[Bayern] Bundesliga

Atsakyti Sekti temą
44 įvarčiai prieš HSV per paskutinius 7 mačus namie. Daugiau nei 6 per mača. Prieš kelis metus tokios pergalės prieš juos dar sukeldavo emociju šitam forume 😂
Citavimas
0
Siūlau įsijungt eurosport 2: Hoffenheim vs Bayern. Kramaric jau raketa įleido, Ancelotti išleido Coman ir Sanches. Pas Hoffenheima Sule ir Rudy starte 😉
Citavimas
0
Na ką , po rezultatyvių pralaimėjimų prieš Madridą UCL , ir prieš Dortmundą Taurėje , bent vieną turit , ir beje jau penktą iš Eilės titulą - Bundesliga. Pavyks dešimt iš eilės padaryt ? 🙄
Citavimas
0
Gal netycia jau ir Neueris ant vartu siandien stoves? 🙄
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

gal netycia jau ir Neueris ant vartu siandien stoves? 🙄Turėtu. Bent jau buvo info, kad praleis pirma DFB taurės etapa, bet Bundeslygoje turėtu startuot.
Citavimas
0
Nebus siandien Neuerio! Nusprende dar neskubinti jo sugrizimo.
Citavimas
0
Ukreichas siandien ne ka prasciau uz Neueri varo, kolkas 3:0, Sule, Tolliso ir Lewa is 11m. po vaizdo perziuros
Citavimas
0
Bellarabi labai neblogai atrodė. Teisėjas kas per grybas. Akivaizdus tempimas už peties, tam dar VAR reikia... 😲 O Volland tai iš vis inkaras konkretus arba Bayerno infiltruotas agentas.
Citavimas
0
Dar karta irode kad VAR yra butinybe, dziugu kad vokieciai pagaliau ja ivede. Zaidimas siaio grazus akiai, daug progu. Naujokai po gola ir asista, geras debiutas. Vakar po pirmo kel tokia liutis uzejo, kad norejo net varzybas atkelti, o dauguma sirgaliu pabego is pirmo auksto.
Citavimas
0
Per du klynus Lewandowskis sian imuse 😎
Citavimas
0
hjulito1 Rašė:

Per du klynus Lewandowskis sian imuse 😎Per vieną 😎
Citavimas
0
Hoffenheimas panasu vel paliks Bayerna be tasku
Citavimas
0
Jei Ulreichas ir toliau taip stovės, tai Neuerio iškritimas nelabai pasijus. Taip pat Hoffenheimo duetas patinka. James kolkas įvartis ir assistas, pastarasis dar ir neblogas. Carlo šian rodo, kad galima ir James su Mulleriu įtalpint.
Taip pat Mulleris kapitonu laikinai bus. Būčiau visiškai už jei būtu du sezonai atgal. Deja, bet po Lahm ir Schweini išėjimo, be Neuerio nėra optionu.
Citavimas
0
Jamesas (madridista) 😭 dar su keliais asistais laisvai galėjo išeit.
Citavimas
0
Ir su dar vienu įvarčiu.
Citavimas
0
Rugsėjo 22 pasaulyje. Friends premjera ir Lewandowskio 5 įvarčiu šou per 9 minutes prieš Wolfsburga. Spėkit prieš ka, lygiai po 2 metu žaidžiame vėl. Įdomu kaip paskirstys laika šiandienos varžyboms ir kitos savaitės PSG Mulleriui, Ribery, Robben, James ir Comanui. Pastaruosius tris tikriausiai norėčiau išvysti prieš PSG.
Citavimas
0
Kol rašiau ir sudėtis pasirodė, Coman ir James ant suolo, tai tikriausiai po tokio intensyvaus laikotarpio yra taupomi trečiadieniui, spėčiau, kad keis Robbena ir Lewa.
Citavimas
0
Nu čia toks labai labai silpnas baudinys, bet net VAR praėjo. Kai žiūri iš šono, atrodo, kad nu tikrai kokius 30-40% vartininkai turėtu laisvai Lewos pendelius nusiimti. Paprastas smūgis į šona, vartininko kritimo lygį. Toks jausmas, kad jis nusprendžia kur mušt paskutinę milisekundę, kai pamato pirmuosius gk judesius.

edit: 34 sėkmingi baudiniai, 3 neįmušti. Paskutinį karta neįmušė 2014 rugpjūčio 17. Kolkas eina 22 iš eilės įmušti. Geriau už Balotellį 😁
Citavimas
0
Visi maištininkai starte prieš Hertha 😂. Gėda, kad Comanui tiek mažai laiko starte randama.
Citavimas
0
hjulito1 Rašė:

Visi maištininkai starte prieš Hertha 😂. Gėda, kad Comanui tiek mažai laiko starte randama.Boatengo idealus pasas ir Hummelso įvartis 😂
Citavimas
0