Deportivo Primera 2012/13

Atsakyti Sekti temą
embeded-image DEPORTIVO 1-1 ATHLETIC embeded-image

LYGIOSIOS

Antrame kėlinyje žaidimas buvo toks pats kaip ir pirmame. Athletic daugiau puolė, o Deportivo chaotiškai gynėsi. Svečiai turėjo progų, bet jų neišnaudojo. Viskas pasikeitė 81', kai už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Iturraspe. Tuomet Deportivo perėmė iniciatyvą ir metėsi į puolimą. Gaila nepavyko išnaudoti susikurtų progų. Per teisėjo pridėtą laiką svečiai įvairiais būdais tempė laiką ir išsaugojo tašką. Taškas yra taškas.
Sekančios rungtynės išvykoje prieš Sevilijos Betį.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image BETIS (23:00) DEPORTIVO embeded-image

SUNKIOS RUNGTYNĖS SEVILIJOJE

Deportivo keliaus į Andalūziją dėl svarbių taškų kovoje dėl išlikimo. Aikštės viduryje komandai galės padėti Abelis Aguilaras. Realas Betis svajoja apie Europą, todėl išnaudos visą savo puolimo potencialą.

embeded-image

DEPORTIVO: MAGIŠKAS SKAIČIUS TRYS
Nėra matematiškai patvirtinta, bet Deportivo turėtų laimėti dar tris susitikimus iš likusių šešių, kad išliktų Primeroje. Tuomet jie turėtų 39 taškus, trimis mažiau nei tais metais, kai iškrito į Segunda, bet manoma, kad tiek šiemet turėtų užtekti. Kadangi namuose laukia rungtynės su pajėgiais klubais (Atleticu, Espanyolu ir Realu Sociadadu), tai reikia galvoti apie pergales išvykose. Kaip tik Betis, dėl nestabilaus žaidimo namuose, yra palankus varžovas galicams.

Šio vakaro rungtynėse į startinę sudėtį grįžta Abelis Aguilaras. Kolumbietis išsigydė traumą ir galės rungtyniauti startinėje sudėtyje šalia Juano Dominguezo.

Kiti komandos žaidėjai bus tie patys kaip ir rungtynėse prieš Biblao Athleticą. Vartus saugos Danielis Aranzubia. Dešiniame gynybos krašte žais Manuelis Pablas. Silviui Azevedui bus patikėta kairės pusės gynyba. Centre ginsis Kaka ir Aythamis Artilesas.

Tris įvarčius per tris paskutinius susitikimus įmušęs Brunas Gama žais dešiniame krašte. Kairiame darbuosis Pizzis. Juanas Carlosas Valeronas organizuos puolimą, o pagrindiniu puolėjumi bus Rikis.

Prie traumuoto Laures ir Carloso Marchenos, prisijungė raumenį pasitempęs Diogas Salomao. Dėl taktinių sumetimų į komandą nebuvo pakviesti Evaladas Fabianas, Jezus Vazquezas ir Andre Santosas.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Aranzubia, Lux (vartininkai); Sílvio, Manuel Pablo, Ayoze, Kaká, Aythami, Ze Castro (gynėjai); Abel Aguilar, Álex Bergantiños, Juan Domínguez, Assunção, Bruno Gama, Pizzi, Camuñas, Valerón (saugai); Riki ir Nélson Oliveira (puolėjai)

embeded-image

BETIS: SVAJOJA APIE EUROPĄ
Realas Betis siekia devintą kartą pakliūti į Europinį turnyrą. Paskutinį kartą Europoje jie žaidė 2005/06 sezone. Tuomet Betis po grupių turnyro turėjo palikti Čempionų lygą, o po 1/16 finalio ir UEFA taurę. Po septynių metų, tarp kurių buvo ir iškritimas į Segundą, Betis vėl kaunasi dėl europinių turnyrų. Jie šiuo metu užima paskutinę europinio turnyro vietą, nuo persekiotojų Rayo Valecano atsiplėšę trimis taškais. Pagrindinis seviliečių ginklas yra atakuojantis Pepės Melo stilius, kurį sėkmingai išnaudoja Rubenas Castras, Jorge Molina ir Dorlanas Pabonas.

