Athletic Club de Bilbao

Atsakyti Sekti temą
Sezono pradžios kol kas sudėtinga. Praėjusį savaitgalį sugebėjo iššvaistyti 1-3 persvarą žaidžiant 10vs11 prieš Malaga ir užbaigti 3-3. Ketvirtadienį sensacingai namie pralaimėjo Zorya komandai 0-1. Rugsėjo mėnesį kol kas vos viena pergalė prieš Girona lygoje, o vėliau sekė lygiosios su Hertha ir du pralaimėjimai Las Palmas ir Atletico.
Prognozuoju sunkų sezoną baskams. Puolime ir taip resursų nedaug, o Muniain dar raiščius nusitraukė ir out ilgam. 😠 Aduriz muša kol kas, bet jam jau 36, tai labai rizikinga daug iš jo tikėtis. Raul Garcia tuoj 32, Susaeta tuoj 30. Kadangi baskai jau 3 transferų langas, kaip be naujokų, tai visos viltys į Inaki Williams, kad užjudės ir vėl koks talentas iš akademijos atsiras. Su treneriu irgi surizikavo, nes Ziganda be patirties visai. Dar vienas patekimas į Europą gali nepavykti.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Po katastrofiško sezono starto Athletic atsigavo. Pergalė šiandien prieš Alaves 2-0 ir pakilta į 8 vietą. Paskutiniai 7 mačai nepralaimėti. Herrerin puikiai pakeitė Kepa ir nuo to laiko įvarčio baskai dar nepraleido. Su puolimu sunku, kol kas dauguma įvarčių iš 11m. baudinių, own-goal'ai. Trūksta indėlio iš Iñaki, ypač kai Muniain out sezonui.
Nerealiai smagu dėl Yeray, kuris antrą kartą įveikė vėžį ir šiandien sėdėjo ant suolo. 👏 Na o Aduriz įsirašė į rimtą kompanija šiandien. 😉
[tweet]twitter.com/LaLigaEN/status/950082942012882944[/tweet]
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Su Kepa transferu į Real situacija sudėtinga. Madrido daktarai aptiko traumą, dėl kurios jam gali tekti gultis ant operacinio stalo ir praleisti 3mėn. Kaip ir nebelieka prasmės mokėti už jį pinigus, kai grįš tik į pabaigą sezono, o vasara gali paimti nemokamai.
Labai nedėkinga situacija baskams, kadangi būtų gavę solidžią sumą už pusmetį kontrakto likusį. Dabar didelė rizika, kad negaus nieko. 😟
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/Athletic_en/status/955381472793382912[/tweet]
Real su Zidane delsė, tai Kepa nusprendė, kad bėdoje savo gimtojo klubo nepaliks ir pratęsė kontraktą 7 metams su nevaikiška išpirkos suma 😉 . Athletic pateikė sąlygas prastesnes nei Real, bet visa aplinka (komandos draugai, šeima ir t.t) ragino Kepa pratęsti. Priminsiu, kad pastarojo kontraktas vasara būtų pasibaigęs. Įdomu, kiek rimta ta jo trauma, bet kol kas Herrerin gerai pavaduoja.

Prieš savaitę kitas lyderis vos ne identišką pratęsimą pasirašė. 👏
[tweet]twitter.com/Athletic_en/status/953542843339038720[/tweet]

