(RCD) Priešsezonis

Atsakyti Sekti temą
DEPORTIVO PRIEŠSEZONIS

Šiandien Deportivo pradeda treniruotis ateinančiam sezonui. Komandoje yra keturi nauji nariai. Pagrindinis iš jų yra treneris Jose Luisas Oltra. Komanda pradeda pasiruošimą sezonui po kurio tikimasi pavyks sugrįžti į Primerą divizioną.

embeded-image
Šiandien Abegondo sporto centre susirinko 23 vaikinai. Iš pradžių žaidėjai suskirstyti į grupes praėjo medicininius tyrimus, o paskui pradėjo daryti fizinius pratimus. Pasiruošimo planas bent dviem savaitėm į priekį jau yra sudarytas. Iki šeštadienio komanda rytais treniruosis Abegonde.

Į pasiruošimo stovyklą yra pakviesti 23 žaidėjai:

Vartininkai: Aranzubia, Marc Martínez ir David Gómez.
Gynėjai: Manuel, Pablo, Laure, Colotto, Aythami, Rochela, Ze Castro, Morel, Seoane, Raúl García ir Ayoze Diaz
Saugai: Juan Dominguez, Álex Bergantiños, Jesús Vázquez, Valerón, Juan Carlos, Saúl, Pablo Álvarez ir Salomão
Puolėjai: Lassadas ir Rikis.

Kitą savaitę komanda išvyks į treniruočių stovyklą į Vilalbos miestą prie Lugo (72 km nuo La Korunjos). Ten nuo liepos 18 iki 24 gyvens Spa viešbutyje "Attica". Šis viešbutis garsus savo mineralinėmis vandens procedūromis. Tai padės komandai pailsėti ir emociškai pasikrauti prieš čempionatą.

Po šios išvykos prie komandos turėtų prisijungti dar trys žaidėjai: puolėjas Adrianas, saugas Rubenas Perezas ir Andresas Guerdadas. Nors gal nė vienas iš šių žaidėjų ir neatvykti, kadangi jais domisi kiti klubai.

Vėliausiai prie komandos prisijungs Rodolfas Bodipas. Pusiaujo Gvinėjos sportininkas yra pakviestas atvykti į treniruotes liepos 26 dieną, nors gali būt klubui pavyks iki to laiko surasti žaidėjui naują klubą. Treneris Oltra nepageidauja jo savo komandoje, todėl jis nevyks į Vilalabą. Vėlesnis pasiruošimo grafikas dar tikslinamas.

Yra planuojama sužaisti aštuonis draugiškus susitikimus. Įskaitant ir Teresos Hereros turnyrą Riazore. Pagal Felipes Luiso sutartį į Deportivo organizuojamą turnyrą turėjo atvažiuoti Madrido Atleticas, bet sunkumai dėl Adriano Lopezo pagadino galicų santykius su Madrido klubu, todėl neaišku, kas žais La Korunijoje. Iki šiol yra patvirtinti šeši draugiški susitikimai:

Liepos 22: Viveiro CF Vs. Deportivo (Cantarrana, 20:30)
Liepos 24: Racing Vilálbes Vs. Deportivo (A Magdalena)
Liepos 27: SD Negreira Vs. Deportivo (Xesús Garcia Calvo, 21:45)
Liepos 30: CD As Pontes Vs. Deportivo (O Poboado)
Rugpjūčio 02: CD Lugo Vs. Deportivo (Anxo Carro, 21:00)
Rugpjūčio 06: Rayo Vallecano Vs. Deportivo (Aguilar de Campoo).
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
IŠVYKA Į VILALBĄ

Šiandien Deportivo keliauja į Vilalbą (72 km nuo La Korunjos). Čia komanda toliau savo pasiruošimą artėjančiam sezonui. Iš La Korunjos autobusu išvažiavo 23 žaidėjai, kurie po keli valandų nuvyks į Spa Attica 21 viešbutį. Vakare jau prasidės treniruotės Magdalenos stadione. Nuo rytdienos visą savaitę galicai treniruosis du kartus per dieną.

embeded-image

Rytoj prie komandos turėtų prisijungti Rubenas perezas ir Andresas Guardadas. Yra pakviestas ir Adrianas lopezas, bet nenorėtų linkti Deportivo komandoje, todėl greičiausiai į Vilalbą neatvyks. Ši pasiruošimo fazė truks iki sekmadienio. Čia bus sužaisti du draugiški susitikimai.

Jau penktadienį Deportivo žais prieš Viveiro CF (20:30) žaidžianti parengiamoje Galicijos lygoje. Po dviejų dienų įvyks rungtynės prieš Vilalbos Racingą.

Naujasis treneris dar tik savaitę treniruoja Deportivo, bet jau galima padaryti kai kuriuos apibendrinimus. Visas treniruotes treneris skirsto į dvi dalis. Iš pradžių būna intensyvūs fiziniai pratimai, o vėliau prasideda taktikos derinimas, kai žaidžiama su kamuoliu.

Tai šiek tiek skiriasi nuo ankstesnių Deportivo trenerių metodų. Caparros pirmas dvi savaites skirdavo fizines užduotis ir tik vėliau leisdavo žaisti su kamuoliu. Lotina krūvius padalindavo per savaitę, kai pirmosios dienomis ruošdavo žaidėjus fiziškai, o į savaitės galą tobulindavo taktiką.

