[Juventus] Transferų naujienos ir gandai

Atsakyti Sekti temą
fukanoshi Rašė:

:up: nuo ko Juvei tenka apie 5.5–8.2 m.

Buvo kalbų, kad neva visas pelnas, kurį Juventus gauna iš marškinėlių, parduotų jos oficialioje parduovėje (žinoma ir online) eina Juvei. Bet čia man bullshit kažkoks, nes koks tada tikslas Adidas tuos marškinėlius gamint?
Vadovaudamasis vien verslo logika esu įsitikinęs, jog tai yra bullshit. Lyg ir yra visuotinai priimta, jog klubas gauna 10-15%.
Citavimas
0
Kaip yra nežinau, bet kad gamint Ronaldo maikes apsimoke net ir sumokėt
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Phect Rašė:

Buvo kalbų, kad neva visas pelnas, kurį Juventus gauna iš marškinėlių, parduotų jos oficialioje parduovėje (žinoma ir online) eina Juvei. Bet čia man bullshit kažkoks, nes koks tada tikslas Adidas tuos marškinėlius gamint?
Vadovaudamasis vien verslo logika esu įsitikinęs, jog tai yra bullshit. Lyg ir yra visuotinai priimta, jog klubas gauna 10-15%.

Juve pries sezona atsisake ~6mln/ metus, kas butu ~25% visos gaunamos sumos is Adidas. Reikia manyt, kad panasiu procentu savo dali pasikele nuo pardavimu. O gal ir didesniu, kas ten zn db
embeded-image
Citavimas
0
Pintu Rašė:

Juve pries sezona atsisake ~6mln/ metus, kas butu ~25% visos gaunamos sumos is Adidas. Reikia manyt, kad panasiu procentu savo dali pasikele nuo pardavimu. O gal ir didesniu, kas ten zn db

Čia jau įdomiau. Bet nesitransformuoja taip tiesiogiai procentai, nes kitmakeriui tas neapsimokėtų. Kai United pasirašė tą garsųjį kontraktą su Adidas, buvo paskaičiuotos prognozės, kad per kontrakto galiojimo laikotarpį iš marškinėlių Adidas turėtų uždirbti beveik 2x tiek, kiek sumokės United (750m vs. 1.4 bn).
Citavimas
0
Phect Rašė:

Standartinė praktika yra pasirašinėti sutartis, pagal kurias klubas gauna fiksuotas metines sumas su galimais priedais bei grašius iš pardavimų, kaip kad rašei apie MU.
Juvės sutartis su Adidas yra netradicinė. Dar prieš pora metų Calcio e Finanza rašė apie pakeistas sutarties sąlygas, pagal kurias Juvė atsisakė €6m per metus, kad visiškai perimtų pardavimus ir jų valdymą savo interneto JuveStore bei 4 parduotuvėse Italijoje. Klubas iš savo kišenės padenga tų parduotuvių išlaikymą bei visas išlaidas (nuo marškinėlių pirkimo iš Adidas iki pristatymo į namus). Tuo pačiu, pagal naują sutartį, sumažėjo procentas iš tiesioginių pardavimų per Adidas tinklą. Spėčiau, kad grynas pelnas iš Juvės valdomų parduotuvių yra apie 40%, bet reikės sulaukti finansinės ataskaitos.

Tuo metu, kai buvo pasirašinėjima sutartis, Juvės pardavimai pagal įvarius šaltinius svyravo apie 1,5m marškinėlių per metus, todėl Adidas nebuvo jokios rizikos keisti sutarties sąlygas.
embeded-image
Citavimas
0
Zebras Rašė:

Standartinė praktika yra pasirašinėti sutartis, pagal kurias klubas gauna fiksuotas metines sumas su galimais priedais bei grašius iš pardavimų, kaip kad rašei apie MU.
Juvės sutartis su Adidas yra netradicinė. Dar prieš pora metų Calcio e Finanza rašė apie pakeistas sutarties sąlygas, pagal kurias Juvė atsisakė €6m per metus, kad visiškai perimtų pardavimus ir jų valdymą savo interneto JuveStore bei 4 parduotuvėse Italijoje. Klubas iš savo kišenės padenga tų parduotuvių išlaikymą bei visas išlaidas (nuo marškinėlių pirkimo iš Adidas iki pristatymo į namus). Tuo pačiu, pagal naują sutartį, sumažėjo procentas iš tiesioginių pardavimų per Adidas tinklą. Spėčiau, kad grynas pelnas iš Juvės valdovomų parduotuvių yra apie 40%, bet reikės sulaukti finansinės ataskaitos.

Tuo metu, kai buvo pasirašinėjima sutartis, Juvės pardavimai pagal įvarius šaltinius svyravo apie 1,5m marškinėlių per metus, todėl Adidas nebuvo jokios rizikos keisti sutarties sąlygas.

Informatyvu, ačiū! Fair dinkum deal Juvei iš komercinės pusės tada čia.
Citavimas
0
Higuain ir Caldara uz Bonucci i Milan, panasu jau tik valandu klausimas cia. Higuain vienam sezonui ant nuomos, poto pirkt tures ji Milanas, nu cia labiau paaiskint tuos finansinius reikalus, italu futbolo zinovai galetu
Citavimas
0
Bonucci gaunasi kaip koks kavaliauskas i zalgiri 😄 uz juves geruma jo neparduoti i uzsieni del gydomo sunaus paskui dziaugsmingai ivarti svente... Bet gal susiprato
Citavimas
0