Racing club de Lens (RCL)

Atsakyti Sekti temą
Dziugis va ir prapuolė, kai Lens nebesiseka. 😎 Kovotojų dvasia viso sezono neištemps Lens, nebus žiemą naujokų, tai neabejoju, kad kris.
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
Kažin kur tas Džiugis, gal darbai kokie, ar ką, bet šiaip visumoje iš tikro yra sunku palaikyti komandą, kuri velkasi dugne. Sakau iš patirties. 😂 Bet su laiku išsisprendžia nemažai kas, jeigu tikrai palaikai, tai palaikysi ir dar labiau kai nesiseks komandai, o jeigu ne, tai kitą kart nereikės nei rimtos priežasties, kad viskas atšoktų. Lens šiaip gan apgaulinga vasara buvo, nes tiek manau ir vietiniai, ir visi kiti sirgaliai tikėjosi, jog su Mamadovu pavyks paimti stipresnių žaidėjų, ne PSG ar Monaco lygio, bet tiesiog pakankamai stiprių, kad pakovoti dėl top 10, o gavosi atvirkščiai ir dabar viena, kita trauma ir jau Kombouare gauna krapštyti nepilnamečius, kad pasėdėtų bent ant suolo ar jau iš karto bėgtų į aikštę. Dabar kažkokiais būdais dar laikomasi paviršiuje, nes Guingamp su Europos lyga save netgi dar labiau nustekeno, Evian kažkiek pasitaisė nuo katastrofiško starto, bet toli gražu taškų nerenka, o vat Lorient, Bastia resursai jau kietesni, ypač Lorient, kuriems matomai reiktų naujo trenerio. Abiem. Su visa pagarba Makai. Taigi iš esmės, arba sausį atsiranda pinigų ir banai nuimami, dar atsarginis variantas nebent su nuomom kažkiek gelbėtis, arba jau tai kas tapo vos ne kasdienybe - atgal į Ligue 2.
Citavimas
0
Vakar namuose pralaimėtos itin svarbios rungtynės prieš Evian, rezultatu 0-2. Vis labiau ryškėja atotrūkis nuo saugios 17`os vietos ir žinant kaip Lens lengvai sekasi rinkti taškus, tai tie -5 nuo Lorient jau tampa sunkiai atžaidžiami. Tuo labiau, kai sezonas į pabaigą, o šviežių vėjų, naujų jėgų sudėtyje nėra. Visas papildymas rezervinė komanda arba jaunimo akademija. Tiesa, bent jau pasiekta minimali pergalė prieš Evian t.y. pavyko uždirbti Wass raudoną kortelę, tai jis dabar praleis keletą rungtynių, o Evian vien dėl to gali pabarstyti taškų. Nors Duhamel, kurį jie nesenai išsinuomojo, būtent ir įmušė abu įvarčius į Lens vartus vakar, tad galbūt ne vien ant Wass viskas dabar bus statoma. Tvarkaraštyje, kitos rungtynės išpuola su Caen, išvykoje. Pagal idėją, dar viena galimybė griebtis taškų, mažinti atotrūkį, bet Caen pastaruoju metu demonstruoja itin solidžius rezultatus, priedo per keletą minučių išlygino rezultatą prieš PSG, pačiam Paryžiuje. Sudėliojus visus už ir prieš, tai Metz su Lens yra ryškiausi favoritai iškristi.
Citavimas
0
Birželio 10 d. bus svarbi data Lens, nes DNCG peržvelgs jų finansines galimybes žaisti Ligue 2. Martel nusiteikęs optimistiškai, sakė surinks 15 mln. eurų biudžetui, o Mammadovas bus galutinai išbrauktas iš visų reikalų susijusių su klubu, dėl nemokėjimo prisiimti atsakomybės bei įvykdyti savo pažadų. Po šitos komisijos gali būti keletas variantų. Jeigu viskas tvarkoje, Lens gali ruoštis naujam sezonui antroje lygoje, tik klausimas ar banas transferams bus panaikintas. Apie kažkokius pirkimus turbūt net neverta svajoti, būtų gerai turėti galimybę bent prisivilioti laisvus agentus, nuomotis žaidėjus. Vis tik Mammadovo dėka buvo surinkta ta komanda su Kombouare priešakyje, kuri pateko į Ligue 1, o dabar gali prireikti kur kas daugiau laiko kol būtų pasiekti geresni rezultatai. Martel, nors ir klubui atsidavęs, patikimas, žmogus, bet nėra toks turtingas, kad galėtų panaikinti visus minusu, skirti pajamų komandos komplektavimui. Kitas itin svarbus klausimas, kas stos vietoje Kombouare. Man visa šita situacija kažkiek kvepia pastaraisiais Sochaux, Valenciennes atvejais. Sochaux, nors buvo iškilę nemažai potencialių grėsmių dėl finansų, bet sugebėjo išlaviruoti, subūrė pakankamai neblogą, naują, komandą, netgi su jaunu treneriu rizika atsipirko. Valenciennes buvo kur kas arčiau bedugnės, bet sugebėjo išlikti kaip klubas, vėliau vargais negalais užėmė 16`ą vietą, išliko antroje lygoje, kas yra labai svarbus pasiekimas. Dabar verčiasi vien jaunimo ugdymu bei pardavinėjimu. Kadangi, bet kuriuo atveju, ar su draudimu ar leidimu pirkti, Lens rankos bus supančiotos, spėčiau, kad ir likimas kažkas tarp Sochaux bei Valenciennes turėtų būti. Arba solidaus pasirodymo atveju vieta top 10 arba tabalavimas antroje lentelės pusėje. Kad grįžtų iš karto į Ligue 1, ypač kai beliko dvi vietos, leidžiančios tai padaryta - žiauriai abejočiau.
Citavimas
0
Niekas neaišku, regis, jog laukia dar viena sudėtinga vasara. Martel nieko su DNCG neišsprendė, vis dar trūksta 5 mln. eurų, pats Martel mini kažkokį investuotoją, bet nenori atskleisti jo vardo, pavardės, tuo pačiu vėl vilkinamas visas procesas ir šiuo metu nėra aišku ar Lens žais Ligue 2, ar bus išmesti į National. Fanai, smulkesni investuotojai, miesto valdžia nori, kad Martel apskritai pasitrauktų ir perduotų klubą į kieno nors kito rankas, bet Martel vis dar laikosi, laikosi už pažadų, kad surinks trūkstamus pinigus, kurie, žinoma, turi ateiti iš nežinomo investuotojo. Aišku tiek, kad niekas neaišku. Sirgaliams lieka nebent vėl išeiti į gatves su protestais arba tiesiog sekti naujienas.

