UEFA Čempionų Lyga 2016-17

Atsakyti Sekti temą
Burtai, kuriuos norėtų matyt visi:

Monaco - Juventus (puolimas prieš gynybą)
Real Madrid - Atletico (derbis)

Burtai, kurie mano nuomone netikečiausi būtų:

Monaco - Atletico
Real Madrid - Juventus

Written in the stars burtai:

Monaco - Real
Juventus - Atletico
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Burtai, kuriuos norėtų matyt visi:
Real Madrid - Atletico (derbis)

Ar tikrai būtų norinčių matyti Real - Atletico? Čia būtų pati neįdomiausia galima pora. Jie tarpusavyje jau žaidė milijoną kartų
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Burtai, kurie mano nuomone netikečiausi būtų:

Monaco - Atletico
Real Madrid - Juventus

Kaip čia tą netiketumo koeficientą išskaičiavai?
Citavimas
0
Aš tai šiąnakt sapnavau, kaip Monaco muša įvačius į Real vartus
Citavimas
0
Na o štai iškilo man toks klausimas, kaip bus su skysto šūdo gamintojų dalyvavimu CL? Ta prasme, kad ir vokiškas ir austriškas redbuliai turi tokią teisę. Kad dar skaudžiau būtų, tai kaip suprantu išmestų vokišką, nes jis užėmė žemesnę vietą. Ar jie bandys sekt pasakas mažiesiems, kad priklauso ne vienam savininkui?
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Na o štai iškilo man toks klausimas, kaip bus su skysto šūdo gamintojų dalyvavimu CL? Ta prasme, kad ir vokiškas ir austriškas redbuliai turi tokią teisę. Kad dar skaudžiau būtų, tai kaip suprantu išmestų vokišką, nes jis užėmė žemesnę vietą. Ar jie bandys sekt pasakas mažiesiems, kad priklauso ne vienam savininkui?

Regulations of the UEFA Champions League 2015–2018 cycle 5 straipsnis, 5.01 dalis, C punktas:

no individual or legal entity may have control or influence over more than one club participating in a UEFA club competition, such control or influence being defined in this context as:
i. holding a majority of the shareholders’ voting rights;
ii. having the right to appoint or remove a majority of the members of the
administrative, management or supervisory body of the club;
iii. being a shareholder and alone controlling a majority of the shareholders’
voting rights pursuant to an agreement entered into with other
shareholders of the club; or
iv. being able to exercise by any means a decisive influence in the decisionmaking
of the club.

Iš RasenballSport Leipzig wiki:

As of 2015, Red Bull GmbH is the main shareholder of RasenballSport Leipzig GmbH, holding 99 percent of the shares. The remaining one percent is held by the association. However, as required by the 50 + 1 rule, formal power lies with the association, holding the majority of votes.

Citavimas
0
Leido abiem filialam dalyvaut CL 😂 😜 😉 😄 😁 😈 👏 😉
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0