Buvęs Deportivo puolėjas Rubenas Castras yra šeštas pagal rezultatyvumą Primeros puolėjas, įmušęs net 16 įvarčių bei atlikęs penkis rezultatyvius perdavimus. Buvęs Elchės puolėjas Jorge Molina į varžovų tinklą pasiuntė 10 kamuolių, o kolumbietis Pabonas, kurį per žiemos langą norėjo įsigyti Deportivo, per 10 susitikimų įmušė 5 įvarčius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Be šių žaidėjų prie puolimo labai prisideda kostarikietis Joelis Campellas, įmušęs 2 įvarčius ir Benatas Extebarria, kuris atliko net 7 rezultatyvius perdavimus ir įmušė 4 įvarčius. Taip pat komandoje yra talentingų jaunų žaidėjų, tokių kaip nigerietis Emmanuelis Nosakhare „Nosa“ ir 18metis saugas Alvaras Vadillas.

Tiktai namų rungtynėse komanda nėra tokia subalansuota. Nors Betis namuose nepasižymėjo tik du kartus, bet aštuoniuose susitikimuose iš 16 jie įmušė tik vieną įvartį. Daugiausia įvarčių- 3 Betis įmušė tik du kartus (3-0 prieš Malagą ir 3-3 prieš Sevillą). Namuose andalūzai viso yra iškovoję tik 23 taškus (iš 4😎.

Šio vakaro rungtynėse dėl Achilo kulno traumos komandai nepadės Paulas Alfonsas „Paulao“. Nosa irgi yra pasitempęs raumenį. Pepe Melas naudoja tris schemas 4-3-3, 4-4-2 ir 4-2-3-1. Būtent šią paskutinę jis panaudos šį vakarą.

Vartus saugos Adrianas San Miguelis. Buvęs Espanyolo gynėjas Franciscas Chica ginsis dešiniame krašte. Ingacius Perezas „Nacho“ kontroliuos kairį kraštą, o gynybos centras bus patikėtas madridiečiui Antonijui Amayai ir prancūzui Damianui Perquisui. Pastarasis šiame sezone rungtyniavo tik devyniuose susitikimuose ir yra didžiulė naujiena startinėje sudėtyje.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys Jose Albertas Canas ir Benatas. Kolumbietis Pabonas žais dešiniame krašte, o kairiame rungtyniaus Vadillas. Tai bus jo trečios rungtynės startinėje sudėtyje. Puolimą organizuos žaidėjas Joelis Cambellas, o pagrindiniu puolėjumi bus Rubenas Castras.

Pakviestų žaidėjų sąrašas bus paskelbtas prieš rungtynes

GALIMA SUDĖTIS
Betis: (4-2-3-1) Adrián – Chica, Perquis, Amaya, Nacho – Cañas, Beñat –Pabón, Campbell, Vadillo - Rubén Castro
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Manuel Pablo, Kaká, Aythami, Sílvio – Abel Aguilar, Juan Dominguez – Bruno Gama, Valerón, Pizzi – Riki.
Teisėjas: Jesús Gil Manzano
Laikas: 23:00 (Benito Villamarín)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image BETIS 1-1 DEPORTIVO embeded-image

LYGIOSIOS

Lygios lygiaverčių varžovų rungtynės. Komandos atidavė viską ką galėjo, bet nesugebėjo nugalėti. Rikis įmušė savo 13 įvartį sezone, bet Molina išlygino rezultatą antro kėlinio pradžioje.

embeded-image

http://www.dailymotion.com/video/xzfx7r_betis-1-deportivo-1_sport#.UX8Eg6JFV2A
RUNGTYNIŲ STATISTIKA
Betis: (4-2-3-1) Adrián – Chica, Perquis (Mario 53’), Amaya, Nacho – Cañas, Beñat – Campbell (Juan Carlos 63’), Molina, Vadillo (Pabón 46’) - Rubén Castro
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Manuel Pablo, Kaká, Aythami, Sílvio – Abel Aguilar, Juan Dominguez – Bruno Gama, Valerón (Oliveira 77’), Pizzi (Camuñas 90+1’) – Riki (Ze Castro 81’)
Įvartis: 0-1: (6’) Riki, 1-1: (49’) Molina
Teisėjas: Jesús Gil Manzano. Buvo įspėti Cañas (28’), Aythami (37’), Vadillo (42’), Abel Aguilar (58’), Campbell (62’), Chica (68’), Nacho (69’), Pizzi (76’) ir Oliveira (90+2’).
Vieta: Benito Villamarín (25,000)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO (23:00) ATLETICO embeded-image

