Paris Saint-Germain Football Club

Atsakyti Sekti temą
Ezzy Rašė:

vakar Neymaras nedave must 11m Cavaniui, nors jau buvo sumuses 3 ivarcius, o Cavani imuses galejo tapt rezultatyviausiu PSG zaideju 😁

Taps kita karta 😉 Siaip kai esi imuses hat-trick'a, tai visuomet norisi poker'i imusti 😉 Sakyciau lengviau butu atiduoti musti PK, kai esi imuses 1 ivarti arba isvis neimuses 🙄
Futbolas tiesiogiai priklausomas nuo kiaušinių dydžio :hibye:
Citavimas
0
Daužai varžovus 7-0, turi įmušęs hattrick'ą ir gali iš 11m. baudinio pasidaryt pokerį. Arba gali padaryt gražų gestą komandos draugui ir leisti jam tapti rezultatyviausiu istorijoje žaidėju bei vainikuoti fantastišką vakarą namų arenoje. Manau bendram komandos mikroklimatui antras variantas būtų į naudą turint omenyje vis eskaluojamus įtemptus santykius su Cavani. Bet kadangi Neymar above all yra jis pats, tai ir veiksmai atitinkami.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Paliekant balerinų problemas į šalį, kaip galvojat po Lo Celso pasirodymų, PSG reikia dar to saugo?
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Paliekant balerinų problemas į šalį, kaip galvojat po Lo Celso pasirodymų, PSG reikia dar to saugo?


Reikia. Dijon, tai ne Real saugų linija. Argentinietis tikrai turi šviesią ateitį ir puikiai vakar atrodė, bet vistiek manau tokio tipo griovėjas, kaip Lass, reikalingas ČL. Įdomu, tik kokia forma pas jį.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Aš kalbu ne tik apie vakar, o apie paskutinius 7 mačus iš kurių 6 pradėjo startiniam.
Citavimas
0
Luigi Rašė:

Aš kalbu ne tik apie vakar, o apie paskutinius 7 mačus iš kurių 6 pradėjo startiniam.


5 - jei būti visiškai tiksliam. Anyway, varžovai ne patys stipriausi. Jeigu būtų įmestas į startą vs Monaco, OM ar OL ir gerai sulošęs, tai tada kita kalba. Jis nepanašus į griovėją, o man dabartinėje saugų linijoje, kaip tik norisi tokio kietesnio saugo.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
6 - priskaičiuojant taurės mačą su Rennes. Sutinku varžovai ne stipriausi, tik tiek, kad lošdamas nr.6 pozicijoj ir kaip iš niekur atsiradęs, atrodė labai pavyzdingai. Čia toks labiau retorinis klausimas buvo. Rinkoj ne tiek ir daug pasirinkimų iš tų, kurie šiemet dar galėtų ir ČL išbėgt.
Citavimas
0
Lass Diarra deda parašą. Galvoju, kad PSG čia tik išloš. Ateina patirtis už dyką, o tokio pastoviai bėgiojančio šuniuko jiems kaip tik ir reikia. Gal per metus laiko sugebėjimų nepragėrė, juk ne taip seniai buvo geriausias lygoj savo pozicijoj.
Citavimas
0
Kas paaiškins Meunier Cavani keitimą?

Dar suprasčiau jeigu prie 1:1 Realas būtų paėmęs kontrolę ir reikėtų kažkokio sprendimo, bet dabar tai 😕
Citavimas
0
Furis Rašė:

Kas paaiškins Meunier Cavani keitimą?

