[FCB] UEFA Champions League 2015/2016

Atsakyti Sekti temą
velnes Rašė:

Simeone yra genijus

x2
Geriausias pasaulio 😰 😰

nedrįsčiau taip sakyt, kol patreniravo tik vieną komandą. Tiesiog taip supuolė kortos - geras treneris, protinga vadyba, laiku ir vietoje atsidūrę žaidėjai

Tačiau Klopo Borussia, Simeones La Banda ar dar kiek anksčiau blykstelėjęs Lyon tikrai priverčia net pašalinius mylėti ir gerbti
Citavimas
0
avoidukas Rašė:

Aš manau, kad Simeonei po tokios h2h istorijos net lengviau pasiruošti lošti prieš Barcą ar Realą, negu užsienio varžovus. 😂

Čia tau jau kolega gal kai ką ir pamirštat..

Ispanijoj Atleticas beldzia Reala.
Ti teip, bet Europoj ir kitko būta
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

Simeone yra genijus

x2
Geriausias pasaulio 😰 😰

nedrįsčiau taip sakyt, kol patreniravo tik vieną komandą. Tiesiog taip supuolė kortos - geras treneris, protinga vadyba, laiku ir vietoje atsidūrę žaidėjai

Tačiau Klopo Borussia, Simeones La Banda ar dar kiek anksčiau blykstelėjęs Lyon tikrai priverčia net pašalinius mylėti ir gerbti
Hiperbolizuoju. Bet Kloppo BvB neprilygsta šitiem vien tuo, kad du metai po pralaimėjimo finale Kloppas juokino bundesliga, o Simeone tęsia toliau, tik dar geriau
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Kas ten toks po burtu blevyzgojo apie tai kaip Barcai atletai patogus varzovas?

Anyway, as savo favoritus jau turiu 😇

MSM Rašė:

nori pasakyti kad Barcelonai sunkesnis varzovas Atletico negu Bayern?

Zebediejus, Marlon ir aš bandėm jam pasakyti, kas yra kas, bet patirties trūkumas daro savo 🤓

Aš manau, kad Simeonei po tokios h2h istorijos net lengviau pasiruošti lošti prieš Barcą ar Realą, negu užsienio varžovus. 😂

Dar pridek vilareali, reala, soceadada..Su visa pagarba Simoenei, tiesiog Barcelona prarado "laiku" forma.. Nes atrode taip pat apgailetinai ir pries kitus varzovus paskutiniu metu..
Bet aisku, po laiko gali sakyti, va jeigu butu zaide su Bayern, tai Barcelona dar lengviau laimetu negu pernai ir butu easy win..
Citavimas
0
Furis Rašė:

Simeone h2h prieš Barcelona po šiandien: 2W 5D 10L. Just sayin'
embeded-image
Citavimas
0
paparazis Rašė:

Bet kažkaip tos pergalės vis ČL ketvirtfinaliuos supuola 😂 . Bet įdomi statistika, tikrai nebūčiau pagalvojęs, kad Simeone su Atletico La Ligoj ar Coppoj nėra laimėjęs prieš Barcą.
Citavimas
0
Kad paskutini 7 mačai iš eilės išvis visi berods Barcos pergalėmis pasibaigė. nu bet čia bus pamoka kad niekas aštuonis kartus iš eilės prieš Simeones Atletico nelaimi!
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

Linkejimai Ardai 😈

+1
zlatanišką sėkmę pasigavo barzdyla.
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
DarkEye Rašė:

Bet kažkaip tos pergalės vis ČL ketvirtfinaliuos supuola 😂 . Bet įdomi statistika, tikrai nebūčiau pagalvojęs, kad Simeone su Atletico La Ligoj ar Coppoj nėra laimėjęs prieš Barcą.

Same here.

Negailestinga statistika 😐 gal tie ankstesni nepralaimėjimai Realui čia tokį įspūdi sudarė 🙄
Citavimas
0
Reklaitis su Grudzinsku vakaryksciame mace bene 10 kartu minejo, kad Simeone nei karto net lygiosiomis nera suzaides pries Enrique. Sausas 0-7. Iki vakar.
Neatsistebiu savimi kodel as vis progai pasitaikius jungiuosi tv6...
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Utkin Rašė:

Linkejimai Ardai 😈

+1
zlatanišką sėkmę pasigavo barzdyla.

Tai dar plius būdamas 29-rių nusprendė, kad vistiek visa karjera dar prieš akis ir gali pusę sezono praleist tik besitreniruodamas.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
DarkEye Rašė:

Abi pergalės ČL ketvirtfinaliuose, o vienos lygiosios garantavo Primeros karūną
Citavimas
0
City 😂
Borussia M
Celtic
Citavimas
0
Su Pepu kovot išeis stipriausia sudėtis. Net ir Umtiti, pagal prognozes, jau galės žaisti. Įdomu, ar Man. City jau sugebės prieš Barcą pažaisti jos pačios mėgiamą atvirą futbolą su aukšta gynybos linija ir presingu.
O gal Guardiola bus ką nors sumąstęs gudriau?

embeded-image
Citavimas
0
Paraiška rungtynėms:

Ter Stegen
Masip
Piqué
Rakitic
Sergio Busquets
Denis Suárez
Arda
Iniesta
Luis Suárez
Messi
Neymar Jr
Rafinha
Mascherano
Paco Alcácer
Jordi Alba
Digne
Sergi Roberto
André Gomes
Aleix Vidal
Umtiti
Mathieu

Pasveikę Umtiti, Alba ir Sergi Roberto, tad jie, manau, ir bus starte. Įdomu, kad į paraišką įtrauktas ir "raupsuotasis' Aleix Vidal.
Busi, iniesta, Rakitic gavo pailsėti, tad rungtynėms bus mesta maksimaliai stipri komanda. Laukia žiauriai įdomi "mokytojo" ir "mokinio" dvikova
Citavimas
0
Messi vs Kolarov? Nežinau, nežinau, tik sėkmės Guardiolai lieka palinkėti.
Citavimas
0
Silva tai avigalvis - slide'as neturint jokių šansų paimt kamuolį 😕
Citavimas
0
Ant kiek mathieu yra nevykes zaidejas
Citavimas
0
MARCA eilinė ouiki analizė:

Champions League

Pep emplea un sinfín de variantes fruto de la evolución de sus planteamientos
Los 24 sistemas de Guardiola