlakstyti vienas rungtynes, o po to, jei dar norėsis lakstyti - galės La Rambla bėgioti.
Žaidėjai po finalo turės du mėnesius poilsio ir atsigavimo, o po to - individualizuotas pasirengimo naujam sezonui treniruotes.


Net nepastebejau, kad cia buvai parases, tas gerai fiziskai pasiruose aisku buvo salyginis, su tos FCB pries dvi savaites, nes kaip minejau sezono pabaigoje zaideju fizines kondicijos buna prasciausios(ka vakar ir matem is Manutd puses). Barcelona cia labai genialiai suzaide, nebloga pamoka gavo tiek Manutd tiek like visos kitos pasaulio komandos.

Dabar svarbiausia Stanislovaiciui nieko nesakyti, nes kaip jis suzino, kad yra teisus, tai labai megsta tai pabrezti. Jis kaip ruosia sprinterius olimpines komandos, tai ir i Futbola ziuri tik per fizinio parengimo prizme, tai jo supratimu visos taktikos atsimusa i fizini pasiruosima, ir tik i ji.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Messi laimėjo 3 iš eilės Di Stefano prizą, kuris skiriamas geriausiam čempionato žaidėjui.
Citavimas
0
Idomi lentele:
embeded-image
Citavimas
0
rokas_m Rašė:

idomi lentele:
embeded-image
Na jo, bet taip iseina kad Barca ir Realas visa sezona 10 zaide, jei butu pas barca koks Jeffrenas ar Bojanas isejes, butu turbut ikales bent pora ivarciu 😄 Bet siaip visai idomu 😁
Citavimas
0
Nezinau kaip rokui cia kazkas idomaus gali but - parodoma kur butu Realas ir Barca, jei visa sezona zaistu desimty 😂
Citavimas
0
Furis Rašė:

nezinau kaip rokui cia kazkas idomaus gali but - parodoma kur butu Realas ir Barca, jei visa sezona zaistu desimty 😂Tiksliau čia parodyta, kas būtų, jei vietoj Messi būtų pastatytas Jeffrenas, o Kristina būtų aną vasarą išmainyta į Heskey 😁
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:


Tiksliau čia parodyta, kas būtų, jei vietoj Messi būtų pastatytas Jeffrenas, o Kristina būtų aną vasarą išmainyta į Heskey 😁embeded-image

apie visus tavo postus šiandien
Citavimas
0
Ezzy Rašė:


Tiksliau čia parodyta, kas būtų, jei vietoj Messi būtų pastatytas Jeffrenas, o Kristina būtų aną vasarą išmainyta į Heskey 😁embeded-image

apie visus tavo postus šiandien

Tradiciškai ieškai prie ko prisikabint 👏
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:

nezinau kaip rokui cia kazkas idomaus gali but - parodoma kur butu Realas ir Barca, jei visa sezona zaistu desimty 😂Tiksliau čia parodyta, kas būtų, jei vietoj Messi būtų pastatytas Jeffrenas, o Kristina būtų aną vasarą išmainyta į Heskey 😁

Nusisnekejai, jie gi neparodo kiek Jeffrenas ar kas kitas imustu... cia parodyta kas butu jei zaistu Barca be Messi, realas be ronaldo
Citavimas
0
diperis Rašė:

nezinau kaip rokui cia kazkas idomaus gali but - parodoma kur butu Realas ir Barca, jei visa sezona zaistu desimty 😂Tiksliau čia parodyta, kas būtų, jei vietoj Messi būtų pastatytas Jeffrenas, o Kristina būtų aną vasarą išmainyta į Heskey 😁

Nusisnekejai, jie gi neparodo kiek Jeffrenas ar kas kitas imustu... cia parodyta kas butu jei zaistu Barca be Messi, realas be ronaldo

Nepagavai ironijos matyt 😁 Turėjau omenyje, kad mano minėti personažai įmuštų lygiai 0 įvarčių 😎
Grąžinkit O'Neillą.
Citavimas
0
Powered Rašė:Tiksliau čia parodyta, kas būtų, jei vietoj Messi būtų pastatytas Jeffrenas, o Kristina būtų aną vasarą išmainyta į Heskey 😁Nusisnekejai, jie gi neparodo kiek Jeffrenas ar kas kitas imustu... cia parodyta kas butu jei zaistu Barca be Messi, realas be ronaldo

Nepagavai ironijos matyt 😁 Turėjau omenyje, kad mano minėti personažai įmuštų lygiai 0 įvarčių 😎

Ne nepagavau 😁 Nezianu kaip del Heskey, bet kodel Jeffrena nuvertini... Realui visgi imuse
Citavimas
0
Furis Rašė:

nezinau kaip rokui cia kazkas idomaus gali but - parodoma kur butu Realas ir Barca, jei visa sezona zaistu desimty 😂


idomu, kad Realas vistiek neaplenktu musu, nors megstama pasakyt "kas butu jei Barcoj Messi nezaistu"
Citavimas
0
Tema užrakinama ir po kurio laiko atsidurs archyve.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0