Stadionai Lietuvoje

Atsakyti Sekti temą
psich0 Rašė:

idomu kada Kaune pastatys normalu stadiona 🙄 jauciu kol nepastatys krepsinio tos arenos tai apie futbolo stadiona net minciu negali kilt... 😠Ech.... Pažiūrėk jau kiek laiko tą areną kalbomis stato... tai apie stadioną nėra ką kalbėti 😔
Citavimas
0
psich0 Rašė:

idomu kada Kaune pastatys normalu stadiona 🙄 jauciu kol nepastatys krepsinio tos arenos tai apie futbolo stadiona net minciu negali kilt... 😠saip man patiktu jei nemuno sala taptu - sporto sala, krc Stadionas, teniso kortai, kases arena ir pan. bet saip tegu arena pastato, o po kokio 50 metu ir stadiona pastatys, saip tai Vilniuj, kaip rinktine zaide su serbais, belgais tai stadionas buvo pustustis, Kaune tikrai daugiau zmoniu ateitu futbolo paziureti, bet yra isminciu kurie i rungtynes bilieto kaina padaro min. 100lt.

isvis Kaune niekas net nekalbes apie stadiona, nes nori statyti vilniuje Tukstanmecio stadiona, zinant futbolo padeti tai kito stadiono Lietuvoje ir nereikes, jeigu kases arenos bus nuostolingos, tai apie futbolo net nereikia kalbeti.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Bet kai pasiziuri i kitus miestus, tai toks pavydas paima, kad jie turi modernius, naujus, didelius stadionas... o mes.. o mes neturime nieko, turime dziaugtis tuo, ka turime, nes zinome, kad nauji stadionai, jei ir iskils tai tikrai dar negreit. 😂
Citavimas
0
Waska Rašė:

Bet jeigu kad ir pastatytu nauja stadiona Kaune manau butu biski gaila palikti Dariaus ir Gireno stadiona. Taip bus ir su sporto hale...Beabejo, taciau vis delto, nauji stadionai, nuo siu tikrai skirsis daug kuo, ir bus tai tik i gera.
Citavimas
0
Waska Rašė:

Bet jeigu kad ir pastatytu nauja stadiona Kaune manau butu biski gaila palikti Dariaus ir Gireno stadiona. Taip bus ir su sporto hale...Beabejo, taciau vis delto, nauji stadionai, nuo siu tikrai skirsis daug kuo, ir bus tai tik i gera.

Tai aisku, kad tik i gera. 😉 Bet kai pastatys Vilniuje ta tukstantmecio stadio kito stadiono bet kuriame mieste reiks laukti ganetinai ilgai. Gal kai busim diedukai galesim eiti i naujus stadionus 😄

P.S. Po nepriklausomybes atkurimo Lietuvoje dar nepastatytas ne vienas futbolo stadionas 😂

Pastatytas, Vėtros stadionas.. Nors aišku savomis lėšomis, bet vis tiek 😉 o beto šiuo metu statomas naujutėlis 4000tūkst. vietų stadionas Marijampolėje 😉 Viskas su laiku..
Citavimas
0
Waska Rašė:

Nu zinant, kad Marijampoleje renkasi daugiausiai ziurovu visoje Lietuvoje tj manau graziai atrodys naujas, puspilnis stadionas 😂 Galetu Kaune pastatyt nauja. Romanovas galetu is savu lesu ir pastatyti FBK stadiona 😄Romanovas manau kažką darytų jei stadionas būtų perleistas FBK klubui 😉 Anyway tai šiaip dėl lengvosios atletikos čempionato, kuris vyks D&G stadike bus atliekama kažkokia restauracija.. labiau kosmetinė turbūt 😕
Citavimas
0
vilmis Rašė:


Pastatytas, Vėtros stadionas.. Nors aišku savomis lėšomis, bet vis tiek 😉 o beto šiuo metu statomas naujutėlis 4000tūkst. vietų stadionas Marijampolėje 😉 Viskas su laiku..


na nevisai Vėtros pastatytas. jie jau turėjo pagrindus - Lokomotivo stadioną, tad aikštės daryti nereikėjo. perstatė tik tribūnas

