Čempionų Lyga 2009/2010

Atsakyti Sekti temą
Kisius Rašė:

Na, kas ten iš jūsų kalbėjo apie solidarumą anksčiau? Kaip bus?

1. Ką palaikysit?
2. Kas taps Arsenal - Barcos poros nugalėtoju?

Bandai šitą temą ir pavasarį padaryti "veikiančia"? 😂 Kam drumsti tą 6 metus trunkančią tylą? 😕

na kodėl tu taip. Normaliai paklausiau. Regis pernai ar užpernai to paties teiravausi.

Šiaip, net šiek tiek pavydžiu realistams ir chelsiams - ot, big deal, iškrito iš ČL, dabar ramiai sau stebės mačus ir nesinervins.
B.A.R.C.A = Batimos Al Real Cada Año!
Citavimas
0
Tango Rašė:

1. Ką palaikysit?

Bandai šitą temą ir pavasarį padaryti "veikiančia"? 😂 Kam drumsti tą 6 metus trunkančią tylą? 😕

na kodėl tu taip. Normaliai paklausiau. Regis pernai ar užpernai to paties teiravausi.

Šiaip, net šiek tiek pavydžiu realistams ir chelsiams - ot, big deal, iškrito iš ČL, dabar ramiai sau stebės mačus ir nesinervins.

Šūdas visiškas palieka tas Cl kada nebelošia tavo mėgstama komanda, tik nervai ima, kad tavo komanda nelošia ketvirtfinaliuose ar pusfinaliuose.
Citavimas
0
Tango Rašė:

1. Ką palaikysit?

Tam mes ir futbolo fanai kad neramiai macus stebetumum. Kad jei mum kazka reikstu. 🙄
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Tango Rašė:

Aye, gera logika. Geriausia visgi Mažeikių ROMAR fanams. Klubas subankrutavo, fanams šventa ramybė iki grabo lentos... 😎
648 games. 211 goals. 11 major trophies. One Frankie Lampard.
Citavimas
0
Samir Rašė:

Aye, gera logika. Geriausia visgi Mažeikių ROMAR fanams. Klubas subankrutavo, fanams šventa ramybė iki grabo lentos... 😎
Manu iskeistum visus ramius macus kurios matysi iki sezono galo ir dar gerokai daugiau. Uz sansa chelsea dar suzaisti iki paskutniu minuciu maksimaliai nervinga maca pries kokia Barcelona
embeded-image

http://tinyurl.com/yfkx8zk
"I don't believe it, David Beckham scores the goal to take England to the World Cup Finals....GIVE THAT MAN A KNIGHTHOOD!"
Citavimas
0
Blazer Rašė:

Manu iskeistum visus ramius macus kurios matysi iki sezono galo ir dar gerokai daugiau. Uz sansa chelsea dar suzaisti iki paskutniu minuciu maksimaliai nervinga maca pries kokia Barcelona
Nu tai kaip ir šuo kariamas pripranta, taip ir Chelsea fanai jau senai priprato, kad jiems kiekvieną pavasarį yra sudaužomos širdys paskutinėm akimirkom. 😁 Man tai net kažkaip keista šiemet, kad taip ramiai iškritom, net trūksta kažko... 🙄
Pavydi Tango mat šiek tiek... Pasiūlytum keistis vietom, įdomu ar sutiktų 😂
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Pavydi Tango mat šiek tiek... Pasiūlytum keistis vietom, įdomu ar sutiktų 😂

Neeeee.... 😉

Aš čia apie pavydą turėjau omeny nervų lastelių taupymą 😉
Citavimas
0
Kisius Rašė:

1. Ką palaikysit?

Patiko ši žinutė. Sugebėta smagiai pašiepti.
embeded-image
Citavimas
0
Tango Rašė:

1. Ką palaikysit?

Ramumo jau užteko. Futbolas be emocijų nelabai įdomus.

