[LFC] 2017/18 Čempionų lyga

Atsakyti Sekti temą
Hoffenheimas. Gavom realiai stipriausią galimą varžovą (IMO Hoffenheim > Nice). Pirmos išvykoje.
Citavimas
0
Tokį visai neblogą Arnoldas paleido.
Citavimas
0
Kloppas i vienus vartus gavo pirmo kelinio saskiu deliojimo partija, bet Arnoldas, bei itin menkas Hoffenheimo zaideju(daugiausiai lieciant atakuojancius zaidejus) tarpusavio supratimas, daro rezultata toki koks jis yra, o jis yra 0-1 Liverpool naudai. Vat tak.

Liverpoolio saugu trio tai toks vaizdas jog uz rankuciu susikibe laksto bandydami pagauti viena Demirbay.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Milner like a boss 😄
Citavimas
0
Individualus meistriskumas laimejo sia serija.
I’ve been a bluenose all my life and always will be. I’m a very proud and privileged man to be able to say that.
Citavimas
0
Grobari_M.W. Rašė:

Individualus meistriskumas laimejo sia serija.

Su tiek progų, kiek šiandien turėjo Hoffenheim'as tai čia toli gražu niekas neaišku. Labai lengvai galėjo baigtis ir kokie 3:1 vokiečių naudai. Panašaus balagano galima tikėtis ir Anfield'e.
'In my time at Anfield we always said we had the best two teams on Merseyside - Liverpool and Liverpool reserves.' Bill Shankly
Citavimas
0
Per paskutines 15 min. vėl neatsispyrėt pagundai dėt vaizdų 😁
Torture never stops
Citavimas
0
Stačiau kad vokiečiai išlygins po standarto, beveik pataikiau. gynyba tai apverktina.
Citavimas
0
Migolet atitaise savo nesamones, kurias padare pirmam epl ture. Arnold manau jau isstume cline is starto. Noreciau centre milnerio nuo pat pradziu ir verkiant reikia cb kulturisto, nes kamerunietis silpnokas fiziskai. Dar kas cia taip ant greituju- salah reikia per artimiausia savaite ismokyt pasa atlikt, o ne vien tik kalt i vartus. Puolimas - viskas tvarkoj. O del gynybos - ji tik bailiam...viliuosi...YNWA!
Citavimas
0
Vienintelis geras dalykas šiandien - rezultatas. O toliau... 😕
Citavimas
0
Kaip Grobari ir minėjo - be Coutinho ir Lallanos centre toks graudus vaizdas, kad dėve dėve...
Citavimas
0
GG WP. Hoffenheimas labai šūdinai gynyboj dirba, tiek Firmino, tiek Mane nedengiami ką nori veikia.

Edit: kaip penktokus. Liverpoolio puikios atakos net neišeina pagirti, kai Hoffenheimas tokie slabni.
Citavimas
0
Baisiai arogantiškas Naggelsmanas atvažiavo, tai žiauriai smagu į tą jo persikreipusią mordą žiūrėt 😜
Citavimas
0
Rezultatas geras po pirmo kel., jei butume islaike 3-0, tada klopas galetu pataupyt arsenalui batareikas 3ju pagrindo. Dabar manau dar teks palakstyt 20 min. jei viskas bus pagal plana. Apibendrinant 1 kel trys dalykai bent jau man esminiai - pirmas Mane kulnas, antras Mane kulnas ir 38.20 min. Matipas issivale nuo Gnabri atakos kairiuoju krastu, jei butu buve 3-2 dar kazi kaip su emocijom...ir dar - super uzsivedimas. Mane siandien ir aikstes ir tribunu karalius.
Citavimas
0
Nuskilo 😉
Citavimas
0
theKOP Rašė:

Nuskilo 😉

Ne tas žodis. 😄

Galėsit bandyt Sevillai revanšuotis už EL finalą.
Citavimas
0
Toks tas nuskilo. Žinant tą faktą, kaip EPL sekasi tvarkytis su sąlyginai silpnesniais klubais, tai ir čia gali būti įvairių fejerverkų. Neskubėčiau džiaugtis šia grupe, nes vyrai jau dabar gali pradėt mąstyti apie kitą etapą, nes ant popieriaus viskas gražiai atrodo, bet būtent tai ir gali pakišti koją.
'In my time at Anfield we always said we had the best two teams on Merseyside - Liverpool and Liverpool reserves.' Bill Shankly
Citavimas
0
Nepyk Rašė:

Toks tas nuskilo. Žinant tą faktą, kaip EPL sekasi tvarkytis su sąlyginai silpnesniais klubais, tai ir čia gali būti įvairių fejerverkų. Neskubėčiau džiaugtis šia grupe, nes vyrai jau dabar gali pradėt mąstyti apie kitą etapą, nes ant popieriaus viskas gražiai atrodo, bet būtent tai ir gali pakišti koją.

Kitą kartą siūlau tiesiog naudoti forumo shortcut'ą su "žolė apvali". Nereikės tiek skaitytojų varginti pilstant iš tuščio į kiaurą.
embeded-image
Citavimas
0
Clyne'o tikrai ner paraiskoj? kodel? 🙄
Citavimas
0
Ezzy Rašė:

Clyne'o tikrai ner paraiskoj? kodel? 🙄

Trauma. Ir atrodo, kad rimta, jog į sąrašą neįtraukė. Bet jokios info daugiau 😕
Citavimas
0