Pastaruoju metu jau išvyko El Jadeyaoui, kuris buvo vienas svarbesnių žmonių saugų grandyje ir kuriam be abejo pasibaigė kontraktas, tad be jokių mokesčių išvyko į Qarabag. Ludovic Baal sutartis taipogi pasibaigė, nesenai prisijungė prie Rennes, kaip ir Cavare, tiktais jis pas bretonus grįžo po nuomos. Kas dar liko iš vertingesnių žaidėjų, tai turbūt Gbamin, kuriam dar tik 19`a metų, bet prie Kombouare sužaidė virš 30 rungtynių. Pakankamai universalus, nes gali lošti tiek atraminiu, tiek gynybos krašte. Cyprien irgi neblogai vertinamas, irgi buvo užtikrintas starto žaidėjas praeitam sezone, tiesa, jau kur kas labiau orientuotas į puolimą nei Gbamin. Priedo, pakankamai savotiškas atradimas buvo belgas Baptiste Guillaume. 20 metų, puolėjas, bet sužaidė beveik tiek pat rungtynių kiek Chavarria ir Touzghar. Įmušė 2 golus. Nežinau ant kiek perspektyviu bėra laikomas Loic Landre, bet sezonas jam nebuvo iš pačių maloniausių, prisirinko porą raudonų, kuokštą geltonų, nors spaudoje išnyra pranešimų, kad juo domisi Bordeaux bei Saint-Etienne. Su Bordo derybos įvardijamos netgi kaip gerokai pasistūmėjusios į priekį. Tuo tarpu iš veteranų, tokių kaip Kantari, Le Moigne, Valdivia nekažin ką begausi, Chavarria, Touzghar, Lalaina jau laikytini su patirtim, bet jaučiu, kad kitos komandos daugiau investuotų į tokį Cyprien ar Gbamin nei pamokėtų daugiau už tarkim Chavarria. Bet ir tai, net jeigu būtų visi šitie žaidėjai parduoti, klausimas ar pavyktų sukrapštyti tuos 5 mln. Gaila, kad dar viena legendinė prancūzų komanda dreifuoja kažkur netoli bedugnės. Svarbiausia dabar gauti teisę žaisti Ligue 2 ir tada jau bandyti suburti komandą, kuri pajėgtų joje išsilaikyti, nes aukštesniems tikslams net nežinau iš kur jie gautų lėšų. Nebent tik savo vardu bandytų pritraukti kokius laisvus agentus. O komandą iš esmės reikia/reikės pertvarkyti visą.
Citavimas
0
Yra gerų naujienų ir yra netgi labai netikėtų naujienų. Vienas dalykas, kad pavyko gauti leidimą žaisti Ligue 2, tad blogiausio išvengta. Tai, kad uždėtas banas transferams už mokestį - nieko netikėto. Vis tik nuomų/laisvų agentų rinkoje sukasi jau ne viena komanda ir palyginus gan neblogai. DNCG toliau akylai prižiūrės Lens finansus ir bla bla bla, bet kas įdomiausia, kad Kombouare nusprendė likti bei toliau treniruoti komandą. Gal matomai nesulaukė įdomesnių pasiūlymų, o tai galvojau po tokio psichologiškai alinančio sezono, kai pats supranti, jog net nieko negali daugiau padaryti, jisai bėgs lauk. Ypač dar kai optimistiški planai apie Europos lygą atidedami kokiems artimiausiems 5-6 metams, bet ne, nusprendė pasilikti. Ką gi, pagarba Kombouare už ištvermę ir atkaklumą. Martel, savo ruožtu, išsikėlė tikslą grįžti į aukščiausią lygmenį per 2 sezonus, pažadėjo treneriui 23 profesionalių žaidėjų grupę, priedo Stade Bollaert jau bus paruoštas kovoms. Bent atmosfera vėl bus ten. 😉
Citavimas
0
Nauja namų apranga:

