[Man City] Barclays Premier league 2015/2016

Atsakyti Sekti temą
hippopotamus Rašė:

Pateisinant gerb. Man City fanus tai Pellegrinio veblenimų apie nieką labai nuobodu klausyt. O ir pasiekimai tokie, kad vargu ar verta dėl jo laiką gaišt.

Klubas per savo istoriją laimėjo 4 titulus.
Vieną su Pellegrini.
Ir kam čia jam rodyt pagarbą 😕
Torture never stops
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Vieną su Pellegrini.

Vienas titulas per 3 metus, sukišus astronominius pinigus - hardly labai masyvus pasiekimas. Tuo labiau kad "laimėjo" labai skambus žodis. Teisingiau pasakius gavo dovanų iš byrančių į dalis United.
O šį sezoną išvis balansuoja ant grand failo ribos.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Vieną su Pellegrini.

+ ČL pusfinalis, kurį iki tol šlapiuose sapnuose nebent regėjo.

EDIT: dar pamiršau paminėt, jog atsisveikinimo kalbos metu buvo toks mini Q&A. Tai Pellegrinio paklausė kažko panašaus į "Do you think City fans are among the best in the world?". 😂 vargšas nudelbęs akis į žemę tik kažką mandagiai, aptakiai suvebleno.
Citavimas
0
Phect Rašė:

+ ČL pusfinalis, kurį iki tol šlapiuose sapnuose nebent regėjo.

Dėl kurio galimai palaidojo kitų metų CL, parodydami small team mentality ir nesugebėjimą žaist dviem frontais.

P.S. žiūriu, kažką čia suvėliau ir Pelegriniui įpaišiau Mankinio nuopelnus. Pelegriniui kaip žinia titulą padovanojo ne United, o Stevie "he slipped on his fucking arse" G. Bet kuriuo atveju, vargana Pellegrini komandos pergalė prieš Chelsea be puolėjų ir Liverpoolį su puolėju bet be viso kito, įspūdžio nedaro.
Nežinau, kaip jis ten tvarkėsi su Villarealiu ir Malaga (ant popieriaus atrodo net labai gerai), bet su City tai underachievino ir rezultatų ir žaidimo prasme.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Tik kad tuo ir turi skirtis tikri klubų fanai nuo plastikinių, kad tokiais momentais parodytų solidarumą bei pagarbą. Aš manau kad net Evertono fanų pasiliktų didžioji dalis, nepaisant to kad Martinezas jiems daug labiau pašiko.

Juokas juokais, bet kai didžioji dalis die hard City fanų išėjo iš stadiono, jame Pellegrini kalbos liko klausyti Aleolis. 😂
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Pateisinant gerb. Man City fanus tai Pellegrinio veblenimų apie nieką labai nuobodu klausyt. O ir pasiekimai tokie, kad vargu ar verta dėl jo laiką gaišt.

Vieną su Pellegrini.

Carling Cup'as (ar kaip jis ten dabar) irgi skaitosi.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Furis Rašė:

Tik kad tuo ir turi skirtis tikri klubų fanai nuo plastikinių, kad tokiais momentais parodytų solidarumą bei pagarbą. Aš manau kad net Evertono fanų pasiliktų didžioji dalis, nepaisant to kad Martinezas jiems daug labiau pašiko.

Apie City fanus mūsų nuomonė sutampa, čia buvo šiaip lyrinis nukrypimas apie Pellegrini nuopelnus. Bet dėl Martinezo tai galiu pasakyt, kad gal aš ir plastikinis, bet jo kalbos tikrai nesiklausyčiau. Skubėčiau namo, kuo greičiau atsikimšt pusiau saldaus "Alitos klasikinio" putojančio vyno, pirkto su 20% nuolaida. Nejaučiu jam jokios pagarbos ir jokio solidarumo. Net užuojautos nejaučiu, nes kažkaip sunku užjaust milijonierių, gaunantį kosminę algą už visišką chaltūrą.
Gary Lineker.
Citavimas
0