[United] Naujienos, straipsniai, interviu, komentarai

Atsakyti Sekti temą
Primena Cardiffo durnelio iniciatyvą, nors tai nei nieko naujo, nei neįprasto. Legit.

Liverpoolis n sezonų per savo istoriją, atvirkščiai nei United, neturėjęs mėlynų marškinėlių (tikriausiai neturėjęs, raudonų skauzerių garderobo neišmanau), tai nėra ko ir įsivaizduot.

O United net nereikia įsivaizduot, nes tokia spalva per dešimtmečius ne naujiena.
embeded-image
Citavimas
0
Ką tu čia norėjai pasakyt? 😂 Prie ko čia Evertonai su raudonom?
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Kas nors įsivaizduoja Liverpoolį su mėlynom maikėm?


ramzis Rašė:

Liverpoolis n sezonų per savo istoriją, atvirkščiai nei United, neturėjęs mėlynų marškinėlių (tikriausiai neturėjęs, raudonų skauzerių garderobo neišmanau), tai nėra ko ir įsivaizduot.2008/09 third kit
embeded-image

2011/12 third kit
embeded-image

Na ir aišku patys pirmieji, 1892 marškinėliai 🤠
embeded-image

Kažkaip nematau aš čia kriminalo dėl trečios aprangos.
Citavimas
0
Aš kriminalo irgi nematau, dėl manęs gali nors ir su žydrom tamprėm ir rožiniais liemenukais žaist, šiaip nesuprantamas fetišas varžovų spalvai ir tiek.
There is no in between – you’re either good or bad. We are in between.
Gary Lineker.
Citavimas
0
hippopotamus Rašė:

Aš kriminalo irgi nematau, dėl manęs gali nors ir su žydrom tamprėm ir rožiniais liemenukais žaist, šiaip nesuprantamas fetišas varžovų spalvai ir tiek.Dar siaubingesnis fetišas žaist su raudonom maikėm, kai tokiom pačiom žaidžia liverpoolis. SKANDALAS😡
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0


Pasakė, jog įprastai dirbtų su 23 žaidėjais, bet kadangi bus EL, tai teks turėti 26 grajokus. Kažkas (ačiū jam) reddite sudarė sąrašą:

GK (3): DDG, Romero, Johnstone
RB (2): Valencia, Darmain
LB (2): Shaw, Rojo
CB (4): Smalling, Jones, Bailly, Blind
CM (6): Carrick, Schneiderlin, Herrera, Fellaini, TFM, Pogba
LW (3): Martial, Memphis, Young
CAM (2): Rooney, Mata
RW (2): Mkhitaryan, Lingard
ST (2): Zlatan, Rashford

Scweinsteigeris kaip ir buvo manoma lėks lauk. 😔 Vakar skaičiau ilgą straipsnį apie portugalą ir jo mentalinius įpročius, gebėjimus, tai minimas ir Matos atvejis, kai atėjus į nusistovėjusią bandą, reikia parodyti kas čia alfas patinas, tai tam, aišku, pasirenkami autoritetingesni žaidėjai. Aišku čia tik spėjimas, gal išties dėl algų reikėjo kažką nuskalpuoti.

Anyway, konferencijoj paminėjo, jog klubas labai stengiasi transferų langą uždaryti iki rugpjūčio 14 d.:

“Paul Pogba is a Juventus player until he isn’t, officially, so we stay like this. The market closes on August 31 but I think my club is trying to do everything to close our market before the 14th. Normally, next week, we will have our squad closed.”

embeded-image
Citavimas
0
Taigi Mourinho šiek tiek pakalbėjo apie vidurio saugų situaciją:

"We have Michael Carrick, a 34 or 35-year-old-man, said Mourinho, speaking exclusively to BT Sport. "[He is] Stable, intelligent, to play as one man in front of the defenders, give us all the stability, he knows everything. Tactically, very intelligent.

"We have people like Schneiderlin, Herrera, also play as that, they have experience of the Premier League but after that we have Number 10s. Mata we have, we have possibly Rooney, we have Mkhitaryan, we have number 10s.

"We don't [didn't] have what I used to call the second midfield player.

"The one that is strong enough, is powerful enough, has defensive intensity but at the same time has creativity, has goals, has arrival into finishing areas. He [Pogba] drives the midfield forward.

"We have passers, we don't have runners with the ball. So he's the profile of player we found."Herrera portugalo laikomas kaip 6 numeris. Nematau treniruočių, bet truputį kitoje aikštės pusėje šiaip jau ispanas geriausias. Smagu, jog Rooney tik possibly 10 numeris, laikom kumščius, kad iš possibly į unlikely pataptų. Mata matomai irgi liks United.

