[FCB] UEFA Champions League 2012/2013

Atsakyti Sekti temą
Už tai, kad garbingai žaidėm pusfinalyje, tai būtinai atsiras
Citavimas
0
RaMa Rašė:

o bet tačiau kažkaip niekaip nesuprantu čia koks planas chuliganas messi laikyt buvo ant suolo? čia kam, neva "Svarbiems" Primeros mačams. ar praleidau kokią tai traumą atinaujinusią

Kaip suprantu jis nebuvo fully fit.
embeded-image
Citavimas
0
Pirmas rungtynes žiūrėjom Shamrock'e. Bayernas berods du jau buvo sukalęs. Prie mūsų grįždamas iš tuoleto ar dar kažkur prisėdo pietietiškos išvaizdos veikėjas. Prasidėjo pokalbis "I see you're cheering for Bayern?" ant tų žodžių krenta dar vienas golas. "No, we cheer for whoever plays againts Barca" nepriekaištinga anglų kalba atsakau jam aš. "Oh, I'm from Barcelona. Why do you cheer against us?". Na aš ten paaiškinu kokia vimdanti man jų tiki-taka ir t.t. Pokalbis tęsiasi, mes aišku traukiam jį per dantį dėl tuo metu vykstančių rungtynių. Tada jis paklausia ką palaikau aš. Na žinoma išdidžiai atsakau jog Milano Internazionale. "Oh. What league are they playing in?", na aš šiektiek suglumęs atsakau "Italian", tas "no no, but what league?" , "Seria A", tada, prisiekiu, jo snukelį iškreipia falšyviausia šypsena - "oh, so not Champions League, right?". Nelemtas troll'is.
Javier Zanetti
"I still remember my first day at Inter. I arrived with a plastic bag with my boots inside and I crossed the crowdof fans who were asking who I was. That's where it all started.
Citavimas
0
Spjuvis fanams i veida. Liko pusvalandis varzybu, o balerinos jau net nesiteikia kovot. Tokio visapusisko vienos komandos isniekinimo lyg ir panasaus lygio komandu dvikovoj, nepamenu kada regejau tokiam aukstam CL etape. Cia jau tikra to zodzia prasme nuleidimas i burna ir dar pamakalavimas.
Super City
Citavimas
0
57kryziu Rašė:

Spjuvis fanams i veida. Liko pusvalandis varzybu, o balerinos jau net nesiteikia kovot. Tokio visapusisko vienos komandos isniekinimo lyg ir panasaus lygio komandu dvikovoj, nepamenu kada regejau tokiam aukstam CL etape. Cia jau tikra to zodzia prasme nuleidimas i burna ir dar pamakalavimas.

Kaip tai nesiteikia kovot? Įmušė bent paguodos įvartį... į savo vartus.

Varžovai į savuosius neleido.
embeded-image
Citavimas
0
^^ čia gali būt labai blogai, vienas forumas su visais postais po tokio viruso nugaišo
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
As tai nesuprantu tos false 9 manijos... Messi yra Messi, o kadangi Messi yra Messi, tai reiskia, kad kiekvienas grybas pastatytas i ta pozicija neprades must ivarciu. Fabregas is vieno geriausiu Europos saugu pavirtes i Torresa, tuo tarpu Villa desiniam kraste laksto kaip headless chicken..
Dabar visiems atrodo kad Gotze bus statomas i false 9 Bayerne. Cia butu didziausias absurdas.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Einiki, savo nuotraukom det yra tema "forumo nariu nuotraukos".
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Mano asmenine nuomone, su saugais yra viskas puiku (neskaitant xavi baimės duoti kamuolį į priekį ;D), su gynyba galima kentėti apsilopius traumas, nu bet puolimas absoliutus nulis. Neatsimenu kada koks nors puolėjas (neskaitant aišku messio) buvo sužaidęs 1x1 ir įmušęs bankę kaip ribery ar robennas. tai nafik juos laikyt? tello bent expierence`o būtų įgavęs kaip bartra....
Citavimas
0
57kryziu Rašė:

