[Man City] Barclays Premier league 2018/2019

Atsakyti Sekti temą
City vs Fulham

embeded-image
Citavimas
0
LEROY LEROY.
Citavimas
0
Delphy praejusio sezono forma demonstruoja. Absoliuciai nuostabus ginantis ir poziciniam zaidime nerealiai saltakraujiskai, techniskai valdo kamuoli. Fantastika.
Citavimas
2
Never felt more like singing the blues..
Citavimas
0
Titas21 rašė:

Never felt more like singing the blues..

Geriausias momentas buvo: Don`t sacked Mourinho!
embeded-image
Citavimas
0
Kazkas nesuvokiamo, Atkinsona paskyre pgr teiseju pries Liverpuli 😠
embeded-image
Citavimas
0
Jopapa kai lupo tai lupo......Overall lygiosios Anfielde be KDB yra geras rezultatas.
embeded-image
Citavimas
0
Sudas cia vapseeeeeeeeee. paduse scouzeriai lakste antram keliny. reikejo imt.
Citavimas
0
Man irgi nuotraukos patiko, visada galėtum kelt 😄
Citavimas
0
rmyga rašė:

Man irgi nuotraukos patiko, visada galėtum kelt 😄

Vadinasi reiks iš šeštadienio dar prikelt 😁
embeded-image
Citavimas
1
OP OP OP BISKI APMIRE BUVOM, REIKIA VEL SURMULI PRADETI KELTI. LAUKIAM RUNGTYNIUUUUUUU ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Citavimas
0
Dipsiukas MCFC rašė:

OP OP OP BISKI APMIRE BUVOM, REIKIA VEL SURMULI PRADETI KELTI. LAUKIAM RUNGTYNIUUUUUUU ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

Kokios prognozes? 😁 nepalaikau nei vienos komandos, taciau idomu, ka sugebes nuveikt Totte pries City 😁
Citavimas
0
uhaa rašė:

Kokios prognozes? 😁 nepalaikau nei vienos komandos, taciau idomu, ka sugebes nuveikt Totte pries City 😁

4-2 City
Citavimas
0
Rungtynes bus zaidziamos bulviakasiu artojyje

embeded-image
Citavimas
0
Dipsiukas MCFC rašė:

Rungtynes bus zaidziamos bulviakasiu artojyje

embeded-image

Norėjau irgi apie stadiona rašyt, bet tokios geros foto neradau, baisu, o ka čia daugiau ir bepridursi....
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
2
Svarbu trys taškai, dabar laukia puikus ciklas rungtyniu namuose bus kur apsilankyti.
embeded-image
Citavimas
0
Tikejausi rezultatyvesniu rungtyniu, taciau rezultatas desningas, Totte sukure kelias pusproges, o niekada daugiau puolime taip ir nenuveiki. Pritariu Man City cia svarbiausia, jog papilde savo saskaita dar trim taskais
Citavimas
2
Tik sugrizo De Bruyne ir vel susizeide.. Nemaciau rungtyniu ir to epizodo, labai rimta? Kaip is pirmo vaizdo atrode?
Citavimas
0
Citavimas
0