Na bet iš esmės viskas nauja 😉
Citavimas
0
Nieks cia nieko nestatys 😄 tik taip visi sako 😄
Citavimas
0
Chelsea 4ever Rašė:

nieks cia nieko nestatys 😄 tik taip visi sako 😄

aik aik? a rimtai? is kur tokios naujienos? 😐
embeded-image
Citavimas
0
Jo, isirauna tokie idomus, per penkias minutes 30 postu ir visi ne daugiau 5 zodziu 😁 😁
Citavimas
0
embeded-image

Nacionalinio stadiono Seskineje maketas
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Ka tik per TV3 maciau, kad biski karas eina del Dariaus ir Gireno rekonstrukcijs Kaune

FBK sefas sako, kad reikia rekonstrukcijos, kitaip

iseisim i provincija

😲
Kauno meras sako, kad stadionas dar nesugriuves 😄 galima ir cia pazaist
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Kad Dariaus ir Girėno stadionas ar ne LKKA ar kam ten priklauso, o ne FBK 🙄
F.Nyčė "Jis man nepatinka." - "Kodėl?" - "Aš iki jo nepriaugau." - Ar bent vienas žmogus kada nors taip atsakė?
Citavimas
0
DARko Rašė:

Kad Dariaus ir Girėno stadionas ar ne LKKA ar kam ten priklauso, o ne FBK 🙄

Miestuoj priklauso, bet ir LKKA ir FBK į jį pretenduoja.

DAr ten viena frazė per žinias nuskambėjo ir FBK direktoriaus. Kažkas panašaus: Komanda Kaunas išliks, tačiau Kaune tokiu atveju nebežais" 😂 ai nusisnekejo jis ten isvis... 😐 tipo bande pagasdint jauciu daugiau nieko... jo... nerealiai skamba FBK KAunas loshtu kokioj Jonavoj ar KEdainiuose... 😂 bet siaip jau tikrai galetu perleist ta D&G stadione FBK ir butu viskas normaliai 😄
embeded-image
Citavimas
0
Tai matyt FBK i Ukmerge varys. ten kaip sykis po A.Breiksto gali likti tik plynas laukas. ir gatve pagrindine (kur nuo Kauno) ka tik baige tvarkyti 😁
Apie futbolą - http://blog.delfi.lt/90min
Citavimas
0

Padėtas pagrindas Nacionalinio stadiono statyboms


2008 vasario 4 dieną iškilmingu kapsulės įkasimu pažymėta oficiali Nacionalinio stadiono statybų pradžia. Numatyta, kad kitų metų birželio 25 d. šiame moderniausiame Baltijos šalyse stadione vyks renginiai, skirti Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimui, taip pat ir Dainų šventės renginiai.

„Džiugu, kad galų gale atnaujinti Nacionalinio stadiono statybos darbai, pradėti prieš dvidešimt metų. Esu įsitikinęs, kad šis statinys taps ne tik Vilniaus, būsimos 2009 Europos kultūros sostinės, bet ir visos Lietuvos sporto bei meno šventove“, – sakė Vilniaus miesto savivaldybės meras Juozas Imbrasas.

Projekte numatyta, kad Nacionalinis stadionas bus universalios paskirties, su dengtomis tribūnomis ir 25 tūkst. sėdimų vietų. Šalia stadiono antrame etape planuojama pastatyti komercinį sporto centrą, kurį sudarys universalios paskirties sporto salė su baseinu, treniruočių centras ir sporto medicinos klinika, viena dengta futbolo ir dvi atviros sporto aikštės, atviri teniso kortai bei atviros krepšinio aikštelės.

Stadiono projekto autorius architektas Algimantas Nasvytis pabrėžė, kad šis stadionas su sporto kompleksu bus šiuolaikiškiausias Baltijos šalyse.

„Nereikia stadiono vertinti pagal vietų skaičių, o reikia žiūrėti į statinio funkcionalumą, įdiegtas naujoves. Tai bus pirmas toks statinys Lietuvoje po Nepriklausomybės atgavimo. Tikime, kad tai bus papildomas impulsas sporto ir meno plėtrai mūsų šalyje“, - pabrėžė A. Nasvytis.

Pasak Vilniaus mero J. Imbraso, šiuo metu Nacionalinis stadionas laukia Vyriausybės numatyto finansavimo iš Privatizavimo fondo.

