(RCD) Karaliaus taurė

Atsakyti Sekti temą
Atsakomosios Karaliaus taurės rungtynės
embeded-image

SUDĖTYS
Deportivo
Manu
Laure - Aythami - Zé Castro - Manuel Pablo
Ruben Perez - Juca - Antonio Tomas
Pablo Álvarez - Valerón
Lassad

Atsarginiai: Aranzubia, Colotto, Seoane, Juan Dominguez, Desmarets, Adrian, Iago Beceiro

Almeria
Esteban
Michel - Carlos García - Pellerano - Jakobsen
Juanito - M'Bami
Juanma Ortiz - Corona - Crusat
Goitom
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Atsakomosios Karaliaus taurės rungtynės
embeded-image

PO PIRMO KĖLINIO PRALAIMIME

19' Corona (0-1)
20' Crusatas (0-2)

44 Pablo Alvarezas (1-2) iš 11 metrų baudinio, po to kai jį pargriovė Crusatas

Apylygės rungtynės. Deportivo perdaug užsižaidė priekyje ir Almeria per vieną minutę surengė dvi puikias kontratakas ir nulėmė seriją. Dabar galicams reikia įmušti dar tris įvarčius.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
2-2 😉

50' Adrianas (2-2) po Manuelio Pablo pakelto kamuolio.

Deportivo spaudžia. Gal dar neviskas pralošta.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
2-3 😔
54' Goitomas (2-3) iš 11 metrų baudinio, kai po kampinio kamuolys atsimušė Rubenui Perezui į ranką.


Teisėjas 😟
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
KARALIAUS TAURĖ 2011-12
embeded-image

KARALIAUS TAURĖS VARŽYBOS PRIEŠ GIRONĄ

Išretėjusi Deportivo komanda pradės kovą Karaliaus taurės turnyre Riazore. Net septyni žaidėjai negalės padėti komandai. Katalonų klubas Girona CF įspudingai sustiprėjo per kelis seoznus.

embeded-image

DEPORTIVO: SUGRĮŽO TRAUMOS
Senasis traumų šešėlis vėl ima persekioti Deportivo komandą. Net septyni žaidėjai negalės padėti komandai šio vakaro Karaliaus taurės rungtynėse. Viskas prasidėjo priešsezoniu kai raumenį pasitempė Juanas Dominguezas ir Saulas. Debiutinėse lygos rungtynėse sausgyslę pasitempė Brunas Gama. Borja Fernandezas ir Getafe atvyko jau blauzdos trauma. Tačiau didžiausia netektis užklupo Deportivo praėjusį savaitgalį. Prieš pat rungtynes traumą patyrė Diegas Colottas. Jau 23 minutę dėl raumens traumos buvo pakeistas Rikis. Traumuotas Manuelis Pablas buvo pakeistas per pertrauką. Abu žaidėjai negalės rungtyniauti iki spalio mėnesio. Pablas Alvarezas irgi patyrė raumens traumą, bet jis sugebėjo pabaigti rungtynes. Apžiūrėję daktarai patarė jam nerungtyniauti bent savaitę.

Dėl šių priežasčių šiose rungtynėse žais daug naujų žaidėjų. Nebus jaunimo iš Fabrilio, bet galės debiutuoti Juanas Carlosas galintis rungtyniauti abejose komandose. Taip pat pakviesti klubo augintiniai Diegas Seoane ir Davidas Rochela. Net Rodolfas Bodipas, kurio klubas norėjo atsikratyti šią vasarą bus pakviestas į komandą. Tačiau į komandą nebus pakviestas Claudius Morelis.

Nėra aišku kokia bus startinė sudėtis. Žinomi tik keturi žaidėjai: vartus saugos antrasis vartininkas Germanas Luxas, Manuelį Pablą pakeis Laureanas Sanabria „Laure“. Dešiniame krašte žais Saulas, o pagrindinio puolėjo pozicijoje turėtų rungtyniauti Lassadas Nouioui.

Gynybos centre turėtų gintis Rochela. Šalia jo žais Ze Castras. Seoane ginsis kairiame krašte. Oltra norėtų, kad centre rungtyniauti Jesus Vazquezas ir Alexas Bergantinos, bet Karaliaus taurės turnyre čia galėtų rungtyniauti Juanas Carlosas ir Juanas Dominguezas. Andresas Guardadas grįžo iš rinktinės, bet jam rungtyniauti gali būti per anksti. Tikėtina, kad kairiame atakos krašte rungtyniaus Salomao.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Aranzubía, Lux (vartininkai); Ze Castro, Aythami, Laure, Ayoze, Seoane, Rochela (gynėjai); Alex, Saul, Jesús Vázquez, Guardado, Valerón, Salomão, Juan Domínguez, Juan Carlos (saugai); Lassad ir Bodipo (puolėjai)

embeded-image
GIRONA: KATALONIJOS STEBUKLAS
Šiuo metu, kai pilna atvejų apie Arabijos milijonierus nusipirkusius Ispanijos futbolo klubus, yra keletas džiugu atvejų, kai pačios futbolo komandos susitvarko savo finansus. Taip atsitiko su Gironos CF klubu. Penkiasdešimt metų tarp Segundos B ir Terceros besimurkdę katalonai, 2008-09 sezone pateko į Segunda ir sugebėjo išsilaikyti.

Klubas buvo arti bankroto, kai už klubo vairo stojo vietos verslininkas Ramonas Vilaras. Bet du metus is sugebėjo panaikinti visas skolas, padidinti klubo biudžetą ir net atlikti kapitalinį Montvilio stadiono remontą, po kurio stadione telpa 9,300 žiūrovų.