NUKRAUJAVĘS DEPORTIVO KAUSIS NAMUOSE

Šį vakarą Deportivo laukia didelis išbandymas. Fernando Vazquezo treniruojamai ekipai nepadės net keturi startinės sudėties žaidėjai. Visus geriausius savo žaidėjus atsivežęs Madrido Atleticas stengsis užsitikrinti Čempionų lygos vietą.

embeded-image
DEPORTIVO: PLANAS B
Prasidėjus paskutiniam sezono mėnesiui Deportivo privalo iškovoti bent devynis taškus, kad išliktų Primeroje. Iš visų likusių penkių susitikimų sunkiausias varžovas yra Madrido Atleticas. Ne gana to, komandai nepralaimėjusiai jau šešių susitikimų iš eilės teks verstis be keturių startinės sudėties žaidėjų. Iki sezono pabaigos traumą yra patyręs centrinis gynėjas Carlosas Marchena. Abelis Aguilaras yra suspenduotas dėl penkių geltonų kortelių, o Pizzis ir Silvius negali žaisti prieš klubą, kuriam jie priklauso.

Treneris turės surasti Planą B, naudodamas rečiau aikštėje pasiradančius žaidėjus. Trečiadienį jis naudojo keistą schemą 5-3-2, su trimis centriniais gynėjais bei Brunu Gama žaidžiančiu centriniu saugu. Tačiau tikimasi, kad treneris naudos įprastą schemą 4-2-3-1, tik trūkstamus žaidėjus pakeitęs kitais.

Vartus saugos Danielis Aranzubia. Komandos kapitonas Manuelis Pablas rungtyniaus dešiniame gynybos linijos krašte. Į startinę sudėtį pakviestas Ayozas Diazas ginsis kairiame krašte. Kanarietis šiame sezone žaidė tik 847 minutes. Gynybos centre, nepaisant prasto žaidimo praėjusiose rungtynėse prieš Betį, žais Aythamis Artilesas ir Kaka. Brazilas žaidė viso tik 417 minučių, bet jis prie komandos prisijungė tik žiemą. Aikštės viduryje kamuolius skirstys Alexas Bergantinas ir Juanas Dominguezas.

Dešiniame krašte žais Brunas Gama, o kairys kraštas bus patikėtas Javierui Camunasui (580 minutės Lygoje). Puolimą ir toliau organizuos Juanas Carlosas Valeronas, o pagrindiniu puolėjumi bus Rikis.

Dėl žaidėjų trūkumo treneris šio vakaro rungtynėms užregistravo visus savo turimus žaidėjus. Ant atsarginių žaidėjų suolelio sėdės ir Evaldas Fabianas, Jesusas Vazquezas ir Andre Santosas. Iš šių trijų žaidėjų tik Evaldas rungtyniavo treniruojant naujam treneriui Fernandui Vazquezui.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Aranzubia, Lux (vartininkai); Evaldo, Manuel Pablo, Ayoze, Kaká, Aythami, Ze Castro (gynėjai); Álex Bergantiños, Juan Domínguez, Jesús Vázquez, André Santos, Assunção, Bruno Gama, Camuñas, Valerón (saugai); Riki ir Nélson Oliveira (puolėjai).

embeded-image
ATLETICO: TRYS PRIEŽASTYS IŠKĖLUSIOS KOMANDĄ
Šiame sezone Madrido Atleticas rungtyniauja puikiai. Specialistai pastebėjo tris priežastis, kodėl Madrido klubas tapo geriausia Primeros klubas po gigantų Realo ir Barcelonos. Pirmiausia, tai nauja gynybinė sistemą, kurią įdiegė treneris Diegas Simeone. Argentinietis padidino spausimą varžovų centriniams žaidėjams, kad šie negalėtų lengvai pradėti atakų. Dėl šios sistemos, varžovai Atleticui smūgiuoja į vartus mažiausiai Primeroje (vidutiniškai 9,8 kartus per rungtynes). Todėl komanda praleidžia mažai įvarčių.

Kitos dvi priežastis yra susijusios su puolimu. Puolimas visuomet buvo silpnoji Atletico pusė, bet vasarą komandą paliko pagrindinis puolimo organizatorius Diegas Ribas. Taip pat traumą patyrė kitas puolimo organizatorius Arda Turanas. Tuomet treneris panaudojo kitus ginklus: standartines situacijas ir Radamelį Falcao.

