[Man City] UEFA Čempionų lyga 2017/2018

Atsakyti Sekti temą
Pasirašau po hippo žodžiais.

Na aš kaip ne tik žiūrintis, bet dar ir kartas nuo karto paskaitantis, o paskui į tai akreipiantis dėmesį galiu pasakyti, kad visgi kiti treneriai yra kiek lankstesni. Abiem atvejais, ir rungtynių metu ir A plano pasirinkime (atitinkamui oponentui). Žinoma tai nėra akivaizdu EPL, nes tokio kalibro treneriai ir klubai dažniausiai guldo/kakta pramuša kuklesnius biudžetus. Kaip lakmuso popierėlį reikėtų imti Europinį futbolą kur skiriasi rungtynių pobūdis, varžovo/lygos tradicijos (nesinorėjo rašyti stilius) ir kalibras.

Dėl Furio minėto pointo apie Kloppa aš sutinku. Jis taip pat yra one-trick pony su neeiliniu nelankstumu, bet Phect minėti faktai apie pasikeitusį požiūrį į rotaciją, bent jau turi kažkokių pozityvių signalų, kad išvados daromos.
embeded-image
Citavimas
0
Siaip as esu girdejas toki Pep'o hypinima, tipo jis kiekvienoms rungtynems sukuria keturis skirtingus gameplan, kuriuos veliau atmetimo butu atmetineja kol lieka vienas ir pagal ji ruosia komanda. Tipo, kad isgrynintu ta geriausia plana, tik man tai sukele sypsena 😁 Nes realybej nesimato 😂

Esu buves praktikoj pora savaiciu pas treneri, kuris tikrai panasiai dirba, tai buvo kaifas buti toje aplinkoje. Kai viena savaite zaidi 4-1-4-1 i 3-5-2, tada 4-4-2 su rombu, nes 1 key zaidejas trauma gavo praejusiose, o varzovas intensyvesni futbola zaidzia ir nera laiko pakeisti taktines schemos varianto rungtyniu metu, tada kitas key zaidejas raudona gavo, varzovas vel kitoks ir sekancia savaite jau 4-3-3 zaidi 😁
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0