„Vilniaus miesto savivaldybė daro viską, kad stadionas būtų pastatytas laiku – skyrė projektavimui ir statybų pradžiai reikiamų lėšų iš miesto biudžeto, užtikrino darbų kontrolę. Miestas neturi galimybių vien tik savo lėšomis finansuoti visos Lietuvos žmonėms statomo stadiono. Mes visi – Savivaldybės darbuotojai, sportininkai, menininkai, statybininkai laukiame Vyriausybės sprendimo. Jei iki vasario 10 dienos žadėto finansavimo nebus, Lietuva savo vardo tūkstantmečio čia nešvęs“, – sakė sostinės meras.

lrytas.lt

Citavimas
0
Imbrasui sikna jau svyla, kad ultimatumais pradejo svaistytis 😂
Irish
Citavimas
0

Vilniuje stabdomi Nacionalinio stadiono statybos darbai. Apie tai sostinės savivaldybę pirmadienį informavo generalinis statybų ragovas bendrovė „Veikmė“. Vyriausybei delsiant patvirtini finansavimą, statybininkai iki šiol nesulaukė stadionui numatytų 200 mln. Lt.
„Vyriausybė nevykdo savo nutarimų - suvedžiojo mus kaip jaunamartę, o dabar atsisako prisiimti atsakomybę“, - gavęs statytojų raštą DELFI pareiškė Nacionalinio stadiono statybos koordinavimo grupės vadovas, Vilniaus vicemeras Evaldas Lementauskas.

Jo teigimu, suteikusi stadionui nacionalinio statusą, Vyriausybė jau apsisprendė, kad stadionas bus dotuojamas. Jo statybai numatyta skirti 200 mln. Lt. Toks sprendimas kartu suteikė teisę visoms institucijoms pareikšti savo pageidavimus dėl stadiono patalpų išplanavimo.

„Tikimės, kad ministrų kabinetas supras, koks svarbus yra šis stadionas, ir artimiausiu metu skirs numatytą finansavimą“, - nepraranda vilties E. Lementauskas.

Bendrovės „Veikmė“ teigimu, prieš darbų sustabdymą objekte dirbo 14 subrangovinių organizacijų, 500 darbininkų, 7 bokštiniai kranai.

„Taigi bendrovė yra pasirengusi ir pasiryžusi tęsti objekto statybos darbus. Prašome imtis skubių priemonių objekto statybos finansavimo klausimams išspręsti ir apmokėti esamą įsiskolinimą, kas leistų atnaujinti darbų vykdymą“, - rašte savivaldybei teigia „Veikmės“ direktorius Eugenijus Zaremba.

Jis atkreipia dėmesį, kad užsitęsus darbų sustabdymui prireiks papildomų išlaidų objekto apsaugai ir įrengimų nuomai.

Premjeras Gediminas Kirkilas, vadovaujantis Strateginio planavimo komitetui, praėjusią savaitę pareiškė, kad visos statybų bendrovės gąsdina tuo pačiu: kad nespės baigti statybų, tačiau visos jos darbus baigia laiku. Esą nieko tokio, jeigu Nacionaliniam stadionui finansavimas bus numatytas keliomis savaitėmis vėliau.

Kartu G.Kirkilas užtikrino, kad pinigai statybai bus skirti. Šiuo metu rezerve palikti žadėti 200 mln. litų, tačiau ar savivaldybei atiteks visa suma, priklausys nuo komiteto narių patiklumo. Šiems nerimą kelia statybų kaina, nes ji gali būti išpūsta.

Manoma, kad Nacionalinio stadiono statybos iš viso kainuos 370 mln. litų. Vilniaus savivaldybė jau yra skyrusi 16 mln. litų. Likusias lėšas ketinama pritraukti iš privačių investuotojų
http://www.delfi.lt/news/economy/reales ... d=15932352😡
Gyvenimas pasisekė, jeigu konjakas, kurį geri, yra senesnis už moterį, su kuria miegi
Citavimas
0
Tas stadionas ir man "giliai..."
embeded-image
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
mataz Rašė:

Kokiam stadione žaidžia Vilniaus „Geležinis Vilkas“ ?


Ruklos 😂
Citavimas
0