Real Betis Balompie

Atsakyti Sekti temą
Man, kaip pažįstančiam daug Bečio gerbėjų, kažkada pačiam buvusiam Luizo de Loperos stadione Sevilijoje ir pamačiusiam kaip galima sirgti už mylimą komandą, tai labai gaila, kad ši komanda iškrenta. 😔

Gėda man, bet nesekiau Bečio situacijos šį sezoną, bet tikrai maniau, kad jiems tikrai pavyks išlikti Primeroje. Skaičiau informaciją, kad klubas pagal lankomumą buvo populiariausias Primeroje šį sezoną (apie vidutiniškai 45 000 gerbėjai per rungtynes). Gaila man žaliai-baltų, ypač, kad kita miesto komanda Sevilla FC kitą sezoną žais čempionų lygoje.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Pagal sudeti komanda laisvai i Top10 turejo eit, sakyciau netgi del UEFA Cup vietu galejo drasiai kovot. Bet yra kaip yra. Atmosfera viduje tragiska, klubo augintiniai nori iseiti ir iseina (Juanito). Kaip ten sako, zuvis puva nuo galvos, tai cia taip pat ir su Betis. Kelis metus buvo einama link to, dabar priejom 😁 Nieko tokio, ne pirmas kartas, gal vel grisim su trenksmu ir i CL 😉
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image

naujasis Betis strategas - Antonio Tapia, kuris po šio sezono paliko Malagą 😉
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
60,000 fanų Sevilijoje protestavo prieš Loperos režimą ir reikalavo jį parduoti klubą. Šaunuoliai fanai, gal tai kažką pakeis, nors turbūt naivu tikėtis..

embeded-image
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
OFICIALU: „Real Betis“ įsigijo Santosą Iriney

Sevilijos „Real Betis“ klubas patvirtino, kad iš „Almeria“ ekipos įsigijo saugą Santosą Iriney ir su juo pasirašė trejų metų sutartį.

28-erių žaidėjas į „Almeria“ gretas stojo praėjusią vasarą, bet dabar keliaus į „Segunda“ lygą ir padės „Betis“ komandai.

Brazilas yra jau trečias žaidėjas atvykęs į šį Sevilijos klubą, kuris jau spėjo įsigyti Inaki Goitia ir Carlosą Garcia, kurie taip pat atvyko iš „Almeria“ komandos.

"Real Betis" savo puslapyje skelbė, kad yra sulaukę dar nemažai pasiūlymų iš „La Liga“ klubų ir, kad jų gretas gali papildyti dar du nauji žaidėjai.

Iriney yra žaidęs tokiose Ispanijos klubuose kaip „Celta Vigo“ ir „Rayo Vallecano“.

Žaidėjui priimtiniausia pozicija yra centro saugas, tačiau pats futbolininkas yra gan įvairiapusis, tad „Betis“ treneris Antonio Tapia jam tikrai suras vietos aikštelėje.
Citavimas
0
OFICIALU: Oliveira keliasi į „Al-Jazira“ klubą

Brazilų puolėjas Ricardo Oliveira už 14 milijonų eurų keliasi į Jungtinių Arabų Emiratų komandą „Al-Jazira“.

Žaidėjas priklausė dviems Ispanijoms klubams - Sevilijos „Real Betis“ ir „Real Zaragoza“. Šie abu klubai ir dalinsis gautus pinigus už 29-erių brazilą.

Oliveira, kuris už Brazilijos rinktinę žaidė 11 kartų, neatsispyrė ir kartu su savo šeima išvyko į turtingą Emiratų lygą.

Ricardo yra žaidęs tokiuose klubuose kaip „Portuguesa“, „Santos“, „Valencia“, „Real Betis“, „São Paulo“, „Milan“ ir „Zaragoza“.