Gironai ir toliau vadovauja treneris Raulis Agne, kuris ir atvedė komandą į Segundą divisioną. Jam pavyko suburti pakankamai pajėgią komandą ir praėjusiame sezone klubas iškovojo aukštą 11 poziciją. Po praėjusio sezono už rekordines sumas klubas pardavė japoną Ibusukį Hiroshį Sevillai, bei serbą Ranko Despotovičių Urawos Red Diamonds. Startas šiame sezone katalonams nebuvo sėkmingas. Jie iškovojo tik vieną tašką per du susitikimus. Tačiau tašką pavyko iškovoti prieš UD Almerią, žaidžiant vienu žaidėju mažiau ir atsilikinėjant 0-2. Šios lygiosios parodė, kad komanda yra ambicinga ir kovos dėl aukštų vietų.

Karaliaus taurės susitikime Agne padarys penkis pakeitimus, palyginus su savaitgalio rungtynių sudėtimi. Vartus saugos buvęs Deportivo vartininkas Dani Mallo. Jose Antonius Martinezas dengsis dešiniame krašte. Kairiame krašte ginsis Davidas Garcia. Gynybos centre žais Richis ir Migue.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys Albertas Dorca ir astūras Jandro. Buvęs Tenerifės saugas Juanlu žais dešiniame krašte. Kairys kraštas bus patikėtas Daniui Nietui. Puolimo grandį sudarys baskai: Gaizka Saizaras ir Ionas Velezas.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Dani Mallo, Santamaría (vartininkai); Jose, Luso, David García, Richy, Migue (gynėjai); Dorca, Tébar, Jandro, Moha, Juanlu, Padilla (saugai); Corominas, Dani Nieto, Saizar, Ion Vélez ir Benjamin (puolėjai)

GALIMA SUDĖTIS
Deportivo: (4-2-3-1) Lux - Laure, Rochela, Aythami, Ayoze - Jesús Vázquez, Alex Bergantiños - Saúl, Juan Domínguez, Salomão - Lassad.
Girona: Dani Mallo - Jose, Richy, Migue, David García - Juanlu, Dorca, Jandro, Nieto – Gaizka, Ion Vélez.
Teisėjas: Jose Ramón Piñeiro Crespo
Laikas: 21:00 (Riazor)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
DEPORTIVO 5-1 GIRONA

LASSADO ĮVARČIAI NUKAUTAVO GIRONĄ

Penki įvarčiai, iš kurių tris įmušė Lassadas, leido Deportivo patekti į kitą Karaliaus taurės etapą (5-1). Pirmąsias Karaliaus taurės rungtynes Deportivo pradėjo nukraujavęs. Dėl federacijos apribojimo, treneris Oltra rungtynes turėjo stebėti iš tribūnų. Aikštelėje žaidė net šeši klubo augintiniai ir žaidimas pasisekė.

embeded-image

Pirmame kėlinyje abi komandos aktyviai puolė. Tiek Girona, tiek Deportivo susikūrė nemažai progų įvarčiui pelnyti. Iš kitos pusės, abiejų klubų gynėjai žaidė nelabai stabiliai, todėl žaidimas buvo nenuspėjamas. Žironiečiai rungtynes pradėjo labai užsivedę ir jau ketvirtą minutę sugebėjo pasižymėti. Po gynėjo Rochelos klaidos Nietas įsiveržė į baudos aikštelę ir nuginklavo vartininką Luxą (0-1).

Po įvarčio susiėmė Deportivo ir jau 11 minutę sulygino rezultatą. Ataka prasidėjo nuo gynybos. Laure prasiveržė pro aikštės vidurį ir pastebėjęs atsidengusį Lassadą perdavė jam kamuolį. Atsidengęs baudos aikštelėje, Lassadas taikliai pasiuntė kamuolį į Dani Mallo saugomus vartus (1-1).

Girona nenuleido rankų ir nuolat grasino galicų vartams. Jiems „padėjo“ neužtikrintas Rochelos ir Aythamio žaidimas, bei aktyvus žaidimas aikštės viduryje. Deportivo žaidė labai plačiai, todėl katalonams buvo daug laisvės rengiant išpuolius. Bet ir šeimininkai, vedami Juano Carloso ir Salomao, rengė išpuolius. 43 minutę Salomao suklaidinęs visą gynybą išsiveržė vienas prieš vartininką Danį Mallą, bet jo smūgis į vartus buvo netikslus.

Antrasis kėlinys prasidėjo taip pat chaotiškai, kaip ir baigėsi pirmasis. Deportivo turėjo nežymų pranašumą prieš varžovus, o žironiečiai po galicų gynėjų klaidų rengdavo pavojingus išpuolius. Viskas pasikeitė 62 minutę, kai vietoje Juano Dominguezo į aikštę išbėgo Juanas Carlosas Valeronas. Jis sustygavo korūniečių puolimą ir sutvirtino dominavimą.

Valerono žaidimas netrukus davė vaisių. 64 minutę kanarietis perdavė kamuolį prieš vartininką iššokusiam Lassadui ir šis antrą kartą nuginklavo Dani Mallo (2-1). Po penkių minučių Lassadas pelnė dar vieną įvartį po puikaus Valerono perdavimo (3-1).

Šventė nesibaigė ir sekančios atakos metu Salomao pakėlė kamuolį Lassadui į baudos aikštelę. Gynėjas Jose bandydamas išmušti kamuolį, pasiuntė į savus vartus (4-1). Paskutinį tašką rungtynėse padėjo Salomao. Portugalas, gavęs perdavimą iš tik antrame kėlinyje išbėgusio Guardado, įmušė penktą įvartį (5-1). Kai neliko jokių abejonių, į aikštę išbėgo Bodipas. Puikiai sužaidę galicai po ilgos pertraukos sugebėjo pasiekti rezultatyvią pergalę.