Kolumbietis Radamelis Falcao yra trečias pagal rezultatyvumą lygoje, po Messio ir Ronaldo. Bet jo taiklumas yra didesnis. Be to, jis įmušė 45 procentus visų Atletico įvarčių šiame sezone – didžiausias naudingumas Primeroje. Gal būt be stiprių puolimo organizatorių madridiečiai nesukuria daug progų, bet turėdami Falcao jie yra rezultatyvūs. Pagal įmuštus įvarčius (58 įv.) Atleticas yra ketvirta komanda Primeroje.

Paskutinė priežastis standartinės padėtys. Nepaisant kad komanda pagal rezultatyvumą yra ketvirta lygoje, bet tik 28 įvarčiai yra įmušti iš žaidimo. Likę 30 įvarčių, įskaitant ir 8 Falcao realizuotus 11 metrų baudinius, yra įmušti išnaudojant standartines padėtis. Tai dar kartą parodo, kad komanda nesukuria daug progų įvarčiui.

Šį vakarą Riazore Simeone panaudos geriausius savo žaidėjus, nepaisant, nes Karaliaus taurės finalas vyks po dviejų savaičių. Tik treneris schemą 4-4-2 pakeis į schemą 4-2-23-1, nes traumą patyrė Jorge „Koke“ ir Diegas Costa. Arda Turanas jau išsigydė traumą, bet dar nežais startinėje sudėtyje. Į La Korunją atvyko du Atletico B komandos žaidėjai: saugai Saulis Niguezas ir Oliveris Torresas.

Vartus saugos belgas Thilbautas Courtois. Jis yra mažiausiai lygoje praleidęs įvarčių vartininkas (0,78 įvarčiai). Buvęs Osasunos gynėjas Juanas Franciscas Torresas „Juanfranas“ ginsis dešiniame krašte. Brazilas Joao Miranda ir urugvajietis Giegas Godinas žais gynybos centre, o kairė pusė bus patikėta buvusiam Deportivo gynėjui Felipei Luisui.

Buvęs Las Palmas saugas Marius Suaresas ir Gabrielis Gernandezas „Gabis“ kontroliuos žaidimą aikštės viduryje. Dešiniame krašte rungtyniaus urugvajietis Cristianas „Cebola“ Rodriguezas. Jo žaidimas yra labai nestabilus ir jis yra įmušęs tik vieną įvartį. Kairiame krašte darbuosis buvęs Deportivo saugas Adrianas Lopezas. Madrido klube net du žaidėjai šį vakarą žais prieš savo buvusį klubą. Astūriečio žaidimas irgi nėra labai džiuginantis, nes jis kol kas įmušė tik tris įvarčius. Puolimą organizuos Raulis Garcia, o pagrindiniu puolėjumi bus Radamelis Falcao. Puolėjas yra tikras siaubas Deportivo gynėjams, nes jis pirmame rate į Deportivo vartus pasiuntė net penkis įvarčius.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Asenjo, Courtois (vartininkai); Godín, Filipe Luis, Cata Díaz, Juanfran, Insua, Miranda (gynėjai); Mario Suárez, Tiago, Raúl García, Arda Turan, Cristian ‘Cebolla’ Rodriguez, Gabi, Saúl Ñíguez, Óliver (saugai); Adrián ir Falcao (puolėjai).

GALIMA SUDĖTIS
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Manuel Pablo, Kaká, Aythami, Ayoze – Álex Bergantiños, Juan Domínguez – Bruno Gama, Valerón, Camuñas – Riki.
Atlético: (4-2-3-1) Courtois – Juanfran, Miranda, Godín, Filipe –Mario Suárez, Gabi - Cebolla Rodríguez, Raúl García, Adrián - Falcao
Teisėjas: Miguel Ángel Ayza Gamez
Laikas: 23:00 (Riazor)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
http://www.15min.lt/naujiena/sportas/fu ... -24-333362

Tai ką, nusipirkot pergalę? 😂
Citavimas
0
Už ką Deporas gali pirkti rungtynes, jei net padoriems žaidėjams neturi pinigų?
Ir pirmą kartą girdžiu apie tokį "svarbų postą" kaip Primeros LFP direktorius (šiukštu - ne Ispanijos Futbolo Federacijos prezidentas Villar, kaip parašyta antraštėje)...
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO (18:00) ESPANYOL embeded-image

SVARBIOS RUNGTYNĖS DĖL IŠLIKIMO

Deportivo šį vakar privalo laimėti. Bet kokia kitokia rungtynių baigtis faktiškai užbaigs viltis išlikti Primeroje. Espanyolas labai solidžiai sužaidė antrą ratą, bet šį vakarą turės didelių nuostolių.

