Čempionų lyga 2014/2015

Atsakyti Sekti temą
Dienos pabaigoj aišku treneris visada kalčiausias ir prisiima atsakomybę, nu bet progų užbaigimas tai daugiau nei tragedija.. ir tas tęsiasi ir tęsiasi, vakar žiūrint kitą pusfinalį, tai Barcos priekis realiai dvi progas pavertė mirtinais dūriais ir visas viltis bavarų palaidojo,o ypač šiais kalendoriniais metais jau BBC tai visiškai nepateisina nieko. Su Villarreal, progų absčiai laimėti namie - 2-2, su Barca vėlgi pirmam kėliny na niekaip neišėjo antro įmušt, su Valencia vėl tas pats, skersiniai 4, net pendelis, be to progų buvo - vėl lygiosios, berods suAtletico lygoj kažkuris mačas panašiai, daug tokių panašių ypač svarbesnių mačų, ir vakar tas pats scenarijus, kai jau tokių kontratakų neišnaudoji kaip Ronaldo, Bale taikiklis visai, Benzy ir tas nors nevisiškai pasirengęs gal, bet savo šansų turėjo. Ta proga užtrumpinimas gynyboj ir vėl lygiosios.

fatališkai. Kažkaip jei lyga būtų paimta šiemet tai visai gerai būtų, imo komandos pagrindinis tikslas tai turėjo būt, bet kai ir ten sufeilinta, skaitant jau dabar kalbas, Carlo kėdė pradeda labai braškėti.
Citavimas
0
Pasiziurint sio sezono Real burtus CL tai visi burtai real buvo palankus, grupe lengva gauta, poto visi varzovai vieni is lengvesniu ispuole, bent jau ant popieriaus.

Jo su uzbaigimu tai labai silpnai. Bet ir kitas dalykas kas istrigi, kad pirmoje sezono puseje, kol real lose kontrom tai ir slave visus. antroj sezono pusej ypac be modriciaus, pradetas kamuoliu stumdymas nuo vieno krasto iki kito ir poto krosai i baudos aikstele kurie mazai naudos.
Citavimas
0
Carlo kaip treneris patinka dėl atneštos ramybės į komandą po Mauro nesąmonių, praeito sezono pasiekimų, bet kartais į neviltį varo tas jo bekiaušiškumas. Rungtynėse šiknos dega, o dažniausias puolimo stiprinimas būna vieno puolėjo keitimas kitu. Prie Juozo tokiais atvejais Higuainas su Benzema ir pvz. Ade vienu metu aikštelėje lakstydavo, o čia tikimasi, kad įvyks kažkoks stebuklas.
Citavimas
0
RaMa Rašė:

Carlo kėdė pradeda labai braškėti.Carlo kėdė nebraška. Jis jos jau neturi...
simptomatiškas Real sporto direktoriaus atsakymas į tiesiai šviesiai užduotą klausimą ar kitame sezone dirbs Ancelotti: "Dabar ne laikas apie tai kalbėti. Spręsime apie ateitį vasarą".
Nemanau, kad jei būtų nuspręsta Carlo palikti, direktorius kalbėtų taip - tiesiog pasakytų "pasitikime, dirbs toliau", ir viskas.
Kai imama kalbėti apie ateities sprendimus, darosi aišku, kad viskas jau nuspręsta, tiesiog kol kas dar neviešinama, kol vyksta Primeros turnyras.
Citavimas
0
Tai jei ras tinkama kandidata tai ir atleis Carlo. Bet jei toks neatsirastu, tai manau pasiliks Carlo.
Manau dabar Perezas ieskos naujo trenerio ir kai ras tada bus sprendimas atleisti Carlo. Nemanau, kad dabar jau turi kazkoki kandidata treniruoti real
Citavimas
0