STATISTIKA:
Deportivo: Lux; Laure, Rochela, Aythami, Ayoze; Álex, Juan Domínguez (Valerón, min. 62), Saúl (Guardado, min 72), Juan Carlos, Salomão; Lassad (Bodipo, min. 82).
Girona: Dani Mallo; Jose, Richy, Migue, David García; Juanlu, Dorca, Jandro (Tébar, min. 60), Nieto (Moha, min. 72); Saizar e Ion Vélez (Benja, min 72).
Įvarčiai: 0-1 Nieto, min. 4; 1-1, Lassad, min. 11; 2-1, Lassad, min. 64, 3-1, Lassad, min. 69, Jose (p.p.), min. 72 y Salomão, min.80.
Teisėjas: José Ramón Piñeiro Crespo (Astūrija). Buvo įspėtas Laure, min. 71.
Vieta: Riazoras,(20.000 žiūrovų)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

KARALIAUS TAURĖS RUNGTYNĖS PRIEŠ ALCOYANĄ

Abiejose komandose bus pasikeitimai nuo įprastų startinių sudėčių. Šio vakaro rungtynėse žais tik septyni iš dvidešimt dviejų tie patys žaidėjai palyginus su sudėtimis tarp šių komandų savaitgalio rungtynėse. Oltra norėtų pakeisti visą komandą, bet didelis traumuotų žaidėjų skaičius neleidžia jam to padaryti.

embeded-image

DEPORTIVO: ŠEŠI PASKEITIMAI
Oltra pakeis pusę savo komandos, kuri žaidė savaitgalį prieš Alcoyaną. Treneris paskelbė, kad taurės turnyre norėtų leisti pagrindiniams žaidėjam pailsėti, bet negali to padaryti, nes yra net šeši traumuoti žaidėjai: Manuelis Pablas, Brunas Gama, Borja Fernandezas, Xiscas, Bodipas ir Pablas Alvarezas. Guardadas yra išvykęs su Meksikos rinktine.

Tik vienas pagrindinės sudėties žaidėjas nebuvo pakviestas į komandą. Progą pailsėti turės visose lygos susitikimuose ir Karaliaus taurės susitikime žaidęs Aythamis. Vietoje jo į komandą yra pakviestas Fabrilio žaidėjas Juanas Carlosas Realas. Jaunuolis padėjo Fabrilio rungtynėse savaitgalį ir šio vakaro rungtynėse startinėje sudėtyje užims puolimo organizatoriaus Valerono vietą.

Dar nėra pilnai aišku, kokius šešis žaidėjus Oltra ruošiasi pakeisti, bet dvi pozicijos yra aiškios. Vartus saugos argentinietis Germanas Luxas. Tai bus jo antros oficialios rungtynės už Deportivo komandą. Aythamio vietą gynybos centre pakeis portugalas Ze Castras. Šalia jo turėtų žaisti vienas rungtynes dėl suspendavimo praleidęs Colottas. Dešiniame gynybos krašte ir toliau turėtų žaisti Diegas Seoane. Kairinis gynėjas Ayozas Diazas turėtų pailsėti, todėl jo vietą užims paragvajietis Claudius Morelis.

Jesus Vazquezas skirstys kamuolius aikštės viduryje, nepaisant to, kad jis rungtyniavo visuose susitikimuose. Ketvirtas žaidėjas, kuris galės pailsėti bus Alexas Bergantinas. Vietoje greičiausiai žais Juanas Dominguezas. Kairiame saugų krašte turėtų žaisti traumą išsigydęs Saulis Fernandezas. Diogas Salomao irgi turėtų pailsėti, bet kadangi Andresas Guardadas yra išvykęs, todėl jis turėtų rungtyniauti dešiniame krašte.

Šeštas pakeitimas bus jaunojo Juano Carloso Realo žaidimas vietoje Valerono. Veteranas irgi žaidė visose lygos susitikimuose. Pagrindiniu puolėjumi bus Lassadas, nors jau traumą išsigydė Rikis, kuris galės išbėgti į aikštę antrame kėlinyje.

Pakvietų žaidėjų sąrašas (1😎: Aranzubia, Lux (vartininkai); Laure, Seoane, Rochela, Colotto, Ze Castro, Morel, Ayoze (gynėjai); Jesús Vázquez, Álex Bergantiños, Juan Dominguez, Juan Carlos, Valerón, Saúl Fernandez, Salomão (saugai); Lassad ir Riki (puolėjai)

embeded-image

ALCOYANAS: IŠAUGĘS PASITIKĖJIMAS
Įveikusio Deportivo savaitgalį Alcoyano treneris Davidas Porras pareiškė, kad tikisi patekti ir į kitą Karaliaus taurės etapą. Bet suprasdamas, kad pagrindinis dėmesys turi būti sutelktas lygai jis irgi padarys pakeitimus startinėje sudėtyje. Į La Korūniją su komanda yra pakviestas puolimo organizatorius iš Juvenil A komandos Lucas Torro.

Tik du žaidėjai iš planuojamos startinės sudėties yra tradicinės startinės sudėties žaidėjai. Tai dešinysis saugas Jorge Devesa ir centrinis gynėjas Fernandas Martinas. Šį vakarą oficialiose rungtynėse Alcoyano komandoje debiutuos net keturi žaidėjai: vartininkas Franciskas Ramonas Dorronsoro, centrinis gynėjas Jorge Rojas, kairinis gynėjas Danielis Fernandezas ir aikštės vidurio saugas Francescas Xavieras Molina.

4-4-2 schema rungtyniausiančios komandos vartus saugos Dorronsoro. Centre ginsis Jorge Rojas ir Fernandas Martinas. Dešiniame krašte ginsis Jorge Devesa, kairiame- Danielis Fernandezas. Aikštės viduryje kamuolius skirstys Xavis Molina ir Franas Miranda. Kraštuose žais Guile Roldanas ir Omaras Monterde. Puolėjais bus Robertas Batresas ir Manuelis Gatas. Jis duetas surengė kontrataką praėjusiose rungtynėse pasibaigusia antruoju įvarčiu.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (20): Maestro, Dorronsoro (vartininkai); Fernando Martín, Carrión, Rojas, Devesa, Dani Fernández (gynėjai); Xavi Molina, , Diego Jiménez, Omar, Fran Miranda, Roldán, Paco Esteban, Lucas (saugai); Rafa Gómez, Choco Lozano, Batres, Gato, Fabiani ir Diego Vicedo (puolėjai)

GALIMA SUDĖTIS
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Seoane, Colotto, Ze Castro, Morel – Juan Domínguez, Jesús Vázquez – Saúl, Juan Carlos, Salomão – Lassad.
Alcoyano: (4-4-2) Dorronsoro - Devesa, Rojas, Fernando Martín, Dani Fernández - Guille Roldán, Xavi Molina, Fran Miranda, Omar Monterde – Gato, Batres.
Teisėjas: David Miranda Torres
Laikas: 23:00 (Riazor)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
DEPORTIVO 2-1 ALCOYANO

RAMAUS ŽAIDIMO PERGALĖ

Juano Dominguezo ir Rikio įvarčių dėka pavyko eliminuoti Alcoyaną iš Karaliaus taurės turnyro. Svečiai žaidė aktyviai, bet chaotiškai, todėl progų beveik neturėjo.