embeded-image
DEPORTIVO: BE GALIMYBĖS SUKLYSTI
Lygiai prieš trylika metų šią dieną visa La Korunija sulaikiusi kvapą laukė rungtynių prieš Espanyolą. Tuomet iškovota pergalė padovanojo vienintelį Primeros čempionų titulą šiam Galicijos klubui. Šį vakarą pergalė prieš Espanyolą reikš viltį išlikti Primeroje. Pralaimėjimo atveju atsilikimas nuo saugios zonos būtų du taškai ir likus dviems turams pilnai likviduotinas. Tačiau pralaimėjimas namuose ir priklausymas nuo kitų varžovų rezultatų būtų didelis moralinis smūgis komandai.

Tik apie pergalę galvojantis treneris Fernandas Vazquezas panaudos net 10 iš 11 žaidėjų, kurie padovanojo 4 Deportivo pergalių seriją. Tik šią „pergalingą“ sudėtį dėl traumos turėjo palikti centrinis gynėjas Carlosas Marchena. Gera žinia, kad pagaliau į aikštės vidurį grįžta kolumbietis Abelis Aguilaras. Išsigydęs traumą jis iškarto žais startinėje sudėtyje.

4-2-3-1 schema rungtyniausiančios komandos vartus saugos Danielis Aranzubia. Tai bus jo 300-osios rungtynės Primeroje. Komandos kapitonas Manuelis Pablas ginsis dešiniame krašte. Kairysis kraštas bus patikėtas Silviui Azevedui. Centre ginsis Ze Castras ir Aythamis Artilesas.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys Abelis Aguilaras ir Juanas Dominguezas. Tai sėkmingiausia vidurio saugų pora, nes per 12 susitikimų jiems žaidžiant komanda pralaimėjo tik kartą (0-2 prieš Sevillą).

Atakuojanti grandis nutilo dviejose paskutinėse rungtynėse. Dabar jiems reikės pasižymėti. Dešiniame krašte žais Brunas Gama. Kairėje rungtyniaus Pizzis. Puolimą organizuos Valeronas, o puolėjumi bus Rikis.

Be Marchenos traumuoti yra Laure ir Salomao, o Assuncao, Evaldas ir Ayozas Diazas nepkviesti dėl taktinių sumetimų.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Aranzubia, Lux (vartininkai); Sílvio, Manuel Pablo, Kaká, Aythami, Ze Castro (gynėjai); Álex Bergantiños, Abel Aguilar, Juan Domínguez, Jesús Vázquez, André Santos, Bruno Gama, Pizzi, Camuñas, Valerón (saugai); Riki ir Nélson Oliveira (puolėjai).

embeded-image
ESPANYOLAS: KOLEKTYVINIO DARBO VAISIAI
Barselonos klubas žymiai pagerino savo žaidimą atvykus meksikiečiam treneriui Javierui Aguirrui. Dabar papūgėlės saugiai jaučiasi turnyrinės lentelės viduryje ir net turi nedidelių vilčių pasiekti europinį turnyrą. Sėkmingo pakilimo priežastis yra paprasta: solidi gynyba ir padorus puolimas.

Aguirrei pavyko surasti tinkamą gynybinę grandį, leidžiant dviems gynėjams skirstyti kamuolius aikštės viduryje: Juanui Forlinui ir Victoriui Sanchezui. Tokia schema rungtyniaujančiai komandai per aštuoniolika 2013 metų susitikimų net aštuonis kartus pavyko išsaugoti sausus vartus. Per šį laikotarpį komanda įmušė 24 įvarčius.

Reikia turėti omenyje, kad Espanyolas neturi ryškių žvaigždžių. Visi nuopelnai yra dėka komandinio žaidimo. Pavyzdžiui puolime Espanyolas yra viena iš šešių La Ligos komandų, kurioje puolėjai nėra įmušę daugiau kaip 10 įvarčių. Rezultatyviausias komandos žaidėjas yra buvęs Deportivo saugas Joanas Verdu (9 įv.), bet jis įmušė tik du įvarčius per paskutinius 10 susitikimų. Priešingai yra su antru pagal rezultatyvumą puolėjumi Sergiumi Garcia (7 įv.), kuris antrame rate įmušė šešis įvarčius.