Vilalboje žaidėjai ne tik treniruosis, bet ir pailsės. Attica21 viešbutis yra garsus savo mineraliniais baseinais. Žaidėjams čia bus pasiūlyta daug vandens procedūrų. Tai turėtų leisti komandai gerai psichologiškai pasiruošti Segundos divizionui ir jį nugalėti.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
DEPORTIVO PASIRUOŠIMO PRADŽIA

Šį vakarą naujo trenerio treniruojama Deportivo komandą žais pirmąsias rungtynes. Nėra aišku, kokia bus sudėtis, bet žinoma, kad rungtynėse nežais Guardadas, Rubenas Perezas ir Davidas Gomezas.
embeded-image

Treneris Jose Luisas Oltra debiutuos, jo komandai žaidžiant prieš Viveiro CF (Parengiamoji lyga). Tai pirmasis draugiškas 2011/2012 metų priešsezonio susitikimas. Rungtynės bus žaidžiamos šį vakarą (20:30) Cantarranos stadione.

Treneris pasakė, kad per šį ir sekmadienio susitikimą prieš Vivalbes Racingą jis planuoja išnaudoti visus turimus žaidėjus, išskyrus Guardadą ir Rubeną Perezą, kurie prie komandos prisijungė tik antradienį.

Aikštelėje nepamatysime trečiojo vartininko Davido Gomezo, kuris susižeidė girnelę. Raumenį paskutinėje treniruotėje pasitempė Juanas Dominguezas. Treneris neišdavė, kokia bus sudėtis. Jis pajuokavo, kad pavaišins žaidėjus restorane už 2000 eurų, jei pavyks komandai įmušti įvartį pirmos atakos metu.

Paaiškėjo dar du draugiški susitikimai. Rugpjūčio 4 d. Deportivo rungtyniaus Carlos Tartieri stadione prieš Real Oviedo, o priešsezonis pasirengimas baigsis Rugpjūčio 14 dieną Terresos Herreros turnyre Riazore prieš Sevillą.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
VIVEIRO 0-3 DEPORTIVO

Pirmosios priešsezonio rungtynės pasibaigė lengva Deportivo pergale. Viveiro nesugebėjo rimčiau pasipriešinti kėlinius skirtingomis sudėtimis žaidusiam Deportivo.
embeded-image

Pirmame kėlinyje puolimui vadovavo Valeronas ir Jesus Vazquezas Salomao ir Rikis. Jau 9 minutę Valeronui pakėlus kamuolį į baudos aikštelę, Saulas numetė jį Rikiui ir šis įmušė pirmąją priešsezonio įvartį. Antrą įvartį įmušė Saulas, taiskliai pasiuntęs po budos smūgio nuo virpsto atškusį kamuolį. Galiausiai įvarčių lietų kėlinio pabaigoje užbaigė Rikis, taikliai palietęs po kampinio pakeltą kamuolį.

Antroje žaidimo pusėje puolimas buvo patikėtas Guardadui, Rauliui, Rubenui Perezui. Puikių progų pasižymėti turėjo Guardadas, Pablas Alvarezas, Ze Castras ir Laure, bet kamuolys vartų tinklo nepasiekė.

Pirmosios priešsezonio rungtynės baigėsi rezultatu 3-0. iš vienų rungtynių dar negalima daryti didelių išvadų, bet jau matėsi, kad komanda stengiasi kontroliuoti kamuolį ir daug atakuoti.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA
Pirmo kėlinio sudėtis: Marc Martínez – Manuel Pablo, Colotto, Rochela, Ayoze - Juan Carlos, Jesús Vázquez - Saúl, Valerón, Salomão - Riki.
Antro kėlinio sudėtis: Marc Martínez – Seoane, Aythami, Zé Castro, Raúl - Rubén Pérez (Guardado 72’), Álex Bergantiños – Laure, Iván Pérez, Morel - Pablo Álvarez.
Įvarčiai: 0-1: (9’) Riki, 0-2: Saul (22’), 0-3: Riki (45´)
Vieta: Cantarrana
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
VILLALABES 1-5 DEPORTIVO

embeded-image

Savo pasiruošimą Vilalbos miestelyje Deportivo baigė solidžia pergale prieš vietos klubą. Šeimininkai nekėlė jokio pavojaus. Džiugu tai, kad pagaliau pradeda veikti Deportivo puolimas. Įvarčius pelnė ir Rikis, ir Lassadas.

embeded-image

Pirmame kėlinyje treneris Oltrą puolimą patikėjo Valeronui, Solomao ir Lassadui, o vartus saugojo Aranzubia.

Komandą į priekį jau 1 minutę išvedė Lassadas, įsiveržęs į baudos aikštelę, po Valerono perdavimo. Nors Deportivo turėjo daug progų vėl pasižymėti, bet galiausiai 9 minutę rezultatą padvigubino pats Lassadas, gavęs perdavimą iš Alekso Bergantinos. Trečią įvartį tolimu smūgiu pelnė naujas žaidėjas Jesus Vazquez.

Vėliau Deportivo sumažino spaudimą ir rungtynės tapo kiek nuobodžios. 41 minutę dėl raumens patempimo aikštę paliko Lassadas.

Antroje žaidimo pusėje puolimas buvo patikėtas Ivanui Perezui ir Pablui Alvarezui kraštuose, bei Guardadui kaip puolimo organizatoriui. Pagrindiniu puolėjumi buvo Rikis. Kaip tik Rikis ir įmušė ketvirtą įvartį po baudos smūgio, gavęs perdavimą iš Rubeno Perezo.

