Visca el Barca vs Hala Madrid

Atsakyti Sekti temą
Įdedi kažkokią filadelfijaus schema kur Real 4132 išrykiuoti ir tada postringauji apie Semedo aikštėj kuris leis išmontuoti Marcelo ir CR7 žaidimą krašte. Kaip čia yra?
embeded-image
Citavimas
0
Žiūrėk ne tiek į schemas, o į televizorių. Marcelo su Cristiano vis dar bendradarbiauja. Tik Marcelo, kai netingi, kraštą aria ir skersuoja į baudos aikštelę atidenginėjančiam Ronaldo. o kartais, kai CR-as nori pasirodyti, netgi kaip senais laikais atsitraukia, ir sieneles su Marcelo sužaidžia

O Barca galutinai perėjo į 4-4-2
Kai atėjo Paulinho, Busquets jau netenka žaisti grynai atraminiu. Iš tradicinės Barcos 4-3-3 netekus Neymaro ir pakankinus trečiu puolėju Deulofeu, Paco ir netgi Alex vidal, Valverdė nusispjovė ir perrikiavo komandą į 4-4-2 kur prie varžovų baudos aikštelės atsiranda ir busi, ir Rakitic, ir Paulinho su Iniesta. (Tiesa, Paulinho ir busi žaidžia pasidairydami atgal)
Citavimas
0
Pačiam pasiūlyčiau tą patį padaryti. Ta prasme futbolą pabandyti įsijungti.

Apie Barcos 442 niekas net nekalba, taip ir bus. Bet tu savo keliuose sakiniuose sugebėjai sau paprieštarauti su Ronaldo puolėjo ir wingerio amplua. Jei CR7 driftina iš vidurio į kraštą pasiimti kamuolio tai nereiškia, kad jis su Marcelo krašte žaidžia. Prie laikraščių skaitymo pabandyk pasidomėti ir tuo kaip trackinti centrinias pozicijas.

Jei Bale žais starte (not likely) bus 433, jei jis nežais tai bus arba tas pats 433 su Isco krašte, arba 4312. Nesigauna jokios formacijos iš paveiksliuko, nei tas 442, nei 4132. Nei Modričius nei Kroosas nežais natūraliame 442 variante.
embeded-image
Citavimas
0
Šiemet Kalėdos ne baltos, o mėlynai-granatinės 😁
Citavimas
0
Sveiki, aš esu velnes(galiu būti žinomas ir kaip Skundikas), El Classico nežiūriu jau keturis metus. Jaučiuosi gerai. Taip pat mėgstu paskaityt tūkstančius ekspertų komentarų, kurie pasipila mano Facebooko feed'e po šio renginio ir pamastyt kaip gera nebūti idiotu. 😁
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
😂 😂 😂
Leo atidavė perdavimą trečiam įvarčiui... be buco

embeded-image
Citavimas
0
velnes Rašė:

Sveiki, aš esu velnes(galiu būti žinomas ir kaip Skundikas), El Classico nežiūriu jau keturis metus. Jaučiuosi gerai. Taip pat mėgstu paskaityt tūkstančius ekspertų komentarų, kurie pasipila mano Facebooko feed'e po šio renginio ir pamastyt kaip gera nebūti idiotu. 😁

Labas, jei aplink visi idiotai, gal tu centrinis ? P.S. Feisbukėje komentarų nerašinėju..
Citavimas
0
Sveiki. Kitam sezone oriu i el clasico vaziuoti . Gal zinot kaip reikia gauti bilietus /
"The hardest thing about playing for FC Barcelona is that you know that one day you will have to leave" - Javier Mascherano.
Citavimas
0
Na ka, dar vienas El Clasico jau šiandien 😁 Dembele kiek skaiciau traumuotas, Messi po rungtyniu su Valencia situacija irgi iki siol nera aiski, nors i komandos sudeti itrauktas, visgi sansai visi namie laimet, nors nemanau, kad abiems komandoms bus pirmose rungtynese ko labai draskytis😁
Citavimas
0
k1ng rašė:

Na ka, dar vienas El Clasico jau šiandien 😁 Dembele kiek skaiciau traumuotas, Messi po rungtyniu su Valencia situacija irgi iki siol nera aiski, nors i komandos sudeti itrauktas, visgi sansai visi namie laimet, nors nemanau, kad abiems komandoms bus pirmose rungtynese ko labai draskytis😁

Neaiskumas lieka iki atsakomuju rungtyniu 😁 1-1, nera blogas rezultatas nei vienai, nei kitai komandai
Citavimas
0
Dar viena karta nugaletas Real ir dar karta ju tvirtovej, cempionai sio sezono kaip ir aiskus 👏
Citavimas
0