Espanyolas per paskutines tris rungtynes iškovojo tik vieną tašką, bet treneris ir žaidėjai dės visas pastangas, kad pasiektų europinio turnyro vietas. Tik šį vakarą Riazore komandai nepadės du startinės sudėties vidurio saugai, kairysis gynėjas ir centrinis gynėjas. Trys iš jų yra suspenduoti, o vienas (Hectoras Moranas) traumuotas. Ne gana to, traumą nepilnai išsigydė urugvajietis Christianas Stuanis, todėl jis nežais startinėje sudėtyje.

Tikėtina schema bus 4-2-3-1. Vartus saugos Franciscas Casilla. Dešiniame gynybos krašte žais Javis Lopezas. Gynybos centras bus patikėtas buvusiam Deportivo žaidėjui Diegui Colottui ir katalonui Rauliui Rodriguezui. Pastarasis pakeis traumuotą Moreną. Kita naujiena bus Victoro Alvarezo žaidimas kairiame krašte, kur jis pakeis suspenduotą buvusį Deportivo gynėją Joaną Capdevillą.

Didžiausių sunkumų komanda turės aikštės viduryje. Likusi be Forlino ir Victoro Sanchezo komanda turės pasitikėti andalūzu Jose Rauliu Baena ir katalonu Sergiumi Tejera. Pirmas šį sezoną žaidė tik dešimt susitikimų, o antrajam tai bus tik antrosios rungtynės.

Kairiame saugų linijos krašte žais ganietis Wakasas Mubarakas. Puolimą organizuos Verdu, o centriniu puolėjumi bus Sergius Garcia. Didelis netikėtumas buvo Wakasio žaidimas. Afrikietis per paskutinius septynis susitikimus atliko tris rezultatyvius perdavimus ir įmušė du įvarčius.

Didelė netektis komandai yra Stuanis. Žaidėjas, kuriuo domėjosi Deportivo, antrame rate įmušė penkis įvarčius iš kurių tris įmušė per paskutinius septynis susitikimus. Jo vietą dešiniame krašte užims portugalas Simao Sobrosa, kuris per paskutinius septyniolika susitikimų įmušė tris įvarčius ir atliko du rezultatyvius perdavimus.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (1😎: Cristian Álvarez, Casilla (vartininkai); Javi López, Victor Álvarez, Raúl Rodríguez, Mattioni, Colotto, Ferrán Monzó (gynėjai); Cristian Gómez, Simão, Wakaso, Cristian Alfonso, Tejera, Baena, Petrov, Verdú (saugai); Stuani ir Sergio García (puolėjai).

GALIMA SUDĖTIS
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Manuel Pablo, Aythami, Ze Castro, Sílvio – Abel Aguilar, Juan Dominguez – Bruno Gama, Valerón, Pizzi – Riki.
Espanyol: (4-2-3-1) Casilla – Javi López, Colotto, Raúl Rodríguez, Víctor Álvarez – Baena, Tejera - Simão, Verdú, Wakaso – Sergio Garcia
Teisėjas: César Muñiz Fernández
Laikas: 18:00 (Riazor)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO 0-0 ESPANYOL embeded-image

PO PIRMO KĖLINIO LYGU

Deportivo tradiciškai labiau kontroliuoja žaidimą ir rengia pozicines atakas, o Espanyolas saugiai ginasi. Vieną pavojingą progą turėjo Rikis, bet ir varžovai galėjo pirmauti po Stuanio bandymo. Kėlinio pabaigoje galicų puolimas buvo panašus į vartų šturmą, bet įvarčio pelnyti nepavyko. Tikėkimės antrame kėlinyje seksis labiau. 😉
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
ĮĮĮVAAAARTIIIS 😄 😄

49' Bruno Gama (1-0) iš vidutinio nuotolio, po užsitęsusios atakos.

Aktyviai prasidėjęs antras kėlinys sukūrė po kelias progas abiems klubams. Sėkmingai pavyko įmušti įvartį ir dabar gal seksis geriau.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO 2-0 ESPANYOL embeded-image

PERRGALĖĖĖĖ 😄 😄 😄

90-2' Nelson Oliveira (90+2) greitos kontratakos metu įsiveržęs vienas prieš vartininką.

Deportivo anksti antrame kėlinyje įmušę įvartį žaidė laisviau. Daugiau kontroliavo kamuolį bei organizavo pavojingas kontratakas. Droviai žaidęs Espanyolas pabandė aštriau užpulti tik baigiantis rungtynėms, bet neužsidengė nuo greito kontraišpuolio ir visai nuleido rankas.

