Deportivo Adelante 2013/14

Atsakyti Sekti temą
NAUJAS SEZONAS PRASIDEDA KANARUOSE

Deportivo šį vakarą pradeda naują sezoną Adelantės lygoje rungtynėmis išvykoje prieš Las Palmas. Net pusė pakviestų žaidėjų yra iš Fabrilio komandos. Valerono vedamas Las Palmas yra galingas varžovas kovoje dėl patekimo į Primerą.

embeded-image
DEPORTIVO: PASITIKĖJIMAS AUGINTINIAIS
Rungtynės prieš Las Palmas bus tikras išbandymas jauniesiems klubo augintiniams, nes restruktūrizuojamame klube daug naujų žaidėjų dar nėra susitvarkę dokumentų. Pusė iš pakviestų aštuoniolikos žaidėjų yra pabaigę Deportivo akademiją ir bent kartą žaidė už Fabrilio komandą.

Geriausias pasikeitusio Deportivo pavyzdys yra Javieras Fernandezas Abrunedas „Bicho“, kuris praėjusiame sezone dar rungtyniavo už jaunimo A komandą, o šį vakarą jau gali debiutuoti pagrindinėje sudėtyje. Vos 17 metų sulaukęs Bichas gali būti jauniausias Deportivo žaidėjas per paskutinius 34 metus. Bichas neblogai pasirodė per priešsezonines rungtynes ir tikisi sustiprinti puolimą.

Naujame sezone dideles galimybes įsitvirtinti startinėje sudėtyje turės centrinis gynėjas Pablo Insua. Antruoju vartininku šį vakarą bus Fabrilio vartininkas Davidas Gamezas. Kitas klubo augintinis Juanas Carlosas padarė didelę pažangą ir net rungtyniaus startinėje sudėtyje. Dėl puolėjų trūkumo pagrindinio puolėjo pozicijoje žais Luisas Fernandezas.

4-2-3-1 schema rungtyniausiančios komandos vartus saugos Gernmanas Luzas. Laureanas Sanabria „Laure“ ginsis dešiniame krašte. Kairiame krašte ginsis Ayozas Diazas. Gynybos centras bus patikėtas Kakai ir Insuai.

Kamuolius aikštės viduryje skirstys Alexas Bergantinas ir Juanas Dominguezas. Tik vienas naujas pirkinys Javieras Arizmendis žais startinėje sudėtyje. Jis žais dešiniame krašte. Brunas Gama rungtyniaus kairėje. Puolimą organizuos Juanas Carlosas, o pagrindiniu puolėjumi bus Luisas.

Nauji žaidėjai Rudis, Cezaris Wilkas ir Juanas Culio lauks savo progos ant atsarginių žaidėjų suolelio. Alvaras Lemas yra traumuotas, o Aythamis suspenduotas. Ze castras, Davidas Rochela, Stefanas Deakas ir Paulas Assuncao nebuvo pakviesti į komandą. Tikėtina, kad jie paliks Deportivo.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Lux, David Gómez (vartininkai); Laure, Manuel Pablo, Insua, Kaká, Uxío, Ayoze (gynėjai); Álex Bergantiños, Juan Domínguez, Wilk, Culio, Bruno Gama, Juan Carlos, Bicho (saugai) Luis, Rudy ir Arizmendi (puolėjai)

embeded-image
LAS PALMAS: VILTIS GRĮŽTI Į PRIMERĄ PO 11 METŲ PERTRAUKOSPrieš 11 metų Las Palmas iškrito iš Primeros. 31 sezoną kanariečiai rungtyniavo aukščiausiame divizione, bet 2001/02 sezone košmariškas valdymas sujaukė klubo gyvenimą ir Las Palmas buvo iškritęs net į Segundą B. Dabar prie klubo vairo stojus prezidentui Migueliui Angeliui Ramirezui stengiamasi sukurti galingą komandą. Praėjusiame sezone jis pakvietė jauną trenerį Sergio Loberą, kuris turi daug patirties dirbant su jaunimu. Šis panaudojo jaunimą ir komanda baigė sezoną šeštoje vietoje. To neužteko, kad sugrįžtų į Primerą, bet komanda išlaikė pagrindinius žaidėjus ir pasikvietė veteraną Juaną Carlosą Valeroną.

Valeronas turėtų sustyguoti jaunimą ir pakelti kovos dvasią. Klubas turi gerą bazę, bet sudėties komplektavimas dar nėra baigtas. Las Palmas ieško bent keturių žaidėjų, nuo centrinio gynėjo iki centrinio puolėjo. Ne gana to, šio vakaro rungtynėse komandai negalės padėti dešinysis gynėjas Angelis Lopezas (kelys), centrinis saugas Javi Castelianas ir puolėjas Mackis Christiantas (abu suspenduoti).

