(RCD) Žaidėjai

Atsakyti Sekti temą
Naujas žaidėjas: ANDRE SANTOS

Deportivo jau perkasi žaidėjus sekačiam sezonui. Pirmas naujas žaidėjas bus aikštės vidurio saugas portugalas Andre Santos.

embeded-image

Oficialūs klubo šaltiniai pranešė, kad Deportivo sutarė su Lisabonos Sportingu, kad šie išnuomotųcentrinį saugą André Filipe Bernardes Santos. Po sezono Deportivo turės išsipirkimo galimybę, bet išpirkimo kaina neskelbiama. Sandėris pavyko, nes žaidėjo agentas yra Lendoiro draugas Jorge Mendezas.


André Santos yra gynybinio stiliaus vidurio aikštės saugas turintis galingą tolimą smūgį.

http://www.youtube.com/watch?v=hA1r2i5HvoU
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
ŽAIDĖJAI, KURIE DOMINA DEPORTIVO 2012/13 SEZONUI

CENTRINIAI GYNĖJAI

Daniel Carriço (23, Sporting CP)-8.300.000 €
Junior Rodriguez (28, Sporting CP)-5.300.000 €
Torrejon (26, Racing de Santander)-3.000.000 €
Sidnei Rechel (22, Benfica)-2.500.000 €
Valentin Roberge (25, Marítimo de Funchal)-2.300.000 €
Agus (27, Alcorcón)-1.000.000 €

KAIRIEJI GYNĖJAI

Evaldo Fabiano (30, Sporting Lisboa)-3.600.000 €
Simon Poulsen-(27, Свобод.агент)-3.500.000 €
Tiago Pinto (24, Rio Ave)-1.500.000 €
Graça ‘Joãozinho’ (22, Beira-Mar)-1.500.000 €

KAIRIEJI SAUGAI


Pizzi (22,Sporting de Braga)-4.500.000 €
Diego Buonanotte(24,Malaga)-2.500.000 €

CENTR. SAUGAI

Hugo Viana(29, Braga)-8.500.000 €
Custódio(29, Braga)-3.500.000 €
Mauro Formica (24, Blackburn Rovers)-3.000.000 €
Hernán Bernardello(25, Almeria)-2.500.000 €
Borja(31,Getafe)-1.400.000 €

PUOLĖJAI

Paco Alcácer (18, Valencia)-?
Leonardo Ulloa (25, Almeria)-2.500.000 €
Hélder Postiga (29, Zaragoza)-4.000.000 €
Diego Costa (23, Atletico Madrid)-6.500.000 €
Hugo Almeida (28,Besiktas)-7.000.000 €
Alan Kardec (23,Santos)-1.750.000 €
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
ANTRASIS ŽAIDĖJAS: PIZZI

Ketvirtadienį prie komandos prisijungė antras naujas žaidėjas. Tai kairysis saugas portugalas Luisas Miguelis Alfonsas Fernandezas Pizzis (22). Žaidėjas priklauso Bragos klubui, bet praėjusiame sezone buvo išnuomotas Madrido Atleticui, bet šiame klube neįsitvirtino. Po komplikuotų derybų abu klubai sutiko pernuomoti žaidėją galicams. Dėl šios operacijos Pizzis negalės žaisti abiejų susitikimų prieš Madrido klubą sezone.

embeded-image

Pizzis yra dešiniakojis kairiojo krašto saugas, galintis rungtyniauti ir puolimo organizatoriumi. Jo stipriosios savybės yra greitas žaidimas ir šaltakraujiškumas žaidžiant vienas prieš vieną.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
TREČIAS ŽAIDĖJAS: ALBERTAS (WILAS) RODRIGUEZAS

Praėjus dienai po Pizzio pristatymo, klubas paskelbė apie trečią naują žaidėją. Tai centrinis gynėjas iš Peru Albertas Junioras Rodriguezas Wilas (2😎. Prieš du metus žaidėjas sėkmingai žaidė Bragos sudėtyje, o praėjusiame sezone spindėjo Lisabonos Sportinge. Dabar yra išnuomotas Deportivo.

embeded-image

Willas Rodriguezas komandoje pakeis klubą palikusį kitą Pietų Amerikietį Diegą Colottą. Willas bus trečias perujietis Deportivo klube po Oscaro Montavilo (1962-67) ir Williamo Huapayos (1982-84).
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Ketvirtas naujas žaidėjas: EVALDAS FABIANAS

Deportivo dėka gerų ryšių su Portugalijos agentu Jorge Mendezu, įsigijo kairinį gynėją brazilą Evaldą dos Santos Fabianą (30). Brazilas yra išsinuomotas iš Lisabonos Sportingo.

embeded-image

Brazilas pakeis klubą palikusį paragvajietį Claudijų Morelį. Jis šią poziciją dalinsis kartu su Ayozu Diazu.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Penktas naujas žaidėjas: ABELIS AGUILARAS