O šiaip, iš teksto galima suprasti, jog sezonas planuojamas su 4-2-3-1.
embeded-image
Citavimas
0
Dar smagiau, kad Fellaini visai nepaminėjo.
O iš Rooney galėtų kapitono raištį atimt. Pradžiai.
Torture never stops
Citavimas
0
Niekaip nesuprantu, kodel zurnalistams nedasyla paklaust pagrindinio klausimo - kaip taip sugebejo susikt viska pas Chelsea, kad skrido lauk.
"The confusion between David de Gea and Marcos Rojo may be due to the language barrier." - Lee Dixon
Citavimas
0
Keturi keturi du irgi parašė straipsnį apie keturis tris tris:
http://www.fourfourtwo.com/features/man ... zone-poves

O kad neatrodytų, jog švaistosi tuščiais žodžiais, pridėjo statistikos, paveiksliukų forma. Svarbiausias punktas, kad 4-3-3 puikiai tiktų visiems svarbiausiems United žaidėjams, išskyrus kapitoną. Rooney be puolėjo pozicijos tokioje formacijoje ne įmontuosi niekur. 4-2-3-1 kaip žinia limituotų Pogba, nes prancūzui tektų saugoti senuką Carricką, kai šiam iš užpakalio drožlės byrės žaidžiant prieš visokius aktyvius ir greitus saugus, o kai moki rekordinius pinigus, tai mažų mažiausiai ne gudru tą daryti ir komanda turi būti liBdOogAiS libdoma aplink prancūzmeną. Mkhitaryanas savo geriausią žaidimą ant popieriaus lošė 4-3-3, kur daug roamindavo iš dešinio krašto į no. 10, iš ten ir puolimo smaigaly atsidurdavo, o turint Ibrą, kuris mėgsta nusileisti žemiau ir dalinti įkišamuosius pasus bei žaisti sienelėmis, būtų labai geras kombo. Kas svarbiausia, jau Community Shielde matėsi, jog Ibros įprotis nusileisti žemiau, visiškai nesikomponuoja su Rooney, kur pastarasis tik veltui laisvą erdvę okupuoja su savo plaukuotu sprandu.

Žodžiu, tikiuosi, jog Mourinho visam pasauliui parodęs kokiu atsilupėliu liko kapitonas, itin operatyviai pereis prie keturi trys trys ir džiaugsimės pergalėmis. 😂
embeded-image
Citavimas
0
embeded-image
Citavimas
0
False9 apie taktinius pokyčius - grįžimą prie 4-2-3-1:

http://www.thefalse9.com/2017/02/mourin ... -role.html

Sezono pradžioj buvo skeptiškai žiūrima į Pogba tokiam išsidėstyme, bet kai anas pasistengia atlikti daugiau juodo darbo, tai prieš silpnesnes komandas visai gerai žiūrisi. Žiū gal kai labiau prancūzas subręs ir ateis į protą, tai bus norma statyti dviejų žmonių midfielde.

O be to, turbūt dabar ir bus pastoviai kaitaliojama tarp 4-3-3 ir 4-2-3-1, priklausomai nuo varžovo, kas leistų Carricko kojoms kiek atsišviežinti.
embeded-image
Citavimas
0
https://thesefootballtimes.co/2017/09/19/dimitar-berbatov-and-the-golden-touch-of-perfection/

Pirmos trys pastraipos visiškai erotinės:

IF ONE WERE TO STEP INTO THE BOOTS OF DIMITAR BERBATOV, the scene would perhaps play out like something from Inception; players sprint at walking pace, their faces contorted with exertion, each bead of sweat glistening in the sun. The crowd dulls to a protracted drone, almost imperceptible. Hard-work and labour become immaterial. In this boundless dream, only the ball matters.

Berbatov would survey this scene inquisitively, walking amongst these sluggish figures with a distinct sense of power, a god-like purpose only he commands. The ball would not have even arrived at his feet before the phase of play has taken shape in his mind. Receiving the ball would act as the trigger, and when he inevitably cushions it perfectly and begins his mazy descent, the crowd would roar into audibility, the tackles would fly in, and the world would start turning once more.

This was both his gift and his curse. Berbatov’s tendency to wander around the pitch like some drugged anthropoid has led many to the conclusion that his laziness outweighs his ability – this is but a facade, a disguise to conceal his effortless, and frankly, unquestionable brilliance.😰
Citavimas
0
Prie tokio teksto reik 👏 video medžiagos.
[tweet]twitter.com/Utdology/status/907974139943821312[/tweet]
[tweet]twitter.com/soccerlens/status/910033790847803392[/tweet]
Torture never stops
Citavimas
0
Goosebumps žiūrint tą hattricką. Neįtikėtinas žaidėjas, turbūt tope visų laikų mėgstamiausių man.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
Berbatouchas yra fenomenalus reiškinys. Jeigu į žemę atlėktų asteroidas, Berba galėtų ji nutouchint be problemų.
embeded-image
Citavimas
0
ramzis Rašė:

Berbatouchas yra fenomenalus reiškinys. Jeigu į žemę atlėktų asteroidas, Berba galėtų ji nutouchint be problemų.


vakar identišką suskėliau kolegai žaidžiant fifa.
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
velnes Rašė:

Goosebumps žiūrint tą hattricką. Neįtikėtinas žaidėjas, turbūt tope visų laikų mėgstamiausių man.Man jis po Chicha. Anyway, madridistos ašaros žiūrint į šitą dievų meilės vaisių.
embeded-image
Citavimas
0
Citavimas
0
aBil11 Rašė:

Piniginiai reikalai: http://www.bbc.co.uk/news/business-41346317


Glazerių skolos liko tik £213.1m. 😁
Torture never stops
Citavimas
0