El Clasico: amžina kova

Atsakyti Sekti temą
zebediejus Rašė:

Tai kad tokių technikos elementų per rungtynes galima pririnkti keliasdešimt iš abiejų komandų žaidėjų pusės 😕
(Nesumenkinant Marcelo ryžto kovojant iki galo dėl kamuolio)

Taip pat galima pririnkti ir nemažai teatro scenų, bet man labiau patinka pats futbolas. O už Marcelo techniškesnių LB nelabai ir yra.
The cannon is a far superior weapon to a chicken on a basketball.
Citavimas
0
Taip visi nekenčiat Zizu, kad net nepasidžiaugiat gražia pergale?
Torture never stops
Citavimas
0
Kazkas tokio pabaiga
Citavimas
0
Apart vieno veikejo(kuris jau senai turejo buti isvarytas is aiksteles), tai labai graziai susiziurejo el clasico.
Citavimas
0
fun43 Rašė:

Taip visi nekenčiat Zizu, kad net nepasidžiaugiat gražia pergale?

Taip džiaugiames, kad nėra laiko į forumą rašyt 😂

Šiaip arba senai žiūrėjau el clasico arba senai, toks įtemptas buvo, ta prasme vos ne senus Maurinho laikus priminė.

Anyway, dabar patkėjau, kad visgi yra šansų ir Čempionų lygą paiimt 🙄
Citavimas
0
Geras moralinis boostas prieš ČL tai tikrai. Casemiro buvimas aikštėj labai laiku ir vietoj, gerai kad Zizou pasimokė iš pirmo mačo, Bale irgi smagu matyti, na o Ramosas tai kai buvo idiotas, taip ir liko. Eilinį kartą svarbiame mače daro viską, kad tik komanda pralaimėtų, turbūt kokias 4geltonas jau šiandien susirinko.
Citavimas
0
Man labai patiko Casemiro. Pirmus kelis sezonus buvau skeptiskas del jo, bet po mazu tampa svarbiu zaideju.
Citavimas
0
Tik dabar pastebėjau kad po raudonos Zizou gynybos nestiprino visai. 👏 kaip tik Vazquezas išėjo į aikštę. va bank škias. Rafa būtų abu likusius puolėjus išėmęs ir Nacho/Danilo tą pačią sekundę įleidęs.
Citavimas
0
Šioks toks faktas: Zinédine Zidane becomes the first Real Madrid C.F. coach to win his debut ‪ElClásico‬ since Bernd Schuster in 2007/08. ‪
Citavimas
0