Deportivo iš Alikantės Herculeso išsinuomavo vidurio aikštės saugą Abelį Aguilarą (27). Jis gali žaisti ir gynybinį futbolą ir atakuojantį, bei mušti įvarčius. Praėjusiame sezone Herculeso komandai kolumbietis įmušė devynis įvarčius.

embeded-image

Šį žaidėją galicų prezidentas norėjo matyti jau 2009 metais, bet nepavyko prisivilioti. Šį kartą irgi nebuvo lengva. Herculesas sutiko išnuomoti žaidėją su sąlyga, kad jam bus mokamas atlyginimas apie 700 000 eurų. Deportivo pasiūlė mokėti 500 000 eurų ir žaidėjas sutiko. Bet įsimaišė Rayo Valecano, kurie pasiūlė mokėti 600 000 eurų ir žaidėjas jau ruošėsi vykti į Madridą. Tada įsikišo Italijos Udinesės komandos savininkai, kurie turi 50 procentų teisių į žaidėją. Jie pasakė, kad reikalaus už žaidėją pinigų iš Herculeso, jei jis eis į kitą klubą išskyrus Deportivo. Lendoiro pasinaudojo savo gero draugo Granados FC prezidento Quique Pinto ryšiais su Udinese.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
NAUJI ŽAIDĖJAI: OLIVEIRA IR RODERICKAS

Prie komandos prisijungs svarbūs žaidėjai iš Portugalijos. Treneriui liko neužpildytos puolėjo ir centrinio gynėjo pozicijos. Prezidentas pasinaudojęs savo senu draugu Jorge Mendezu padarė svarbiausią vasaros pirkimą. Jis iš Benficos išsinuomavo puolėją Nelsoną Oliveirą (20) ir centrinį gynėją Rodericką Mirandą (21).

embeded-image

Roderickas yra talentingas centrinis gynėjas, žaidęs už visų amžių Portugalijos jaunimo rinktinę (U17, U18, U19 ir U20). Praėjusiame sezone jis buvo išnuomotas švedų klubui Servette, o šiame sezone tikėkimės gerai sužais Ispanijos Primeroje.

Nelsonas Oliveira irgi yra jaunas žaidėjas su didele ateitimi, bet negaunantis daug laiko žaisti. Jis vasarą buvo pakviestas į Portugalijos rinktinę Euro 2012. Praėjusiame sezone jis žaidė už Pacos de Ferreira komandą.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
PRIE KOMANDOS PRISIJUNGIA CARLOSAS MARCHENA

Deportivo susitarė su Valencia FC dėl žaidėjo Carloso Marchenos Lopezo(33). Jis paskutinius du metus buvo išnuomotas Villarrealiui, bet šiam iškritus į Segundą, nutraukė sutartį ir kaip laisvas žaidėjas dviems metams prisijungs prie Galicijos klubo.

embeded-image

Nerimą kelia 33 metų centrinio gynėjo aportinė forma, nes praėjusiame sezone jis tik devyniose rungtynėse žaidė startinėje sudėtyje ir nepadėjo Villarrealiui išlikti Primeroje. Vis tik klubui reikia patyrusio žaidėjo gynybos centre. Komandą paliko Colottas, o Rochela bus išnuomotas Santandero Racingui. Nepatyręs Miranda tik prisijungė prie komandos, Aythamio žaidimas nestabilus, o Ze Castras nuolat patyria traumas. Marchena yra lyderis pagal savo charakterį ir yra vienas iš labiausiai patyrusių laisvųjų agentų šiuo metu. Jis Primeroje sužaidė 357 rungtynes, 31 kartą žaidė UEFA Čempionų lygoje, 69 kartus žaidė už Ispanijos rinktinę.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
DAR VIENAS ŽAIDĖJAS: JAVIERAS CAMUNAS

Sekmadienį Deportivo susitarė su Villarrealiu dėl karštinio žaidėjo/puolimo organizatoriaus Javiero Camuno (32) nuomos.

embeded-image

Deportivo gerbėjai kantriai laukė paskutinio pirkinio pajėgaus puolėjo, bet klubo vadovai nusprendė vienam sezonui išsinuomoti Villarreal saugą Javierą Camuną. Jis yra kairio krašto saugas, taip pat galintis rungtyniauti puolimo organizatoriaus arba antro puolėjo pozicijoje. Camuno atvykimas atrodė netikėtas, bet žinant klubo virtuvę tai nestebina. Lendoiras jau norėjo įsigyti Camuną 2009 metais jam rungtyniaujant Recreativo komandoje, bet jis tada pasirinko Osasuną, o vėliau Villarrealį. Šiam iškritus į Segundą Deportivo įgyvendino savo svajonę.

