M. Wasilewski po šiurkščios pražangos lūžo koja

Vakarykščios 'entuziastingos' Belgijos pirmenybių rungtynės tarp vietos "Anderlecht" ir "Standard Liege", kurios baigėsi rezultatu 1-1, bus dar ilgai prisimenamos. Tik vargu ar tie prisiminimai bus teigiami.

29 metų "Anderlecht" dešiniojo krašto gynėjui Marcin Wasilewski lūžo koja po siaubingos "Standard Liege" ekipos 20 metų saugo Axel Witsel pražangos.

25 pirmojo kėlinio minutę Belgijos nacionalinei rinktinei atstovaujančiam Witsel iškart buvo parodyta raudona kortelė, tačiau kažin, ar nuo to Wasilewski pasijuto geriau.

Lenkui konstatuotas dvigubas kojos lūžis dėl kurio jis praleis visą sezoną, o Belgijos spauda abejoja, ar gynėjas išvis daugiau galės žaisti futbolą.

Už Lenkijos rinktinę Marcin Wasilewski iš viso yra sužaidęs 38 rungtynes bei pelnęs vieną įvartį.

Tuo tarpu už "Anderlecht" gynėjas iki šiol sužaidė 92 mačus ir pasižymėjo 15 kartų pasiųsdamas kamuolį į vartus.

Minėtojo Belgijos klubo gretose Wasilewski rungtyniauja nuo 2007 metų sausio mėnesio, kuomet "Anderlecht" už 800 tūkst. eurų futbolininką įsigijo iš Poznanės "Lech" ekipos.


Vaizdinę medžiagą primygtinai rekomenduojama žiūrėti tik stiprių nervų asmenims:

http://www.youtube.com/watch?v=hSaRmAuQ ... r_embedded
Citavimas
0
Netycia per youtube sugalvojau pazet anksciau 😐 ziauru 😠
Citavimas
0
Tą jo koja ,tai išvis kaip be kaulo atrodo, žiauru būtų jeigu tektų karjerą pabaigt.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Pats bukiausias pasaulio zaidejas Axelis Witselas, kurio darba galima paziureti siek tiek auksciau, vel bando traumuoti lenkus.

http://www.youtube.com/watch?v=mF3m7819V0s

Susikta slykstyne, nutaiso dar savo apgailetina mordafeisa lyg nieko nebutu buve.
Citavimas
0
Nu tai kad čia lenkas pats suvėlavo, o ne Witselis.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Mano nuomone paprasta žaidybinė situacija. 😁
embeded-image
Bayern in my heart forever!
Citavimas
0
Nu aisku suzaista labai grubiai, bet kamuoli tai ismuse ir savo darba padare be prazangos. o korta tai uz grubu zaidima, ne prazanga
Citavimas
0
Belgijoje labai idomi sistema. Dalyvauja 16 komandu, visi su visais suzaidzia po du kartus, po atisikabina sesios komandos ir kovoja del cempionu titulo. Atrodytu viskas lyg ir normaliai, nes ir Skotijoje tokia pati sistema, tik yra vienas bet.
O tas bet, tai komandoms anuliuojami visi taskai iskovoti pries 7-16 komandas ir lieka tik tarpusavio 6 komandu taskai.
Taigi siemet idomi situacija buvo. Standard Liege tik paskutinese rungtynese isoko i nuvaziuojanti traukini surinkusi 49 taskus. Kai tuo tarpu Anderlecht buvo pirmi su 65 taskais. Sudejus tik tarpusavio 6 komandu taskus gavosi taip, kad Standardas turejo 25 taskus, o Anderlechtas 33 taskus.
Dabar liko vienas turas, visi zaide tarpusavyje po du kartus ir situacija tokia, kad Anderlechtas turi 44 taskus, o Standardas 50 ir paskutiniame ture kovos del cempionu titulo su Genku, kurie turi tiek pat tasku. Va kaip viskas gali greitai pasikeisti.
embeded-image
Citavimas
0