Tikėkimės ši pergalė išves Deportivo iš iškritimo zonos. Sekančios rungtynės išvykoje prieš Malagą.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO (22:00) REAL SOCIEDADembeded-image

FINALAS

Galicijos klubui šį vakarą būtina pergalė, kad išliktų kitą sezoną Primeroje. Reikės suvaldyti įtampą ir parodyti viską ką galima rungtynėse prieš dėl Čempionų lygos vietos kovojantį San Sebastijano Realą Sociadadą. Baskai yra šio sezono atradimas ir jau senai nebuvo pakilę taip aukštai.

embeded-image
DEPORTIVO: SVARBU SUSITVARKYTI SU NERVAIS
Jau paskutinės lygos rungtynės. Kitos progos nebus. Nepavykus nugalėti šiose rungtynėse Deportivo gali iškristi iš Primeros. Komanda žais namuose remiama pašėlusių gerbėjų, bet ir varžovas nesilpnas. Baskai mėgsta mušti daug įvarčių. Treneris žino, kad varžovo galicai neįveiks, jei nesusitvarkys su savo vidiniu demonu: nervais.

Kaip tik nervai neleido Deportivo praėjusiose rungtynėse sužaisti prieš Malagą, panašiai kaip prieš du metus paskutinėse rungtynėse apmaudžiai pralaimėjo Valenciai. Rosaledos stadione Deportivo kontroliavo kamuolį ir smūgiavo į vartus 28 kartus, bet tik keturi smūgiai buvo į vartų plotą. Prieš du metus galicai į Valencios vartus smūgiavo 25 kartus ir tik šeši buvo į vartų plotą.

Toks netaiklumas paaiškinamas nervine įtampa. Apie tai kalbėjo ir treneris Vazquezas. Žaidėjai turi nusiraminti ir tausoti energiją rungtynėms. Jei komandai pavyks žaisti su protu, tai pavyks sukurti pavojingesnių progų ir atsiras daugiau galimybių nugalėti.

Šiose lemiamose rungtynėse komandai nepadės tik traumuotas Carlosas Marchena. Startinė sudėtis bus tokia pati, kaip ir praėjusiose sėkmingose rungtynėse namuose prieš Barselonos Espanyolą. Vartus saugos Danielis Aranzubia. Iš dešinio krašto į kairį persikels Silvius Azevedas. Dešiniame krašte rungtyniaus po suspendavimo grįžęs Manuelis Pablas, o centre ginsis kanarietis Aythamis Artilesas ir portugalas Ze Castras.

Aikštės viduryje kamuolius skirstys kolumbietis Abelis Aguilaras ir galicas Juanas Dominguezas. Svarbiausia šio vakaro zona bus puolimas. Čia kol kas didžiausią naštą neša Brunas Gama, kuris per paskutinius aštuonis lygos susitikimus įmušė keturis įvarčius ir atliko keturis rezultatyvius perdavimus. Per paskutinius keturis susitikimus kažkaip prigeso puolimo organizatorius Valeronas, bei rezultatyviausi klubo puolėjai Pizzis ir Rikis. Jiems reikės pasitempti šį vakarą, nes varžovas retai kada baigia susitikimą neįmušęs įvarčių.

Vazquezas rungtynėms užregistravo dvidešimt žaidėjų. Į sąrašą nepateko tik traumuotas Marchean ir dėl taktinių priežasčių likę Evaldas Fabianas, Ayoze Diazas ir Andre Santosas.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (20): Aranzubia, Lux (vartininkai); Sílvio, Laure, Manuel Pablo, Kaká, Aythami, Ze Castro (gynėjai); Álex Bergantiños, Abel Aguilar, Juan Dominguez, Jesús Vázquez, Assunção, Bruno Gama, Pizzi, Salomão, Camuñas, Valerón (saugai); Riki ir Nélson Oliveira (puolėjai)

embeded-image
REALAS SOCIADADAS: LYGOS ATRADIMAS
Lygoje, kurioje dominuoja Madrido Realas ir Barcelona, Realo Sociadado geras žaidimas daugelį maloniai nustebino. Prieš tris metus bankroto išvengęs klubas, po trijų metų pertraukos sugrįžo į Primerą. Kaip ir kiti Baskijos regiono klubai, Sociadadas iškilo dėka savo jaunimo mokyklos žaidėjų bei protingų pirkinių.