Branduolys daugiau mažiau su ilgais kontraktais ir didelėmis išpirkos sumomis. Vasara prie komandos prisijungs, kaip FA, dešinio krašto gynėjas iš Eibar Ander Capa bei sausi iš Viitorul už €1m įsigytas kairio krašto gynėjas Christian Ganea. Taip, rumunas Bilbao. 😂 Pastarasis su šeima dar vaikystėje emigravo į baskų kraštą ir ten treniravo bei žaidė už kelias komandas. Būtent dėl to Athletic galėjo jį pasignint.
Belieka kažkur pasislėpusį rasti puolėją galintį Aduriz pakeisti. Toks vienas Ekstraklasa juda smagiai, bet irgi jau 34 metai tuoj. 😕
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Man City atrodo dar sausį aktyvuos Aymeric Laporte €70m išpirką. Bičui šiemet 24 metai, o už Athletic jau 222 mačus sužaidęs yra. Turi savo minusų, tikrai dar yra kur tobulėti, bet labai talentingas žaidėjas. Tikiuosi žaisti gaus daug, o baskams dabar galvos skausmas, kaip išleisti tuos pinigus, kai toks mažas pool'as žaidėjų.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Ilgai pamainos baskai neieškojo. Atrodo, jog viskas suderinta dėl Iñigo Martínez kuris keliasi už 32 eurus. Vienok, tai vienas didžiausių pastarojo metų perėjimų į rivalsų klubą. Balanadžio 29 Anoetoje vykstantis derbis turėtų kunkuliuoti. Perėjimo priežastis? Na, beveik 180k per week turbūt nemaišo, čia jau Čempionų Lygos algos. Pats žaidėjas dar tik 26 metų amžiaus, tad Athletico dar daug gražių tarnystės metų turėtų gauti. Kažką geriau turbūt ir neįmanoma buvo sugalvoti, o dar liks šiek tiek laisvų pinigų. Ander Herrera? 🙄
embeded-image
Citavimas
0
reyu Rašė:

Athletico


*Athletic

Sensacingas perėjimas. La Real fanai bus labai pikti, nes dar ne taip senai Inigo prisiekinėjo meilę Sociedad. Bilbao gera biznį prasuko, nes dukart pigiau gavo panašaus lygio žaidėją, kaip Laporte. iš kitos pusės, tai yra ką tik po vėžio grįžęs Yeray, kuris iki susirgimo buvo vienas didžiausių prospektų CB pozicijoje ir kol kas nei vieno mačo šiemet nepraleidęs kitas talentingas CB Unai Nunez. Su kitu treneriu nei Ziganda, sakyčiau, kad galima pabandyti žaisti 3-5-2, nes yra visos dalys tam.
Didelė tikimybė, kad likusį cashą investuos į Lezama. Inigo ir taip tampa brangiausiu visų laikų baskų transferu. Ander būtų puikus pastiprinimas į saugų liniją, bet išsiskyrimas su klubu nebuvo labai gražus.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kadangi sezonas jau palaidotas, galima pamąstyti apie sekantį. Labai didelė tikimybė, kad Ziganda out. Visiškai nevykęs treneris. Į jo vietą turėtų stoti Eduardo Berizzo. Prie komandos vasara prisijungs left-back'as Christian Ganea iš Viitorul bei right-back'as Ander Capa iš Eibar. Didelė tikimybė, kad ir atraminis Dani Garcia iš to pačio Eibar atvyks nemokamai. Toliau jau svajonės prasideda. Marca rašo, kad targetina baskai Mikel Merino iš NU, Ander Herrera iš MU ir Yuri Berchiche iš PSG.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kas gero nuvyko Bilbao šią vasarą:

Naujos aprangos:
[tweet]twitter.com/NBFootball/status/999198259909414912[/tweet]
[tweet]twitter.com/NBFootball/status/1004981359486619648[/tweet]
Namų puikios, o išvykų mėlynos irgi nieko, nors gražiausios antrosios man žalios būna.

Kitą sezoną Kuko pakeis Eduardo Berizzo. Nekaip jam sekėsi su Sevilla, nors iki tol labai gerą vardą buvo užsitarnavęs su Celta. Kontraktas tik metams. Blogiau nei Kuko tikrai nebus. Bus įdomu ar nebandys pereiti prie 3 CB. Ant popieriaus gerai atrodo.
[tweet]twitter.com/Athletic_en/status/1002221592590602240[/tweet]

Dani Garcia, 28 metų DM iš Eibar, prisijungė prie komandos nemokamai. Solidus žaidėjas, kuris manau žais startinėje sudėtyje. Dani iš Sociedad akademijos, bet už vyrų komandą nežaidė.
[tweet]twitter.com/Athletic_en/status/1003570861079715840[/tweet]

Yuri Berchiche, 28 metų LB iš PSG, prisijungė prie komandos už €24m. Antras brangiausias pirkinys istorijoje ir dar vienas žaidėjas žaidęs Sociedad. Turėtų nesunkiai išsikovoti pagrindinio LB poziciją.
[tweet]twitter.com/Athletic_en/status/1015212041492156418[/tweet]
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0