Deportivo žaidėjai į aikštę išbėgo galvodami apie revančą po nesėkmingai pasibaigusių savaitgalio rungtynių Alkone. Oltra šiose rungtynėse pasitikėjo klubo augintiniais, kurių užduotis buvo kontroliuoti kamuolį ir kurti progas įvarčiui.
embeded-image
Kaip visuomet rungtynių pradžioje galicams reikėjo šiek tiek laiko įsivažiuoti, o užsivedęs Alcoyanas rengė išpuolius bei griovė nedrąsias šeimininkų atakas. Nors ir sunkiai, bet Deportivo susikūrė progą, kai 10 minutę Rikis, gavęs perdavimą iš Juano Dominguezo, iššoko vienas prieš vartininką Dorronsorą, bet nesuvaldė kamuolio ir vartininkas užgesino pavojų.

Po šio išpuolio Alcoyanas aprimo ir Deportivo perėmė iniciatyvą. Atakas rengė Juanas Dominguezas ir Juanas Carlosas. Jiems padėjo veržlus Salomao žaidimas krašte. Puikias rungtynes turėjo ir kraštinis gynėjas Morelis, kuris sėkmingai kėlė kamuolius į baudos aikštelę ar perdavinėjo kamuolius Salomao. Po vieno iš tokių perdavimų, Salomao prasiveržė kairiuoju kraštu ir taikliai perdavė kamuolį atsidengusiam Juanui Dominguezui, kuris iš arti pasiuntė kamuolį į vartus (1-0).

Esant teigiamui rezultatui galicai ėmė žaisti ramų dominuojantį žaidimą. Baigiantis pirmajam kėliniui progą turėjo Salomao, bet jo smūgiuotas kamuolys praskriejo pro šalį.

Antras kėlinys prasidėjo aktyviu Deportivo žaidimu. Galicai iškarto užvaldė aikštės vidurį, tačiau jiems truko aštrumo atakų užbaigimui. Aktyviausiai žaidė Salomao, po kurio perdavimo Laurės su galva smūgiuotą kamuolį sulaikė Dorronsoras.

Alcoyano žaidėjai retkarčiais surengdavo atakas, bet jos tik išretindavo jų pačių gynybą. Po vieno tokių išpuolių galicai sugebėjo surengti kontrataką ir pelnyti antrą įvartį. Juanas Carlosas perėmė kamuolį ir perdavė jį Salomao. Šis vėl prasivarė jį per pusę aikštės ir perdavė atsidengusiam Rikiui, kuris iš arti pasiuntė kamuolį į vartų tinklą (2-0).

Kai jau atrodė, kad visas darbas šiose rungtynėse atliktas, po šešių minučių svečiai sušvelnino rezultatą. Manuelis Gatas laisvu smūgiu taikliai pasiuntė kamuolį į artimą vartų kampą (2-1). Riazore vėl atsirado nervinga nuotaika.

Oltra vietoje Rikio ir Morelio į aikštę išleido Lassadą ir Saulį, kurie izoliavo varžovų bandymus perimti iniciatyvą ir komandos ramiai užbaigė rungtynes. Esant rezultatui 2-1 Deportivo pateko į kitą Karaliaus taurės etapą, kuriame jau pradės rungtyniauti Primeros diviziono klubai. Bet dabar komandos laukia svarbios lygos rungtynės šeštadienį (17:00) namuose prieš Tarragonos Gimnastic komandą.

http://www.youtube.com/watch?v=T_HYfCbcp2Y


STATISTIKA
Deportivo: Lux, Seoane, Zé Castro (Zé Castro, min. 65), Rochela, Morel (Saúl, min. 76), J. Vázquez, J. Domínguez, Laure, Juan Carlos, Salomao y Riki (Lassad, min. 73).
Alcoyano: Dorronsoro; Fernández (Monterde, min. 52)), Fernando Martín, Jorge Rojas, Carrión (Diego Vicedo, min. 66); Batres, Xavi Molina, Miranda (Paco Esteban, min. 85), Roldán ir Devesa.
Teisėjas: David Miranda Torres (Katalonija). Buvo įspėti Juan Carlos (Dep)ir Devesa (Alc).
Įvarčiai: 32’ Juan Domínguezas 1-0, 66’ Rikis 2-0 ir 73’ Gatas 2-1.
Vieta: Riazor (15 000 žiūrovų).
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO 3-1 LEVANTE embeded-image

PRIMEROS RUNGYNĖS RIAZORE

Vakar Riazore susirinkę žiūrovai galėjo prisiminti Primeros kovas, kai Deportivo Karaliaus taurės susitikime susikovė su viena iš Pirmeros lyderių Levante. Po pasiektos pergalės 3-1 šeimininkai žengė tvirtą žingsnį link sekančio etapo. Du įvarčius pelnė Saulis, o kartą pasižymėjo Pablas Alvarezas.

Deportivo pradėjo rungtynes gindamasis nuo Levantes atakų. Jau penktą minutę svečiai turėjo progą, kai Rubenas Suarezas netaikliai smūgiavo baudos smūgį. Vėliau žaidimas aprimo. Galicai bandė laimę tolimais perdavimais, bet nesėkmingai. Trūko susižaidimo tarp saugų ir puolėjų. Nesustyguota buvo ir gynyba. 7 minutę Aranda iššoko vienas prieš vartininką Luxas, bet smūgiavo netaikliai.