Pasinaudojęs šia formule Sociadadas pakilo į turnyrinės lentelės viršutinę dalį ir net gali užbaigti sezoną ketvirtoje vietoje, leisiančioje kitą sezoną rungtyniauti Čempionų lygoje. Tai būtų antras toks pasiekimas per keturiolika paskutinių metų. Komanda įspūdingai sužaidė antrą ratą, kuriame tik kartą pralaimėjo. Bet kelis kartus nelaimėję jie nukrito į penktą vietą ir dabar baskai stengsis ne tik įveikti Deportivo, bet ir tikėsis, kad Valencia praras taškus prieš Sevillą.

Nepaisant nenutylančios kritikos, Philippas Montanieras sukūrė labai subalansuotą komandą, sudarytą daugumoje iš klubo augintinių. Taip pat yra įvairių įsigytų žaidėjų, tokių kaip Sevillos veteranas Albertas De La Bella, ar daug žadantis jaunuolis iš Meksikos Carlosas Vela.

Treneris sukūrė atakuojančią komandą, kuri žino kaip gintis. Realas yra trečias pagal rezultatyvumą klubas lygoje (69). Juos lenkia tik grandai Barcelona (111 įvarčių) ir Madrido Realas (99). Be to, baskai yra penkti lygoje pagal praleistus įvarčius (49).

Montanieris šio vakaro rungtynėse galės panaudoti visus geriausius savo žaidėjus. Nėra nė vieno traumuoto ar suspenduoto žaidėjo. 4-2-3-1 schema rungtyniausiančios komandos vartus saugos čilietis Claudius Bravo. Dešiniame krašte ginsis Carlosas Martinezas. Kairė gynybos pusė bus patikėta De La Bellai. Centre ginsis Inigas Mertinezas ir Mike Gonzalezas.

Aikštės viduryje žais veteranas Merkelis Vergara ir jaunuolis Asieras Illarramendis. Carlosas Vela rengs išpuolius dešiniuoju kraštu, o kairėje darbuosis prancūzas Antoinas Griezmannas. Kapitonas Xabis Prietas organizuos puolimą, o pagrindiniu puolėjumi bus Imanolas Agirretxe.

Šis puolėjų kvartetas yra įmušęs 45 įvarčius ir atlikęs 20 rezultatyvių perdavimų. Nedaugelis komandų turi tokį produktyvų puolimą. Meksikietis Vela įmušė keturiolika įvarčių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus. 26metis Agirretxe įmušė trylika įvarčių, devynis antrame rate. Jis yra ketvirtas pagal rezultatyvumą antro rato lygos žaidėjas. Realas turi rezultatyvų ir atsarginį puolėją Gonzalą „Chorį“ Castrą. Jis sezone įmušė septynis įvarčius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Pakviestų žaidėjų sąrašas (20): Bravo Goñi (vartininkai); Ansotegi, Cadamuro, De La Bella, Mikel Gónzalez, Iñigo Martínez, Carlos Martinez, Valdés (gynėjai); Markel Bergara, Illarramendi, Rubén Pardo, Javier Ros, Zurutuza, Chory Castro, Griezmann, Xabi Prieto (saugai); Agirretxe, Ifrán ir Carlos Vela (puolėjai)

GALIMA SUDĖTIS
Deportivo: (4-2-3-1) Aranzubia – Manuel Pablo, Aythami, Ze Castro, Sílvio – Abel Aguilar, Juan Domínguez – Bruno Gama, Valerón, Pizzi – Riki.
Real Sociedad: (4-2-3-1) Bravo - Carlos Martínez, Iñigo Martínez, Mike González, De la Bella – Illarramendi, Bergara – Vela, Xabi Prieto, Griezman – Agirretxe.
Teisėjai: David Fernández Borbalán
Laikas: 22:00 CET (Riazor)
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO 0-1 REAL SOCIEDADembeded-image

22' Griezmanas (0-1) iš arti, Aranzubiai atmušus Aguirretxės iš arti smūgiuotą kamuolį.

Kol kas nesiseka. Žaidžiama aktyviai, bet trūksta aštrumo priekyje. Jaučiamas susikaustymas. Svečiai saugiai ginasi ir rengia pavojingus kontraišpuolius. Pagal esamą situaciją kituose stadionuose Deportivo krenta į Segundą, o Realas Sociedadas patenka į Čempionų lygą. Sunkus bus antras kėlinys, bet gal kažkaip pavyks. 😉
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
embeded-imageDEPORTIVO 0-1 REAL SOCIEDADembeded-image

Iškritome... 😔
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0