[Man City] Community Shield 2018

Atsakyti Sekti temą
Na ka, startuojame kita sekmadieni. Ziurejau kartojima siandien pries Bayerna ir musu jaunimas labai gera ispudi paliko. Ypatingai Garcia gynybos sirdyje, Zinchenko, Fodenas ir Diazas. Garcia matosi, kad Barcos mokyklos produktas. Toks saltakraujiskas, fantastiskas on the ball, be lepsusu visas rungtynes atzaide. Vaikiui tik 17 metu. Daug sansu, kad i pirma komanda jau si sezona bus paimtas. Diazas geriausias pre-season rungtynes apturejo. Labai gerai kombinavo su Mahrezu/bernardo, Fodenu. Techniskai fantastiskas, driblinga turi, abiem kojom smugiuoja, 1on1 geras. Fodenas irgi geras rungtynes turejo, panasus i Diaza, bet giliau zaidzia, nes turi ta vizija ir perdavima is gilumos. Stilistika labai i Wilshere panasus, tik charakteris 100 kartu geresnis. Neimanoma jam neprasimust i pirma komanda ir i anglu rinktine. Pepui nuodeme iki mirties butu jeigu nesuteiktu sanso tokiam talentui normaliai prasimust i pirma komanda. Aisku nuotaika visa sugadino Mahrezo ir Fodeno traumos. Ant kiek rimtos dar niekas nezino. Del Mahrezo baisu, nes jis vienas is nedaugelio senior zaideju, kurie dalyvavo sitam pre season. Jis butu tas uztikrintas zmogus, kuris patemptu kada reikia apsuptas vaiku. Fodeno gaila, kad jo momentuma pristabdyt gali sita traumele. Timptelejo hamstringa. Ar tik meslungis, ar kazkas rimciau neaisku. Butu labai gaila, nes jis nusipelne tokiose rungtynese zaist ir garantuoju Pepas butu ji leides/gal dar gales leist i starta. Rytoj grizta Edersonas, Jezus, Dinho, Merlinas, Aguero, Otamendis, Gundo. Idomu kiek is ju dalyvaus skyde su savaites pre seasonu. Labai daug dar galeciau rasyti, bet biskuti netinkama tema. P.S. Dar cia lankosi 57kryziu ir kiti?
Citavimas
5
Sutinku su viskuo, ka parasei. Pats nakti stebejau visas pre-season varzybas ir pries bayern city atrode tikrai gerai. Kaip diena ir naktis palyginus varzybas su dortmund.

Del Mahrez yra aiskumu. Turetu treniruotis jau kita savaite, galbut ir zais community shielde..

57kryziu labai seniai maciau, o gal todel, kad labiau einu skaityt forumu i bluemoon, o ne cia
Citavimas
2
Aš irgi per naktis žiūrėjau visas rungtynes ir su viskuo sutinku.Tik su 57kryziu atsitiko toks nesklandumas, Šventė pergalę prieš Bayern, persisvėrė per balkoną ir iškrito iš 9 aukšto. Deja, mirė iš karto.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
2
FODENAS! VAZIUOJAM.

Citavimas
1
Didieji Man city ekspertai, kokia su Leroy Sane situacija?
Noriu ji i Fantasy paimt, kol grys de bruyne, bet paziurejus draugiskas rungtynes, jis arba nezaidzia, arba zaidzia 45min. tai kazkaip suolo zaideju taps, ar ji pasaugo Pep'as?
Siandien stebejau , tai jis buvo visiskai 0. Viskas per mahrezo krasta vyko.
Citavimas
1
Manau, kad stebejai Sane praeita sezona. Draske kairiji krasta be kompleksu. Reikia biski laiko isivaziuot. Be to, susizeide pirmam keliny, todel buvo pakeistas.
Citavimas
1
Kokio laiko? 😄
Citavimas
1
Na man svarbu pirmi pora gameweek, tai reiskia reik imt mahreza 😄
Citavimas
0
Laiko isivaziuoti po vasaros. Arba Mahreza, arba Bernardo. Pastumtas i centra labiau Bernardo tiesiog magic siandien buvo. Dar pigesnis Bernardo.
Citavimas
0
Labai rami vasara man city, kaip manot ar dar pirks ka nors?
Citavimas
0
Tikiuosi, kad nepirks, noriu pamatyti kazka is jaunimo dm pozicijoj. paskutiniame interviu po community shield matcho guardiola pasake, kad galbut ir nusipirks zaideja, nes nera kas keicia fernandinho,taip pat paminejo, kad nieko baisaus neatsitiks, jei nenusipirks nieko sioj pozicijoj. dar sake, kad viskas paaiskes po 4 ar 5 dienu (ar pirks, ar ne)
Citavimas
0