embeded-image

https://www.youtube.com/watch?v=WLAzJZbLUfE

Teko šiek tiek skaityti Lens fanų forumą, tai optimizmo labai mažai. Visi kalba, kad bus itin sunku išlikti antroje lygoje. Tai, kad Martel pavyko išlaikyti klubą profesionaliam lygmenyje, jokių bonusų jam nepridėjo ir visi vis viena nori iš pagrindų pertvarkytos komandos, su nauja valdžia, naujais rėmėjais ir t.t. Tačiau vienas bruožas nekinta, tai yra palaikymas. Kad ir kokie rezultatai bus, visi žada traukti į stadioną ir toliau kurti tą legendinę atmosferą.
Citavimas
0
Po tokios ilgos pertraukos, pagaliau Dziugis ir vel pasirodo RCL temoje 😠

Zodžiu noriu atsiprasyt, kad bene visa sezona buvau apleides sia tema - buvo uzspaude mokslai. Gyvenu Prancuzijoje, tad i mokslus turiu idet dvigudai.. 😰

(...)

Apie praejusi sezona daug nerasysiu, truko visko o ypac pazadetu Mammadov'o pinigelu, kuriu tikriausiai ir neisvysime.

Visa laime, kad komanda gavo leidima zaisti antroje lygoje, anaip butu smige i treciaja o galbut net dar zemiau..
Beje, ekipos zaidejai po trumpu atostogu jau sugrizo i treniruotes ir ruosiasi ateinanciam sezonui.
Citavimas
0
Tai net antroj lygoj nieko gero nesisviecia?
embeded-image
Citavimas
0
Galinar Rašė:

Tai net antroj lygoj nieko gero nesisviecia?Tikrai ne.. nezinau su kokiais zaidejais teks laikytis Ligue 2, kadangi DNCG uzdraude pirkti 😠

Tikriausiai ateinantis sezonas, bus dar sunkesnis nei ankstesnis.. Jau 2 svarbus zaidejai spejo palikti komanda, Baal bei Cavare (po nuomos) keliasi i Rennes.
Citavimas
0
Atrodo kad pavyks įsigyti kelis laisvus agentus. Šiandien spaudoje buvo rašoma, kad Anthony Scaramozzino, buvęs Omonia Nicosie žaidėjas greitu metu turėtų pereiti medicinine peržiūrą ir prisijungti prie klubo. Prancūzo paslaugomis domimės ne tik mes, bet "Nimes" ir "Paris FC" klubai. Anthony yra LB, tad pakeistų į Rennes klubą išvykusį Baal.

