[LFC] 2017/18 Čempionų lyga

Atsakyti Sekti temą
Nu ir vistiek kazkaip sugebejom pora atgal gaut..

Dabar svarbu nepadaryt barcos ir finalas musu! 😂

Ka su saugais daryt, tai Kloppui reiks gerai smegeneles pasukt nes dar 1 trauma ir prasides burtai..
Citavimas
0
Beje, vakar Liverpulyje dėl muštynių buvo sulaikyti 9 Romos fanai. Su diržo sagtimis ir peiliais prasinešinėjo. Vienas LFC fanas subadytas šalia Anfieldo, guli reanimacijoj, kritinėje padėtyje. 🙄

Prieš porą mėnesių Gringo teko sudalyvaut su pora pagyvenusių britų, dėl futbolo nemažai pasaulio išmaišiusių. Pasakojo, kad jaunystėje dar į Italiją dėl azarto važinėjo, bet dabar jau žmonos nebeišleidžia. Nebeišleidžia, nes po paskutinio karto Neapolyje vienas iš kompanijos su peiliais supjaustytom kojom grįžo. 😎
Citavimas
0
Phect Rašė:

Beje, vakar Liverpulyje dėl muštynių buvo sulaikyti 9 Romos fanai. Su diržo sagtimis ir peiliais prasinešinėjo. Vienas LFC fanas subadytas šalia Anfieldo, guli reanimacijoj, kritinėje padėtyje. 🙄

Prieš porą mėnesių Gringo teko sudalyvaut su pora pagyvenusių britų, dėl futbolo nemažai pasaulio išmaišiusių. Pasakojo, kad jaunystėje dar į Italiją dėl azarto važinėjo, bet dabar jau žmonos nebeišleidžia. Nebeišleidžia, nes po paskutinio karto Neapolyje vienas iš kompanijos su peiliais supjaustytom kojom grįžo. 😎

Liverpoolis ir Italu futbolas turi senu saskaitu, tai kazkaip nestebina tokios naujienos... Neteisinu as tu peiliais ginkluotu asmenu, bet ju pykti suprantu. Tiesiog negyja tokios zaizdos greit
embeded-image
Citavimas
0
Pintu Rašė:

Liverpoolis ir Italu futbolas turi senu saskaitu, tai kazkaip nestebina tokios naujienos... Neteisinu as tu peiliais ginkluotu asmenu, bet ju pykti suprantu. Tiesiog negyja tokios zaizdos greit

Jasna.

https://twitter.com/LADYINRED270/status ... 8197022721
Citavimas
0
Biškiuką pagyrų Hendersonui, kurių anas nusipelno. Neeilines rungtynes prieš Romą apturėjo.

[tweet]twitter.com/BTLComps/status/989172140598595584[/tweet]
Citavimas
0
👏 Turint omenyje, kad rungtynių pradžioje reikėjo keisti labai svarbų trejeto žaidėją, tai Liverpool saugai sužaidė puikias rungtynes. Strootman, Nainngolan ir De Rossi ne šuns pypas yra. Tiesa pastarajam turbūt jau negalima būti aikštėje prieš tokio stiliaus komandas.

Vienu metu teko konstatuoti, jog Wijnaldumas yra Black Zizou, atlikta seksova ruletė. O kai Milneris laužydavo Strootmaną tai išvis apimdavo begalinė meškiuko šiluma.
embeded-image
Citavimas
0
Phect Rašė:

Biškiuką pagyrų Hendersonui, kurių anas nusipelno. Neeilines rungtynes prieš Romą apturėjo.

[tweet]twitter.com/BTLComps/status/989172140598595584[/tweet]

Jau pries MC buvo vertas pagyru, bet kai "suvalgomas" Radza - vienas kovingiausiu saugu - ispudinga. Tikekimes Romoj nebus atvirkscias vaizdas.
Citavimas
0
Dar vienas. Nuotraukoje matote gerb. Roberto Pruzzo (kairėje) and Bruno Conti, buvusius Roma žaidėjus, kurie abu žaidė 1984 m. finale prieš LFC. Pruzzo tame mače mušė įvartį, o Conti pramazino penalkę. Penalty shoot-out LFC laimėjo 4-2.