Galim skelbt kokį konkursą, kas vaizdingiau aprašys Barcos pralaimėjimą 🙄 Vienam pamakalavimas, kitas parašo RAPE, galėtumėt ir originalesni būt 😂
Citavimas
0
Sis pusfinalis parode visas barcos skyles. Jei anksciau daugelis kalbejo,kad vartininkas yra silpniausia barcos pozicija. Poto pasirode, kad ir gynyboje skyliu atsirado labai daug ypac po to kai puyolis trauma po traumos. Nors keleta vasaru galima sakyti barca pirko tik atakuojancio plano zaideju, bet pasirodo pirko pirko ir puolime ner kam ivarciu musti, o kai messi ant suolo tai net ner kam ir zaisti. 😁
Atrodo laukia idomi vasara, nes sios vasaros turguje bus du stambus pirkejai ir pardavejai tai barca ir real. 😁
Citavimas
0
Sveiki, turbut cia pirmasis postas siame forume 😉. Na pirma apie rungtynes, tai vos pamates startine sudeti, is karto supratau, kad jei ne 4:0 bus, tai 2 ar 3:0 tai tikrai. Cia daugelis sake, kaip galingoji Barca galejo taip pralaimeti, taciau (gaila) zaidziant be Messi, kaip ir matem ne karta si sezona komanda ir zaidzia lyg butu lygos vidutinioke, o lydere. Galbut visi zaidejai tiesiog yra per daug iprate prie ju padedanciuju vaidmenu ir esant gerokai didesniems plotams, esant Messi aiksteje. Todel greiciausiai tas ju visiskas pasyvumas ir jokio astrumo nebuvimas, tiesiog visiskos praktikos nebuvimas zaidziant be Desimtojo.
Citavimas
0
Mr.Lazy Rašė:

Pirmas rungtynes žiūrėjom Shamrock'e. Bayernas berods du jau buvo sukalęs. Prie mūsų grįždamas iš tuoleto ar dar kažkur prisėdo pietietiškos išvaizdos veikėjas. Prasidėjo pokalbis "I see you're cheering for Bayern?" ant tų žodžių krenta dar vienas golas. "No, we cheer for whoever plays againts Barca" nepriekaištinga anglų kalba atsakau jam aš. "Oh, I'm from Barcelona. Why do you cheer against us?". Na aš ten paaiškinu kokia vimdanti man jų tiki-taka ir t.t. Pokalbis tęsiasi, mes aišku traukiam jį per dantį dėl tuo metu vykstančių rungtynių. Tada jis paklausia ką palaikau aš. Na žinoma išdidžiai atsakau jog Milano Internazionale. "Oh. What league are they playing in?", na aš šiektiek suglumęs atsakau "Italian", tas "no no, but what league?" , "Seria A", tada, prisiekiu, jo snukelį iškreipia falšyviausia šypsena - "oh, so not Champions League, right?". Nelemtas troll'is.

Kam tu čia kuri tas istorijas tuolete?
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

As tai nesuprantu tos false 9 manijos... Messi yra Messi, o kadangi Messi yra Messi, tai reiskia, kad kiekvienas grybas pastatytas i ta pozicija neprades must ivarciu.

Po fiasko pirmose rungtynėse, kai traumuotas Messi negalėjo žmoniškai pabėgioti, treneris nusprendė rinktis ketvirtfinalio variantą - varžovas pavargsta, o nuo 70 minutės išleidžiamas Messi.
Tuo labiau, kad kai nereikia dairytis į Messi, BArcos puolėjai bent jau Ispanijos čempionate visai neblogai muša įvarčius.
Tačiau tokio plano būtina sąlyga buvo įmušti pirmajame kėlinyje (į Bayer vartus).
Na, o kai šūds gavosi iš šio plano, ir kai į aikštę buvo išleistas ne Messi, o Alexis, geriausiai reagavo Vokietijos komentatoriai: "Das ist ein Kapitulation"
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

kur tiksliai rast?
Citavimas
0
Einikis88 Rašė:

kur tiksliai rast?
RKL žaidėjų nuotraukos. kažkur čia http://www.rkl.lt/
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Po kelių dienų tema bus užrakinta.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Kisius Rašė:

Rokai, kai užrakinėsi temą, kad nepamirštum paskutiniu postu imesk šitą 😵 foto, kažkaip iškart ČL pasirodymas šių metų geresnis atrodys 😎

embeded-image

embeded-image
Citavimas
0