1. Atmetimo būdu pagal blogybes nuo didžiausios.

8. CSKA - rusų džiaugsmai man nėra malonūs.
7. Barca - didžiausiais Real priešas.
6. Bordeaux - Prancūzų lyga.
5. Lyon - Prancūzų lyga, bet pozicija aukščiau, nes išmetė Real.
4. Bayern - nors ir įdomūs šiais metais, bet Bayern lieka Bayern.
3. Man Utd - pradedu nemėgti anglų lygos, nes per daug žmonių tik ja ir domisi. Popsas. O ir televizija tik ją ir kiša Lietuvoje...
2. Inter - kas galėjo pagalvoti, kad italų komanda mano sąraše bus taip aukštai? Pasaulio pabaiga.
1. Arsenal - viena iš dviejų Anglijos ekipų, kurias dar galiu žiūrėt, kai sugebu užmiršti, jog čia iš Premier lygos atvažiavę.
embeded-image
Citavimas
0
Vadas Rašė:

3. Man Utd - pradedu nemėgti anglų lygos, nes per daug žmonių tik ja ir domisi. Popsas. O ir televizija tik ją ir kiša Lietuvoje...
2. Inter - kas galėjo pagalvoti, kad italų komanda mano sąraše bus taip aukštai? Pasaulio pabaiga.
1. Arsenal - viena iš dviejų Anglijos ekipų, kurias dar galiu žiūrėt, kai sugebu užmiršti, jog čia iš Premier lygos atvažiavę.

Italų? 😕
Anglų lyga - popsas, prancūzų lyga - bloga (galima taip suprast), italai - irgi blogai (nes negali būt aukštai sąraše), Barca - blogai, nes priešai (turbūt ir dauguma ČL lygio La ligos komandų tokie), Bayern - blogai, nes nuobodūs (o Vokietijoj jie kaip ir vieni įdomiausių), rusai - blogi, nes rusai...
Žodžiu, visi labai blogi išskyrus Real. 😂 Nesmagu gyvent turėtų būt kai aplink vien tik blogybes matai. 🙄
Citavimas
0
Scientist Rašė:

Italų? 😕
Anglų lyga - popsas, prancūzų lyga - bloga (galima taip suprast), italai - irgi blogai (nes negali būt aukštai sąraše), Barca - blogai, nes priešai (turbūt ir dauguma ČL lygio La ligos komandų tokie), Bayern - blogai, nes nuobodūs (o Vokietijoj jie kaip ir vieni įdomiausių), rusai - blogi, nes rusai...
Žodžiu, visi labai blogi išskyrus Real. 😂 Nesmagu gyvent turėtų būt kai aplink vien tik blogybes matai. 🙄

Italų, techniškai.

La ligoje nėra priešų be Barcos. Net ir Atletico man tinka. Iš Vokiečių bet ką palaikyčiau, bet tik ne Bayern. Už Hamburgą iš vis su šalikais mojuočiau. Taip, kad nėra visi blogi. Yra ir kitų komandų, kurios patinka, bet jos nepatenka į tokius tolimus ČL etapus - Tottenham, Benfica ar sezoniniai atradimai, tokie kaip Lille.

Nesmagu gyvent? Galėčiau sakyti, kad gerųjų laimėjimai atneša didesnį nei paprastai džiaugsmą ir išlygina "smagumo" balansą. Nors, žinoma, būtų nepakartojama, jei mane domintų ir atrodytų gerai viskas - prancūzų ir italų lygos, ledo ritulys, ralis ir biatlonas, politika, muzika ir keturkojai gyvūnai. Galėčiau gyventi laimingą gyvenimą, panašų į Samiro.
embeded-image
Citavimas
0
Vadas Rašė:

La ligoje nėra priešų be Barcos. Net ir Atletico man tinka. Iš Vokiečių bet ką palaikyčiau, bet tik ne Bayern. Už Hamburgą iš vis su šalikais mojuočiau. Taip, kad nėra visi blogi. Yra ir kitų komandų, kurios patinka, bet jos nepatenka į tokius tolimus ČL etapus - Tottenham, Benfica ar sezoniniai atradimai, tokie kaip Lille.

Ai, nu tai dar normaliai. 😁 Vadinasi ne vien tik priešai ir blogiečiai aplinkui.

Nesmagu gyvent? Galėčiau sakyti, kad gerųjų laimėjimai atneša didesnį nei paprastai džiaugsmą ir išlygina "smagumo" balansą. Nors, žinoma, būtų nepakartojama, jei mane domintų ir atrodytų gerai viskas - prancūzų ir italų lygos, ledo ritulys, ralis ir biatlonas, politika, muzika ir keturkojai gyvūnai. Galėčiau gyventi laimingą gyvenimą, panašų į Samiro.

Nu esmė turbūt ne domėtis viskuo, bet sugebėt ir kažką gero aplink pamatyt. 😁
Citavimas
0
Negaliu ginčytis.
embeded-image
Citavimas
0
http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... gue-report

Ačiū, mes taip pat jumi labai mylim 🤠
Citavimas
0