Dar suprasčiau jeigu prie 1:1 Realas būtų paėmęs kontrolę ir reikėtų kažkokio sprendimo, bet dabar tai 😕


šiaip Alvesas puikiai atrodė į viršų pasislinkęs, tai bent jau puolime suveikė. Gynyboj tai....
When you have just the trousers on it’s easy to take them trousers off as well. When you’re naked completely you have to find a shirt and try to put it on again and then you’re dressed normally again.
Citavimas
0
😕
Pirma klaida buvo leisti Lo Celso, o ne labiau patyrusį Lass. Antra klaida buvo išleist Meunier ir pastumt Alves į viršų, kai rezultatas 1-1 pilnai tenkino ir Alves neblogai tvarkėsi gynyboje, keist kažką nebuvo prasmės. Niekaip negaliu suprasti, kodėl ant suolo pramarinuotas buvo Di Maria. Galėjo tiesiog Cavani į argentinietį pakeist, kuris paskutiniu metu geros formos buvo.
Neymar vienas nepatraukė, o kai nesužaidė Cavani su Mbappe + nelabai charakterio turi šita komanda, tai toks ir rezultatas. Real parodė, kodėl jie 2x iš eilės čempionai. Marcelo, Modrič brilliant tiesiog.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
[tweet]twitter.com/GFFN/status/963901083788759040[/tweet]
[tweet]twitter.com/GFFN/status/963899956229754881[/tweet]

Prasideda. Antro įvarčio metu neužfiksavau nieko, bet dėl Ramos rankos sutikčiau. Al-Khalafis irgi jau ant teisėjų pavarė.

[tweet]twitter.com/GFFN/status/963891878612660226[/tweet]
[tweet]twitter.com/GFFN/status/963891300440444928[/tweet]
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Aš ir išreikšiu savo paprastesnę nuomonę 😁
Kad Real'as žais gerai kitaip net nebuvo galima tikėtis. Nežinau kas apskritai galėjo galvoti, kad PSG čia bus lengva ir pan. Tad pirmos 10 minučių Realo labai stipraus spaudimo ir presingo visiškai nenustebino. Bet vienaip ar kitaip, su šiek tiek sėkmės elementų (realiai Ronaldo jau turėjo ten mušt golą o ne kiaušinį į Areola veidą), PSG susitvarkė ir stabilizavo žaidimą o po golo visai atsipūst buvo galima. Nesupratau, kodėl po įmušto golo jie nežaidė toliau aktyvesnio futbolo, patys nespaudė, nes Realas tikrai buvo kiek sutrikę ir tas matėsi. Kaip visados, įmuštam, imkit kamuolį ir darykit ką norit mes lauksim kėlinio pabaigos 😁
Ir šiandien daug manau kritikos į Emery daržą. Lo Celso tokiose rungtynėse, nesvarbu kad jis gerai juda Ligue1, bet Ligue1 komandos yra ne 2x paeiliui UEFA ČL čempionai. Visiškas promachas, daug klaidų, kvaila pražanga prieš Kroosą.....
Yuri B. irgi daug labai grybavo.
Meunier keitimas į Cavani tai kažkas 😲 TIk jis pats ir tesuprato kas čia buvo.
O DiMa, kuris žiauriai geros formos pratupdintas...... Gale ir tai Draxlerį išleido. Lempa kažkokia.
Citavimas
0
Edviss Rašė:

Yuri B. irgi daug labai grybavo.


Daugiau mažiau su viskuo sutinku ir Yuri neapturėjo pačių geriausių varžybų, ypač gynyboje, bet saugesnis variantas buvo nei Kurzawa. Iš basko bent žinai ko tikėtis, o Laiwyn galėjo arba kokį wonder-goal'ą įmušt arba kokią įvartį lėmusią kliurką padaryt.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kazin kodel Emery nieko nesake, kad Neymaras uz daiva negavo pelnytos antros geltonos.... Norejau paklausti kodel T. Silva nezaide? Kazkokia tai traumele, ar jau pradeda nusivaziuoti?
Citavimas
0
Cosmodisk Rašė:

Norejau paklausti kodel T. Silva nezaide? Kazkokia tai traumele, ar jau pradeda nusivaziuoti?


