UEFA CL 2004/05

Atsakyti Sekti temą
espantoso Rašė:

Ką gi. Įvyko tai,ko niekas nesitikėjo..

nekalbek uzh visus.
Na, tebūnie "dauguma nesitikėjo". Beje, prieš sezoną būtum Liverpoolį paminėjęs prie pretendentų į taurę? 😁

Ash tai visalaik buvau isitikines Liverpool FC pergale 😎 😎

Nors galutinai isitikinau po pergales 2-1 priesh juventusa 😄 😄

LAbai abejoju. Garantuoju, kad jau po pirmo finalinių rungtynių kėlinio tu jau buvai praradęs viltį. Žinoma, nesakau, kad galutinai, bet tu 100% tikrai po pirmojo kėlinio nebuvai įsitikinęs, kad Liverpool laimės. Net pats Steven Gerrard buvo bepraradąs viltį.
Visiškai pasimetęs....
Citavimas
0
espantoso Rašė:

LAbai abejoju. Garantuoju, kad jau po pirmo finalinių rungtynių kėlinio tu jau buvai praradęs viltį. Žinoma, nesakau, kad galutinai, bet tu 100% tikrai po pirmojo kėlinio nebuvai įsitikinęs, kad Liverpool laimės. Net pats Steven Gerrard buvo bepraradąs viltį.

Ne visai, didysis ryzhtas ir pasitikejimas truputi ishbleso po pirmo kelinio, bet nedingo, tikejimas sava komanda niekada nedingsta...

Pritariu. Man buvo labai skaudu, kad Milan šitaip mindo Liverpool, bet antras kėlinys buvo visai kitoks. Aš atgavau viltis, kad Liverpool gali laimėt jau po S. Gerrardo įvarčio. Milanas buvo tiesiog sužlugdytas. Šaunu, kad Liverpool laimėjo ir aš tuo džiaugiuosi, bet man labai gaila ir Milan. Jie pirmavo 3 - 0 ir persvaros neišsaugojo. Man tos rungtynės labai patiko 😂 😲 😰 😭 😉 😠
Visiškai pasimetęs....
Citavimas
0
eu Rašė:

Ką gi. Įvyko tai,ko niekas nesitikėjo..

nekalbek uzh visus.
Na, tebūnie "dauguma nesitikėjo". Beje, prieš sezoną būtum Liverpoolį paminėjęs prie pretendentų į taurę? 😁

paminejau kituose forumuose. 😉

beje, sutapimai ar?..

1978 - Velsas laimejo "Grand Slam" (regbis), mire popiezhius, "Liverpool" pralaimejo lygos taures finale tu metu chempionams ("Forest"), "Liverpool" tapo Europos chempionais.

2005 - Velsas laimejo "Grand Slam" (regbis), mire popiezhius, "Liverpool" pralaimejo lygos taures finale tu metu chempionams ("Chelsea"), "Liverpool" tapo Europos chempionais.

🙄 😲 😲
ta pati sake ir Radzevicius per rungtynes
Citavimas
0
eu Rašė:

zhiurejau mazho vieshbuchio kavinej, tai nelabai girdejau. na, atleiskit. 😉

nereikia cia nieko atsiprashineti 😉
Citavimas
0
Realedis Rašė:

Milanas buvo tiesiog sužlugdytas.

nebuvo, nes nepraleido ketvirto...o pac tuo metu zymiai labiau grasino varzovu vartamas... stai del ko as taip vertinu musu zaideju ryzta kad jie patikeje paergale ir po to ykrite y didziule duobe sugebejo atsitiesti ir toliau mindyti Liverpool gynyba, taciau neperzenge tik jos paskutinio bastijono... Dudeko 😔
eu Rašė:

1978 - Velsas laimejo "Grand Slam" (regbis), mire popiezhius, "Liverpool" pralaimejo lygos taures finale tu metu chempionams ("Forest"), "Liverpool" tapo Europos chempionais.

2005 - Velsas laimejo "Grand Slam" (regbis), mire popiezhius, "Liverpool" pralaimejo lygos taures finale tu metu chempionams ("Chelsea"), "Liverpool" tapo Europos chempionais.

🙄 😲 😲

dar priedo juve laimejo scudetto, o inter coppa [dabar dar tik finale taciau turi galimybiu ta pakartoti [neduok Dieve]] ... 😐
embeded-image
Citavimas
0
Aš gi ir nesakiau, kad Milanas sužlugdytas. Aš sakau, kad kai Liverpool pradėjo savo šuo, tai Milan buvo morališkai gana ilgai krizėje.

MAnau, kad Liverpool šį sezoną CL taurę padėjo laimėti ir namažai prisidėjusi FORTŪNA.
Visiškai pasimetęs....
Citavimas
0
Taraftar Rašė:

hmmm... reiškia laimės ir šiemet 😲

visu pirma netikiu burtais... nes tiap iseitu kad musu popiezius siais metais mirs... 🙄

ir beje labai nenoreciau kad laimetu inter... sirgsiu tik uz Roma 😉 😐
Realedis Rašė:

Aš gi ir nesakiau, kad Milanas sužlugdytas. Aš sakau, kad kai Liverpool pradėjo savo šuo, tai Milan buvo morališkai gana ilgai krizėje.

O tai ka sakei 🙄 🙄 🙄 as pacitavau tavo zodzisu... jei ir norejai kazka kita sakyti parasei visiskai taip kaip pacitavau... o Milan moralineje krizeje buvo 10 minuciu... ir po Shevos pramustos penelkes iki dabar....
Realedis Rašė:

MAnau, kad Liverpool šį sezoną CL taurę padėjo laimėti ir namažai prisidėjusi FORTŪNA.

atraodo, pirmka karta skaitai teisingus zodzius parasytus tavo paties.... o gal kas vis delto padejo...
embeded-image
Citavimas
0
rae Rašė:

nes tiap iseitu kad musu popiezius siais metais mirs... 🙄

Taigi jau mirė vienas popiežius šiemet?

sirgsiu tik uz Roma

Parsidavėlis. 😉
embeded-image
Regional Railway Firm
Citavimas
0
atraodo, pirmka karta skaitai teisingus zodzius parasytus tavo paties.... o gal kas vis delto padejo...

Niekas man tikrai nepadėjo. Tai turbūt galėjo pastebėti kiekvienas. Iš ties Liverpool po pirmo kėlinio padarė stebuklą ir juos iki rungtynių pabaigos lydėjo FORTŪNA. 😎 😎 😎
Visiškai pasimetęs....
Citavimas
0
Kalis Rašė:

nes tiap iseitu kad musu popiezius siais metais mirs... 🙄

Taigi jau mirė vienas popiežius šiemet?

sirgsiu tik uz Roma

Parsidavėlis. 😉
Per 1978 metus du popieziai mire, Jonas Paulius I popieziumi buvo vos viena menesi.
Citavimas
0
😲 Nieko sau.
embeded-image
Regional Railway Firm
Citavimas
0
Kalis Rašė:

:shock: Nieko sau.

Su 3000 komentaru 😉
Citavimas
0