Montpellier Herault SC

Atsakyti Sekti temą
Nicollin prasitare, kad tikrai bus parduotas Belhanda. O klubai kurie isreiske susidomejima ir pateike pasiulymus del marokiecio yra sitie: AC Milan, Inter Milan, Atletico Madrid, Galatasaray ir Aston Villa. Visu bidai buvo priimti (14-15mln euru) ir paskutinis zodi turetu tarti pats zaidejas. Jei tiket paskutiniais gandais, tai Belhanda pasirinko Aston Villa 🙄
Citavimas
0
Sekantis komandą palikti turėtų čilietis Marco Estrada, kuris kaip skelbiama, greitu metu pasirašys dviejų metų sutartį su Al Wahab. Montpellier turėtų gauti apie 1,5 mln. eurų. Tarp išvykstančiųjų minima ir Henri Bedimo pavardė. Neabejotinai, Belhanda ir Bedimo netektys būtų itin skaudžios.
Citavimas
0
Už Estrada 1,5mln. eurų tai tiesiog vagystė.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
embeded-image

Visad buvo įdomu kaip Bakar atrodys stipresniame klube, nes vietomis tikrai primindavo itin aukštos klasės žaidėją, tačiau kitais atvejais - su daug daug klaustukų. Kitą vertus, už Nancy žaisdavo daugiau dešiniajame krašte, nei puolimo smaigalyje ir klausimas kiek tai sumenkindavo jo galimybes produktyviai pasireikšti. Už Montpellier vairo - Fernandez, pažįstantis puolėją ir kaip tik pasiėmęs jį kartu su savimi. Dar vienas įdomus dalykas, kur Fernandez nuves patį Montpellier.
Citavimas
0
Yra gandu, kad klubas domisi Djibril Cisse ir Abidaliu 😁 Tikiuosi Cisse pereis kur nors i prancuzija, jis pats dar pasireiske, kad noretu gryzti i Marseli, zurnalistas klausia, o gal i Paryziu noretumet? O jis atsake, jokiais budais, as noreciau savo 100ta ligue1 ivarti imusti i Paryziaus vartus!
Manau CIsse tiktu jeigu komanda zaistu kaip su Giroud, nes jie panasaus styliaus zaidejai
Citavimas
0
Montpellier netures pinigu jam algos moket
Citavimas
0
Katik Cisse parase 'Direction montpellier' derybos juda i prieki kaip suprantu. Noretusi pamatyt ji kitam sezone europos lygoj ar CL, bet geriau cia nei likti qatare ar qpr
Citavimas
0
Senokai nebesekiau jo žaidimo. Turi jis dar parako šiknoj?
Citavimas
0
11 ivarciu per paskutinius du sezonus, tas parakas ne tik per uzpakali, bet ir per ausis isbyrejes
Citavimas
0
Žiauriai liūdna istorija tuomet.. Montpelier nusipirko katę maiše. Kažin, kiek dar jam teks mokėt. Sunku būtų tikėtis, kad pensijos link, pradės mušt, kaip išprotėjęs.
Citavimas
0
Tai kad Montpellier jo nenusipirko, su QPR niekas dar nesuderinta. Tik Nicollin pakalbejo, kad Cisse lyg ir sutiktu ateit cia palost su mazesne alga.

O dabar pamaciau, kad langedokai i LB pozicija isigijo Siaka Tiene! Nors Bedimo oficialiai vis dar Montpellier narys 😕
Citavimas
0
lOM Rašė:

Senokai nebesekiau jo žaidimo. Turi jis dar parako šiknoj?Prie Mark Hughes 2011/12 sezone is 8 rungtyniu 6 imuse ir dar 2 raudonos korteles. Paskui Redknappas atejes puse zaideju nenorejo matyt komandoj..
Bus matyt, jeigu nupirks, L'equipe sake, kad jo tikslas patekti i rinktine kitiems metams, aisku reikes labai pasistengti 😄 Bet ir 2010 niekas netikejo,o pateko i WC
Citavimas
0
Šiaip ar taip, visai smagu jį būtų matyti Ligue 1, įdomus žaidėjas.
Citavimas
0
Na, kad įdomus, tai tiesa, ypatingai savo šukuosenomis. Senai nematęs jo, kažin kaip dabar atrodo 😋
Citavimas
0
Va taip va - https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 5886_n.jpg vakar pries koncerta
Citavimas
0
Ponui Nicollin, prisiminkime jį

embeded-image

Djibrilio šukuosenos įspūdžio nepadarė. Ten jau ir viešai prasidėjo pykčiai tarp jų, vienas įgėlė dėl didžėjavimo, kitas per twiteri atšovė atgal. Taigi, Cisse veikiausiai į Montpellier nepersikels, švelniai tariant.

embeded-image

Siaka Tiene oficialiai pristatytas kaip Montpellier narys. Sutartis dviem sezonams. Dabar tik laiko klausimas kada išvyks Bedimo. Dar kalbant apie išvykimus, Nicollin patvirtino, jog yra gauti du konkretūs pasiūlymai už Belhanda, teliko pačiam žaidėjui pasirinkti vieną iš jų. Reikia tikėtis, jog tai nebus koks Kataras, nes kažkas mestelėjo "pakankamai egzotiškų komandų pasiūlymai".

Na ir padaryti du kiti darbai, tai pratęstos sutartys su gynėju Abdelhamid El Kaoutari iki 2016 m. bei atakuojančiu žaidėju Karim Ait-Fana iki 2015 m.
Citavimas
0
Turbut jau nepersikels, bet keista, kad taip norejo nusipirkti ji, bet apie ji nieko nezinojo, kad jau nuo panathinaikos laiko DJ yra, suzinojo kai paciam Montpellier mieste koncertavo 😄
Citavimas
0
Cisse didžėjus? 😄 kažkas naujo..
Citavimas
0
Jo, su draugu Kyu yra sukure grupe Black Snow, pernai grojo Majami, Graikijoj, Anglijoj, Prancuzijoj. Siemet Anglijoj dare tura kartu su Far East Movement.
Citavimas
0
😂 Tai jis galetu reperiu ir pasilikt, nes futbole jam nebera ka veikt. Nicollin driokstelejo, kad jo net uz dyka neimtu
Citavimas
0