[Man City] Barclays Premier league 2018/2019

Atsakyti Sekti temą
S.Aguero tai buvo jau 11-as hattrickas Premier lygoj, kuris pakartojo Alano Shearerio rekorda 👏👏👏 Booom, kokia pergale⚽😍
Citavimas
1

Sarri toks beviltiskas, kad net atsisake su Guardiola ranka paspaust, matet? 😄
Citavimas
0
k1ng rašė:

Sarri toks beviltiskas, kad net atsisake su Guardiola ranka paspaust, matet? 😄

Gera atmaza po rungtyniu skele, kad tiesiog nemate Guardiolos, na, bet cia elementaru po rungtyniu palaukt ir paspaust ranka 😄
Citavimas
0
FT: Everton 0-0 Liverpool, Man City islaiko pirma vieta turnyrinej lentelej, nusimato idomi kova iki sezono pabaigos, kiekvienas taskas milziniskos svarbos bus😁
Citavimas
0
Man City derby su Man United versis be K.De Bruyne pagalbos, aisku manau nekils problemu ir be jo 😁
Citavimas
0
Cempionai jau tuoj bus aiskus?!! Man City 2-0 Man U 😄 Manchester is BLUE! dar vienas svarbus zengtas zingsnis apginto cempionu titulo link
Citavimas
1
Not blue man city is gay club
Citavimas
0
Citavimas
0
Blue blood rašė:

Kazkam ant nuospaudos klubas uzmins, kad vel cempionais taps?😂😂😂😂😂
Citavimas
1
Niekam neuzmins tiesiog reikia skirti spalvas kur melyna ir zydra mancity
Citavimas
0
Blue blood rašė:

Niekam neuzmins tiesiog reikia skirti spalvas kur melyna ir zydra mancity

Nes angliskai tikrai yra skirtumas zydra ar melyna 😄DDDD okey
Citavimas
0
Koks svarbus Aguero snd pelnytas ivartis! Top of the league ir vel! 2 games to go! Cmon!
Citavimas
0
Net vartu ivarčio technologija nenori, kad Liverpulis laimėtu lyga. Su pergale.

scontent-lhr3-1.xx.fbcdn...8bf1a657d5a9&oe=5D6CA35F
embeded-image
Citavimas
0
MCsirgalius rašė:

Net vartu ivarčio technologija nenori, kad Liverpulis laimėtu lyga. Su pergale.

scontent-lhr3-1.xx.fbcdn...8bf1a657d5a9&oe=5D6CA35F

WOWWWW! Svarbiausias sio sezono ivartis?
Citavimas
1

Koks sezonas, kokia kova iki paskutinio turo, koks saldus cempiono titulas! Geriausi Anglijoj antrus metus is eiles! 👏
Citavimas
2
tautvyd23 rašė:

Koks sezonas, kokia kova iki paskutinio turo, koks saldus cempiono titulas! Geriausi Anglijoj antrus metus is eiles! 👏

Kova buvo ispudinga, abi komandos surinko beveik po 100 tasku, wow... nustebino tas pirmas praleistas city ivartis, bet tik supykde manau ir bam tie 4 ivarciai atnese cempionu titula. Sveikinimai Man City fanams!
Citavimas
1

Be jokiu netiketumu! Geriausias Premier lygos treneris, verciausias 😁
Citavimas
1
Verciausias dar klausimas gal ir volwerhamtonas vertas o kiti jo labai jau buksavo
Citavimas
0

Tokie video daug ka pasako apie Guardiola kaip treneri ir atskleidzia, kodel komanda tokius rezultatus rodo 😄
Citavimas
1
k1ng rašė:

Tokie video daug ka pasako apie Guardiola kaip treneri ir atskleidzia, kodel komanda tokius rezultatus rodo 😄

Geras sezonas City, visi trys titulai iskovoti Anglijoj - Premier lyga, Carabao ir FA taures, Cempionu lygoj irgi toli nuzygiuota, su Totte pritruko gal labiau sekmes
Citavimas
2