[United] Naujienos, straipsniai, interviu, komentarai

Atsakyti Sekti temą
Isejo Mourinho is komandos ir panasu, kad tiek Pogba yra pasiruoses kalbetis del naujo kontrakto su klubu, tiek Martialis. Sutapimas? Nemanau 😄
Citavimas
0
uhaa rašė:

Isejo Mourinho is komandos ir panasu, kad tiek Pogba yra pasiruoses kalbetis del naujo kontrakto su klubu, tiek Martialis. Sutapimas? Nemanau 😄

Idomiausia dabar kaip Man United seksis su Arsenal FA taurej, idomu, ar nenutruks ta serija😁
embeded-image
Citavimas
0
zyzozi rašė:

Idomiausia dabar kaip Man United seksis su Arsenal FA taurej, idomu, ar nenutruks ta serija😁

Įdomu, įdomu, žinoma, pabyrėjus Arsenal komanda su traumom, bet lengva išvykoj nebus 😁 Na, svarbiausia ne pergalių serija, o žaidimas, tai žiūrėsim, kokia sudėtim komanda žais ir ką gero išvysim, GGMU
Citavimas
0
Širdis ir vėl džiaugiasi vėl matant tokį Man United žaidimą, 3-1 pergalė išvykoj prieš Arsenal, žinoma, būtų buvę smagiau, jei tai būtų Premier lyga, o ne FA taurė, tačiau pergalė yra pergalė, 8 victories in a row 😍😍😍
Citavimas
0
Apoweris rašė:

Širdis ir vėl džiaugiasi vėl matant tokį Man United žaidimą, 3-1 pergalė išvykoj prieš Arsenal, žinoma, būtų buvę smagiau, jei tai būtų Premier lyga, o ne FA taurė, tačiau pergalė yra pergalė, 8 victories in a row 😍😍😍

Na net ir nukraujavusi Arsenal ju aikstej iveikt jau yra sis tas, pries tai totte, o 8 pergales is eiles ir pats zaidimas daug ka pasako 😁
embeded-image
Citavimas
0
Manchester United is delighted to announce that Phil Jones has signed a new contract, which will keep him at the club until June 2023, with the option to extend for a further year.

Phil Jones said:

“I am delighted to have signed a new contract. Manchester United has been a big part of my life for eight years and I love everything about this club.
“I am excited about the challenges that lie ahead of us as we prepare for a very busy period in the season. I would like to thank Ole and the coaching staff for their continued support in my development.”
Citavimas
0
Manchester United say they remain in discussions with David de Gea over a new contract at the club.

United have been surprised at reports they rejected wage demands of £350,000-per-week, as Sky Sports News understands they would be prepared to pay that amount, but agent demands may be driving the price higher still.

Reikia išsaugot De Gea 😁
Citavimas
1
Apoweris rašė:

Manchester United say they remain in discussions with David de Gea over a new contract at the club.

United have been surprised at reports they rejected wage demands of £350,000-per-week, as Sky Sports News understands they would be prepared to pay that amount, but agent demands may be driving the price higher still.

Reikia išsaugot De Gea 😁

Kad labai svarbu yra isaugot De Gea, tai tiesa, bet vasara reiketu ir gynybos linija stiprint 😄 nes zinant kokie leti ir pagrybaut megsta gynyjai, tai kartais pries top komandos vien tik De Gea turet neuztenka
Citavimas
0
Herreros koks žaidimas šiandien 😍😍😍 Man United 2 - 0 Chelsea ir keliaujam į kitą taurės etapą, GGMU!
Citavimas
0