Tikėtina, kad komanda rungtyniaus schema 4-2-3-1. Vartus saugos argentinietis Marianas Barbosa. Vienas iš septynių jaunimo komandos žaidėjų Aythamis Alvarezas ginsis dešiniame krašte. Kairiame krašte ginsis kamerūnietis Timothee Atouba. Centre ginsis Davidas Rodriguezas Barreta „Deividas“ ir Davidas Garcia. Aikštės viduryje kamuolius skirstys Vicente Gomezas ir Hernanas Santana.

Atakuojančioje zonoje daug galicams pažystamų veidų. Dešiniame krašte žais Nauzetas Alemanas, kuris žaisdamas už Valladolidą į Deportivo vartus įmušė tris įvarčius. Buvęs Deportivo saugas Momo rungtyniaus kairiame krašte. Puolimui vadovaus buvusi Deportivo žvaigždė Juanas Carlosas Valeronas. Pagrindiniu puolėjumi žais Alfredas Juanas Mayodomas „Mayor“. Praėjusiame sezone jis Ponferradinos komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą žaidėjas (7 įvarčiai)

Pakviestų žaidėjų sąrašas (20): Barbosa, Raúl Lizoain (vartininkai); Aythami Álvarez, Deivid, David García, Atouba, Carlos Gutierrez, Xabi Castillo, Ernesto Galán (gynėjai); Nauzet Alemán, Momo, Dani Castellano, Hernán, Valerón, Vicente Gómez (saugai); Tato, Cristián Herrera, José Artiles, Máyor ir Spas Delev (puolėjai)

GALIMA SUDĖTIS
Las Palmas: (4-2-3-1) Barbosa – Aythami Álvarez, Deivid, David García, Atouba – Vicente Gómez, Hernán – Nauzet, Valerón, Momo - Máyor
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Laure, Insua, Kaká, Ayoze – Álex Bergantiños, Juan Domínguez – Arizmendi, Juan Carlos, Bruno Gama – Luis.
Teisėjas: Jorge Figueroa Vázquez
Laikas: 20:00 (Estadio de Gran Canaria)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Po pirmo kėlinio lygu 0-0

Lėtame kėlinyje veiksmas daugiausia vyko aikštės viduryje. Las Palmas labiau stengėsi palaikyti kamuolį, o Deportivo rengė greitus išpuolius. Ypač pavojingai kėlinio pabaigtoje kelis kartus smūgiavo Brunas Gama. Gerai žaidžia šeimininkų vartininkas. Valeronas žaidžia neblogai, bet pagal veido išraišką jam turbūt nesmagu žaisti prieš savo buvusią komandą.

Deportivo kėlinio pabaigoje suaktyvino veiksmus ir turėjo galimybių pasižymėti. Tikėkimės antrame kėlinyje galicai tęs panašų žaidimą ir gal pavyks nugalėti.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
ĮVAAAAARTIIS 👏

49' Insua (0-1) su galva, po Arizmendžio pakelto kampinio.

Rungtynės prasidėjo Las Palmas kamuolio kontrole ir Deportivo greitais išpuoliais. Po pakelto kampinio vartininkas nepasiekė kamuolio, todėl Insua nesunkiai nukreipė jį į vartus. Dabar galima kiek nusiraminti ir užpilti kontratakomis.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
PERGALĖĖĖ 0-1 👏

Žaidimas tęsėsi tuo pačiu stiliumi - Las Palmas stengėsi atakuoti poziciškai, o Deportivo - greitomis atakomis. Situacija kiek pasikeitė, kai už antrą geltoną kortelę 60 minutę buvo išvarytas Culio. Deportivo turėjo labiau gintis. Rungtynių pabaigoje antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir šeimininkų žaidėjas Castillas, bet tuomet Las Palmas puolė lemiamam šturmui. Pavyko surengti kelias labai pavojingas progas, bet galicai išsaugojo sausus vartus.

Smagu pradėti čempionatą pergale. Trys taškai išvykoje yra svarbu.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image SABADELL (18:00) DEPORTIVO embeded-image

IŠVYKOJE PRIEŠ SABADELĮ

Trečioms lygos rungtynėms Deportivo vyksta į Barselonos priemiestį Sabadelį. Fernandas Vazquezas į komandą jau pakvietė naujus žaidėjus Borją Bastoną ir Luisinho. Startinė sudėtis bus tokia pati, kaip Teresos Herreros turnyre. Varžovus kamuoja traumos.

embeded-image
DEPORTIVO: LUISINHO IR BORJOS DEBIUTAS
Kairysis gynėjas Luisinhas ir puolėjas Gorja Bastonas debiutuos oficialiose rungtyniaus už Deportivo ekipą. Abu šie žaidė rungtyniavo draugiškose rungtynėse prieš Madrido Realą Teresos Heteros turnyre ir paliko teigiamą įspūdį. Vis dėl to, tik portugalas Luisinhas žais startinėje sudėtyje, nes kairysis gynėjas Ayozas Diazas ruošiasi palikti komandą.