Rungtynės vėl tapo nuobodokomis. Tik Deportivo fanai vis švilpdavo ant Guardado, dėl jo noro palikti komandą. Galiausiai puikų įvartį tolimu smūgiu įmušė klubo augintinis Juanas Carlosas.

Po gynėjų klaidos šeimininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą. Iš arti pasižymėjo Jaime. Tai buvo pirmasis praleistas Deportivo įvartis priešsezonyje. Sekmadienį Deportivo baigė savo stovyklą Vilalboje ir šį vakarą (21:45) namuose žais draugiškas rungtynes prieš Negreirą

RUNGTYNIŲ STATISTIKA
1 kėlinys: Aranzubia - Laure, Rochela, Aythami, Ayoze - Alex Bergantiños, Jesús Vázquez – Saúl, Valerón, Salomão – Lassad
2 kėlinys: Aranzubia - Seoane, Colotto, Manuel Pablo, Raul - Juan Carlos, Rubén Pérez - Pablo Álvarez, Guardado, Iván Pérez (Morel 68’) - Riki
Įvarčiai: 0-1: (1’) Lassad, 0-2: (9’) Lassad, 0-3: (24’) Jesús Vázquez, 0-4 (53’) Riki 0-5: (69’) Juan Carlos, 1-5: (78’) Jaime
Vieta: A Magdalena (2,000)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image 2011-07-27
SD NEGREIRA 0-7 DEPORTIVO
Tai buvo rezultatyvi Deportivo pergalė prieš nedrąsiai žaidusią Trečiojo diviziono SD Negreiros komandą. Nudžiugino pagyvėjęs puolimas. Komandoje debiutavo Davidas Gomezas, Insua ir Davidas Cubillas Pena, kuris net įmušė įvartį.
embeded-image
Pirmas kėlinys: David Gómez - Manuel Pablo, Colotto, Ínsua, Ayoze - Jesús Vázquez, Rubén Pérez - Laure, Valerón, Guardado – Riki
Antras kėlinys: David Gómez - Seoane, Aythami, Rochela, Raúl - Juan Carlos, Álex - Saúl, Pablo Álvarez, Salomão - Cubillas.
Įvarčiai: 0-1: (12’) Riki, 0-2: (19’) Riki, 0-3: (41’) Laure, 0-4: (43’) Riki, 0-5: (48’) Cubillas, 0-6: (53’) Salomão, 0-7: (87’) Saul
Vieta: Xesús Garcia Calvo (2,500)

embeded-image 2011-07-30
CD AS PONTES 0-3 DEPORTIVO
Rungtynėse prieš dar vieną terceros diviziono komandą Deportivo neturėjo rūpesčių. Didesnę rungtynių dalį Oltra naudojo atsarginius žaidėjus. Aikštėje rungtyniavo net aštuoni Fabrilio žaidėjai. Tačiau nepaisant teigiamo rezultato rungtynės buvo nuobodžios.
embeded-image
Deportivo: Marc Martinez – Seoane (Manuel Pablo 72’), Rochela (Colotto 72’), Insua (Aythami 72’), Raúl Garcia (Ayoze 72’) – Álex Bergantiños (Rubén Pérez), Juan Carlos – Laure (Bruno Gama 72’), Saúl (Valerón 72’), Salomão (Guardado 72’) – Pablo Álvarez (Riki 72’).
Įvarčiai: 0-1: (39’) Pablo Álvarez, 0-2 (58’) Álex Bergantiños 0-3: (75’) Riki
Vieta: O Poboado (1,000)

embeded-image 2011-08-02
LUGO 0-2 DEPORTIVO
Penktosios draugiškos rungtynės vyko prieš komandą praėjusiame sezone vos nepatekusę į Segunda divisioną. Oltra į aikštelę išleido visus geriausius savo žaidėjus, bet įvarčius pavyko įmušti tik padarius dešimt keitimų.
embeded-image
Lugo: Diego Rivas - Aitor, Garrido, Belforti, Manu - Pita, Rubén García - Luismi, Monti, Ismael – Iván. Also played: Quero, Beloncosa and Alberto
Deportivo: Lux – Manuel Pablo (Laure 70’), Colotto (Rochela 70’), Aythami (Ze Castro 70’), Ayoze (Seoane 70’) - Rubén Pérez (Juan Carlos 70’), Jesús Vázquez (Álex Bergantiños 70’) – Bruno Gama (Saúl 70’), Valerón (Pablo Álvarez 70’), Guardado (Salomão 70’) – Riki (Lassad 70’).
Įvarčiai: 0-1: (75’) Pablo Álvarez, 0-2: (77’) Saúl
Vieta: Anxo Carro (1,800)

embeded-image 2011-08-04
REAL OVIEDO 0-3 DEPORTIVO
Šešta pergalė šeštose draugiškose rungtynėse buvo pasiekta prieš Segunda B divizione rungtyniaujančią Oviedo Realo komandą. Kaip ir rungtynėse prieš Lugo, Deportivo negalėjo palaužti gerai besiginančių varžovų. Tik rungtynių pabaigoje pavyko pasiekti solidžią pergalę.
embeded-image
Real Oviedo: (4-4-2) Lledó - Juanpa, Owona, Juanma, Candela - Xavi Moré, Aitor Sanz, Pascual, Abasolo – Rubiato, Oscar Martínez. In the second half the lineup was: Dani Barrio - Joaquín Peña, Negredo, Jorge Rodríguez, Álvaro - Jandrín, Josu (Pelayo 64’), Falcón, Pablo Espina – Ricki, Martins
Deportivo: (4-2-3-1) Lux (Marc Martínez 45’) – Laure (Manuel Pablo 70’), Rochela (Aythami 70’), Zé Castro (Colotto 70’), Seoane (Ayoze 70’) - Rubén Pérez (Álex 70’), Juan Carlos (Jesús Vázquez 70’) – Saúl (Bruno Gama 39’), Pablo Álvarez (Valerón 70’), Salomão (Guardado 70’) – Lassad (Riki 70’)
Įvarčiai: 0-1: (57’) Lassad, 0-2: (74’) Riki, 0-3: Bruno Gama (82’)
Teisėjas: López Abelleira. Buvo įspėtas Saul (23’)

