[Man City] Transferų gandai/naujienos 2013/14

Atsakyti Sekti temą
Maverick Rašė:

Dar galima paminėt, kad pagal pranešimus jis gerokai daugiau uždirbs negu pagr. RB Zabaleta. Taigi šis neturėtų būt itin patenkintas.

Jei ten yra nors krislelis teisybes tuose skaiciuose, tai man tie 120k atrodo kosmosas visiskas. Suprantu, kad transfero kaina nuline, bet algu hierarchija prasilenkia su logika. 😰
Super City
Citavimas
0

Jei ten yra nors krislelis teisybes tuose skaiciuose, tai man tie 120k atrodo kosmosas visiskas. Suprantu, kad transfero kaina nuline, bet algu hierarchija prasilenkia su logika. 😰

Aš manau, kad yra teisybės ir nemažai tuose skaičiuose. Arsenal siūlė 80-90k, dviejų metų kontraktą. Wenger tiek negalėjo pasiūlyt 31 metų žaidėjui, nes tokiu atveju tada tik Ozil daugiau uždirbtų už Sagna.
Did you see that ludicrous display last night? The thing about Arsenal is, they always try to walk it in!
Citavimas
0
City pirmavo lenktynėse dėl Roma gynėjo Benatia, bet dabar Chelsea jį nori pagriebti iš po nosies siūlydami 18 citrinų plius Lukaku. Pranešama, kad reiktų didinti bid'ą iki 38 citrinų 🙄
"History will judge what was right for football" - Khaldoon Al Mubarak.
Citavimas
0
Dipsis_Champ4on_1894 Rašė:

City pirmavo lenktynėse dėl Roma gynėjo Benatia, bet dabar Chelsea jį nori pagriebti iš po nosies siūlydami 18 citrinų plius Lukaku. Pranešama, kad reiktų didinti bid'ą iki 38 citrinų 🙄

Nesu italu futbolo megejas, tai pirma karta girdziu tokia pavarde 🙄 40mln? 😂
Super City
Citavimas
0