Dar vienas žaidėjas siejamas su klubu yra - Kenny Lala. RB pozicijoje žaidžiančio futbolininko, kontraktas su "Valenciennes" ekipa eina į pabaigą 🙄
Citavimas
0
Dziugis Rašė:

Anthony yra RB, tad pakeistų į Rennes klubą išvykusį Baal.Baal yra LB 😉
embeded-image
Allez Les Verts!
Citavimas
0
T-Wolves Rašė:

Anthony yra RB, tad pakeistų į Rennes klubą išvykusį Baal.Baal yra LB 😉

Teisingai 😉 😉
Citavimas
0
Sveikas sugrįžęs. 😁

Dėl Kenny Lala jau kaip ir oficialu, 3 metų kontraktas. Pagrindinė pozicija lyg ir būtų rb, bet reikalui esant gali kamšyti spragas visoje gynybos linijoje. Praeitą sezoną buvo neabejotinai vienas svarbesnių Valenciennes žaidėjų, sužaidė beveik visas rungtynes, priedo dar pakankamai jauno amžiaus - 23 metai. Yra kur tobulėti.
Citavimas
0
embeded-image
http://rclens.fr/infos_2015/07/01_arriv ... creContenu

OFICIALU! Kenny Lala bei Anthony Scaramozzino prisijungė prie komandos.
Kenny pasirašė dviejų metų sutartį su sąlyga pratęsti dar vieneriems jeigu kiltumėme į "Ligue 1"
Anthony tai pat du ateinančius sezonus vilkės Lens'o marškinėlius.
Citavimas
0
embeded-image

Aristote Madiani lieka RC Lens. AM pozicijoje žaidžiantis Prancūzas pasirašė pirmąjį profesionalų kontraktą, kuris galios 3 metus.
Citavimas
0
Eina kalbos, kad Standart Liege pasiūlė 1,8 mln. eurų už Gbamin, bet Martel iš karto atsisakė, nes savo jaunąjį gynėją įvertino 3 mln. eurų. Laukiama pasiūlymų iš Anglijos, kurie aišku turėtų būti bent kažkiek didesni nei belgų. Kai tokios bėdos prispaudusios, tai kaip ir visiems panašaus likimo klubams, belieka telkti pajėgas į jaunimo ugdymą ir pardavinėjimą. Lens tikrai pasižymį puikia akademija ir dabar užsiauginami produktai aktualūs kaip niekad. Jeigu taip pavyktų rinktis po 2-3 mln. už jaunimą, plius dar kurį laiką patabaluoti Ligue 2 lentelės viduryje, be jokių anomalijų ir kritimų dar žemiau, tai tas grįžimas į kiek ramesnį gyvenimą visai realus, nes dabar svarbiausia deramai atsistoti ant kojų, atsikratyti visokių banų ir t.t. O su egzotiškais investuotojais turbūt bus pasimokyta ilgam. 😂
Citavimas
0
embeded-image

😉 😄

Dviejų metų sutartį + su galimybe pratęsti dar vieneriems, pasirašė Joris Delle. Vartininko pozicijoje žaidžiantis žaidėjas, praėjusį sezoną atstovavo Nice komandoje, tačiau sezono pradžioje patyrė raiščių traumą . Kol kas sėkmingai sekasi su pirkiniais, atrodo visi susidomėję naujuoju Martelio projektu.

Keletas Delle epizodų: https://www.youtube.com/watch?v=BEwjbs7eIfc
Citavimas
0
Jaunojo Valentin Belon pilnai nenurašyčiau. Praeitam sezone, kai reikėjo pavaduoti traumuotą Riou, atrodė labai neblogai. Prieš Toulouse traukė vieną smūgį po kito, o kinkos nedrebėjo net žaidžiant Velodrome. Jaučiu Delle dar reikės truputį pakovoti dėl pagr. vartininko pozicijos, nors pliusų aišku jo pusėje daugiau bus, nes kitaip patyrusio vartininko Kombouare su Martel nebūtų ieškoję.
Citavimas
0
Komanda paliko kapitonas Jerome Le Moigne. Jis pasirašė kontraktą 2 sezonams su GFC Ajaccio.

Oficialiam klubo tinklalapį rašoma, Jonathan Nanizayamo yra testuojamas. 24-erių metų Prancūzas praėjusį sezoną praleido "Tours" klube, tačiau daug žaidimo laiko negaudavo. Sužaidė vos 7 varžybas per kurias pelnė vienintelį įvartį.. 🙄

Tai pat šį penktadienį bus sužaidžiamos draugiškos varžybos su "Dunkerque" 3 lygoje žaidžiančia ekipa.
Citavimas
0