Equipe confirming that, with his tears and "I want to be alone" vs Chile in WC14, his mystery injury vs Barca last year and esp his very poor performance/leadership at the Nou Camp, Emery has lost confidence in Silva for the big matches.

The PSG links with Pepe in the summer were because Emery asked the club's recruiters to bring in an experienced defender - with character. And he also wanted to remove the captaincy from Silva, whose position was only reinforced by the arrivals of Neymar and Alves.

embeded-image
Citavimas
0
T. Silva nežaidė trenerio sprendimu kiek suprantu. Bet jo galėjo pritrūkti daugiau kaip kapitono, emocinio užvedėjo, nes Kimpembe atstovėjo neblogai ir į akis jo kliurkų nekrito...
Daivino tai visi vakar. Modričius irgi už vieną daivą turėjo kortelę o ne Rabiot. Bet jo, Neymaras drąsiai ten pakrito vienoje vietoje :-)
O šiaip. Nu 3-1 neturėjo būt. 2-1 būtų fair enough ir pagal tai ką matėm aikštelėje.
Bet jei nebus super wow Paryžiuje bus pasackintas Emery. Ir gal ir gerai. Realiai komanda stipri, pasipildžius CB stipriu daug skylių užkimštume. Tik yra viena problema, ką pasakė Rabiot kur Wolves pasidalino... Komanda turi kiaušus ir čia ne Ligue1 competition stoka. PSG vakar žaidė drąsiai, per presingus neatsimušinėjo o žaidė pavojingai bet tiksliai prie savo baudos aikštelės. Esmė ta, kaip ir pernai su Barca... prasileidžia gola ir viskas... dingsta galvos, panika prasideda, bėga patys į puolimą visi, o tada nėra koncentracijos gynyboje. Vakar tas pasimatė stipriai bent jau man. Čia reiktų griežtos rankos trenerio psichologo. Nes ta pati dainelė. Pernai tas pats buvo. Vakar meldžiausi kad Realas dar 4to neįbombintų....
Oo dėl atsakomųjų bus matyti. Gal ir gerai kaip dabar yra. Pernai matėm kaip su Barca baigėsi. Tad dabar žaisim kad laimėt o ne kad smaukyt kamuolį. Tik klausimas ką Emery vėl paruoš.
Kažkaip tokia mano nuomonė. Iš principo jei ne kvailos klaidos PSG žaidė gerai. 2 kėl , sąmoningai ar ne, bet PSG paimė vadeles.. ir progų buvo ir aštrių perdavimų. Tiesiog, nežinau ar tai sėkmė, bet savo namuose visad gerai užuodi visus kampus. Taip 2 golas krito.
Citavimas
0
Komanda stipri, bet užtenka pasižiūrėti į saugų linija ir supranti, kad nepakankamai stipri, jog laimėti ČL šiemet.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Tikrai taip. Tik vieno nesuprantu, mes visi juk tą matom. Aš jau galvojau kad Motta keista reikia prieš 2 metus. Bet ką vadovybė mato? Kažkoks ir tas suolelis nepasvertas. Pastore, DiMa, Draxler ant suolo 😄 Tai dar ir Lucas buvo. Realiai 4 wingeriai.
Bet kažkaip nenukabinu nosies, tikiu, kad gali sulošt Paryžiuje. Tik kai kalba eina apie čempionus, tai pradedi galvoti ar to užteks, ir kad anie ne tokie kvaili kad išbarstytų 2 įvarčių persvarą.Dėl to tas 3 golas buvo labai labai blogai.
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Komanda stipri, bet užtenka pasižiūrėti į saugų linija ir supranti, kad nepakankamai stipri, jog laimėti ČL šiemet.Ir į vartininką. Nu bet nieko, 300mln ant naujų gynėjų, 100mln ant Oblako ir gal jau kažką pavyks nuveikti.

Klajojantis cirkas, ne kitaip.
Citavimas
0