Jau Rugpjūčio 6 dieną (20:00) Deportivo Palencijoje Aguilaro de Campoo susigrums su Primeros komanda Rayo Vallecano, po to rugpjūčio 10 dieną Malatos stadione (21:00) žais draugiškas rungtynes prieš Ferrolio Racingą ir priešsezoninių rungtynių ciklą pabaigs namuose rugpjūčio 14 dieną Teresos Hereros turnyre prieš Sevillą.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image2008-08-06
RAYO VALECANO 0-1 DEPORTIVO

Deportivo draugiškose rungtynėse įveikė į Primerą divizioną grįžusius Rayo Valecano žaidėjus. Oltros vaikinai visas rungtynes dominavo aikštėje, kartais parodydami gražaus futbolo.
embeded-image

Iš pradžių abi komandos žaidė atsargiai. Palencijos miesto stadione veja nebuvo kokybiška, todėl reikėjo laiko apsiprasti. Tačiau neužilgo mėlynai balti padidino apsukas ir pradėjo rengti atakas varžovų aikštės pusėje.

Kol galicai ruošėsi aktyvesniam šturmui, pavojingą išpuolį surengė Rayo komanda. Savo vienintelės atakos pirmame kėlinyje metu Movilla gavo perdavimą į baudos aikštelę, bet jo smūgį kojomis atmušė Deportivo vartus saugojęs Marcas. Deportivo ir toliau didino spaudimą. Gerai puolimui vadovavo Valeronas. Po jo perdavimo Rikis galva pasiuntė kamuolį įvartus, bet teisėjas užfiksavo nebūtą nuošalę.

Sekančios penkios minutės buvo geriausios rungtynėse. Iš pradžių vartininkas Danis atmušė galingą Rikio smūgį. Sekančios atakos metus Colottas vos neįmušė įvarčio iš vidurio aikštės. Dar po minutės Jesus Vazquez pakėlė kamuolį iš kairio krašto baudos aikštelėje atsidengusiam Brunui Gamai. Šis susistabdė kamuolį ir galingu smūgiu pasiuntė į tolimą vartų kampą.(0-1). Įmušę įvartį galicai kiek apsiramino ir ramiai sulaukė pertraukos.

Po pertraukos į aikštę išbėgo tie patys žaidėjai. Deportivo dominavimas darėsi vis ryškesnis ir tik aikštės kokybė sutrukdė pelnyti daugiau įvarčių. Dvi puikias progas turėjo Rikis, bet jam nepavyko pergudrauti antrame kėlinyje pasirodžiusį vartininką Cobeną. Jautėsi, kad Oltra žymiai sustiprino žaidimą kraštais, kas pagerina puolimą. Aikštėje pastebimas buvo Brunas Gama, kuris dešiniame krašte suklaidindavo po kelis Rayo gynėjus ir pavojingai pakeldavo kamuolius. Po vieno tokio pakėlimo, Rikis atsidūrė prieš vartus, bet netiksliai smūgiavo galva.

Sužaidus antrame kėlinyje 20 minučių Oltra pakeitė beveik visus žaidėjus. Aikštėje liko tik Marcas, Brunas ir Alexas Bergantinas. Kairiame krašte blankiai žaidusį Guardadą pakeitęs Salomao, kairiame krašte techniškai atiminėjo kamuolius, ir kartą pavojingai įsiveržęs į baudos aikštelęgalėjo pelnyti įvartą, bet paskutinę sekundę gynėjai išmušė kamuolį į kampinį.

Pasikeitusi sudėtis nežaidė taip aktyviai, o gynėjai darė klaidas. Kėliniui baigiantis gynėjas Rochela padovanojo kamuolį varžovams ir Susaeta vos neišlygino rezultato. Rayo vaikinai ėmė spausti galicus. Paskutiniu epizodu vartininkas Marcas galingu šuoliu sugavo Michelo smūgiuotą baudos smūgį. Daugiau rungtynėse niekas nepasikeitė ir Deportivo iškovojo septintą pergalę prieš sezoniniame etape.

