[FCB] Multimedia

Atsakyti Sekti temą
embeded-image

Messi on fir.. tattoo 😎
embeded-image
Citavimas
0
😂
embeded-image
Citavimas
0

NICE 😄
embeded-image
Citavimas
0
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0

Truputį vaizdinės medžiagos apie tai, kaip veikia Messi driblingas.
embeded-image
Citavimas
0
Kažkas puikiai tarpsezoniu formą palaiko 😉

[tweet]twitter.com/unexpectedgo...tatus/880722709935783936[/tweet]
Citavimas
0
Citavimas
0
Dembele savo instagram paskyroje įsikėlė komandos nuotrauką, kurioje, jie vilkėjo marškinėlius "courage ousmane". Įdomu tai, jog hashtagas prancūzų kalba #jarrivedans2mois reiškia sugrįšiu už dviejų mėnesių. taip, matėm se queda ir visus kitus multimedijos skandalus/gandus ir t.t tačiau prisiminus tuos atvejus apie Rakitičių ir Suarezą kai buvo pranašaujama mėnesio pertrauka, o jie sugrįžo po savaitės manau galima tikėtis ankstesnio jaunėlio sugrįžimo 😁
Blaugrana són els colors
Futbol Club Barcelona
Citavimas
0
😉

Citavimas
0
😂

Minti mazdaug supranti ka noriu pasakyti ?
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Prašau nenustot ties tuom, RMA4E.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Jo, RMA4E, nenutok ties tuo, nusileisk iki EF.lt pagr.psl. komentatoriu lygio ir dek i foruma kiekviena albos, suarezo, umtiti, busquetso nardyma, tik i kolekcija nepamirsk ir Hary Kane, Dele Ali, Ronaldo, Krooso, Robbeno, puse brazilijos lygos, ispanijos lygos, ir dar puse pasaulio futbolistu. Ir po kiekvieno tokio posto nepamisk 😉 😉 😉 tokiu prideti, kad kruciau atrodytu.

PATHETIC

😉
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
👏

PATHETIC čia tik du dalykai Umtiti failai ir jusų myžaliojimai

aš postinu kur noriu kiek noriu ir kada noriu, grybelių nuomonė man nesvarbi
taip kad deal with it

Patikėk savo komandos fail esu matęs visus iki vieno nes žiuriu visus mačus, taip kad nereikia čia tipo primest lyg nežinočiau kas vyksta, aš tik už tai kad tokios nesamonės nevyktų
Citavimas
0
RMA4E Rašė:

:up:

PATHETIC

vyras 😉
Citavimas
0
RMA4E Rašė:

:up:

PATHETIC čia tik du dalykai Umtiti failai ir jusų myžaliojimai

taip kad deal with it

Patikėk savo komandos fail esu matęs visus iki vieno nes žiuriu visus mačus, taip kad nereikia čia tipo primest lyg nežinočiau kas vyksta, aš tik už tai kad tokios nesamonės nevyktų

Tai del to, kad zinai, jog tokie dalykai vyksta kone kiekviename klube ir kiekviena komanda turi savo heroju bent viena tai tokiu video forume nelabai reikia. Nes jei pradetume kiekviena kokio nors zaidejo feila cia mest tai foumo serveris uzlustu. Nes dar karta pasikartosiu, tokie video yra ef.lt pagrindinio puslapio komentatoriu lygio. Dabar as ateiciau i realo suba imesciau koki youtube vaizdeli kaip kazkas isanalizavo, kad Messi>Ronaldo arba atvirksciai. Nu nera prasmes tokiam video. Kad tu cia imesi ta video tai Umtiti neateis ir perskaites nepasakys sau ''O ne, RMA4E, imete toki video, as nustosiu daryti tokius dalykus'' Nerasi nei vieno tikriausiai sitam forume, kuris butu uz toki zaideju elgesi. Est kak est. Ir tokie video nieko nepakeis ir mes visi patys puikiai matom kas vyksta aikstej.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

#Legenda 😁
Citavimas
1