Panašumai tarp Conti ir Conte, regis, ne tik pavardėse 😁

embeded-image
Citavimas
0
Phect Rašė:

Dar vienas. Nuotraukoje matote gerb. Roberto Pruzzo (kairėje) and Bruno Conti, buvusius Roma žaidėjus, kurie abu žaidė 1984 m. finale prieš LFC. Pruzzo tame mače mušė įvartį, o Conti pramazino penalkę. Penalty shoot-out LFC laimėjo 4-2.

Panašumai tarp Conti ir Conte, regis, ne tik pavardėse 😁

embeded-image

Senukam su sanariais problemos ar tik meslungis pirstelius sutrauke? 😁
Citavimas
0
Kai reikia VAR, jo nera.
Citavimas
0
Nežinau, koks vakar buvo rungtynių planas. Bet koks tik ne žaist. Saugai atsitraukę, fullbackai atsitraukę, Mane, Firmino, Salah turėjo 0 supporto. Bet kaip sakė VVD po mačo: „Who cares?“
Citavimas
0
Tai gal blogas VAR visgi geriau nei jokio VAR? 🙄
Citavimas
0
Phect Rašė:

Nežinau, koks vakar buvo rungtynių planas. Bet koks tik ne žaist. Saugai atsitraukę, fullbackai atsitraukę, Mane, Firmino, Salah turėjo 0 supporto. Bet kaip sakė VVD po mačo: „Who cares?“

Aš manau pasirinkta taip buvo dėl nuovargio. Jei būtų žaidę kaip įprasta, po pirmo kėlinio saugai ir fullbackai būtų arti mirties ribos.
Citavimas
0
zaliai_geltonas Rašė:

Aš manau pasirinkta taip buvo dėl nuovargio. Jei būtų žaidę kaip įprasta, po pirmo kėlinio saugai ir fullbackai būtų arti mirties ribos.
Dėl saugų tai ok, bet abu full-back'ai savaitgalį ilsėjosi.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Furis Rašė:

Tai gal blogas VAR visgi geriau nei jokio VAR? 🙄

Nežinau dėl konkretaus atvejo, nes nemačiau ir tingiu ieškot, bet man tai blogas VAR tikrai geriau negu jokio ir nelabai suprantu tą visuotinio verkimo bangą dėl jo.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Ir ypač po to, kai tokias aiškias rankas boxe per dvi dienas padaro ir Marcelo, ir Arnoldas. Linijos teisėjas stovi per 10-15 metrų ir bijo švilpti, nes gi CL pusfinalis, nes gi čia turi galioti kitokios taisyklės.

Geriau sukandus dantis pakentėti metų-dviejų pereinamą VAR tobulinimui skirtą laikotarpį, nes teisėjai vieni jau nebesusitvarko ir nebesusitvarkys. Tie linijos teisėjai šiame pusfinalyje apskritai pasirodė kaip visiška parodija.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Arnoldas tai ir poilsio režimu varė.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Arnoldas savaitgalį atlošė 65min, o buvo pakeistas dėl dead leg.
Citavimas
0
Kokios prognozes siandien? 😁 Nepalaikau nei PSG, nei Liverpool, bet kazkaip manau, kad svieciasi pirmas raudonuju pralaimejimas, manau, kad matysim visai kitoki vaizda nei pirmose rungtynese Anfielde. Speciau, kad PSG ims 3-1.
Citavimas
0
uhaa rašė:

Kokios prognozes siandien? 😁 Nepalaikau nei PSG, nei Liverpool, bet kazkaip manau, kad svieciasi pirmas raudonuju pralaimejimas, manau, kad matysim visai kitoki vaizda nei pirmose rungtynese Anfielde. Speciau, kad PSG ims 3-1.

Beveik, beveik, ne daug truko, jog butum pataikes 😄 kazkaip galvojau, kad kai tapo 2:0, jog gal PSG imus ir daugiau, taciau aisku svarbiausia jiems pergale, geros rugntynes buvo
Citavimas
0