RUNBGTYNIŲ STATISTIKA:
Deportivo: Marc; Manuel Pablo (Laure, min.71), Colotto (Rochela, min.71), Aythami (Zé Castro, min.71), Ayoze (Seoane, min.71); Jesús Vázquez (Juan Carlos, min.71), Álex Bergantiños, Guardado (Salomão, min.71), Bruno Gama; Valerón (Pablo Álvarez, min.71) y Riki (Rubén Pérez, min.71).
Įvartis: 1-0 Bruno Gama, min.29.
Rungtynės dėl Galletos taurės vyko Palencijoje Alberto Fernandezo stadione stebint 4,000 žiūrovų.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
PRIEŠSEZONIS 2012/13

Draugiškų rungtynių sąrašas 2012/13 priešsezonyje:
Liepos 20: Viveiro CF Vs. Deportivo (Cantarrana field, Luis de Carlos atminimo taurė)
Liepos 22: RC Villalbés Vs. Deportivo (A Magdalena)
Liepos 25: SD Ponferradina Vs. Deportivo (Toralin stadione)
Liepos 29: Sporting Gijón Vs. Deportivo (Ribadeo, Emma Cuervo taurė)
Rugpjūčio 01: CD Lugo Vs. Deportivo (Anxo Carro)
Rugpjūčio 03: FC Paços de Ferreira Vs. Deportivo (Mata Real)
Rugpjūčio 08: Sevilla FC Vs. Deportivo (Sánchez Pizjuán, Antonio Puerta atminimo taurė)
Rugpjūčio 11: Deportivo Vs. Atletico Madrid (Riazor, Teresa Herrera taurė)

embeded-image

Deportivo galutinai suderino priešsezoninį pasirengimą. Per šį laikotarpį La Korunijos klubas žais net aštuonis draugiškus susitikimus. Septyni susitikimai bus žaidžiami išvykose, vienas Riazore. Du varžovai bus iš Primeros, o vienas iš Portugalijos.

Deportivo tęsia tradiciją pasiruošimo metu tolygiai rungtyniauti su vis stipresniais varžovais. Pirmąsias rungtynes klubas žais liepos 20 d. su Galicijos lygoje žaidžiančiu Viveiros iš Vigo provincijos. Prieš tai bus 12 dienų treniruočių stovykla Vilalbese.

Antruoju varžovu, kaip ir pernai bus Racing club Villalbes. Klubas praėjusiame sezone puikiai žaidė terceroje ir vos nepateko į atrankines rungtynes.
Vėlaiau Deportivo žais su dviem komandoms iškovojusiomis teisę žaisti Segundoje: SD Ponferradina ir CD Lugo. Abu klubai yra netoli La Korunijos. Lugo yra Galicijoje, o Ponferada yra tik už 170 km nuo La Korunijos. Deportivo norėtų bendradarbiauti, skolindamas jiems savo antros komandos žaidėjus.

Tarp rungtynių su šiais dviemis klubais, Deportivo žais draugiškas rungtynes su iš Primeros iškritusiu Chichono Sportingu. Rungtynės bus žaidžiamos Ribadeo (mieste Astūrijoje) Emmos Cuervos taurei laimėti. Tai bus 60-tas turnyras. Deportivo jau rungtyniavo dėl šios taurės 16 kartų ir net laimėjo 9 kartus.

Toliausiai suplanuotos rungtynės vyks užsienyje. Deportivo vyks į Portugaliją, kur rungtyniaus su šios šalies čempionate 10 vietą užėmusiu FC Pacos de Ferreira.

Galiausiai pasiruošimas bus baigtas dviemis draugiškais susitikimais su Primeros klubais. Iš pradžių bus žaidžiama Sevilijoje Antonio Puertos atminimo turnyre prieš FC Sevillą, o vėliau Madrido Atleticas atvyks į La Koruniją Teresos Hereros taurei laimėti.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
ŠIANDIEN PRASIDĖJO PRIEŠSEZONIS

Šiandien Abegondo sporto centre iš po atostogų susirinkę žaidėjai pradės pasiruošimą ateinančiam sezonui. Komanda savaitę treniruosis namuose, o vėliau vyks į sporto stovyklą Vilalboje, kur kitą penktadienį pradės aštuonių draugiškų rungtynių ciklą.

Pirmoms treniruotėms buvo pakviesti 26 žaidėjai:

Vartininkai: Aranzubia, Lux, David Gomez ir Marc Martinez
Gynėjai: Manuel Pablo, Laure, Seoane, Ze Castro, Aythami, Rochela, Ayoze, Marcos Caridad ir Uxio
Saugai: Juan Domínguez, Álex Bergantiños, Jesús Vázquez, André Santos, Saúl, Bruno Gama, Salomão, Valerón, Juan Carlos, Vela ir Victor Diaz
Puolėjai: Riki ir Álvaro Lemos

Oranžine spalva pažymėti Fabrilio žaidėjai.
Bodipas prie komandos prisijungs ketvirtadienį, nes savaitgalį jis susilaukė sūnaus.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
PADAUGĖJO DRAUGIŠKŲ RUNGTYNIŲ

Priešsezonio draugiškų rungtynių sąrašas pasipildė dar vienomis rungtynėmis. Rugpjūčio 5 d. sekmadienį 20:30 Portugalijos Varzimo de Povojos mieste Deportivo žais prieš Portugalijos Primeros komandą Guimaraes Vitorią.
Viso Deportivo priešsezonyje sužais devynis draugiškus susitikimus.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
VIVEIRO 0-5 DEPORTIVO

Nesunkios Deportivo rungtytnės. Korūniečiai įmušė penkis įvarčius, o nauji žaidėjai Andre Santosas ir Pizzi paliko teigiamą įspūdį. Rungtynėse žaidė ir trys Fabrilio žaidėjai: Victoras, Uxio ir Marcos Caridad.
embeded-image

http://www.crtvg.es/informativos/o-deportivo-golea-o-viveiro-na-primeira-proba-da-pretemporada-377499#.UAnXS2HDc7o