Netikėtai įvartį įmušė Deportivo. Rikis dešiniame krašte apžaidė penkis varžovus ir permetė kamuolį atsidengusiam Pablui Alvarezui, kuriam teliko pasiųsti kamuolį į vartų tinklą (1-0).

Įvartis pažadino svečius ir žaidimas pasidarė įdomesnis. 17 minutę El Zharas suklaidino Manuelį Pablą, bet jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų. Sekančios atakos metu, Deportivo puikiai sužaidė kairiuoju kraštu, kai kelis varžovus suklaidinęs Salomao perdavė kamuolį Pablui Alvarezui. Šį kartą smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Aktyviai rungtyniaujantis Pablas Alvarezas 21 turėjo progą pelnyti antrą įvartį, bet jo iš aštraus krašto nepataikė į vartus.

Su laiku Deportivo “atsarginiai“ žaidėjai įgavo pasitikėjimą ir rengė vis drąsesnes atakas. Salomao užvaldė kairį kraštą, o Pablas Alvarezas įsitvirtino centre. Levante irgi žaidė aktyviai, bet rimtų progų Luxo saugomiems vartams nesukėlė. Baigiantis kėliniui šeimininkams pavyko įmušti antrą įvartį. Po svečių gynėjų klaidos Saulis iššoko vienas prieš vartininką ir suklaidinęs antrą kartą pasiuntė kamuolį į vartus (2-0). Sekančios atakos metus įvartį galėjo įmušti Rikis, bet jo smūgiuotą kamuolį sulaikę vartininkas Navas.

embeded-image

Antroje žaidimo pusėje inciatyvą ir toliau turėjo Deportivo. 50 minutę Sauliui pakėlus baudos smūgį baudos aikštelėje esantis Rochela smūgiavo kamuolį, bet pavojų likvidavo gynėjai. Galicai ir toliau nemažino tempo ir rengė išpuolius. Aktyviai žaidė Salomao ir Pablas Alvarezas. Visiškai pasimetę varžovai tik gynėsi. Tai buvo lengviausios Deportivo rungtynės šiame sezone ir vartininkas Luxas beveik visas rungtynes tik ramiai stebėjo rungtynes.

Treneris Oltra tausodamas žaidėjus vietoje Rikio ir Pablo Alvarezo į aikštę išleido Juaną Carlosą ir Rodolfą Bodipą. Kai atrodė, kad rungtynės ramiai sulauks pabaigos vėl suklydo Deportivo gynėjai. Greitos atakos metu Valdo sugebėjo išvengti dirbtinės nuošalės ir perdavė kamuolį atsidengusiam Carlosui Arandai, kuris taikliai smūgiavo į vartus (2-1). Pagal žaidimą, tai buvo neteisingas rezultatas.

Padėtį kiek pataisė puikiai rungtyniavęs Saulis. Deportivo saugas gavęs perdavimą aikštės krašte suklaidino visus varžovų gynėjus ir vartininką ir tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą. (3-1).

Iki rungtynių pabaigos iš aikštės už dvi geltonas korteles buvo išvarytas Levantes žaidėjas Rodas. Ir nors žaisdami mažumoje, svečiai pradėjo rengti atakas. Netikėtai puikią progą susikūrė Rubenas Suarezas, bet jo iš arti smūgiuotą kamuolį sulaikė Luxas. Oltra, siekdamas išsaugoti rezultatą į aikštę išleido Laurę.

Deportivo lengvose rungtynėse įveikė silpni žaidusią Levantę. Puikiai žaidė Salomao, bet didžiausią įspūdį paliko aktyvus Pablo Alvarezo ir Saulio žaidimas. Atsakomosios rungtynės bus žaidžiamos kitą trečiadienį (22:00) Ciutat de Valencia stadione, bet prie štai Deportivo Sekmadienį (13:00) žais paskutines šiais metais lygos rungtynes Kanarų salose prieš Las Palmas.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Manuel Pablo, Rochela, Aythami, Seoane – Jesús Vázquez, Borja – Saúl (Laure 87’), Pablo Álvarez (Juan Carlos 62’), Salomão – Riki (Bodipo 70’).
Levante: (4-2-3-1) Keylor Navas - Pedro López, Rodas, Cabral, Iván López - Iborra, Pallardó (Koné 63’), -Juanlu (Valdo 46’), Rubén Suàrez, El Zhar (Xavi Torres 80’) - Aranda.
Įvarčiai: 1-0: (13’) Pablo Álvarez, 2-0: (37’) Saul, 2-1: (77’) Aranda, 3-1: (79’) Saul
Teisėjas: Javier Estrada Fernández. Buvo įspėtas Jesús Vázquez (90+2’). Héctor Rodas išvarytas (83’).
Vieta: Riazor (11,000)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image LEVANTE (22:00) DEPORTIVO embeded-image

ATSAKOMOSIOS RUNGTYNĖS PRIEŠ LEVANTĘ

Šio vakaro rungtynėse Oltra panaudos tuos pačius žaidėjus, kaip ir pirmajame susitikime. Levante gi panaudos dalinai atsarginių, dalinai startinės sudėties žaidėjų sudėtį.

embeded-image

DEPORTIVO: PASITIKĖS ATSARGINAIS
Tradiciškai, Karaliaus taurės turnyre treneris Jose Luisas Oltra pasitikės žaidėjais retai gaunančiais galimybę žaisti startinėje sudėtyje. Sudėtyje vėl žais Saulis ir Pablas Alvarezas, pelnę net tris įvarčius pirmose rungtynėse.

