UEFA Europos Lyga 2016/17

Atsakyti Sekti temą
Čia irgi naujos temos reikia. Ištraukti burtai. Ką manote? Aš manau, kad A grupė atrodo stipriausiai, bet ir be šitos grupės turėtų būt neblogų rungtynių mano galva, pvž: Southampton-Inter, Ajax-Celta, Saint Etienne-Mainz, Schalke-Nice, Athletic-Sassoulo.

A grupė: „Manchester United“ „Fenerbahce“ „Feyenoord“ „Zoryia Luhansk“

B grupė: „Olympiakos“ APOEL „Young Boys“ „Astana“

C grupė: „Anderlecht“ „Saint-Etienne“ „Mainz“ „Qabala“

D grupė: „Zenit“ „Az Alkmaar“ „Maccabi Tel Aviv“ „Dundalk“

E grupė: „Viktoria Plzen“ „Roma“ „Austria Wien“ „Astra Giurgiu“

F grupė: „Athletic“ „Genk“ „Rapid Wien“ „Sassuolo“

G grupė: „Ajax“ „Standard Liege“ „Celta de Vigo“ „Panathinaikos“

H grupė: „Šachtar“ „Gent“ „Konyaspor“ „Braga“

I grupė: „Schalke“ „Salzburg“ „Krasnodar“ „Nice“

J grupė: „Fiorentina“ PAOK „Liberec“ „Qarabag“

K grupė: „Inter“ „Sparta Prague“ „Southampton“ „Hapoel Beer Sheva“

L grupė: „Villarreal“ „Steaua“ „Zurich“ „Osmanlispor“
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Man tai I grupė sexy 😎
Citavimas
0
Galėtų neblogų porų galėtų gautis: Roma-MU, Borussia-Lyon, Villareal-Schalke, Athletic-Spurs, Celta-Fenerbahce
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Borussia M. - Fiorentina ir Villareal-Roma desertas visiškas.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Borussia M. - Fiorentina ir Villareal-Roma desertas visiškas.

Abejoju ar bus desertas, jeigu ne pagrindines sudėtis leis.
Citavimas
0
Kai laimėta EL garantuoją vietą kito sezono ČL, tai motyvacijos per akis leisti pagrindinę komandą. Bent jau Borussia ir Fiorentina, tai sunkiai per savo čempionatus prasibrauti į ČL galį.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image
Torture never stops
Citavimas
0
Viskas nereikšminga iškyrus tai, kad top 4 gaus automatiškai 4 vietas. Man tai
visai nieko
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Žiūriu dabar donbaso balvonus prieš Celta pratęsimą, tai visiškai Šilas vs Dainava, kažkaip net atrakcija žiūrėt. Per 10 min niekas žmogaus neapėjo.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Ką tik padariau stulbinantį atradimą, kad Genk ir Gent yra 2 skirtingi klubai. Pažiūrėjęs į burtus iš pradžių nustebau, kaip čia taip atsitiko, kad jie žais patys su savim.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Ką tik padariau stulbinantį atradimą, kad Genk ir Gent yra 2 skirtingi klubai. Pažiūrėjęs į burtus iš pradžių nustebau, kaip čia taip atsitiko, kad jie žais patys su savim.

Same here. Gyveni ir mokais
A couple of years ago I nearly went to Juve. People spoke to me about Turin and said it is this and it is that, but Milan would be nicer. I said I am not going for bloody shops; I'm going because it's Juventus. - Roy Keane
Citavimas
0
😂 aš vis pamirštu pas kuriuos indėnas herbe
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

Įdomu, kas ir čia bus. Belgų derbis, MU-Celta, OL-Ajax, Schalke-Besiktas būtų visai įdomu.

Tuoj burtai.

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/se ... index.html
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Ajax - Schalke turbut stipriausia ir idomiausia pora, kitos tokios vidutiniskos
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

Ajax - Schalke turbut stipriausia ir idomiausia pora, kitos tokios vidutiniskos

stipriausia?? 2011 jau long gone
Citavimas
0