RUNGTYNIŲ STATITIKA
Deportivo: (4-2-3-1) Marc Martínez – Laure (Manuel Pablo 46’), Marcos Caridad, Aythami (Uxio 46’), Ayoze (Seoane 46’) – André Santos (Álex Bergantiños 46’), Jesús Vázquez (Juan Domínguez 46’) – Saúl (Víctor 46’), Juan Carlos (Valerón 46’), Pizzi (Bruno Gama 46’) – Bodipo (Riki 46’)
Viveiro: (4-2-3-1) Trullo - Borja, Suso, Álvaro, Rego - Alonso, Pablo Coello - Bruno, Felipe, Iago - Aurelio.
Įvarčiai: 0-1: (34’) Jesús Vázquez, 0-2: (44’) Bodipo, 0-3 (55’) Riki (penalty), 0-4: (70’) Riki, 0-5: (77’) Bruno Gama
Teisėjai: Oscar Montesinos
Vieta: Cantarrana (500)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
VILALBES 0-1 DEPORTIVO

Blankiomis rungtynėmis Deportivo užbaigė savo priešsezoninę stovyklą Vilaboje. Oltros komandai trūko noro aštriau ir tiksliau užbaigti atakas. Rungtynėse debiutavo trečias įsigytas žaidėjas Evaldo. jis žaidė stabiliai. Neturėjo didelių rūpesčių gynyboje ir nuolat prisijungdavo prie puolimo.
embeded-image
http://www.crtvg.es/informativos/o-deportivo-derrota-0-1-ao-racing-vilalbes-nun-amigable-377789#.UAymRWHQxVU
STATISTIKA
Vilalbés: (4-2-3-1) José Angel (Angel Fraga 62’) – Pillardo, Álex Pérez, Quico, Borja – Hugo Criado, Pablo Viveiro – Novas, Justino, Oscar Martinez – Nico.
Deportivo: (4-2-3-1) Marc Martinez – Laure (Manuel Pablo 46’), Marcos Caridad (Aythami 46’), Uxío (Evaldo 60’), Ayoze (Seoane 46’) - Álex Bergantiños (Jesús Vázquez 46’), André Santos (Juan Dominguez 46’); -Saúl (Bruno Gama 46’), Valerón (Juan Carlos 46’), Víctor Diaz (Pizzi 46’) – Bodipo (Riki 46’).
Įvarčiai: 0-1: (70’) Bruno Gama
Vieta: A Magdalena (1,500)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
PONFERRADINA 0-1 DEPORTIVO

Dar viena minimali Deportivo pergalė. Galicai aktyviau žaidė pirmame kėlinyje, bet vėliau įmušę įvartį užsidarė gynyboje. Rikis įmušė savo trečią priešsezonio įvartį, o Brunas Gama nerealizavo 11 metrų baudinio.
embeded-image

STATISTIKA
Ponferradina: (4-2-3-1) Quintana - Carpio, Sergio Rodríguez, Samuel, Isaias - Carlos Ruiz, Mateo - Mayor, Lafuente, Alan - Nano.
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Laure (Manuel Pablo 46’), Uxio (Caridad 46’), Aythami (Seoane 46’), Ayoze (Evaldo 46’) - André Santos (Álex Bergantiños), Juan Domínguez (Jesús Vázquez 46’) – Saúl (Bruno Gama 46’), Valerón (Juan Carlos 46’), Pizzi (Victor Diaz 46’) – Riki (Bodipo 46’)
Įvartis: 0-1: (15’) Riki
Teisėjas: Rubén Gómez González. Buvo įspėtas Isaias (87’) ir Seoane (87’). Samuel išvarytas (87’)
Vieta: El Toralín (3,800)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
SPORTINGAS 4-1 DEPORTIVO

Pirmas pralaimėjimas priešsezonio pasiruošimo rungtynėse. Deportivo padarė daug klaidų gynyboje ir komanda sumokėjo kainą. Tik Insujos debiutas praskaidrino pilką galicų žaidimą aikštėje.
embeded-image

STATISTIKA
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Laure (Manuel Pablo 70’), Aythami (Ínsua 70’), Seoane (Uxío 70’), Evaldo (Ayoze 70’) - Jesús Vázquez (Juan Dominguez 70’), André Santos (Álex 70’) – Saúl (Bruno Gama 70’), Juan Carlos (Valerón 70’), Víctor Díaz (Pizzi 70’) – Bodipo (Riki 70’)
Sporting; (4-2-3-1) Juan Pablo (Cuéllar 68’) - Pedro Orfila, Gregory (Marcos Landeria 46’), Sergio Fernández (Iván Hernández 68’), Canella (Álex Menéndez 46’) - Nacho Cases (Sergio Alvarez 68’), Alex Barrera (Ricardo 46’) - Carmelo (Mendy 68’), Trejo (Guerrero 68’), De las Cuevas (Carmona 46’) - Bilic (Sangoy 46’).
Įvarčiai: 0-1: (3’) Bilic, 0-2: (14’) Trejo, 1-2: (21’) Saúl, 1-3: (68’) Sangoy, 1-4: (88’) Sangoy
Teisėjas: Corral García. Įspėtas Bodipo (66’)
Vieta: José Barrera field, Ribadeiro (3,000)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
LUGO 0-1 DEPORTIVO