„Al-Jazira“ yra valdomas Šeicho Mansuro Beno Zayedo al-Nahyano. Jis yra turtingos šeimos narys, kuri valdo naftos išteklius Abu Dabyje. Al-Nahyanas valdo ir „Manchester City“ klubą.
Citavimas
0
BETIS PAKEITĖ TRENERĮ

embeded-image

Segunda divisione rungtyniaujantis Betis po pralaimėjimo Numanciai 0-3, nusprendė atsisakyti Tapios paslaugų ir kviečia buvusį klubo trenerį Juande Ramosą. Ilgametis Sevilijos klubo treneris buvo atvedęs Betį iki UEFA taurės turnyro. Vėliau treniruodamas kitą to miesto komandą FC Sevillą buvo sužeistas Bečio fanų.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Visiškai netikėtai Juande nuėjo į Segundos klubą. Tegul ir į garsų Betis.
Matyt, kantrybės taurę perpildė paskutinis jų prlaimėjimas "Numancijai" 0:3.
Šiuo metu Segundoje jie su 27 taškais dalijasi tik 7-9 vietas kartus su tokiais "grandais', kaip Villareal B ir Salamanca. Nuo lyderių "Hercules' ir "REal sociedad" Betisas atsilieka 12 taškų.

o maniau, kad be jokių problemų po metų sugrįš į Primerą... Juk sudėtyje toliau liko geri žaidėjai Damia, Goitia, Mechmet Aurelio, Sergio GArcia, Nacho, Dani, Pavone...
Citavimas
0
zebediejus Rašė:

Juk sudėtyje toliau liko geri žaidėjai Damia, Goitia, Mechmet Aurelio, Sergio GArcia, Nacho, Dani, Pavone...


Dar per sausio pirkimų langą klubas planuoja puolimui pasikviesti Jonathaną Perreirą arba Everthoną, taip pat įsigyti centrinį gynėją ir vidurio aikštės saugą.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Hmm.. 🙄 išties įdomus posūkis tiek klubo tiek pačio Juande karjeroje. Ramos, kaip Jurgis teisingai pastebėjo, sugebėjo iš Betis atsidurti didžiausių rivalų pusėje, būtų pažemintas buvusių savo gerbėjų ir dabar vėl ten pat grįžti..įdomu. Kita vertus ir klubas turi ką įrodyti ir pats treneris juolabiau. Po įspudingų žygių su Sevilla, vėliau sekė visiškas fiasko Anglijoje..tada neprastas pasirodymas Real'e ir vėl fiasko Rusijoje. Aišku viena, kad Juande geras tik Pirėnuose. Reiks pasekti Betis padėtį, nes visvien tikiu, kad turėtų jau šį sezoną grįžti į Primerą ir galėsim visi toliau stebėtis Sevilijos derbiu 😉 mažu vėl buteliai skraidys..tik daba jau iš kitų tribūnų 😂

p.s. ZBD nepaminėjai Emana, kuris bet kuriai Laliga komandai būtų nemenka paspirtis 😉

embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Na Sevillos fanai vis tiek nekenčia Juandės, tai skaitau gerą žingsnį padarė 😁
Citavimas
0
El pais rašo, kad nutrūko derybos tarp Juandės ir Betiso. Problema - pinigai. Pasirodo Jaundė užsiprašė per didelios algos. Nenuostabu, kai Spursuose, Reale ir Cska esi įpratęs gauti gerą algą, kuklus Betisas vargu ar gali numalšinti Juandės alkį.
Citavimas
0
Betisas kuklus klubas? 🙄
Tada Ispanijoj yra 2 nekuklūs - Real ir Barca. Visi kiti kuklūs 😉
embeded-image
Citavimas
0
Regimantas Rašė:

Betisas kuklus klubas? 🙄
Tada Ispanijoj yra 2 nekuklūs - Real ir Barca. Visi kiti kuklūs 😉Turiu omenyje dabartine situaciją, kada sėdi segundoje ir atrodo šiemet iš jos nepakils. Todėl prisivilioti gerų žaidėjų, mokėti geras algas, vargu ar dabartinėje situacijoje Betisas tai gali. O aplamai žiūrint, Betis klubas turi tvirtas pozicijas ispanijos futbole ir yra vienas geresnių.
Citavimas
0
OK, supratau 😉
embeded-image
Citavimas
0
Nelabai domėjausi Bečio reikalais, bet reikalas su treneriu Juande Ramosu kažkaip atrodo negražiai. 😠 Po triuškinamo pralaimėjimo Numanciai klubo prezidentas Lopera atvirai pasako, kad nepasitiki treneriu Tapia ir jau beveik susitarė su Juande Ramosu.

