[Man City] Barclays Premier league 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
Psichologine kondicija paskutiniu metu ne pati geriausia. Vargstama su silpnesnemis komandomis, o arteja svenciu maratonas.
Super City
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Sakau, kad šiandien Man City praloš.

Vanga 😟
Super City
Citavimas
0
Moyesas genijus šiandien.
City su Mangala ir Delphu atrodo daug silpniau. Kdb ir Silva neturi tiek laisvės ir supporto kai nėra Dinho, o Otamendi neturėdamas už savęs patikimo gynėjo irgi negali būt classic Otamendi kuris ramia galva aukštai pakyla ir tacklina.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
57kryziu Rašė:

Vanga 😟

Vėl bandai jinxint blecha. Dar tik pirmas kėlinys, gali visko būti.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
velnes Rašė:

Moyesas genijus šiandien.
City su Mangala ir Delphu atrodo daug silpniau. Kdb ir Silva neturi tiek laisvės ir supporto kai nėra Dinho, o Otamendi neturėdamas už savęs patikimo gynėjo irgi negali būt classic Otamendi kuris ramia galva aukštai pakyla ir tacklina.

Pernai butu nuskambeje kaip anekdotas, bet jauciasi Stones'o trukumas. Labai jau gerai tas duetas su Otamendi dirbo.
Super City
Citavimas
0
AndriusTH Rašė:

Vanga 😟

Vėl bandai jinxint blecha. Dar tik pirmas kėlinys, gali visko būti.
Nesakau, kad neatsilos, bet kolkas tavo prognoze arciau tiesos.
Super City
Citavimas
0
Aham 👏 . Užknisa tas City, bet ženklų, kad dar klups ir ne kartą yra. Intrigos reikia gi.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Pasiimkit tą titulą ir eikit namo.
embeded-image
Citavimas
0
Nu paskutiniai trys macai buvo Huddersfieldas sveciuose, namie West Hamas ir Southamptonas - tai svelniai tariant ne patys baisiausi varzovai, bet visos vos ne vos pabaigoje isstenetos 2-1.
Tai paimti visi taskai, o laimeti tokias rungtynes sitaip yra cempionu bruozas ir taip toliau ir bla bla bla, bet faktas, kad forma jau pastebimai kritusi, o sunkiausias sezono etapas dar tik dabar prasideda. Tai nepulciau dar i isterija 😉
Citavimas
0
Skaitau kad visi viščiukai bus suskaičiuoti per/po boxing day.

Arba ne.
Citavimas
0
Nuo pirmo turo realiai cia viskas aisku buvo, kad City ims lyga, kiti tik del CL spot'u varzosi 😎

Mane siaip Manutd labiau nustebino, kad turi tik 2 pralaimejimus ir 2 lygiasias po 15 rungtyniu ir kad net ja treniruojant Mourinho komanda yra 2 pagal imustus ivarcius EPL.
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Furis Rašė:

Arba ne.

Po Boxing day iki sausio 2 bus dar du turai. Tai jeigu ir tada tures 10+ pries konkurentus turbut jau bus galima skaiciuot kazka 😁
Citavimas
0
Furis Rašė:

Arba ne.

Apimi visas opcijas 😂 Visais atvejais teisus.
Super City
Citavimas
0
Ne nu egzpertai čia nevaikiškų prognozių pažėrė.
embeded-image
Citavimas
0
Matysim kaip čia viskas bus.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
Ko gero, 2018 ir toliau žolė išliks žalia, kamuolys -
apvalus, o ir laikas rodys kaip rodęs
embeded-image
Citavimas
0
ramzis Rašė:

Ko gero, 2018 ir toliau žolė išliks žalia, kamuolys -
apvalus, o ir laikas rodys kaip rodęs

Ir citeh arba bus čempionai, arba ne.
Citavimas
0
Pagyvensim, pamatysim. Viskas priešakyje. Nieks neaišku, kol City teoriškai dar neužsitikrino titulo ir Manchesterio derbiai nebuvo sulošti.
embeded-image
embeded-image
Citavimas
0
Zzz

embeded-image
Citavimas
0
Sitas derbis artejantis bus labai intriguojantis.
Super City
Citavimas
0