[Bayern] UEFA Čempionų lyga

Atsakyti Sekti temą
Tommy Rašė:

Tas Neuerio save'as su viena ranka po Ronaldo smūgio. 😰 😰


Dar labiau šitas 😰 😰
[tweet]twitter.com/sirmaroof/status/852257138357542912[/tweet]
embeded-image
Citavimas
0
Klyną gauti po visų akis prasikrapštyti verčiančių save'ų yra mažų mažiausiai šlapi ir parudę triusikai per veidą. 😠
embeded-image
Citavimas
0
Spėju, kad vyriokai nelabai suprantat kas yra tokio crosso užbaigimas iš 5metrų atstumo...ar klynas ar pažastis ten jau dzin, nes sureaguoti variantų tikrai nedaug.
Citavimas
0
mj73 Rašė:

Spėju, kad vyriokai nelabai suprantat kas yra tokio crosso užbaigimas iš 5metrų atstumo...ar klynas ar pažastis ten jau dzin, nes sureaguoti variantų tikrai nedaug.Nu spėju vyriokas nežinai kiek tokio lygio vartininkai dirba ant reakcijos ir reflex seivų. Juolab, kad iš panašaus atstumo tą pilna pėda smūgiuotą kamuolį jis dar ir kaip sureagavo ir viena ranka ištraukė.
embeded-image
Citavimas
0
Žinau.Bet seivas iš klyno mušant tokiu atstumu, taip pataikius padu - beveik neįmanomas, nes refleksai išgludinti būtent į šonus mest rankas(ko pasekoje ir padarytas ankstesnis seivas viena ranka) ir kojas, o ne klyną saugot.
Citavimas
0
Aš irgi skaitau, kad ten daugiau nelaimė negu klaida.
Tas seivas ranka tai jau ne grynas refleksas, o kažkas tarp reflekso ir intuicijos. Tuo tarpu kojas suglaust tokioj situacijoj yra biški prieš vartininko prigimtį, nes jis taip sumažėja ir didina vartų plotą. Todėl ten jau reikėjo grynos reakcijos.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Aš irgi skaitau, kad ten daugiau nelaimė negu klaida.
Tas seivas ranka tai jau ne grynas refleksas, o kažkas tarp reflekso ir intuicijos. Tuo tarpu kojas suglaust tokioj situacijoj yra biški prieš vartininko prigimtį, nes jis taip sumažėja ir didina vartų plotą. Todėl ten jau reikėjo grynos reakcijos.Vartininko prigimtis turi būti tokia:
embeded-image

Tik kai šitaip greit viskas vyksta, nežinia kaip greit įmanoma taisyklingai sustot. Nu o bet tačiau, bent jau mano postas buvo grynai iš nesėkmės pusės, kad šitaip gerai atstovėjęs gauni klyną ir tada tokie kaip Zebras išlenda iš grunto.
embeded-image
Citavimas
0
Tiesos yra, čia ne salės futbolas, kad statyt kojas taip, jog klyno negaut. O bet tačiau, vartininkai šneka apie tai, kad neištraukiamų smūgių apskritai nėra, tai čia skaitant apie "...taip pataikius padu - beveik neįmanomas...", kažkiek juokas ima. Pagavo Neuerį ant žingsnio ir tiek. Nepakankamai greit kojytes sudėliojo, nes pagavo pasiruošusį šokti. Tiesiog pozicinė vartininko klaida dar iki pačio smūgio, nes nu būkim biedni, bet teisingi, tą smūgį top klasės vartininkai ištrauktų tikrai daugiau nei penkis kartus iš dešimt.
embeded-image
Citavimas
0
Aišku, jei į trasą wžeina argumentai "kad neištraukiamų smūgių apskritai nėra", tai gal nelabai ir yra ką šnekėt, bet paklausiu.Kaip manai, o kodėl tos kojytės buvo sudėliotos šuoliui?Galima ir neatsakinėti, nes jau pats atsakei pirmam poste - refleksai ir intuicija tokiuose epizoduose jama viršų.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Neįsivaizduoju Vidalio statistikos mušant pendelius, bet ar gali būti mažiau pasitikėjimo keliantis mušikas nei Vidal? Prieš mušant dar pagalvojau, kas galėtų rizikingiau atrodyti, nei jis.

Gerai kad PK net neturėjo būti.Na, už Juve žaidžiant tai su Pirlo bene patikimiausi mušikai buvo. Buvau žiauriai nustebęs, kad taip prakalė.
Citavimas
0
Tommy Rašė:

Klyną gauti po visų akis prasikrapštyti verčiančių save'ų yra mažų mažiausiai šlapi ir parudę triusikai per veidą. 😠Aš tai niekad vat šitų dalykų nepagaudavau. Tas pats kaip krepšiny per tave kažkam įkrovus pagal kai kurių požiūrį vos ne kažkokią papildomą gėdą turi jaust, taip futbole yra pro klyną gavus įvartį. Nors realiai ar tu gausi baudinį į devynkę, ar pro klyną iš 5 metrų, statistiniam protokole rezultatas bus vienas ir tas pats.
Citavimas
0
embeded-image

Lewandowski pavarys 😂
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Medinis, bet Neueris su Hummelsu gal už Realą pastatę?
Citavimas
0
Furis Rašė:

Medinis, bet Neueris su Hummelsu gal už Realą pastatę?Other than that, veiksmo pilnas kėlinys. Realas mirtinai kontraatakuoja, tik finishingas smarkiai nuvilia. Bayernas irgi kelias progas turėjo, bet panašu kad pusė komandos lošia ant labai menko fizinio pasiruošimo ribos. Marcelo per pusę aikštės be didesnio vargo varinėja ir nelabai kas jį sustabdyti gali.
Citavimas
0
Bayern būtina keisti centro saugus ir iškart po pertraukos. Pirmas eilėje Xabi, jei nieko tai neduoda (geresnio žaidimo) per 15min vėliau kad ir Vidal, nes labai nepozisškai žaidžia.
Citavimas
0
GAME ON 😄
Citavimas
0
Gerai teisėjavo ir šitaip susomovė teisėjas pabaigoj 😠
Torture never stops
Citavimas
0
Vidal off Lewa off, du zuikiai vienu šūviu iš teisėjo 😉 Ka tada dr Casemiro veikia aikštėje?
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Gerai teisėjavo ir šitaip susomovė teisėjas pabaigoj 😠


*susi
Torture never stops
Citavimas
0
hjulito1 Rašė:

Vidal off Lewa off, du zuikiai vienu šūviu iš teisėjo 😉 Ka tada dr Casemiro veikia aikštėje?10x11 ir turėjo būti, tik mažumoj turėjo sėdėt Realas. Teisėjas visiškai apsišiko antram kėliny. Dar ir šoninis teisėjas Lewy labai abejotiną nuošalę davė, kai Marcelo buvo pagautas valant snarglį į maikę.
Citavimas
0