[Man City] Barclays Premier league 2018/2019

Atsakyti Sekti temą
Po keitimo kiek maciau is savo seato, nuejo nuramint squada ir tada tiesiai i rubine patrauke, bet neatrode kad labai rimta kazkas.
embeded-image
Citavimas
0
KDB 4-6 weeks out
embeded-image
Citavimas
0
Labai unfortunate, kad taip nutiko musu vienas vedanciu midfliederiu, skaityk geriausias central lygoj. OK, turiu begt, pertrauka baiginejasi, forklifta vairuoju warehouse. Mano anglu nearly perfect.
Citavimas
0
Kazkas uz teisybe pyksta😄
Citavimas
0
Idomus straipsniukas, apie geriausia anglijos futbolininka šiuo metu. dailymail.co.uk/sport/fo...gives-contract-hint.html
embeded-image
Citavimas
1
Geriausias Anglijos futbolininkas oficialiai pasirašė triju metu sutarti.

i.dailymail.co.uk/1s/201...i-a-20_1541786899288.jpg
embeded-image
Citavimas
0
Oficialu: nuo kito sezono EPL iveda VAR sistema. Pagaliau niekas rankom mums nebemus.
embeded-image
Citavimas
1
Nu pagaliau Liverpulis bus pradėtas bausti teisėjų. O šiaip prie to pačio klubai susitarė, kad nebus pakeista ir vasaros transferų data (vėl baigsis dieną prieš sezono startą), kas sukėlė nemažai problemų šią vasarą.
Citavimas
3
Eiline pergale EPL, kazkaip nemanau sansu ir vel si sezona kazkam pasipriesint 😄 aisku, Liverpool manau gali rimciausia issuki mest, bet neuzteks to tikrai
Citavimas
0
Raheem Sterling’s winner against Bournemouth for Manchester City saw the England man make history as he became the first player to score in his first six appearances against a single opponent in the Premier League.
Citavimas
1
The plus 38 goal difference is not quite a record in the English top flight but is the best of any team in the last 125 years.

Naujas Man City uzfiksuotas rekordas, nice 😁
Citavimas
2
P.Guardiola patvirtino, kad Sergio Aguero ir Kevinas De Bruyne dėl patirtų traumų praleis šeštadienio rungtynes su Chelsea.
Citavimas
0
casas rašė:

Nu pagaliau Liverpulis bus pradėtas bausti teisėjų. O šiaip prie to pačio klubai susitarė, kad nebus pakeista ir vasaros transferų data (vėl baigsis dieną prieš sezono startą), kas sukėlė nemažai problemų šią vasarą.

Žiūriu Liverpulio rungtynes dabar ir iškart tavo žodžius prisiminiau.
embeded-image
Citavimas
0
OP OP OP VAZIUOJAM
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
Isbarstyti taskai si savaitgali, kazkaip nesitikejau, kad MC suklups namie pries CP, aisku ne tragedija dar tie -4 taskai nuo Liverpool, bet reiketu atsargiau su tuo barstymu 😄
Citavimas
0
City nenori apgint cempionu titulo ? 😄 antras pralaimejimas is eiles, -7 nuo liverpool, krenta i trecia vieta, zinant, kaip liverpool zaidzia si sezona, laikas atsibust, kitaip bus liudna
Citavimas
0
The reality is there are two or three teams better than us, so they are better. We're not talking about whether we can take Liverpool or get to Liverpool or whatever, the issue is about winning another game, and thinking in ourselves about how we can improve."

Pepas kapituliuoja? 😄 aisku, nemanau, kad taip yra, bet reta girdet, jog pripazista, jog yra stipresniu komanda, nors kaip ir sako, siuo metu tokia realybe
embeded-image
Citavimas
0
Na, ka dar vienos svarbios rungtynes 😁 reikia nugalet Man City Chelsea ir vel nepaleist toli Liverpool, jei norima kovot sita sezona del cempionu titulo, nors aisku ir Liverpoolis parode, kad yra pazeidziamas ir gali pabarstyt taskus
Citavimas
0
Wow rungtynes 😄 Aguero ir Sterlingas draske Chelsea vargana gynyba kiek norejo 😄 jokiu sansu snd Chelsea nebuvo, 6-0, stipriai
Citavimas
1