Kai derybos nepavyko, pasakė, kad vis dar nepasitiki Tapia, bet kadangi dabar nėra naujo trenerio, tai paliks Tapią.

Kai treneris traktuojamas kaip šiūkšlė, tai koks gali būti žaidėjų požiūris į trenerį, kokia komandinė dvasia ar kokie rezultatai?

embeded-image
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Lopera yra Lopera 🙄
Davė nemažai klubui, bet pridirbo dar daugiau.
embeded-image
Citavimas
0
"Betis" treneriu tapo Victoras Fernandezas, kuris vadovavo "verdiblancos" komandai 2002-04 metais. Ispanas vadovaus klubui iki sezono pabaigos.
embeded-image
Citavimas
0
NAUJAS KLUBO PREZIDENTAS JAIME RODRIGUEZAS SACRISTANAS

Šią savaitę į Bečio klubą atėjo permainos. Klubo administracija priėmė klubo prezidento Jose Leono Gomezo atsitatydinimą ir naujuoju klubo prezidentu paskyrė Jaimę Rodriguezą Sacristaną. 46 metų buvęs advokatas Sacristanas pažadėjo visišką paramą klubo žaidėjams, futbolo bazės statybos užbaigimą ir pabaigimą visų Loperos teisminių ginčų.

Taip pat, buvo nuspręsta pakeisti Ruiz De Loperos stadiono pavadinimą. Naują pavadinimą turėtų išrinkti gerbėjai ir jis bus paskelbtas per artimiausias varžybas. Populiariausi pavadinimai yra Benito Vilamarino (anksčiau vadinosi) arba Heliopolio (rajonas, kuriame stovi stadionas) stadionas .

embeded-image

Ilgametis klubo prezidentas ir savininkas (54 proc akcijų) Manuelis Ruizas de Lopera (1996-2006) 2006 metais buvo priverstas palikti prezidento postą dėl kaltinimų financinėmis machinacijomis statybų versle ir tvarkant klubo buhalteriją. Šių metų vasarą prieš prasidedant teismo procesui, Lopera tik už 16 milijonų eurų pardavė savo akcijas įmonei Bitton sport, kurios savininkas Luisas Oliveris jau vos neprivedė prie bankroto Xerezo ir Cartagenos klubų. Teisėjas Alaya, įtardamas kląstą, užšaldė sandorį ir akcijas pavedė laikinai administruoti buvusiam futbolininkui Rafealiui Gordillui. Betis padavė apeliaciją.
Vis tik Oliveris nusipirko kitų akcininkų akcijas ir net neturėdamas daugumos akcijų imasi valdyti klubą.

Jaimė Rodriguezas Sacristanas yra Loperos ir Oliverio draugas.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Betis susigrąžino senąjį stadiono pavadinimą "Benito Villamarin".

Tvirtai Adelante lygoje pirmaujantis Sevilijos klubas po 10 turų yra surinkęs 25 taškus ir keturiais lenkia antroje vietoje esančią Celta, su kuriais žais sekančiame ture (sekmadienį 13-00). Paskutiniai rezultatai 3-0 prieš Salamanką ir 4-0 prieš Rayo Valecano nuteikia optimistiškai.

Klubui po truputį pavyksta išsivaduoti iš buvusio klubo prezidento Ruizo de Loperos įtakos. Buvusio prezidento akcijas administruojantis atstovas Rafealis Gordillas nusprendė tapti klubo prezidentu po gruodžio 13 dieną įvyksiančio akcininkų susirinkimo. Neseniai Ruizo de Loperos stadionui buvo sugrąžintas senasis stadiono "Benito Villamarino" pavadinimas.

Benitas Villamarinas buvo pats įžymiausias klubo prezidentas. Jo vadovavimo (1955-65) klubui metu Betis sugrįžo į elitinį divisioną (195😎 ir 1964 metais užėmė trečią vietą Primeroje. Jisai 1961 metais perstatė Heliopolio stadioną ir atnaujino sporto bazę kas padarė labai didelę įtaką klubo vystymuisi. 1965 dėl vėžio ligos prezidentas atsistatydino, o 1966 numirė. Po metų klubas vėl iškrito į žemesnę lygą, o į primerą divisioną sugrįžo tik 1974-75 sezone.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0