Real Betis Balompie

Atsakyti Sekti temą
"Betis" pratęs sutartį su Pepe Mel, kuris komandai vadovauja nuo vasaros pradžios, dar metams, jei klubas pateks į Primerą. Šiuo metu klubas žengia pirmoje vietoje.
Citavimas
0
"Betis" vėl pakeitė prezidentą ir juo tapo legendinis "Real" ir "Betis" žaidėjas Rafael Gordillo.
embeded-image
Naujas prezidentas patvirtino, kad klubas gali netekti 6 taškų, jei per mėnesį nesumokės 1.5 milijonų eurų kompensacijos "PSV" už Robertą de Pinho.
Citavimas
0
Emana dėl traumos nežais 5 savaites, Chechu Dorado praleis 2 savaites. Abu žaidėjai traumas gavo per rungtynes prieš "Getafe".
Citavimas
0
Vadimas Rašė:

Emana dėl traumos nežais 5 savaites, Chechu Dorado praleis 2 savaites. Abu žaidėjai traumas gavo per rungtynes prieš "Getafe".Nu ką tik lengviau bus, Emana pagrindinis variklis jų atakoje, truputį gaila bet ai..
embeded-image
Citavimas
0
"Betis" vasarą turės naują prezidentą, nes dabartinis prezidentas Rafael Gordillo pareiškė, kad klubą paliks vasarą.
embeded-image
Citavimas
0
Emana gavo 5 įspėjimą ir turės praleisti rungtynes prieš "Barcelona B". Jonathan Pereira praleido rungtynes dėl diskvalifikacijos ir galės žaisti prieš katalonus. Portugalas Miguel Lopes ir Momo greičiausiai galės jau pasirodyti aikštėje po traumų.
Citavimas
0
"Betis" rimtai nusitaikė į du žaidėjus: 30 metų saugą iš "Real Sociedad" Diego Rivasą ir 26 metų "Espanyol" gynėją Javierą Chicą. Abu žaidėjai į klubą ateitų kaip laisvi agentai.
Citavimas
0
embeded-image
Treneris Pepe Mel pasirašė naują 3 metų sutartį.
Citavimas
0
Jorge Molina - miss of the season 😂 😟
embeded-image
Citavimas
0
Juokas juokais bet jei šiandien Betis laimi prieš Zaragosa tai tampa Primeros lyderiu. 😂
Citavimas
0
Nu va Betis pirmi, tiesa sugebėjo prisidaryt sau nemalonumų su Zaragoza, Casto gavo raudoną 70 minutę, ir išėjęs Goitia sugebėjo prasileist 77 ir 79 minutėm. Bet iki galo atsilaikė šiaip ne taip, ir laimėjo 4:3.
Citavimas
0
Grįžo to do some damage 😉 😁
embeded-image
Citavimas
0
Po 4 iš eilės pergalių "Betis" patyrė jau 2 pralaimėjimą iš eilės. Šį savaitgalį pralaimėta namie po Juanlu įvarčio "Levante" klubui.
Citavimas
0
"Betis" pademonstravo charakterį ir išplėšė pergalę prieš "Valencia" per pridėtą laiką. Abu įvarčius 91 ir 94 minutėmis įmušė Ruben Castro. Pirmą rungtynių įvartį taip pat įmušė "Betis" žaidėjas - Dorado į savo vartus.
Citavimas
0
Šį vakarą Sevilijos derbis

embeded-image

Miesto Derbiai yra neeilinis įvykis kiekvienam miestui, bet turbūt nėra tokio miesto kaip Sevilija, kur derbio lauktų visas miestas. Ši pertrauka truko tris metus, kai Betis žaidė antrame divizione. Vilamarino stadione žaliai balti lauks Sevillos klubo, kurio negali pakęsti, bet be kurio negalėtų gyventi. Šios rungtynės turėjo vykti dar rugpjūčio mėnesį, bet dėl streiko jos bus žaidžiamos tik šį vakarą. embeded-image
Daug kas pasikeitė nuo vasaros. Tik į lyga sugrįžęs Betis jau yra prisitaikęs prie naujos aplinkos ir po neblogai sužaistų rungtynių prieš Barceloną yra pasirengęs nugalėti savo miesto varžovus. Tikimasi, Betis naudos taktiką 4-4-2 su Juanma ir Jeffersonu Monteru kraštuose bei Rubenu Castro ir Santu Cruzu puolime. Yra abejonių, kas pakeis suspenduotą gynėją Marių. Atrodo, kad šalia Dorado rungtyniaus Canas.

Sevillos treneris, gaunantis vis daugiau kritikos stengsis reabilituotis svarbiose rungtynėse. Tik tai padaryti nebus lengva, nes yra sankcionuotas Kanoute ir traumuotas Manu. Aikštėje pasirodys Sevillos slaptas ginklas Lunas, rungtyniausiantis dešiniame krašte priešais Fernandą Navarrą.

http://www.youtube.com/watch?v=TbD20HeLsuo&feature=related
Pagaliau miestas Ispanijos pietuose pasidalins į žalią ir raudoną spalvas. Čia derbis yra renginys kuriame dalyvauja visas miestas.
Siempre Depor
embeded-image
Citavimas
0
Laukia smagus vakaras. Susitikimą transliuos sport1.
Citavimas
0
Atrodo, kad SPORT1 LA LYGOS daugiau neberodys www.sport1.lt
Citavimas
0
😉 Mldc, turbūt nebeįperka Budraičio chebra La Ligos, galės po kiek laiko išvis susipakuot šmutkes 😁
Citavimas
0
Nieko čia mldc...Kad ir kaip nemėgstu Budraičio & Co, bet smagu būdavo pažiūrėt La Liga. 🙄
Citavimas
0
Nu pirmadienio rungtynės Villareal - Sporting tai savo vietoj 🙄
Citavimas
0