UEFA Čempionų Lyga 2018-19

Atsakyti Sekti temą
Be ronaldo ir zidano "real" bus labai sunku vel tapti cempionais, mano favoritais yra barcelona ir juventus
Citavimas
0
Realas buvo ir bus vienas is favoritu tapti cempionais,taipogi Barca,Bayern,Juve. Kitos komandos turi irgi daugybe sansu pateikti sensacija ir tapti cempionais. Psg,man citys taipogi ir Liverpoolis.
Citavimas
0
City sakyciau vel taikysis i premier lyga pirmiausiai, o cempionu lygoje butina gera gynyba, kad kazka rimciau pasiekti.Va cia didziausia guardiolos spraga. Galvoju kad sikart gali ismusti PSG eile,nes komanda susizaidusi ir treneris ne mazgote
Citavimas
0
AiRiS rašė:

City sakyciau vel taikysis i premier lyga pirmiausiai, o cempionu lygoje butina gera gynyba, kad kazka rimciau pasiekti.Va cia didziausia guardiolos spraga. Galvoju kad sikart gali ismusti PSG eile,nes komanda susizaidusi ir treneris ne mazgote

Aš kaip tik manau, kad City paskutinių metų pirkiniai labai pagelbės praplečiant rotaciją ir taip pagerint šansus kovoti dviems frontais. Visi pagrindiniai Man City konkurentai Premier lygoje taip pat varžysis Čempionų lygoje ir čia nebelieka tiems klubams kažkokio pranašumo. Įtempti grafikai ir veda prie visų blogybių t.y nuovargio, traumų ar tos pačios prastos gynybos. Aišku tikėtis triumfo Čempionų lygoje sudėtinga, bet sukritus geriems burtams visko gali būti, bet tikrai atmetu tą variantą jog taikysis į premier lyga pirmiausiai.Aš manau jie pilnai pasiruošę žaisti dviems frontais.
Citavimas
0
embeded-image

A,B,C grupės tai tiesiog šventė futbolo aistruoliams 😲
Citavimas
0
Champions League final in New York City 'not being discussed' - UEFA boss

espn.com/soccer/uefa-cha...scussed-at-all-uefa-boss

Tikiuosi staiga nepersigalvos, kaip kartais būna, gavus geresnį finansinį pasiūlymą. Jau ir taip juokingai atrodo kai kurių Europos futbolo lygų lindimas amerikiečiams į užpakalį dėl papildomų dolerių. O Čempionų lygos finalo perkėlimas į kitą žemyną būtų tiesiog katastrofa visiems Europos fanams ir visam Europos futbolui.
Citavimas
0
Visi labai įsitikinę jog Liverpool - PSG mače mes sulauksime įvarčių fiestų, vien dėl pavardžių esančių puolime. Nežiūrint į tai, kad PSG eilinį kartą smaginasi Ligue 1, kur daugumos komandų lygis tikrai nėra aukštas, jų achilas kaip ir Liverpool klubo yra gynyba. Pirmasis grupių mačas tokioje grupėje yra labai svarbus ir šioje situacijoje net ir taškas nebūtų tragedija abejoms komandoms, nes Napoli tikrai kur kas pažeidžiamesnis ankstyvoje sezono stadijoje, Zvezda, kad ir kaip bežiūrėtum, vistiek nesiekia to lygio. Liverpool nors ir kiauras gynyboje, bet šį sezoną žaidžia gana drausmingai ir įmušus nebelekia taip į priekį, o bando išsaugoti rezultatą. Nenustebintų jog kažkuri iš komandų aikštę paliktų ir neįmušę įvarčio.
Citavimas
0
19 year old Stanley N'Soki is expected to start at LB for PSG this evening against Liverpool
Citavimas
0
Nei viena komanda Čempionų lygos istorijoje, pralaimėjusi pirmąsias grupės rungtynes, nėra laimėjusi ir viso turnyro. Liūdnos žinios Manchester City klubui 😁
Citavimas
0