Pablo Ínsuos dėka Deportivo įveikė aktyviau žaidusį Lugą. Komandoje debiutavo Abelis Aguilaras, bet Deportivo paliko blankų vaizdą. Dar reikės daug ką patobulinti prieš prasidedant čempionatui.
embeded-image
STATISTIKA
Lugo: (4-2-3-1) Yoel - Victor Marco (Belforti 66’), Fernando Seoane (Zico 89’), Tonetto (Iago Díaz 80’), Manu (Rubén Durán 66’) - Victor Díaz (Galindo 66’), Oscar Díaz (Raúl Fuster 66’) - Pablo Álvarez (Berodia 80’), Fran Sol (Quiroga 46’), Héctor Font (Carlos Pita 66’) - Fran Perez (Lolo Pavón 46’)
[b]Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia - Manuel Pablo, Ínsua (Aythami 70’), Uxío, Evaldo (Laure 46’) - Álex Bergantiños, André Santos (Abel Aguilar 46’) – Bruno Gama (Saúl 70’), Valerón (Juan Carlos 70’), Pizzi (Victor Diaz 70’) – Riki (Bodipo 70’)
Įvartis: 0-1: (51’) Ínsua
Teisėjas: Bilbao Vizcaíno. Buvo įspėti Pizzi (26’), Álex Bergantiños (65’) ir Lolo Pavón (63’)
Vieta: Anxo Carro (4,000)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
PACOS DE FERREIRA 2-0 DEPORTIVO

Nesėkminga išvyka į Portugaliją. Komandoje debiutavo Roderickas ir Oliveira, bet Deportivo vėl žaidė prastai. Stebina klaidos gynyboje, po kurių pelnomi įvarčiai.
embeded-image
STATISTIKA
Paços de Ferreira: (4-2-3-1) Cássio (Antonio Felipe 58’) - Javier Cohene (Jaime Poulson 58’), Vítor Da Silva (Caetano 67’), André Leão (Tiago Valente 58’), Arturo Álvarez (Manuel José 58’) - Luiz Carlos (Felipe Anunciaçao (58’), Paolo Hurtado (Josue 67’) – Ricardo (Silva 90’), Antunes, Tony (Abduliah 90’) –Cícero (Jaime Poulson 58’)
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Laure (Manuel Pablo 44’), Aythami, Roderick (Ínsua 70’), Evaldo - Abel Aguilar (Álex Bergantiños 70’), André Santos (Valerón 81’) – Saúl (Bruno Gama 81’), Juan Carlos, Víctor Díaz (Pizzi 70’) - Nélson Oliveira (Riki 70’).
Įvarčiai: 1-0: (30’) Cícero, 2-0: (48’) Vítor Da Silva.
Teisėjas: Jorge Gomez. Buvo įspėtas Ricardo (77’)
Vieta: Estádio da Mata Real (2,000)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
OURENSE 0-1 DEPORTIVO

Ínsua vėl įmušė įvartį ir Deportivo iškovojo penktą pergalę per septynias rungtynes. Varžovas kėlė daug rūpesčių, bet Oltros komanda galėjo įmušti daugiau įvarčių. Tai buvo paskutinės rungtynės prieš žemsnio diviziono komandas. Sekančias rungtynes Deportivo žais išvykoje prieš Sevallą, o priešsezoninį pasiruošimą baigs namuose prieš Madrido Atleticą.
embeded-image

STATISTIKA
Ourense: (4-2-3-1) Pato - Juan. Claudio, Campillo, Portela (Capi 52’) -Yebra, Sangines (Luismi 46’) - Alex Fernandez, Iker (Pablo Pillado 46’), Noguerol - Abdil (Padrón 64’).
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Seoane (Evaldo 70’), Insua, Uxío (Roderick 46’), Manuel Pablo - Álex Bergantiños, Abel Aguilar (Juan Carlos 46’) - Bruno Gama, Valerón (Victor Diaz 70’), Pizzi – Riki (Oliveira 70’)
Įvarčiai: 0-1: (52’) Pablo Ínsua
Teisėjas: Jimenez Alberte. Buvo įspėti Sanginés (33’) ir Campillo (38’)
Vieta: O Couto (1,500)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
SEVILLA 2-0 DEPORTIVO

Dar vienos nepavykusios Deportivo rungtynės. Sevilla žaidė geriau ir nusipelnė pergalės. Oltros komanda per pirmą kėlinį nė karto nesmūgiavo į vartų plotą. Antrame kėlinyje irgi žaidė blankiai.

embeded-image

Sevilla buvo pirmasis rimtas varžovas, parodžiusi Deportivo trūkumus. Iki čempionato pradžios likus dešimt dienų pasimatė, kad galicams dar reikia daug ką patobulinti. Daug klaidų padaroma gynyboje, nėra aiškaus lyderio aikštės viduryje, o puolime progų beveik nekuriama.

http://www.sevillafc.es/nuevaweb/actualidad/noticias/25761

RUNGTYNIŲ STATISTIKA
Sevilla: (4-2-3-1) Diego López (Palop 46’) – Cicinho (Koke 67’), Cala, Spahic (Bernardo 67’), Navarro (Del Moral 46’) - Medel, Campaña (Trochowski. 33’) – Luna, Rakitic (Javi Hervás 60’), Navas – Negredo (Babá 60’)
Deportivo: (4-2-3-1) Lux - Seoane, Aythami (Ínsua 63’) Roderick, Evaldo (Manuel Pablo 75’) – Alex Bergantiños (Uxío 87’), André Santos (Abel Aguilar 75’) – Saúl (Bruno Gama 87’), Juan Carlos (Pizzi 75’), Víctor Diaz (Riki 63’)- Nelson Oliveira (Bodipo 63’).
Įvarčiai: 1-0: (30’) Negredo, 2-0: (45’) Trochowski.
Teisėjas: Pedro Perez Montero. Nebuvo įspėtų žaidėjų.
Vieta: Sánchez Pizjuán stadionas (15,000).
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
DEPORTIVO 2-2(4-3) ATLETICO