Puolėjas savo progos lauks ant atsarginių žaidėjų suolelio. Pagrindiniu puolėjumi trečiose rungtynėse iš eilės išliks jaunasis Luisas Fernandezas. Abiems šiems puolėjams reikės dalintis laiku, tol kol Deportivo suras dar vieną „tikrą“ puolėją.

Startinė sudėtis bus tokia pati, kaip ir rungtynėse prieš Madrido Realą. Vartus saugos Germanas Luxas. Laureanas Sanabria „Laure“ ginsis dešiniame krašte, kairėje – Luisinho. Gynybos centras bus patikėtas Kaka ir Pablo Insua.

Dar abejojama kas rungtyniaus šalia Juano Dominguezo aikštės viduryje. Prieš Madrido Realą čia rungtyniavo lenkas Wilkas, bet galicas Alexas Bergantinas geriau prisiderinęs prie Deportivo stiliaus. Dešiniame krašte rungtyniaus portugalas Rudis, o kairė pusė bus patikėta Angeliui Arizmendžiui. Puolimą organizuos po suspendavimo grįžęs Juanas Culio, o pagrindinio puolėjo funkcijas atliks Luisas.

Traumuotas yra tik Alvaras Lemos. Davidas Rochela ir Ayozas Diazas nėra pakviesti į komandą, nes jie ruošiasi palikti komandą, o Diegas Seoane nepakviestas dėl taktinių priežasčių.

Pakviestų žaidėjų sąrašas(1😎: Lux, Fabricio (goalkeepers); Laure, Manuel Pablo, Insua, Kaká, Uxío, Luisinho (defenders); Álex Bergantiños, Juan Domínguez, Wilk, Juan Carlos, Culio, Bicho (midfielders); Luis, Rudy, Arizmendi & Borja Bastón (strikers).

embeded-image
SABADELLIS: JAPONŲ VERSLININKAS IR TRAUMOS
Nedidelio miesto komandą Sabadellį vasarą įsigijo japonų kompanija E-plus-U, kurie už 2,5 milijono įsigijo 51 proc. akcijų. Japonai paskelbė, kad nori atvesti klubą į Ispanijos Primerą divizioną ir populiarinti Ispanijos futbolą Japonijoje. Jie netgi pasiūlė įrengti futbolo akademiją jauniems Japonijos futbolininkams.

Deja, šiuo metu svarbiausias Sabadellio tikslas išlikti Segundoje ir susitvarkyti su skolomis. Jie per vasarą prarado savo rezultatyviausią puolėją Manuelį Lanzarotę, bet išlaikė antrą pagal rezultatyvumą žaidėją Anibalą Zurdą (10 įvarčių).

Šiuo metu didžiausias klubo rūpestis daug per priešsezonį traumas patyrusių žaidėjų. Dabar traumuoti yra net septyni žaidėjai: gynėjai Raulis Gonis (kelys), Jesus Olmas (Achilo kulnas) ir Pablas Ruizas (kojos raumuo), saugai Antonius Hidalgas (blauzda) Davidas Arteaga (šlaunis), bei kelio traumą patyrę Victoras Espasandinas ir Juanjas Ciercoles.

Vartininkas Nauzetas Perezas tik ką išsigydė nugaros traumą, o kraštinis saugas Juanas Jose Callantesas patyrė stiprų sumušimą praėjusiose rungtynėse prieš Ponferradiną. Jis buvo pakviestas į komandą dėl pakviestų žaidėjų trūkumo, bet abejojama ar jis rungtyniaus, nes iki penktadienio nesitreniravo.

Žaidėjų trūkumas privertė trenerį Javi Salamerą į komandą pakviesti tris jaunimo komandos žaidėjus Yerayų Sabariegą, Antonių Gomezą ir Juaną Noquerą. Be to, į komandą papuolė tik ką įsigytas buvęs Racingo gynėjas Martis Crespis.

Reikia nepamiršti, kad žaidėjų trūkumas nepamaišė katalonams net 4-0 sutriuškinti Mallorcą. Šį vakarą Salameras pakartos sėkmingą sistemą 4-2-3-1. Vartus saugos Davidas Navas Dešiniame krašte ginsis Tonis Lao, kairėje pusėje rungtyniaus madridietis Javis Barralis. Gynybos centras bus patikėtas buvęs Cordobos gynėjas Kike Olivas ir buvęs Zaragozos augintinis Carlosas Hernandezas.