Startinėje sudėtyje išvysime Fabrilio žvaigždę Juaną Carlosą. Jis bus vienintelis žaidėjas pakviestas iš Deportivo jaunimo komandos. Į Valensiją vyks ir puolėjas Rodolfas Bodipas. Jis primose rungtynėse susižeidė kelią, bet jau pasveiko ir yra pasirengęs rungtyniauti. Šioms rungtynėms yra pakviesti tie patys, kaip ir pirmose rungtynėse, tik vietoje poilsį gavusių Colotto ir Laurės į Valensiją vyks Ze Castras ir Ayozas. Jie rungtynes pradės ant atsarginių žaidėjų suolelio. Laisvą dieną gavo ir Guardadas, Juanas Dominguezas, Alexas Bergantinos ir Bruno Gama. Xiscas ir Morelis yra traumuoti.

Vartus saugos antrasis komandos vartininkas Germanas Luxas. Dešiniame gynybos krašte rungtyniaus Manuelis Pablas, o kairiame Diegas Seoane. Gynybos centras bus patikėtas Aythamiui Artilesui ir Davidui Rochelai.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys Jesus Vazquezas ir Borja Fernandezas. Du įvarčius pirmame susitikime įmušęs Saulis Fernandezas rengs atakas dešiniame krašte, o kairioji pusė bus patikėta Diogui Salomao. Pablas Alvarezas organizuos puolimą, o pagrindiniu puolėjumi bus Rikis.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Aranzubia, Lux (vartininkai); Manuel Pablo, Ze Castro, Rochela, Aythami, Seoane, Ayoze (gynėjai); Borja Fernández, Jesús Vázquez, Juan Carlos, Valerón, Saúl, Salomão, Pablo Álvarez (saugai); Riki, Bodipo ir Lassad (puolėjai).

embeded-image
LEVANTE: RIMTAS NUSITEIKIMAS
Valensijos Levante nelabai rūpinusi Karaliaus taurės turnyru prieš savaitę, dabar ėmė labai rimtai žiūrėti į šias rungtynes. Klubas pradėjo video kompaniją, kviečiančią žiūrovus ateiti į Ciutat de Valencią. Norėdamas sukelti įtampą, treneris Juanas Ingacius Martinezas vengia atskleisti bet kokią informaciją apie sudėtį šioms rungtynėms. Vakar ir šiandien treniruotės bus uždaros.

Kol kas nėra aišku, kokia sudėtimi pradės rungtynes Levante. Aišku tik, kad dėl traumų startinėje sudėtyje nežais Rafa Jorda, kairysis gynėjas Ivanas Lopezas Mendoza ir vidurio saugas Valmiras Lopesas „Valdas“.

Manoma, kad treneris išleis schema 4-4-2 žaisiančią sudėtį sudarytą iš atsarginių ir pagrindinės sudėties žaidėjų. Vartus saugos kostarikietis Kayloras Navas. Gynybos centre žais Sergius Ballesteras ir argentinietis Gustavas Cabralis. Dešiniame krašte ginsis Pedras Lopezas, o kairiame – Juanfranas.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys Vincentas Iborra. Šalia jo žais Xavis Torresas arba Miguelis Pallardas. Morokietis Nabilas El Zharas rengs atakas dešiniuoju kraštu. Kairėje pusėje žais Juanas Luisas Gomezas“Juanlu“. Jis lygoje įmušė šešis įvarčius ir yra rezultatyviausias komandos žaidėjas. Puolėjais bus Rubenas Suarezas ir Dramblio Kaulo kranto žaidėjas Arouna Kone. Šis duetas BBVA lygoje jau įmušė 10 įvarčių.

Pakviestų žaidėjų sąrašas nepakviestas.

GALIMA SUDĖTIS
Levante: (4-4-2) Keylor Navas - Pedro López, Ballesteros, Cabral, Juanfran – El Zhar, Xavi Torres ar Pallardó, Iborra, Juanlu - Rubén, Koné.
Deportivo: (4-2-3-1) Lux - Seoane, Rochela, Aythami, Manuel Pablo - Jesús Vázquez, Borja Fernández - Saúl, Pablo Álvarez, Salomão - Riki.
Teisėjas: José Luis Paradas Romero
Laikas: (22:00) Ciudat de Valencia.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image LEVANTE 4-1 DEPORTIVO embeded-image

MAŽUMOJE ŽAIDĘ GALICAI ELIMINUOTI IŠ TURNYRO

Deportivo po pralaimėjimo Levantei (4-1) baigė savo pasirodymą Karaliaus taurės rungtynėse. Didesnę rungtynių dalį Deportivo žaidė mažumoje, kai už dvi geltonas korteles iš aikštės 35 minutę buvo pašalintas Saulis.
Nors galicai rungtyniavo gerai, bet pirmas kėlinys susiklostė nesėkmingai. Dar prieš rungtynes darant apšilimą raumenį pasitempė Rikis ir treneris nenorėdamas rizikuoti į puolimą išleido Bodipą. Jau nuo rungtynių pradžios aktyviai žaidę galicai surengė puikų išpuolį, kai Salomao netaikliai smūgiavo po kampinio pakeltą kamuolį. Praėjus vos dešimt minučių raumens traumą patyrė gynėjas Manuelis Pablas. Jį pakeitė Ayoze. Neplanuoti pasikeitimai išderino Deportivo žaidimą ir 13 minutę Levante pelnė įvartį. Gynėjas Rochela norėjo išmušti kamuolį pakeltą iš krašto, bet per klaidą perdavė jį Barkerui, o šis atsidengusiam Nabilui El Zharui, kuris iš šešių metrų pasiuntė kamuolį į vartus (1-0).

Praradę du žaidėjus ir praleidę ankstyvą įvartį, galicai suteikė šeimininkams vilties, kuriems dabar užtektų įmušti vieną įvartį. Tačiau Deportivo surado jėgų ir išlygino rezultatą. Suklaidinęs net penkis varžovus, Pablas Alvarezas įsiveržė į baudos aikštelę, kur jį neleistinai pargriovė gynėjas Carbalis. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį ir jį sėkmingai realizavo pats Alvarezas (1-1). Dabar Levantei reikėjo įmušti tris įvarčius norint patekti į kitą etapą.

