UEFA Čempionų Lyga 2015-16

Atsakyti Sekti temą
Roma Vokietijoj linksminasi 😲
Torture never stops
Citavimas
0
😄

Džiaugiuosi, kad nesirinkau kokio Arsenalo žiūrėt.
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Roma Vokietijoj linksminasi 😲

Durdomas, o ne rungtynęs. Taip tik vaikai man po langais kieme žaidžia: 2-0; 2-2; 4-2; 4-4 😂 😂 😂
Citavimas
0
Zenit 5/5 😕
Citavimas
0
Yra dar hipsteriu, kurie ziuri Valencia-Lyon?
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Wat Wat Rašė:

Yra dar hipsteriu, kurie ziuri Valencia-Lyon?

Mačiau virpstą ir neužskaitytą įvartį - simulcastą žiūriu
Torture never stops
Citavimas
0
As nuo 22:00 isijungiau, nors buciau isijunges jeigu ir ne Gary Neville butu vyr.treneris.

Valencia virpsta ir neiskaityta ivarti imuse?
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

As nuo 22:00 isijungiau, nors buciau isijunges jeigu ir ne Gary Neville butu vyr.treneris.

Valencia virpsta ir neiskaityta ivarti imuse?

Taip.O po to Domenecho show. Ir gražus Liono golas.
Torture never stops
Citavimas
0
Gentas į Play-Off ? 😁
Tuoj dar BATE įkals ir bus totali komedija.
Torture never stops
Citavimas
0
Galvoju kas didesni lūzeriai šitoje grupėje, ar Bayer ar Roma, ir nors ir kokia komedijinė buvo Roma, visgi jie sugebėjo išeiti.

Leverkusenas tuo tarpu yra klaikus bardakas, kokio seniai neteko matyti. Paskutines 15-20 minučių atžaidė taip, kad atrodo jog ant kortos būtų pastatytas koks Vytauto mineralinio 6packas - laimėsim, puiku, bus ko atsigerti, nelaimėsim tai nieko tokio, nusipirksim patys. Neesmė kad ant kortos ir prestižas, ir galimybės, ir milijonai eurų, o jie kaip per treniruotę progas į kairę ir dešinę švaisto, mėgėjiškus smūgius atlikinėja. Gale dar Chicharito su Bellarabi apsižodžiavo ir vos nesusistumdė, teisėjas laiku įsikišo.

Susinervinau net žiūrėdamas, atleisčiau pusę komandos po tokio cirko, jeigu vadovas būčiau.
Citavimas
0
Taip neblogai susipešė

Kaip įkelt Streamable??

" alt="embeded-image">
Citavimas
0
Ryt burtai 13h mūsų laiku: Bayern-PSG atkrintamųjų pradžiai būtų neblogai

p.s. suklaidinau iš įpratimo, pasirodo burtai pirmadienį.
Citavimas
0
12:30 per LRT Kultura, Hiroshima - River Plate 😉
Citavimas
0
Ketvirtfinalio poros:

"Wolfsburg" - "Real Madrid"

"Bayern" - "Benfica"

"Barcelona" - "Atletico Madrid"

PSG - "Man City"

'Oil derby" nusimato.
Citavimas
0
Bent tiek gerai, kad Wolfsburgas nesukrito su Benfica, pusfinaliuose matysim daugiau maziau stipriausias komandas
embeded-image
Citavimas
0
Vėl Bayern, Barca, Real pusfinalį? Jau kiek ir pabodo visi šitie, bet realiai stipresnių už juos nelabai kas ir yra pastaruosius metus.
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Nzn kaip jums, bet man didesne staigmena, kad PSG nelaimejo vs City, nei kad Wolfsburg rezultatas vs Real. Didesne staigmena ir kad Borussia nepasieme Lpool namie, nei kad tas pats Real rezultatas.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Nzn kaip jums, bet man didesne staigmena, kad PSG nelaimejo vs City, nei kad Wolfsburg rezultatas vs Real. Didesne staigmena ir kad Borussia nepasieme Lpool namie, nei kad tas pats Real rezultatas.

Kitą kartą pabandyk tai parašyti prieš varžybas. Nes dabar primeni Gary Nevillą, kuris irgi buvo labai gudrus po mačų komandas aptarinėti.
Citavimas
0
The_Red_Army Rašė:

Nzn kaip jums, bet man didesne staigmena, kad PSG nelaimejo vs City, nei kad Wolfsburg rezultatas vs Real.

Nesimatė kažkaip tokių tavo įžvalgų United sube, kai žaidėm su Wolfsburgu ar su PSV.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0