Paskutines priešsezonio rungtynes Deportivo žaidė namuose. Tai buvo rungtynės prieš Madrido Atletico Teresos Hereros taurei laimėti. Šeimininkai rungtynes sužaidė lygiosiomis, o po 11 metrų baudinių serijos laimėjo taurę. Oltros komanda rungtynes pradėjo pakiliai, bet vėliau žaidimas suprastėjo.

embeded-image

Į ankstyvą Valerono įvartį, madridiečiai atsakė Koke taikliu smūgiu. Nors Deportivo žaidė aktyviai, turėjo kamuolio kontrolę, bet nesugebėjo susikurti daugiau progų ir po kiek laiko atidavė iniciatyvą UEFA Europos lygos čempionams. Atleticas galėjo įsiveržti į priekį paskutinėmis pirmo kėlinio minutėmis.

Antras kėlinys buvo pirmojo kėlinio kopija. Kėlinio pradžią aktyviau sužaidę šeimininkai ėmė pirmauti po Bruno Gamos įvarčio, bet vėliau užsidarė į gynybą. Pilnai nesusižaidęs Deportivo nesugebėjo išsaugoti teigiamo rezultato ir rungtynių pabaigoje Falcao išlygino rezultatą.

Prieš keturis metus Atleticas po 11 metrų baudinių serijos nutraukė devynių iš eilės Deportivo laimėtų Teresos Hereros taurės seriją ir buvo pasiruošę padaryti tą patį šiais metais. Atrodė, kad jiems pasiseks tą pakartoti, kai jų vartininkas atrėmė Nelsono Oliveiros smūgį. Bet pabaigoje į vartus nepataikė buvęs Deportivo puolėjas Adrianas, o vėliau taip pat pro šalį smūgiavo Diegas Godinas. Pergalingą baudinį šeimininkams pelnė Abelis Aguilaras.

embeded-image

Nors Deportivo laimėjo, bet yra didelės abejonės dėl šios komandos pajėgumo. Galicai žaisdami prieš rimtą varžovą bandė demonstruoti kombinacinį žaidimą ir rengti spaudimą, kaip praėjusiame sezone. Vis tik žaidimo suprastėjimas įpusėjus abiems kėliniams, klaidos perduodant kamuolius, atviri plotai gynyboje parodo, kad dar daug ką reikia tobulinti.

http://www.youtube.com/watch?v=BdZ3CLSLTDo&feature=youtu.be

Rungtynės namuose Deportivo užbaigė prieš sezoninio pasiruošimo ciklą ir dabar prasidės čempionatas. Kitą pirmadienį (20 val.) Deportivo namuose po metų pertraukos sužais pirmas Primeros rungtynes su Pamplonos Osasuna.

RUNGTYNIŲ STATISTIKA
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Manuel Pablo, Marchena (Roderick 46’), Aythami, Evaldo (Seoane 46’) – Abel Aguilar, Juan Domínguez (Álex Bergantiños 84’) – Bruno Gama, Valerón (André Santos 77’), Pizzi – Riki (Oliveira 62’).
Atletico: (4-3-3) Courtois - Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis - Mario Suárez (Tiago 55’), Gabi (Raúl García 67’), Koke (‘Cebolla’ Rodríguez 59’) - Adrián, Falcao, Arda Turan.
Įvarčiai: 1-0: (7’) Valerón, 1-1: (10’) Koke, 2-1: (56’) Bruno Gama, 2-2: (87’) Falcao
Baudiniai: 1-0: Pizzi, 1-1: Falcao, 1-1: Oliveira smūgį sulaikė Courtois, 1-2: Rodriguez, 2-2: André Santos, 2-3: Raul Garcia, 3-3: Bruno Gama, 3-3: Adrian į virpstą, 4-3: Abel Aguilar, 4-3: Godin virš vartų.
Teisėjas: Miguel Ángel Pérez Lasa. Buvo įspėti Marchena (16’), Pizzi (50’), Roderick (86’) ir Aythami (88’)
Vieta: Riazor (18,000).
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
DEPORTIVO PRIEŠSEZONIS 2013

Liepos 5 dieną žaidėjai baigs vasaros atostogas ir ims ruoštis ateinančiam sezonui

Kol kas komandoje yra tik 15 žaidėjų: vartininkas Dani Aranzubia, German Lux, dešinieji gynėjai Laure, Diego Seoane ir Manuel Pablo, centriniai gynėjai Ze Castro, David Rochela, Stefan Deák ir Aythami Artiles, kairysis gynėjas Ayoze Díaz, vidurio saugai Álex Bergantiños, Paulo Assunção ir Juan Dominguez, puolimo organizatorius Juan Carlos ir dešinysis saugas Bruno Gama.

Iš pradžių komanda treniruosi savo Abegondo sporto bazėje, o paskui vyks į Lugo provincijos miestelį Monforte de Lemos.

Tvarkaraštis:
Liepos 9-14: treniruotės Abegondo
Liepos 15-25: treniruotės Monforte de Lemos

Draugiškos rungtynės:
Liepos 17: su Club Lemos (21:00)
Liepos 20: su RC Vilalbés (20:00)
Liepos 22: su UD Barbadás (21:00)
Liepos 25: su CD Ourense (20:00)
Liepos 28: su Pontevedra CF (21:00)
Rugpjūčio 3: su Rio Ave (20:00)
Rugpjūčio 6: su Real Oviedo (20:00)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0