Išlyginus rezultatą, galicai nusikratė nereikalingos įtampos ir ėmė jaustis patogiai. Nors ir darydami nedideles klaideles gynyboje, jie puikiai kontroliavo žaidimą ir laikė Levantę toliau nuo vartų. Tačiau nesėkmės persekiojo svečius šiose rungtynėse. 35 minutę prieš save antra geltoną kortelę prieš save išvydo Saulis. Teisėjas Paradas Romeras negrubiose rungtynėse žaidėjams mielai rodė korteles. Iš viso buvo parodyta net 13 kortelių. Rungtyniauti mažumoje su atsarginiais žaidėjais svečių stadione prieš vieną Primeros lyderių nebuvo lengva užduotis.

Levante pakilo kaip ant sparnų ir netrukus buvo įmuštas antrasis įvartis. Barkero smūgiuotą kamuolį išmušė gynėjai, bet jis atiteko įsibėgėjusiam Sergiui Ballesterui, kuris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus (2-1). Nespėjus atsigauti Levante galėjo įmušti ir trečią įvartį, bet vartininkas Luxas kojomis atmušė po kampinio smūgiuotą kamuolį.

embeded-image

Po pertraukos Deportivo sustygavo gynybos grandį ir saugiai gindamiesi rengė pavojingus kontraišpuolius. Bodipą pakeitęs Lassadas turėjo dvi puikias progas pasižymėti. Iš pradžių Lassadas iššoko vienas prieš vartininką Navą, bet jo smūgiuotas kamuolys lėkė tiesiai į kostarikietį. Sekančios atakos metu Lassadas, gavęs perdavimą iš Pablo Alvarezo suklaidino Navą, bet kamuolys atsimušė į virpstą.

Netrukus Levante įmušė trečią įvartį. Greitos kotratakos metu metu, galicų gynėjai „nesugaudė“ varžovų ir atsidengęs Kone perdavė kamuolį Rubenui Suarezui, kuris permetė kamuolį per Luxą (3-1). Nusimatė pratęsimas.

Reguliaraus rungtynių laiko pabaigoje puikios galimybės patekti į kitą etapą sulaukė Deportivo, kai antrą kartą baudos aikštelėje buvo pargriautas Pablas Alvarezas. Deja paties Alvarezo nuo 11 metrų baudinio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą.

Pratęsimo metu daug progų nebuvo baigiantis pirmajam pratęsimo kėlinukui Suarezas perdavė kamuolį Dramblio Kaulo kranto puolėjui Arounai Kone, kurs būdamas apsuptas trijų gynėjų ir būdamas nugara į vartus sugebėjo suvaldyti kamuolį ir apsisukęs taikliai pasiuntė kamuolį į vartus (4-1).

Dešimtyje rungtyniaujantys galicai ėmė siekti įvarčio. Surengus greitą kontrataką, vieną prieš vartininką išbėgusį Lassadą pargriovė iš baudos aikštelės išbėgęs vartininkas, bet šį kartą teisėjas neskyrė net pražangos. Netrukus antrą geltoną kortelę gavo ir Borja Fernandezas ir devyniese likę galicai nuleido rankas.

Deportivo nesugebėjo išsaugoti dviejų įvarčių pranašumo ir savo pasirodymą Karaliaus taurės turnyre baigė. Dabar prasideda kalėdinės atostogos, o sekančias lygos rungtynes Deportivo žais namuose Sausio 8d prieš Xerezą.

STATISTIKA
Levante: Keylor Navas, Pedro López, Ballesteros, Cabral, Javi Venta (Higón, m.7😎, Iborra, Pallardó (Juanlu, m.56) (Roger, m.63), El Zhar, Barkero, Rubén y Koné.
Deportivo: Lux, Seoane, Rochela, Aythami, Manuel Pablo (13’ Ayoze), Borja, Saul, Pablo Álvarez, Jesús Vázquez, Salomao (83’ Juan Carlos) y Bodipo (63’ Lassad).
Įvarčiai: 1-0, m.15: El Zhar. 1-1, m.23: Pablo Álvarez, de penalti. 2-1, m.38: Ballesteros. 3-1, m.80: Rubén. 4-1, m.101: Koné.
Teisėjas: Paradas Romero (Andalūzijos komitetas). Buvo įspėti a Keylor Navas, El Zhar, Ballesteros ir Rubén (Lev) bei Lux, Aythami, Juan Carlos, Bodipo y Pablo Álvarez (Dep). Išvaryti Saúlis (35’) ir Borja (118’).
Vieta: Ciudat de Valencia (8,500)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
10 METŲ „CENTENARIAZO“

Šiandien sukanka 10 metų, kai Deportivo Karaliaus taurės finale pažemino šimtmetį švenčiantį Madrido Realą ir iškovojo antrą Karaliaus taurę.
embeded-image

Šimto metų jubiliejus klubui nėra eilinė diena. Šią dieną Madrido Realas tikėjosi paversti iškovotą taure. Viskas buvo paruošta šventei. Specialiai finalas atkeltas į kovo 6 dieną, rungtynės vyko Santjago Bernabeu stadione, o po rungtynių pasiruošta grandiozinei šventei šalia Cibeles fontano. Viskas buvo pasiruošta didelei šventei. Į Madridą atvykę daug garsių žmonių ėmė švęsti dar prieš rungtynes. Daug kam atrodė, kad komandai su Zidanu ir Rauliu nebus sunku nugalėti.
Valeronas, Tristanas, Franas ir kompanija manė kitaip. Į Madridą atvykę galicai kovojo be baimės ir nugalėjo šeimininkus. Į Sergiaus ir Tristano įvarčius Raulis atsakė vienu ir Taurė, nepaisant paruoštos didžiulės šventės, iškeliavo į Galiciją. Madridas su paruošta didžiule šventei liko be nieko.
2002 kovo 6-oji buvo karališka diena La Korunijos sporto klubui ir visiems jo gerbėjams.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

