[LFC] Europos taurės

Atsakyti Sekti temą
Daan Rašė:

Suarezas atsilygino už rusų "fanų" padaryta skriaudą Liverpool fanams 👏

Na, bet tokie jau Pietų Amerikos žmonės, karštakraujai.


kiek tempės?
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
ViVa Rašė:


Čia, žinoma, akmuo ir į BR daržą. Praeitą vasarą mažai buvau apie jį žinojęs, ir skeptiškai žiūrėjau , jei neklystų į Wat Wat ir užsienio forumo žmonių komentarus, kad jis geriausias mūsų treneris nuo neatmenamų laikų,Wow, wow stop. Jis yra arogantiskas klounas itikejes savo magiskom galiom, neturintis niekuom pagristi savo patologines arogancijos.

Geriausias jo atikmuo butu David Brent is the Office (todel ji net imta vadinti Brentan Rodgers)

embeded-image
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Turint omeny, kas per paskutinį dešimtmetį treniravo Liverpoolį, tai Rodgersas tikrai yra geriausias treneris nuo "neatmenamų laikų". O šiaip, kam jis patinka, kam nepatinka, bet labai gerai yra tai, kad jis puikiai žino kaip žaidžiančios komandos nori ir kaip tokią surinkt. Ar tai rezultatus atneš tai jau aišku laikas parodys, bet aš manau, kad jei išlaikys trenerį ir žaidėjus, po kelių sezonų Liverpoolis į čempionus pretenduos. Kol kas tik blyksniai to potencialo matosi, bet gryno talento ten žvėriškai daug.
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Turint omeny, kas per paskutinį dešimtmetį treniravo Liverpoolį, tai Rodgersas tikrai yra geriausias treneris nuo "neatmenamų laikų". O šiaip, kam jis patinka, kam nepatinka, bet labai gerai yra tai, kad jis puikiai žino kaip žaidžiančios komandos nori ir kaip tokią surinkt. Ar tai rezultatus atneš tai jau aišku laikas parodys, bet aš manau, kad jei išlaikys trenerį ir žaidėjus, po kelių sezonų Liverpoolis į čempionus pretenduos. Kol kas tik blyksniai to potencialo matosi, bet gryno talento ten žvėriškai daug.Irasyk vietoj jo Wengera ir vietoj Fabregasu, Nasri, RVP - Hendersonus, Downingus ir Sturridge'us, ir bus pasaka apie poor man's Arsenala.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Samir Rašė:

aš manau, kad jei išlaikys trenerį ir žaidėjus, po kelių sezonų Liverpoolis į čempionus pretenduos. Kol kas tik blyksniai to potencialo matosi, bet gryno talento ten žvėriškai daug.


embeded-image
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0