Camunas nebus paskutinis Deportivo pirkinys prieš sezoną, nes klubui reikia pajėgaus puolėjo.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Į KOMANDĄ ATVYKSTA SILVIO PEREIRA

Pirmas pastiprinimas per žiemos pirkimų langą bus portugalas Silvio Prereira. Tai dešinysis gynėjas, galintis rungtyniauti ir kairiame krašte.

embeded-image

Dar vienas žaidėjas iš Portugalijos atvyksta iš Madrido Atletico: Silvio Manuelis de Azevedas Ferreira Sa Pereira. 25 metų gynėjas buvo išsinuomotas iš Madrido Atletico iki birželio 31 dienos, ir atrodo, kad Deportivo turės išsipirkimo galimybę.

Pereira yra dešinysis gynėjas, galintis rungtyniauti ir kairiame krašte. Naujasis treneris Paciencia treniravo šį žaidėją FC Bragos sudėtyje 2010-2011 sezone. 2011 metais Silvio už 8 milijonus eurų perėjo į Madrido Atletico, bet startinėje sudėtyje neįsitvirtino. Portugalas Primeroje rungtyniavo tik devynis kartus, aštuonis iš kurių dar prieš atvykstant argentiniečiui treneriui Simeonei.

Įdomu, kad Pereira bus septintas kraštinis saugas komandoje. Dėl to komandą gali palikti irgi portugalas Tiagas Pinto.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Naujas žaidėjas: Paulo Assuncao da Silva (32)

Šiandien Deportivo pasirašė naują sutartį su vidurio aikštės saugu Paulo Assuncao iš Brazilijos (turinčio Portugalijos pasą).
embeded-image
Anksčiau 32 metų saugas rungtyniavo Porto, Madrido Atletico klubuose. Nuo šių metų Assuncao prisijungė prie Brazilijos Sao Paulo komandos, bet po pusmečio nutraukė sutartį abiejų pusių susitarimu ir atvyko į Deportivo.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Sutartį pratęsė GERMANAS LUXAS

Antrasis komandos vartininkas nusprendė dar metams pratęsti sutartį su klubu. Nors turėjo pasiūlymų iš Primeros klubų vartininkas pasirinko Deportivo ir tikėtina, kad taps pagrindiniu vartininku, kai išvyks Aranzubia.

embeded-image
Daugelis primeros klubų norėtų įsigyti vartininką Danielį Aranzubią, todėl klubui labai reikėjo pratęsti sutartį su antruoju vartininku. Esant sunkiai finansinei situacijai ir iškritus į Segundą divizioną Luxo sprendimas likti La Korunijoje yra labai svarbus. Manoma, kad antruoju vartininku ateinatį sezoną taps antrosios komandos vartininkas Markas Martinezas.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Grįžta ARIZMENDIS (29)

embeded-image
Po šešių metų pertraukos į La Korunijos klubą sugrįžo puolėjas Javieras Arizmendis. Mardidietis dar turėjo keturių metų kontraktą su Getafe, bet nematydamas perspektyvų abipusiu susitarimu nutraukė sutartį ir pasirašė dviejų metų susitarimą su Deportivo. Žaidėjas grįžo į komandą, kurioje rungtyniavo 2005-2007 metais, kuriame per 50 susitikimų įmušė 7 įvarčius.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Naujas žaidėjas: Juanas Culio

embeded-image
Prie Deportivo prisijungė argentinio vidurio aikštės saugas Juanas Emanuelis Culio (30). Žaidėjas šią vasarą nutraukė sutartį su Galatasarajaus klubu. Saugas žaidžia aikštės viduryje, bet gali žaisti gynyboje ir organizuojant puolimą. Labiausiai Juanas išgarsėjo, kai jo vedamas Rumunijos Cluj žaidė Čempionų lygoj grupiniame turnyre(200😎. Argentinietis su Deportivo pasirašė vienerių metų sutartį.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Prie klubo prisijungs WILKAS

embeded-image
Pagaliau La Korunijos klube žais lenkas Sezaris Wilkas (27). Vidurio aikštės saugas dėl finansinių nesutarimų paliko Krokuvos Wislą ir atvyko į Ispaniją. Su La Korunijos klubu Wilkas pasirašė 2 metų sutartį. Tai pirmasis lenkas, žaisiantis Deportivo komandoje. Žaidėjas puikiai mato aikštę, gali palaikyti kamuolį, sugeba sėkmingai gintis ir tiksliaiS perdavimais sugeba surengti greitas kontratakas. Be to, turi galingą smūgį.

Vis tik Wilkui bus nelengva naujoje komandoje, nes beveik visą savo karjerą rungtyniavusiam Lenkijos klubuose reikės laiko prisitaikyti prie ispaniško futbolo, o komandoje yra daug pajėgių vidurio saugų.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Naujas gynėjas: Luisinho

embeded-image
Iš Lisabonos Benfikos atvykęs kairysis gynėjas Luis Carlos Correia Pinto 'Luisinho' (2😎 su Deportivo pasirašė 3 metų sutartį. Vis tik, Benfika pasiliko 50 proc. teisių į žaidėją. Žaidėjas rungtyniauja kairiame gynybos krašte, bet gali žaisti ir kairiojo saugo pozicijoje.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0