PRADEDAMOS KARALIAUS TAURĖS RUNGTYNĖS

Šio vakaro rungtynės bus puiki proga pažiūrėti ko verti atsarginiai žaidėjai. Oltra planuoja pakeisti daugumą žaidėjų žaidusių Galicijos derbyje. Mallorcos treneris Caparros nedarys daug pakeitimų dėl traumų.

embeded-image
DEPORTIVO: GALIMYBĖ „ATSARGINIAMS“
Karaliaus taurės turnyras atvyksta į La Koruniją. Treneris Oltra panaudos visai kitokios sudėties žaidėjus, nei įprastai lygoje. Vartus 4-2-3-1 schema rungtyniausiančios komandos saugos argentinietis Germanas Luxas. Jis rungtyniaus prieš savo buvusį klubą. Traumą išsigydęs veteranas Manuelis Pablas ginsis dešiniame krašte. Į kairį gynybos kraštą grįš Evaldas. Centre ginsis Aythamis Artilesas ir Roderickas Miranda.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys Andre Santosas ir Jesus Vazquezas. Dešiniame krašte žais Saulis Fernandezas, o kairė pusė bus patikėta Tiagui Pinto. Puolimo organizatoriaus funkcija bus patikėta Javierui Camunui, o pagrindiniu puolėjumi bus Nelsonas Oliveira.

Net keturi žaidėjai iš šitos sudėties debiutuos oficialiose rungtynėse. Tai Roderickas, Jesus Vazquezas, Saulis ir Tiagas Pinto. Be to tik keturi žaidėjai iš šios sudėties startinėje sudėtyje žaidė šiame sezone. Tai Evaldas, Manuelis Pablas, Aythamis ir Camunas. Taigi žaidėjai turės galimybę įrodyti Oltrai savo vertę. Komandoje yra du traumuoti žaidėjai: Diogas Seoane ir Abelis Aguilaras. Daugelis startinės sudėties žaidėjų net nebuvo pakviesti į komandą.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Lux, Aranzubia (vartininkai); Manuel Pablo, Evaldo, Seoane, Tiago Pinto, Roderick, Marchena, Aythami (gynėjai); Jesús Vázquez, Juan Dominguez, Andre Santos, Camuñas, Saúl, Valerón, Bruno Gama (saugai); Nélson Oliveira ir Bodipo (puolėjai)

embeded-image

MALLORCA: GALIMYBĖ SUSIGRĄŽINTI SĖKMĘ
Mallorca, kaip ir Deportivo sėkmingai pradėjo čempionatą, bet vėliau patyrė nuopuolį. Balearų salų komandą patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės. Dabar jie turės du susitikimus su Deportivo, kur galės sutvirtėti ir galbūt pakovoti dėl europinių vietų. Tik komandą vis persekioja traumos. Komandoje, kurią sudaro 23 žaidėjai, net penki žaidėjai patyrė ilgalaikes traumas: saugas Joao Victoras (kelio raiščiai), gynėjas Antonius Lopezas ir kapitonas Jose Carlosas Araujo Nunesas (abu menisko traumos), saugas Javis Marquezas (kulnas) ir puolėjas Alvaras Gimenezas (blauzda). Visi jie yra operuoti ir negalės rungtyniauti bent kelis mėnesius. Klubas buvo priverstas ieškoti greitų sprendimų. Jie išsinuomavo Barcelonos gynėją Andreu Fontą ir dabar turi 18 žaidėjų. Treneris Caparros neturės daug galimybių keisti žaidėjų per šias dvejas rungtynes La Korunijoje.

Tikimasi, kad šį vakarą rungtyniaus aštuoni iš 11 startinės sudėties žaidėjų, kurie pralaimėjo paskutines lygos rungtynes Madrido Realui (0-5). 4-4-2 schema rungtyniausiančios komandos vartus saugos buvęs Deportivo vartininkas Dudu Aouate. Dešiniame krašte ginsis Joaquinas Navarras Ximas. Naujasis žaidėjas Andreu Fontas, kuris rungtynėse prieš Realą žaidė centre, dabar bus patrauktas grįš į gynybos centrą. Šalia jo žais brazilas Pedras Geromelis. Kairėje ginsis Pedras Bigas.

Vienas iš keleto naujų žaidėjų bus prancūzas Michaelis Pereira. Jis rengs atakas dešiniuoju kraštu. Daug žadantis žaidėjas Emilius Nsue žais kairėje. Kamuolio skirstymas aikštės viduryje bus patikėtas Tomui Pinai ir veteranui Jose Luisui Marčiui.

Puolėjumi bus buvęs Deportivo žaidėjas Javieras Arizmendis. Jis už mėlynai baltus sužaidė 50 rungtynių ir įmušė septynis įvarčius. Palikęs Galicų klubą jis žaidė keliuose klubuose, kol šią vasarą prijungė prie Mallorcos. Šalia jo žais žydas Tomeris Hemedas, kuris jau įmušė šešis įvarčius lygoje.

Pakviestų žaidėjų sąrašas(22): Aouate, Miño (vartininkai); Anderson, Geromel, Bigas, , Kevin, Fontàs, Ximo, Pablo Marí (gynėjai); Pina, Pereira, N’Sue, Giovani Dos Santos, Martí, Alfaro, Uche, Mark Fernandez (saugai); Tomer, Víctor Casadesús, Arizmendi, Abdón ir Brandon (puolėjai)

GALIMA SUDĖTIS
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Manuel Pablo, Aythami, Roderick, Evaldo – André Santos, Jesús Vázquez – Saúl, Camuñas, Tiago Pinto – Oliveira.
Mallorca: (4-4-2) Aouate - Ximo, Fontás, Geromel, Bigas - Pereira, Pina, Martí, Nsue - Arizmendi, Hemed.
Teisėjas: Miguel Ángel Ayza Gámez
Laikas: 22:00 (Riazor)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

CORDOBA bus pirmasis Deportivo varžovas Karaliaus taurės turnyre. Vieno rato susitikimas bus žaidžiamas rugsėjo 11 d. 19:30 Santo Archangelo stadione Kordoboje.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0