[Man City] Priešsezoninės/draugiškos varžybos

Atsakyti Sekti temą
Kas iš City atakuojančių žaidėjų be De bruyne turėtų dažniausiai starte žaist ir asistus/goalus gamint? Sane, Sterlingas, Gundoganas, Jesus?
Citavimas
0
KDB butinai turi žaist, as manau viskas priklauso nuo skemos, bet jei žaisim dviem puolėjai, tuomet turbut ir sterlingas ir sane, ant atsargos bus, jei vienu puoleju tada jesus turbut ant suolo, o sterlingas ir sane LW IR RW žaidžia, žodžiu su tokia sudetimi turime labai daug opsiju, o dėl CDM turime ir yaya ir fene ir gundogan, tai čia jau nežinau, kaip visus sutalpins.
embeded-image
Citavimas
0
lOM Rašė:

Turim sudetis: City XI: Ederson, Walker, Danilo, Kompany (c), Stones, Otamendi, Sterling, De Bruyne, Silva, Fernandinho, G Jesus. Pagaliau silva gali žaist, čiaip sudetis gan stiproka, nei vieno ne pagrindines sudeties žaidėjo nėra ir įdomu kaip Walkeris prieš buvusia komanda atrodys.Jums leidus pasakysiu, kad atrodė visiškai achujėnai! Greitas, gražus futbolas, tokį City matyti norisi visada. 20 smūgių, 14 on targetų. Žinoma, tai tik draugiškos, bet sitis parodė daugiau noro abiejuose aikštės pusėse ir išsinešė daugiau gero iš šių varžybų. Duokdie, kad tik chėbra kuo ilgiau tokį žaidimą rodytų ateinančiam sezone ir dėl titulo kovot bus tikrai, tikrai galima. Viskas, ko dar reikia - tikslesnio atakų užbaigimo. 😉 Glory, glory Man CITY 😂 😂
😉
embeded-image
Citavimas
0
Matau kad forume laukia kvapą gniaužiantis sezonas.
Citavimas
0
Furis Rašė:

Matau kad forume laukia kvapą gniaužiantis sezonas.Skemos ir opsijos
Citavimas
0
Išties daug opsijų pas gvardiola gali net būti kelios skemos išdestytos per varzybas zaidėjai gali keistis ir formasija is 2151 i 1143 nenustebčiau jeigu dar visokiu plintusų prigalvotų ždožiu laukia geras sezonas 😉

EDIT: aisku į 1144, ne 1143 😉
embeded-image
Citavimas
0
Bent mancity subas atsigaus... 😁
Citavimas
0
Va nuo ko viskas priklauso pasirodo
embeded-image
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/City_Watch/status/893034366112333826[/tweet]
Rytoj draugiškos prieš West ham 17h Lietuvos laiku varžybos vyks Islandijoje. B.Silva jau keliaus su komandą, tuo tarpu Denayer,Delph ir Nasri jau tikriausiai kraunasi čemodanus, Zinchenko irgi turėtų pagal viską persikelti į Napoli.
Citavimas
0
Kolkas dziugiausias dalykas, tai Edersono zaidimas. Jau pasiilgau patikimo vartininko baudos aiksteleje. Minimaliai klaidu, gerai skaito zaidima, visiskai kontroliuoja vartu prieigas. Gera komunikacija su gynejais. Viskas labai pozityviai.
Super City
Citavimas
0
Dar pasirodo vyksta dabar draugiskos su Girona Ispanijoje. Beveik puse zaideju is pagrindines sudeties.
Super City
Citavimas
0