A.S. Livorno

Atsakyti Sekti temą
APOLINARASS Rašė:

youtube.com/watch?v=Mq118I668M8

🙄 Geras tas ju kapitonas

😄 😄 😄 😄
Citavimas
0
APOLINARASS Rašė:

youtube.com/watch?v=Mq118I668M8

🙄 Geras tas ju kapitonas


Tiesiog keista is klubo issisaipo... Kuribingas futbolininkas 😁
Citavimas
0
Del to i Loko ir pabego 😂 Siaip tai neisivaizduoju, kaip zaidejas musantis ~20 ivarciu Serie A kasmet, sutinka pereit i Rusyna 😐
embeded-image
Citavimas
0
Paul Rašė:

Del to i Loko ir pabego 😂 Siaip tai neisivaizduoju, kaip zaidejas musantis ~20 ivarciu Serie A kasmet, sutinka pereit i Rusyna 😐


pinigai 😁
Citavimas
0

"Livorno" klubas bus parduotas?

"Livorno" klubo prezidentas Aldo Spinelli yra pasiruošęs parduoti ekipą, kuri kovoja dėl išlikimo Serie A.

Spinelli tapo "Livorno" prezidentu 1999-ais metais ir padėjo komandai iš Serie C pakilti į Serie A bei 2005-2006 metų sezone iškovoti kelialapį į UEFA taurę.

Visgi, Aldo Spinelli labiausiai žinomas dėl savo demonstruojamo audringo charakterio, kuris pasireiškė nuolatine kritika ir ginčijimusi su buvusiu klubo talismanu Cristiano Lucarelli bei ekipai vadovaujančiais strategais.

Verta paminėti, kad nuolatinė Spinelli kritika 2005-2006 metų sezone privertė savo noru pasitraukti tuometinį "Livorno" trenerį, kuris dabar vadovauja Italijos nacionalinei rinktinei, Roberto Donadoni.

Dabar atrodo, jog 68-erių metų temperamentingasis klubo prezidentas yra pasiruošęs pasitraukti iš futbolo pasaulio, ir kaip praneša žiniasklaida, sutiktų parduoti "Livorno" už beveik trisdešimt milijonų eurų.

Prezidentas bus itin suinteresuotas, kad jo komanda išvengtų iškritimo į Serie B, nes jeigu taip įvyktų, tuomet klubo vertė gali sumažėti perpus.

embeded-image
Citavimas
0
Danilečiaus klubas Livorno šiandien šventė pergalę prieš lietuvio buvusią ekipą, Grosseto, rezultatu 4:1. Danilevičius nugalėtojų gretose pelnė 2 įvarčius. Verta paminėti, kad teisėjas Grosseto ekipai šiose varžybose parodė, net 4 raudonas korteles 😂
embeded-image
Citavimas
0
Danilevičiaus ir kitus rungtynių tarp Livorno ir Grosseto įvarčius galima pamatyti čia
Citavimas
0
Pirmos rungtynės su Brescia išvykoje sužaistos 2-2.
Livorno šansai žaisti Seria A išaugo.
Danilevičius 37 minutę užsidirbo geltoną

įvarčiai:
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/2732030/
Citavimas
0
Livorno - Brescia 3 - 0
įvarčiai
50' Tavano (Livorno)
60' Diamanti (Livorno)
74' Bergvold (Livorno)

Taigi Torino, Rigina ir Lecce keičia Parma, Livorno ir Bari.
Citavimas
0
Kas cia vyksta?
Citavimas
0
O kaip manot,ar Danilevičius liks komandoj,Livorno pakilus į Serie A? Ir kaip su jo kontraktu? Nesibaigė dar?
Citavimas
0
Bet kokios progos vakar Danilevičius neišnaudojo 😠 😟
Citavimas
0
OFICIALU: „Livorno“ pasipildė dviem gynėjais

„Livorno“ klubas praneša, kad iš „Genoa“ klubo iki sezono pabaigos pasiskolino gynėją Andrea Esposito, o iš „Varese“ ekipos prisiviliojo Alessandro Bernadini.

Abu šie futbolininkai vakar jau dalyvavo komandos treniruotėj ir bus pasiruošę debiutuoti naujame klube savaitgalio rungtynėse su „Napoli“.

Esposito buvo nepatenkintas savo vaidmeniu „Genoa“ ekipoje ir tai pareiškė viešai. Klubas jį puikiau suprato ir leido ieškotis naujos komandos kuriai galėtų būti paskolintas.

Oficiali „Livorno“ svetainė skelbia: „AS Livorno Calcio“ papildė du gynėjai, tai Alessandro Bernadini ir pagal nuomos sutartį atvykęs Andrea Esposito. Abu žaidėjai jau treniruojasi su komandos draugais ir debiutuos savaitgalį.“

Priminsime, kad po 20-ojo turo „Livorno“ ekipa, kurioje rungtyniauja Tomas Danilevičius, Italijos čempionate užima 14-ąją vietą.
Citavimas
0