Centrinis gynėjas Cristianas skirstys kamuolius aikštės viduryje, kartu su japonu Sotanu Tanabe. Kairiame krašte žais Juanas Jose Collantesas. Jei jis negalės žaisti, tai jo vietoje rungtyniaus naujas žaidėjas Edgaras Hernandezas neseniai įsigytas iš Sant Andreu. Buvęs Zaragozos saugas Antonius Longas rungtyniaus kairiame krašte. Puolimą organizuos buvęs Villarrealio žaidėjas Fernandas Llorente, o pagrindiniun puolėjumi bus Anibalas.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (19): De Navas, Nauzet Pérez (vartininkai); Martí Crespí, Cristian García, Carlos Hernández, Toni Lao, Javi Barral, Kiko Olivas, Joan Noguera (gynėjai); Sotan, Roberto López ‘Ruper’, Collantes, Longás, Llorente, Yeray Sabariego, Antonio Gómez, Joan Noguera (saugai); Gato, Aníbal ir Edgar (puolėjai)

GALIMA SUDĖTIS
Sabadell: (4-2-3-1) De Navas - Toni Lao, Kiko Olivas, Carlos Hernández, Javi Barral – Cristian, Sotan - Collantes or Edgar, Llorente, Longás - Aníbal.
Deportivo: (4-2-3-1) Lux – Laure, Insua, Kaká, Luisinho – Álex or Wilk, Juan Dominguez – Rudy, Culio, Arizmendi – Luis.
Teisėjas: Daniel Ocón Arráiz
Laikas: 18:00 (Nova Creu Alta)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image SABADELL 0-0 DEPORTIVO embeded-image

PO PIRMO KĖLINO LYGU

Chaotiškas kėlinys, daug netikslių perdavimų ir vaikiškų klaidų. Nė viena komanda neturėjo pranašumo ir beveik neturėjo progų įvarčiui. Tikėkimės po pertraukos bus įdomesnės rungtynės.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
ĮĮĮĮĮVAAAAARTISS 😄 😄 😄

48' Borja Bastonas (0-1) greitos kontratakos metu gavęs iš toli, gavęs perdavimą iš Rudžio.

Tik prasidėjus rungtynėms pavyko perimti kamuolį ir pasinaudojus gynėjų klaida išvesti puolėją prieš vartininką. Greitas įvartis turėtų nuimti slegiančią įtampą ir ramiai ginantis bandyti išnaudoti Sabadelio klaidas.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
AAANTRAAS ĮĮĮĮĮVAAAAARTISS 😄 😄 😄

75' Borja Bastonas (0-2) iš arti, gavęs perdavimą iš Laurės.

Deportivo visiškai dominuoja aikštėje. Šeimininkai po ankstyvo įvarčio pasimetė ir visiškai atidavė iniciatyvą. Po keletos pavojingų atakų galicams pavyko ištampyti varžovų gynybą ir Borja bastonas įmušė antrą įvartį. Panašu, kad įsigijome neblogą puolėją. Svarbu nedaryti klaidų ir ramiai užbaigti rungtynes.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
TREEEČIAAS ĮĮĮĮĮVAAAAARTISS 😄 😄 😄

78' Arizmendis(0-3) iš arti, gavęs perdavimą iš Rudžio.

Nemažiname apsukų. Nespėjus šeimininkams atsikvošėti galcai surengė dar vieną greitą išpuolį, kai Rudis išbėgo vienas prieš vartininką ir atmetė kamuolį laisvam Arizmendžiui. 3-0 tai jau daug.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Su pergale 😉
Citavimas
0
embeded-image SABADELL 0-3 DEPORTIVO embeded-image

PERGALĖĖ 😄 😄 😄

Nesunki pergalė. Anskti antrame kėlinyje įmuštas įvartis pakeitė chaotiškų rungtynių eigą. Po įvarčio Deportivo žaidėjai galėjo ilsėtis gynyboje, o šeimininkams reikėjo kurtis progas. Deja, Sabadelliui žaidimas nesiklyjavo ir galicai pasinaudoję sumišimu įmušė dar du lengvus įvarčius. Rezultatyvi pergalė išvykoje padės komandai įgauti pasitikėjimo.
Sekančios rungtynės bus žaidžiamos kitą sekmadienį namuose (13:00) prieš Murcią.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Na kol kas Deportivo neblogai sekasi Segundoje 😁 Tikėkimės, kad viskas klosis taip ir toliau, toks klubas tiesiog privalo žaisti Primeroje 😉
Spurs.
Citavimas
0